• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Jeee Jani,ty si uz tu :dizzy_face: mala spi???Tak to mas fajn...a my sme prave dosli z vyletu,uzivame kym je pekne pocasicko :sunglasses:
27. črc 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, tak to vítej doma! :dizzy_face: už ses těšila, co?

My jsme včera měli grilčo o 15 lidech, tak se to docela vydařilo. Zato dneska je hnus vedro :rolling_eyes: byli jsme celý den na zahradě u rodičů a Kristýnka byla poprvé ve sporťáku (ale jen dneska, potřebovali jsme místo v autě a hluboká zabere jednu sedačku) takže si to užívala :grinning: dala jsem fotky do alba. Horečky opadly a už je zase veselá, tak jsme rádi. :slight_smile: Teď jí tady smolím deníček a nějak mi vynechává paměť, asi to budu muset psát hned jak se to stane (jako třeba otočení z bříška na záda a tak), páč mám místo mozku z mlíka kostku :rolling_eyes:
27. črc 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: jj, domu jsem se tesila strasne.... tak Ivet, prihraj nejaky to mlicko :wink:
i kdyz je fakt,ze se mi uz konecne laktace rozjizdi...sice az vcera vecer,tak proto byl skoro problem s propustenim,ale uz je to snad lepsi...pro jistotu jsme ji jeste dnes dali 10ml nutrilonu a uvidime, co nam rekne doktorka....

jinak zitra mame hnedle asi cestovni den...Tom musi do Litaku, ptz. nam uhnil vyfuk,tak jeszdime jako nejaky zavodnici dle rachotu, my s holkama zajdem na matriku a pak jeste asi zajedem hnedle k Dr. na uvodni navstevu, pokud nema dovcu...

jinak uz jsme fotili a fotili, tak pak se nekdy dokopu ke stazeni fotek a neco hodim uz do albika....

jeee, musim si zmenit pas :wink:

jo a Ivet, dodatecne preju Kristynce vse nej, nej, nej k svatku :astonished:
27. črc 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, koukala jsem na fotky, Kristynka je moc krasna a ta usmevava posledni fotka nema chybu..furt jsem si rikala, jak je Kristynka drobnoucka a ted uz to tvrdit nemuzu, kdyz mam tu nasi holcinu :wink:
27. črc 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj!
JANI, vítejte doma holky!!!!!!!! Zamiř ještě do lékárny pro čaj pro "kojdy" - mně to teda pomáhá.
IVEET, grilčo v tom vedru, jo?
27. črc 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ved prvu navstevu by mala mat doktorka u vas doma,ci to chces sfuknut ked uz budes v litaku?
Inac ako si zvladala porod???Ked to bolo take dlhe :unamused:
27. črc 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGIE,
u nás Dr. za náma nechodí, musíš ty k němu
27. črc 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, u nas nechodi Dr. my chodime k ni, ale problem nam to nedela... a do LTM nejedeme, tam jede jen Tom, jeste Janulku smazit v tom vedru v aute a jeste bez vyfuku, to fakt nemusim..

a porod???? des, bes, hruza...pak ze druhy by mel byt lepsi...melo to naprosto stejny prubeh jako s Teri, jen jsem byla usetrena krizovych bolesti... hned jsem se dala slyset, ze 3 ditko uz radsi fakt ne.....ani ten malinik nepomohl:frowning2:

a Gali, kojo caj mam od hodne Melissky, uz jsem si 1 hrnek dala a neni spatny...alespon ne ve srovnani s malinikem :grinning: a cely tyden jsem zadny caj nemela, coz jsem mela abstak, takze mi aj bodnul... jeste si jeden vypiju a padam do postele, pokud se slecna neprobudi driv, to se uvidi...

holky, ja mam pocit, jako bych nikdy zadny mimi jeste nemela, jak jsem z toho vseho vyprdla po tech letech... tedy nedela mi problem chovani, noseni, prebalovani, koupani a tak, ale nevim, jak moc malou oblikat aby ji nebylo vedro nebo zase zima, ted se mi po tom dnesnim vedru trochu osypala a jeste porad trnu,jestli ma dost mlika, aby porad neklesala vahou dolu... proste je to na palici...:grinning: :grinning:
27. črc 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
to je i Tě fakt líto... mně se druhý porod taky nelíbil... s kým jsi rodila? A která dětská byla nepříjemná? No, povyprávíš,až se někdy sejdem,třeba i s Markétou a jasnš koníkářkama :wink:
Mně kojdo čaj taky chutná :wink:
nebooooj, všechno se brzy zaběhne!
27. črc 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no jasně, je to už ooobr, má 60 cm a 5,3 kilo :sunglasses: :grinning: a děkujeme za přání. Na spuštění mlíčka prý taky pomáhá malé černé pivo. A s tím oblíkáním - dneska jsem M. poprosila, aby jí přivezl na zahradu ještě bodýnka s krátkým, protože nám protekla plína a náš milovanej taťka nám přivezl body s dlouhým rukávem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak jsem ustříhla rukávy a holt je to naše malá rockerka (spánek, mlíko a rock 'n' roll ) :grinning:

Gali, grilovali jsme včera a to vypadalo na bouřku a naštěstí nakonec nic nebylo. Dneska jsme se byli jen vyvenčit, ale bylo tam hrozně.
27. črc 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVEE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rockerka :grinning: :grinning: :grinning: Už je to velká ženská. Nebo vlastně tak akorát ženská, jak to má být, drobná roztomilá holčička! :wink:
27. črc 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave se ten nas broucek prisava a jeste to peeekne bolli,ale slysim,jak taha,tak je to fajn...

Gali,jmena radsi probereme nekdy osobne, sem to radsi psat nechci...

tak Ivet,pivo bych snad par loku zvlada ale cerny mi tady nechuti...snad se to rozjede i bez nej :grinning: :grinning:
27. črc 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, zdravím.

Jani, vítej doma. Dneska jsem na vás myslela a držela palce, abyste šly domů. Co Terezka říká na malou? A z toho, že jsi trošku zmatená ohledně oblékání malé si nic nedělej. Taky bych byla, kdybych v tomhle horku měla novorozenečka. Chápu, že máš obavy o váhu Jaňulky, ale zítra si jí zase u dr. převážíš a uvidíš, že v domácím prostředí, kde se nebudeš nervovat se mlíčko brzo udělá a pak bude Jaňulka krásně přibývat. Doma jde všechno líp :slight_smile:

Markét, díky za pochvalu účesu. I když já na tom žádnou zásluhu nemám, to kadeřnice :slight_smile:

Angie, na potničky Ti doktorka nejspíš nic nenapíše. Ty prostě během chvilky zmizí samy.

Ivet, Kristýnka je kouzelná. A na té poslední fotce strašně roztomilá :dizzy_face: No, tak teda nevím jestli ta mateřská na 3 roky byla správná volba :wink:
27. črc 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI, jasný, osobně :wink: Příjemný kojení, já taky zrovna kojím :slight_smile:
27. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melis, Ivetka 3 roky nevydrzi a brzy budou mit dalsiho drobecka vid? :sunglasses: :wink:
a diky za drzeni palecku... fakt to bylo o prsa to propusteni, byt tam jinej doktor nebo zalezet na sestrach,tak doma urcite nejsme...

Market,taky jsem Melissce chvalila novy uces... nam pekne holka omladla,co?
:wink: (Jani, klidne se cervenej, ted te nido neuvidi :grinning: )

jo a kdyz jse m vas zbezne docitala, tak jsem u ¨toho az dojetim brecela.kdyz jste na nas myslely... diky moc!!!
27. črc 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI,
vidíš, na Tebe se myslelo - na mně nemyslel nikdo, protože to nikdo nečekal a každej koukal jak "péro z gauče", že už píšeme, že máme Míšulku :slight_smile: A to jsem ještě chtěla napsat, že máme Míšu, aby stejně nikdo nevěděl, jestli kluka nebo holku, ale pak jsem napsala narodiL se, tak to bylo jasný :slight_smile:
27. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Meliss, tak to jsi mě rozesmála s tou mateřskou :grinning: :grinning: :grinning: že by ses rozhodla změnit složení týmu???? :wink:

Děkujeme za pochvaly, rockerka to je, je to vidět i na fotkách, jak je to upižlaný nůžkama, co spíš zpívaly než stříhaly :unamused: ale účel to splnilo.

Jani, když se mlíčko už spouští, tak to ho určitě brzy bude dost. Hlavně hodně pít, v tomhle vedru člověk spotřebuje dost vody sám pro sebe, takže nám dr. říkala klidně okolo 5 - 6 litrů. Máte navěšený mokrý plíny okolo postýlky v tomhle vedru? Kamarádka to řešila ježděním do obchodního centra, kde je klimoška, protože malej se narodil do podobného počasí. A co Terezka???
27. črc 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVEE, bože, 5-6 litrů? Tak to já vypiju, no, litr maximálně, spíš jedno kafe a skleničku šťávy k obědu, jen včera jsem měla asi o 0,5l víc.
Kdy se vybírá, jak dlouho chceš být doma? Až skončí mateřská, s nástupem na rodičák?
27. črc 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt???Takze zajtra sa tam ani nezberam,vcera som uz mala pocit ze sa to uz lepsi ale nic nema ich uz tak cervene ale su tam :angry: trosku menej ale zda sa mi to dost dlha doba dokonca som mu dala na spanie aj kratky rukav a spaci pytel a uz ho neprikryvam :unamused:
Ahaa,tak to je divne ze nechodi-i ked aj tu ta prva navsteva bola o nicom-prisla len detska sestra a prezrela si ho a to bolo vsetko a o par dni sme mali prist uz k nej...ale pohoda,mne to problem nerobilo ale su aj take ubolene maminy co nemozu este par tyzdnov chodit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych klidně měla další drobky hned, ale manža by asi nesouhlasil (a doktor mi to zatím zakázal) :grinning: a hlavně budu muset do práce, protože chceme stavět, takže na další miminečka počkáme. Zatím budu brousit okolo všech, co si pořídí nové mimi a kochat se. Takže už se těším, až vyrazíme na kočárkování :grinning:
27. črc 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
5-6litrov???To sa da???Presne ja pocitam vecer kazdu sklenicku len sa snazim pit viac a uz jasam ked vypijem 1,5l ako dnes-ale viac do seba nedostanem ani v takych vedrach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo Terezka... ta je z ni nadsena... dnes jsme koupali vsichni...rodinny zazitek.. jen ji uz dava hracky a divi se,ze je neudrzi... rikam, ze jso ji jen 4 dny, ze musi pockat az poporoste, tak to nejak nepochopila a ptala se kolik ji je mesicu :grinning:

jinak ji ted budeme mit doma 14 ni, tak si malou uzije... fakt je vecne u ni a rika jak je hodna a krasnoucka...

mi doma mame Ivet celkem prijemnou teplotu, tak ani chladit nemusime...jdu se hnedky napit,at mame zasoby :wink:
Gali, no mně to tvrdili v porodnici, že absolutní minimum jsou 3 litry :fearful: takže se snažím a pravda je, že mlíko můžu rozdávat, kolikrát to teče jen tak :sweat_smile: .
27. črc 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavne vela jest-nie ako ja Jani-som to zanedbavala jak bol timmyk taky zlostny a nemala cas ani jest-no ja som mala prave vela mliecka ale tym ze som nejedla sa pomaly stracalo,ale trvalo to asi len 2-3dni a zas bolo vse v poho,vdaka leele a andrej co mi nechali rady v ip :wink:
27. črc 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm vsade uvadzaju ze 2-2,5 l by mali pit kojici matky no ja nepijem a tiez mi tecie len tak ze ma timmyk nervy a krici tak musim pockat kym odtecie a az pak ho zas prilozit,a to uz radsej ani neodsavam-len ked niekde ideme a ani kojo caj moc nepijem uz :wink: no je pravda ze mliecko sa zacina az teraz tvorit po tych 3-4dnoch takze akurat uz to bude Jani len lepsie
27. črc 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, IVEE, já všeobecně málo piju, obvykle kafe za den... Ale mlíko mám, na rozdávání taky, i když míň na rozdávání než s Leničkou.
Když mně to pití nějak netáhne, já nevím, prostě jsem zvyklá léta málo pít a změnit to mi moc nejde, leda bych musela sedět u WC, jinak když se napiju, tak jdu xkrát a to pak nemůžu ven na prochajdu a tak :slight_smile: No a mlíko i bez pití vydrželo přes 4 roky :slight_smile:
27. črc 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle horko je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím jak u vás, ale my máme doma děsně. Dneska a i včera nám menší postýlka během noci pořád žbrblá a i chce častěji kojit. Asi z toho horka.

5-6 litrů taky nevypiju. Řekla bych, že něco kolem 2, teď možná 3. A Gali, kafe nepočítej. To totiž naopak odvodňuje :wink:

Ivet, na rukávy jsem se musela podívat znovu. Poprvé jsem si nevšimla. Teď když o tom vím, tak bych řekla, že to tak má být :wink:
27. črc 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELIS,
já vím, že kafe nemám počítat, ale když já musím, protože kolikrát mám za den JEN to kafe. Polívky taky nejím, takže fakt jen to...
Musím se zlepšit, já vím.
Míša taky teď chce pít každou chvilku, dávám bez reptání v tomhle vedru :slight_smile: Jindy taky dávám, ale říkám, že je to nějak často :slight_smile: Menší postýlka žbrblá :grinning: :grinning: :grinning: , to je hezky napsaný!!!!

IVEE, na rukávy jsem taky musela kouknout extra :slight_smile:
27. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej a Leela... už se tu dloooouho neukázaly :frowning2:
27. črc 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a IVET, téééda, šátkování, Ty máš ale dokonale krásnej úvaz, ten by chtěl někam na reklamu, já to prostě jsem schopná jen namotat, umotat a upatlat, Ty máš takovej parádní!
27. črc 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek