• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
ptám se jich 10x kdo jaký chce lodě..objednám......oni mi pak volaj, že tydle lodě teda nééééé, že tamty..OK..A ted mi vola, že chtějí ty lodě, co měli zpátky
:angry: :angry:
28. črc 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele tak ať si to zařídí samy, když jsou tak chytrý ne?
28. črc 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem to změnila.......................A naposledy....
28. črc 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíííš já mám hlad, jsu s tím něco udělat, nebo tady umřůůůůů
28. črc 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mííílo ywooooooooooooooon má holčičku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
28. črc 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Užžžžžžžžž.... a už ji má v albu?
28. črc 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, 21 se narodila...

Ale uteklo to co Mílo? Pamatuješ když jsme zjistily že je těhu? :sweat_smile: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
28. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Njn, to už je...... před chvílí :grinning:

Hele a Rezetka už by taky měla pomalu něco mít ne?
28. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no možná že je v porodnici či co, páč už tady dlouho nebyla...a ta to taky měla mít kolem konce července..

Ywonn se prcek narodil o týden dříve...
28. črc 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
rez to má v září, tak to máme ještě čas :grinning: :grinning:
28. črc 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojký, zdraví vás jednodenní dovolenkářka :grinning:
Janí, já vás úplně propásla , a teď koukám, že už jsi doma. Tak přeji krásný den společně s rodinou- konečně doma, to vím,že už jsi se těšila viď. :slight_smile: :slight_smile:
Jinak, jdem si ugrilčit něco k obídku, takže si vás v klidu večer dočtu a pak písnu.

Jo Rendul, hele, tak já si k vám skočím třeba i pro blbej kalendář, když se zatím ty pastelky u nás zatím moc nepotřebujou, akorát tu máme na prázdninách synovce,ale ten mi tu celý den straší na počítači, pastelky už ho v pubertě opravdu neberou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Denis ty se nerozčiluj - hele jak by řekl manža - Nerozčiluj se, praskne ti žilka a budeš tahat nohu za sebou :grinning: :grinning:
28. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj zienky take krasne pocasicko...hmmm chceli sme to ist vyuzit a skocit na kupko do Brnej ci ako sa to presne vola,no nejak sa mi muzik nemoze vytrepat z postele a o 14tej mame ist :angry:
28. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, neboj on se vzdubí. a proč nejdete sem? Kvůli studené vodě? Mě se totiž v Brný zdá docela prťavý. Hmm, taky bych šla skočit někam do bazénu, ale zatím si tu užívám milušku naloženou ve vlastní šťávičce. :fearful:
28. črc 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, uz jsem silene unavena,ale stastna,ze jsem doma.....

dnes jsme zrovna moc nepochodili proti mym planum. DR. ma dovolenou,takze tam jedeme az ve stredu. Kdyz jsme se doharcovali na matriku,tak nam rekli, ze musime do mista narozeni, tzn. do Rce...:frowning2: Meli jsme Janulku poprve v kocarku a vubec se ji to nelibilo,vsak se neni cemu divit v tom vedru...) nastesti jsem doma zase nakojila a pak usnula vycerpanim.... joooo a uz ma i dudana :wink: tedy jen zkousime,ale vzala ho celkem dobre:slight_smile:

Takze ted jsem vyslala do Rce tatku aby zaiistil matriku a jeste zajel nakoupit a my se pekne chladime doma. Mame tu 25 stupnu,takze proti venku super pocasi...
28. črc 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem to tu uz trochu poklidila k obrazu svemu,ale stale nemam silu na vybaleni Terezcinnych veci...

a prvni noc byla dobra...mala se tedy budila casteji nez v porodce a pak uz jsem si ji nechala u sebe v posteli, ptz. rano ve ctyri vypadala, ze ma vyspano, jak na me valila kukadla..:wink: s Tomem to v noci nehlo ani jednou, vubec ji neslysel, ani kdyby brecela a ja byla na zachode... vsak jsem toho moc nenaspala a jsem celkem k.o. :wink:

jooo, a mame opraveny vyfuk, hura... fakt to udelali na pockani a za hodinku to bylo hotovy a celkem za solidni cenu, aspon ze tak...
28. črc 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iveeeet, taky se hlasim do kurzu satkovani :wink: nebo aspon na zkousku a podle toho se rozhodnu, jestli ho budu shanet nebo ne... zada uz ted necitim,jak me boli... mam pocit, ze se uz ani neumim narovnat :frowning2:

tak preju vsem zdarne zdolani tropickeho dne a snad se tu s nekym srazim vecer, pokud neodpadnu :grinning: :grinning:
28. črc 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé no vidíš Jani, taky mě to mohlo napadnout a měla jsem ti napsat, že musíte na matriku v Rce a ne do Ltm..... mno alespoň jste si udělali výlet. A v kolik jste byly v Ltm? Jsme s mohly třebas potkat, pokud to bylo přes poledne. No tak příště. :wink:

koukám, že jsi fakt šťastná viď. Ikdyž unavená ale šťastná, tak ať ti to vydrží co nejdéle. Už se těším, až malou Jaňulku uvidím na vlastní očka. Příští týden by snad měl být ten make up, tak bych se event. u vás zastavila o víkend.
28. črc 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, byli jsme na matrice v Hostce... v LTM byl sam tatka na opravu auta.... jeste ji chudinku parit v aute, to fakt ne... staci ta streda, co nas nemine cesta do Rce..

ten make-up bude fajn, uz jsem si rkala, ze by mi bodl, ptz. mi dochazi zasoba :wink:

aaaa, slecna dava o sobe vedet,tak jdu zase rust bolesti z prisati :wink:
28. črc 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak predsa sme len boli :grinning: bolo super,prtave???Milu a tu to je vacsie?Tu to prave vyzera byt uplne malinkate,no a nebola som tu ani raz nik z rodiny tu nechodi vraj ze ju tu ta studena voda no a mne prisla aj tam studena no ako dalo sa mala 26stupnov ale mohla byt aj teplejsia :grinning: :wink: ale to by som chcela asi moc...skoda ze tu je zimna,timmykovi sa tam pacilo vsetky deti okolo kricali a vyvadzali a on bol taaak uzasny srdiecko moje :sunglasses:
28. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... jeste vidim i kdyz me pali oci,ale mala spi od pul sesty a tak cekam az se probere...dnes tedy koupani odpada.... sla jsem si lehnout odpo s malou, ale prijela Tomovo tetka na navstevu,necekane, takze jsem zase nespala.. chjo...

jooooo, mam nove fotky v albiku, tak muzete juknout :wink:
28. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jani :slight_smile: no Janička je nádherná a moc vám to všem sluší a i ty vypadáš dobře týden poporodu :wink: opravdu :dizzy_face:
28. črc 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky Market... jeste mam navrch 4,5 kg tak jsem zvedava,jestli se jich zbavim... hur se mi stahuje deloha a musim brat nejaky kapky,tak bricho bude porad vypadat blbe..
28. črc 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee fotecky krasne,len 4,5kg Jani??? :fearful: tak to je uzasne...ja mam stale 3,5kg :angry:
28. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nabrala za cely tehu 11 kg,tak jsem myslela ze toho pujde dolu vic ale i tak :wink:
28. črc 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hned po příhlášení jsem zaznamenala nové fotky. Všem třem vám to tam holky sluší. Jo a tatínkovi taky :slight_smile: Jani, a Ty se na práci vyprdni, ta neuteče. Odpočívej a užívej si holčiček.
28. črc 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani,moc diky za pochvalu.... na zitra jsem vymyslela,ze vyrazi aspon na 1-2 hod. na koupalko a ja si doma s Janulkou aspon odpocinu.... snad mi to mala dovoli :wink:
28. črc 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, yslela jaem Toma a Teri, samozrejme....

se mi pekne blbe pise jednou rukou....jdu do sprchy a snad spat... tak dobrou
28. črc 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to pochopila :wink: Taky jdu dneska spát dřív. U nás už je druhá noc nějaká špatná. Nejspíš to bude tím vedrem. Tak dobrou noc
28. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holky vy ste sa tak rozutekali a mne timmyk krasne chrni prdelka zaspal po 5tich min papania :grinning: a spi uz sam :dizzy_face:
28. črc 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, Jaňulka je nádherná, fakt se vám povedla a ta fotka v té vaničce s tou koupací žíňkou nemá chybu :grinning: by ji skoro mohla mít jako deku :wink:
29. črc 2008 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek