• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj Renčo,
taky Tě tady vítám, já jsem taky skoro nováček :grinning:

A Timmíčkovi přejem aby dneska teda spinkal celou noc, když má takové výročí :dizzy_face:
19. čer 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu rýžová :grinning:
¨Jejda a jste tu dvě Renči,tak nebude vám vadit když si vás očísluji,pač než bych napsala ty vaše přezdívky,co?
19. čer 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Marčí,už se narodila Péťe Linduška nebo se jí ještě nechce na svět? :slight_smile:
19. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kiez by ale je vycurany,reval ta som si ho uz vzala aby sa tato vyspal kedze siel az pred 18tou a o 10min ho budim do prace :frowning2: a hned je kludny mam ho na kolenach a tukam jednym prstom a on si dudla a je v polospanku hajzlik,ale sam v postielke to ee :angry:
19. čer 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, dyť na Slovensko se chystáte teďky někdy ne, jsi říkala :sweat_smile:
19. čer 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no az 25.6 takze zas tak skoro to nebude... :frowning2:
19. čer 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renu 1 Tak já také posílám Timmyčkovi pusinku kj eho prvnímu měsíci :slight_smile: a myslíš že ti malej brečí kvůli tomu ,že má hladík?jak si ráno psala,že ti často ublinkává,tak je to stoho, že je hodně přepitej a on to nestačí trávit,když ho tak často kojíš :confused: si teda myslím já

Však sem se Renu 2 ptala Míli jestli seš někde na diskusi :wink: a říkala mi,že jste si teď pořídili internet,takže se sním seznamuješ :dizzy_face: tak co, už jste se skamarádili ? :wink:
19. čer 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
25.6. :confused: to je ale příští týden
ale uz sa tesim,ocino si vzal 10dni volno a ze budeme po vyletoch chodit :grinning: skoda ze nemozem dlhsie ostat hoci vravel ze muzik by siel sam po tyzdni koly praci a on by nas odviezol neskor aby si timmyka uzili...no koly zubarke a uradu nemozem :unamused:
Tak to jsem ráda že nejsem ivee sama ale ty se již přeci jen trochu asi vyznáš?Jinak díky za uvítanou :slight_smile: a Marčí klidně si nás očísluj ať v tom máš pořádek!Jen mi dej vědět jaké mám tedy čísílko,ju?
19. čer 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj milu tak 7mesiac :grinning: som si to neuvedomila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nie teraz to z hladu neni to viem on proste nece byt sam a krici jakeby nejedol rok a jakeby mal naloz v plienke no vse je jak ma byt ani prdiky nema kedze mu davam ten drink na to a zaberaaa len ce byt v blizkosti niekoho a uz mi spi na kolenach ani dudel mu nechyba-len ja sa nemozem pohnut :angry:
19. čer 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo Marči jakš takš mě to pomalu a jistě(s pomocí Milušky)jde.Nemohla jsem se sem nějak dopídit :grinning:
19. čer 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Market ale co mam robit ked on stale chce papat tak mu musim dat niekedy sa snazim trosku ho natiahnut tym dudakom a drinkom ale to vydrzi len chvilinku...ved mu musi trosku i brusko oddychnut no on je zruuutik...aj ked sa napapa tak o polhodky ked sa prisaje tak hlta akoby nejedol cely den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babulinky,
díťátka konečně spinkají, tak jsem tu :wink:

Vítám novou Renču. Koukám, že jsi nešla úplně do neznáma. Pokud jsem to dobře pochopila, tak se znáš s Markét a s Mílou.
19. čer 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, souhlasím s Markét, taky si myslím, že je Timmýk přepitý, proto blinká. Já taky kojím často (teď už trháme dvouhodinové rekordy :wink: ) ale snažím se vydržet min. hodinku. Pak se mu totiž v bříšku míchá natrávené mlíčko s čerstvým a dělá to neplechu.
19. čer 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Janí,

jj, pochopila jsi to dobře a to ještě spolu s Renčou odjíždíme příští týden na dovču :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mě taky moje chlupaté dítátko chrupčí pod stolem a manža čučí na fotbal a prý mám jít s ním, csss, asi se někde bouchnul do hlavičky :sweat_smile: nebo nevím, tu radši budu s vámi
Angie, a vše nej tomu maličkému drobečkovi k prvním měsíčninám
Jo, ták. Takže se znáte dobře, když jedete spolu dovolenkovat. Holky, já vám tááák závidím. Samozřejmě v dobrém. Ale jela bych taky.

Mě Honza na fotbal nelákal. Sice sedí u televize, ale počítá rozměry skříní. No, ale měli jsme spolu kafíčko. Páč to je náš takový rituálek. Kluci v postýlce a tak si v klídku dáme kafčo.
19. čer 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ó také děkuji za přivítání Melisso :slight_smile: .Máš pravdu do neznáma jsem nešla,co se týká Marči-tu znám již od stř.školy ale přes jeji sestru a Milušku tak nějak od kámošky.Spíše se seznamuji s internetem a Mili mě do něj jako že zasvěcuje po Skypu.Ale já se do toho dostanu,baví mě to!
19. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dakujeeem,no ved prave ale ja si myslim ze sa nedocucol a ze je este hladny tak ked sa prebalime,odgrcneme a snazim sa ho ukludnit a nejde to tak mu dam znova no...tak ja neviem ked on tak silno a presvedcivo reve :cry:
19. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm, tak manžel nekafíčkuje, to jenom já :frowning2: ale občas si taky dáme siestu, že on si dá buď čajík nebo horkou čokoládu a siestujeme :wink:
19. čer 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, jsi tu ještě? Chtěla jsem se zeptat, nepřemýšlela jsi, že byste chodily s Kristýnkou od září plavat? Já mám docela chuť, tak jestli se nechcete přidat. My jsme plavali už s Vojtíškem a bylo to docela fajn.
19. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, vím, že to musí být asi těžké, ikdyž já žádné zkušenosti ještě nemám, ale podle mě by sis ho takhle neměla naučit, to pak bude jen využívat, že když broukne tak ti k němu hnedky poletíš. Říká se mi to snad vím, jsem jednou zvědavá na sebe :confused: to budu určo řešit ten stejný problém a budu sem psát s přísavkou u kozenky :grinning:
19. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani a oni už u vás otevřeli znovu bazén? Nebo se ještě pořád o tom jen diskutuje? :confused:
19. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my kafickujeme stale to ja milujeeem a muzik tiez pije kaficko...no dala by som si mala som sice na obed lebo mi uz oci padali a oni ze ideme na vylet maly tak aspon kafe ked som uz jest nestihala...ale po 3dnoch som konecne stihla uvarit :sunglasses:
19. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no milu ja som taka ze by som ho nechala vyplakat aby si nezvykol ale pak mi ho pride luto keby len tak ze plakal ale on strasne krici tak to nejde ho nechat tak...
19. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kazdy vravi ze po sestinedeli sa to zmeni ze sa mu rezim upravi a v noci bude lepsie spat a nebude sa tolko budit inac cez den moc nepapal po 3hod a prave dnes dost malo len tak po 10-max 15min co sa nestava takze noc bude asi zaujimava to bude chciet dohnat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no zaspal a ja som ho presunula do postielky a je uuuplne tichucko co mi je fakt divne :confused: no len dokedy kiezby aspon 2hod vydrzal :rolling_eyes:
19. čer 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renčo, to je dobře, jen se uč :wink: Zdá se, že Ti to jde dobře.

Milu, Honza taky dlouho nepil kafe. To jsem ho naučila až já po letech společného soužití :wink: :grinning: To zní jak kdyby jsme spolu byli už min. 50 let :slight_smile: To nejsme, ale nějakej pátek už to taky je.

Angie, nevím co s tím. Četla jsem, že čerstvá miminka mají nárok na kojení kdykoliv si vzpomenou, ale na druhou stranu se píše o tom natráveném mlíčku. Tak nevím. A co ho nechat delší dobu sosat. Nebo už nechce? Nechala bych ho jak dlouho chce. Pak bych ho dala odříhnout a zkusila bych z druhého prsa. Když by nechtěl, tak bych zkusila alespoň tu hodinku vydržet. Ono je to těžké radit. Vím, že člověk je bezradný když miminko pláče.
19. čer 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, nemyslím venkovní bazén (ten asi nebude fungovat nikdy), ale vnitřní od září. To by ho měli zprovoznit.
19. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to vies meliss ze by chcel on sa mi sam este nikdy fakt sam neodtrhol zeby uz mal dost bud zaspi tak tvrdo ze nejde zobudit alebo mi zaspava stale a musim ho budit a to ma prestava bavit tak to ukoncim ze ked sa mu ce spat tak asi hlad nema...a pak sa prebere hned ked ho davam odgrcnut a prebalujem a nabere chut zas...
19. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek