• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
No v našem paneláčku je jak v troubě :rolling_eyes:

No tak já si tady prolejvám ledviny a na nic :grinning: kukačky jedny ukecaný porodnicový :grinning: ne že bych pokaždý vypila tolik, ale snažila jsem se co nejvíc. Tak to na to kašlu :grinning: já to teda spíš doplňuju čokoládou, takže malá má asi kakao :sweat_smile:

Gali, hlavně když teče, ne? :wink:
27. črc 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm ja tiez kaficko pocitam,vraj ani niektore caje alebo vsetky teraz neviem,ze by sa nemali pocitat za vodu ze tiez odvodnuju-a vraj len cista voda sa pocita za tekutinu tak to by som bola uz davno mrtva lebo tu nepijem,dam si kaficko a pak pohar caju a ked je tak teplo tak aj dzus a to je vsetko,toho som sa obavala ze nebudem mat koly tomu mliecko a vraj to moze sposobovat aj prdiky a skytavku ked matka nepije,tak sa snazim no moc mi to nejde :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET,
asi jak u koho, někdo by měl možná mlíko i bez pití a někdo ani s pitím ne. Ale já se budu snažit pít víc, fakt jooo, asi tak dva dny. A čokolády, ani mi nemluv. Dojdu do Penny vždycky pro 5 tabulek a za 2 dny je nemám, stydím se... Asi proto Míšula váží už tolik, ve 2 měs., co Lenča ve čtyřech, to jsem jedla jen kvanta koláčků, ty asi nebyly tak "výživný"
27. črc 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, používám už jen tenhle úvaz, protože se krásně dotahuje a vím, že ho mám dobře uvázaný (to je že nikde nic nevisí a nekinklá) a nejlepší návody jsou na vbavlnce.cz tam je to skvěle vysvětleno. Hlavně to, jak přehazovat cípy přes ramena, abys pak mohla dotahovat. Zkusím to najít. Pak je to už jednoduchý.
27. črc 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGIE,
fakt???? To jsem neslyšela! Ale Míša prdíkuje a trápí se hodně, tak kvůli němu teda klidně pít začnu!
27. črc 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Gali, z čeho Ty holka funguješ? Vždyť Ty jsi úplně bez vody.

Ivet, co člověk to názor. Tak to asi bude i s tím pitím. I když taky si myslím, že ty 3 litry by se měli.
27. črc 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to hej meliss,asi len nakukuju :grinning: coz je skoda,lebo ked som o tom pisala ze asi stracam mlieko tak mi poradili :wink: ani blanka uz nechodi :confounded:
27. črc 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gst=1&gid=0

tak tady to je, přijde mi, že to tam je nelíp vysvětlené, co si hlídat a tak. a jsou tam i jiné úvazy perfektně nafocené, takže doporučuju zkouknout :wink:
IVET,
odtamtud jsem se to učila, ale na všechny ruční práce jsem levá, tak holt i na úvazy. Ale co, já s tím jsem jenom doma :slight_smile: Někdy mi ho předvedeš "life" a třeba mi to pak taky půjde líp
Gali, jde spíš o to pohodlíčko, když je to dobře navázaný, tak ani nevím, že ten šátek mám na sobě :slight_smile:
27. črc 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELIS,
né, úplně néé, podle váhy nějakou mám :slight_smile:

IVET,
ba né, tak tenhle úvaz jsem se učila zrovna podle DIDYMOSu, z bavlnky jsem se učila tu kolíbku co v ní stejně Míša nechtěl být. Teda chtěl, ale jakmile v ní byl, tak chtěl popat, pro něj je to prostě papací poloha :slight_smile:
27. črc 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
gali myslim ze to bolo aj v tom maily pisane co som posielala janii a ona to posielala dalej...ja tiez koly tomu som to zacla ze uz musim a aj kojo caj a tiez jemu ten fenykel dokonca mi zubarka poradila ze aj ja mam pit fenykel ale bylinky nie uz spracovany od hippu a tak dalej tie sladene granulkove,no timmykovi chutil viac granulkove tak ja pijem bylinky a je to o dost lepsie :wink:
27. črc 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, já Ti někdy půjčím do šátku našeho osmikiláčka. To budeš vědět, že máš na sobě i když bude šátek super uvázaný :grinning:
27. črc 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGIE,
tak to jsem to tam přehlídla. Já piju ten kojící čaj obden, Míša ten fenyklovej čaj nechce, plive to a zvedá se mu žaludek..

IVET,
jak my používáme šátkování mám v albíčku :slight_smile:
27. črc 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda citala som o tom aj niekde inde ale myslim ze aj v maily o tom bolo nieco :wink: hmmm tak to je skoda tak ho pi ty za nho-bude to mat v tvojom mliecku :sunglasses:
27. črc 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meliss, právě se chystám koupit pevnější šátek, tak to pak můžeme zkusit :grinning: Ale je mi jasný, že Štěpánek je prostě kus chlapa, takže je to něčem jiném :grinning:

Gali, u nás kolíbka neuspěla ani omylem, nesnáší ležící polohu na ruce už od porodnice, takže nosíme na stojáka odmala.
27. črc 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGIE,
no jooo, ale na mně to pak bude fungovat taky a nebudu moct mezi lid :grinning: :grinning: :grinning:

IVET
Míšovi by se kolíbka líbila, kdybych pod šátkem měla volně k dispozici mlíčko. Ale ba né, asi 5x mi tam už usnul. Ale mně to nebaví to vázat já než ho tam nasoukám, tak jsem tak spocená a to ani nebylo tohle tropický vedro.

Dobrou noc vespolek,
jdu uspávat Míšulku, nakojil se a nevypadá, že by ještě dneska chtěl usnout :slight_smile: Tak se jdu NAPÍT a jdu na chování :slight_smile:))
27. črc 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, máš překrásnou barvu šátku. A není třeba pro tebe moc dlouhý? Ty máš určitě maličkou konfekční velikost, jak jsem tě viděla, takže by ti stačily tak 4 metry si myslím.
27. črc 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou noc a někdy to zkusíme namotat spolu :wink:
27. črc 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj Gali :grinning: :sweat_smile: :grinning: tak toho sa fakt neboj :grinning: na mna to neucinkuje,nepijem to sice kazdy den bud si dam kojo,alebo ten fenykel inokedy nic ale timmykovi ho varim kazzdy den ale len granulkovy ten by pil v kuse,tak my uz tiez ideme papat a spat ak sa to podari :wink:
Tak dobru noc,inac aj mne nejak zaclo chutit pit ako tu o tom tak piseme :grinning: dnes mam uz aj 2l v sebe :wink:
27. črc 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, jak jsi tohle dokázala uvázat :confused: ? Já bych se do toho tak zauzlovala, že už by mě z toho nikdo nevymotal. A určitě by to na nošení díťátka nebylo.

Jdu vzbudit spícího medvěda na gauči u televize a jdeme taky spát. Všem dobrou klidnou noc. Malé Jaňulce zvlášť, vždyť je to první noc doma.
27. črc 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo vlastně! :dizzy_face: Tak Jaňulce zvláště sladké sny a ostatním dobrou noc :slight_smile:
27. črc 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

pokusím se vás dočíst u sváči..... :confused: neb koukám, že jste to tu pěkně rozjely
28. črc 2008 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno!
IVET, mám ten nejdelší šátek, takže krom normálně to mám ještě jednou kolem sebe a pak teprve zavázaný. Když ta kamarádka holt prodávala takovej dlouhej :slight_smile: A mně se to ani nechce zkracovat, co kdyby, náhodou, někdy šátkovat tatínek.

MELISKO,
no však já do toho jsem taky pěkně zauzlovaná a než pak Míšulu vytáhnu, to je něco.. Zásadně se mi probudí. Uspím ho v tom, ale při přendavání je vzhůru a putuje zpátky :slight_smile:
28. črc 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI s Jaňulkou,
jakou jste měly první noc doma? Úspěšné lítání po úřadech a tak podobně přeju! Hlavně, ať Jaňulka přibere!
28. črc 2008 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů, Jani vítejte doma.... to je pohodička co? Už se těším na fotečky :wink:
28. črc 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooooooj Janííí,

tak tě nakonec pustili domů, jsme ti poudaly že tě pustěj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem si včera na tebe vzpoměla, jsem si říkala pustili..nepustili.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tady od rána řeším lodě a ubytování, to jsem na tzo zvědavá..

Ten chce too a ten zas todle.. :angry: :angry: :angry:
28. črc 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já tu zas od rána zaměstnávám ochranku, prý jim tu pořád pouštím alarm :sweat_smile: a přitom já se tu skoro ani nehejbu :zipper_mouth:
28. črc 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už mě to s nima nebaví ale. :angry: :angry: :angry: .3x už jsem měnila od rána rezervaci..se******u na to!
28. črc 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek