• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Dobré ráno,

Jani fotečky jsou úúúžasný, holčičky jsou obě roztomilý a samozřejmě tobě a manželovi to tam taky moc sluší :wink:

Ten hic venku je hroznej, malá skoro vůbec nespala, tak jsem vykulená, jak se snažím mít otevřené oči :confused: dneska jedu do práce nechat si potvrdit papíry na rodičák, takže se do toho vedra moc těším :confounded:
29. črc 2008 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
29. črc 2008 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holkýýýý....
tak nejdřív gratuluju Janě ke krásné holčičce... Jaňulka je fakt kočka :slight_smile:

a samozřejmě všechny zdravím .... jo a ještě blahopřeju Kristýnce k svátku (dodatečně)

tak my už jsme zpátky v Tere, ale jen na chvilku, protože nás čeká dovolená v Jižních čechách, takže jen týden a pofrčíme zase pryč :slight_smile: no už se těším...

Jinak Ondrášek šikulka nechá maminku spát celou noc, už nepapá v noci... což oceňuju a zvládnul to krásně. Dostane kolem osmé a pak až kolem šesté, dneska se vzbudil jednou a ani neplakal, dostal dudla, chvilku jsem ho pohladila a pak dostal o šesté napapat a znova usnul a teď už přes hodinku chrupe :slight_smile: je to bobíček.

jo a taky už mu leze druhý zub... naštěstí opět bez reakcí, žádná horečka nic, takže je to skvělý, alespoň netrpí... jen slintá :slight_smile:

A Mílo, ta zmrzka byla výborná... sice neměla ten správný tvar,ale stejně byla výborná :slight_smile: a fotky jsem prohlídla, jak ty ze srazu, tak z výhry :slight_smile:

tak jdu nahodit pračku a uvařit Ondrovi zeleninku na oběd... tak přežijte to vedro ve zdraví a hodně pijte :slight_smile:
29. črc 2008 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zrovinka když tu jsem, tak tu nikdo není... :frowning2: no nevadí, třeba později...
29. črc 2008 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee ahoooj holky...fotecky prezrene,take halo robili Milu tak si vas fotili :fearful: tak Ondrasek uz bude pekne zubaty,to je fajn ze je to bez trapenia :wink:
Timmyk je nejaky divny uz 2den,nece v noci vobec odo mna papat :angry: maximalne sa tak zobudi ze ho boli brusko a budi sa aj 3-4x :cry: a rano uz som nestastna ze nic nepapal a je len na cajiku tak mu odsajem a nejak to do nho dostanem-no asi o 9tej sa na 5min prisal ale to bolo vsetko takze odsavam jak diva neviem cim to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2008 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já tu jsem, ale nevím co písať :frowning2:
29. črc 2008 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
milu,tak to je divne-hlavne u teba ze nemas slov :wink: :grinning:
29. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme se právě vrátily z výpravy do práce (potřebovala jsem potvrdit nástup na rodičák) a je tam teda vedro děs běs :confounded: malá tady kvílí, protože nemůže spát a mně se nechce ani mrkat :pensive:
Jinak Milu, zmrzka by mi taky bodla :grinning: to jste se poměly :grinning:
29. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Mílo, ty nemáš slova? nechápu :grinning:

Mirka si užívá dovču co? vybrala si super počásko... se určitě jen válí u vody a opéká se do barvičky :slight_smile:

My jsme s Ondrou po obědě a ten teď řádí v postýlce... já umyju nádobí a pak mu udělám bazén v lavoru, protože ven s ním v tomhle počasí nejdu... zase až navečer vyrazíme na procházku.
29. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mirka dneska písala, že mám pozdravovat, že si prý smaží špíčky, válí se u bazénu a každý den grilujou. JJ, počasí se jim letos fakt vydařilo.

Tak jsem manžu objednala na thajskou masáž (dostal to k výročí) tak jsem zvědavá jestli se mu to bude líbit. Půjde na ní k Pavlíně do Rce. Alespoň se pokochám malou sestřničkou až ho tam paní bude mučit :grinning:
29. črc 2008 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee ondrasek bude mat bazenik? :grinning: hmmm tiez by som si zopakla to vcerajsie kupko,mangelik sa aj pytal,ale jazdit tam to nema zmysel a timmyk by to cely dnik nezvladal,i ked vcera som mu pribalila aj kupacie plavky ale sli sme len na par hod tak sme boli radi ze chrapka a ze sme sa mohli okupat my :wink: tak sa tesim na slovac uz dnes sa zacnem balit,kedze zajtra ideme na narodky svokre a v stvrtok ockovanie a kycle a v piatok vyrazame :dizzy_face: :sunglasses: :dizzy_face:
29. črc 2008 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
masaz by sa mi taky hodila,no nic to idem sa ja aspon nalozit do tej vane :grinning:
29. črc 2008 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
MILUSE
héheč, my uvidíme sestřeničku asi dřív :slight_smile:

ANGIE
třeba se mu v tom vedru taky nechce vůbec nic...
29. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no tiez som nad tym uvazovala,ale my mame prizemny byt a je to tu jak v jaskyni a aj teraz ked su take vedra tak tu mame prijemne...ale o par stupnov je tu viac isto tak je to mozno aj tym-lenze z flasky si vezme-ale tiez malo-najviac asi 50ml naraz co inokedy vypil celu flasku a este mlaskal ze by si dal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2008 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Draky, njn... co se dá dělat, ona už ji i Jana viděla dřív než já, ještě když tam byla na těhu cvičení.

Angie a proč neskusíte tady koupálko, vždyť to máte skoro za barákem :wink: a na tu studenou vodu si zvykneš a alespoň tě v tom vedru krásně osvěží :grinning:
29. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale vyzera byt spokojny az na tie prdicky a pritom sa cely den nalieva tym cajikom :confounded: ale ted si dal asi 30ml a dudla si a ma zavrete ocicka :dizzy_face:
29. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych taky jela někam k vodě, ale bohužel s Ondrou bych se stejně nevykoupala a on by to tam nevydržel určitě celou dobu, bylo by to na chvilku a navíc bych musela najít nějaký velký stín, kde by mohl lézt... takže bazén mu udělám z lavoru a sama se sprchnu ve vaně :slight_smile: trošku sparťánský podmínky, ale lepší než nic...

Renčo a kam jedete na slovač, odkud jsi?

my jdeme na kyčle taky ve čtvrtek :slight_smile:
a příští v úterý začínáme chodit na plavčo... se těším, bude legrace s Ondráškem... tak si zase užiju vody, i když ona je docela teplá a moc to člověka neosvěží... to aby bobísci nenastydli :slight_smile:
29. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja som to vravela ze podme len tu a muzik ze to radsej da na benzin a pojdeme tam ze vstupne je take iste a tam sa aspon okupe,tak som mu vravela ze sa mozme ist aspon opalit :sunglasses: no on je jak ladovy medved kazdy ma mikinu a rifle a jemu v tricku a kratakoch je vedro a ked povie ze je ladova tak to by som sa asi neokupala ked mne i tam prisla taka chladna a vraj mala 26st :confused:
29. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ange, i ty jedna zmrzlinko.... měla by ses trošku otužovat :grinning: hele ono je to strašný fakt jen ze začátku a pak už to jde. Ikdyž je fakt, že já už tu nebyla nakoupálku minimálně tak 4 roky, ale určo se to tam moc nezměnilo. :confused:
29. črc 2008 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
no paji uplny vychod-Stropkov ak ti to nieco hovori,ale to asi tazko je to male mestecko,snad este asi aj mensie ako litak :wink:
Ja som tiez myslela ze to timmyk nevydrzi a nebrali sme ani cestovnu postielku ze je to na chvilu tak spal len v tej taske a dala som ho do tiena a este mu tam pofukoval jemny vetricek,nespal celu dobu ale bolo to fajn,sli sme aj so svokrou a muzikovym bratom takze vzdy sme sa vystriedali aby s nim niekto bol ale bol zlatusik par krat sa zobudil tak dostal napit,najest,dudanka a vystacil si aj sam hral sa s ruckami a nozkami,no nestacim sa divit,jak zacal byt dobry :wink:
29. črc 2008 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no akurat som sa ta sla spytat ci si bola niekedy teraz,oni uz tiez nechodia,tak mozno je to lepsie no...
asi skusime,len neviem kedy dnes to uz nestihneme a vraj pocasicko ma byt pekne len do zajtra,no neviem nevidela som predpoved a milu vy chodite kde na kupalko???
29. črc 2008 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeezisi,skoro som nas vytopila jak som sa tu zapisala a pustala si vanu :fearful: :grinning:
29. črc 2008 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
MILUS,
holky zrovna dneska psaly, že ve čtvrtek přijedou za náma :slight_smile:

O koupání mi nepovídejte, letos se nevykoupu nikde, leda ve vaně.
Míša je spokojenej, jak je vedr, tak je nadšenej a spinká a spinká, teď je taky zabalenej v dece a ani se nehne.
29. črc 2008 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
paji jak to ze idete na kycle to sa chodi este aj tak neskoro,ci ste mali nejaky problem???
29. črc 2008 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no, tak Ondra už by si jen s ručklama na hraní nevystačil... potřebuje prostor :slight_smile: já byla na koupálku v litáku loni, ale s Petrem, sama bych asi nešla... a sama jen s Ondrou určo ne, to bych se ulítala...

Renčo, to budete mít dlouhou cestu... jedete tím autem?

Ve čtvrtek se uvidíme na kyčlích....
29. črc 2008 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Gali preco nie???tak aspon na par hodin skocit na kupco i to sa rata i ked ja sa rada vyhrievam na slniecku i od rana do vecera,ale aj to potesilo :wink:
29. črc 2008 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
my měli tři plínky do třech měsíců... a pak už dobré, ale pořád chodíme na kontroly, tak snad to bude OK...

já se asi taky nevykoupu :frowning2:
29. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
PAJDI,
tak držíme palce!

ANGIE,
nevykoupu. Tady žádný koupálko není a u tchánovců na zahradě a u tety na zahradě se mi vysvlíkat se nechce, takže nic nebude. Vana a koupelna a je to :slight_smile:
29. črc 2008 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no bude to dlha cesta,ale pojdeme cez D1 takze to bude rychlejsie,uvazovala som aj ze pojdeme na pardubice ale tam by sme sa zas zdrzali takze by sme cestovali 2dni,ak by nas vobec pustili :grinning: no cesta ma trvat necelych 10hod no ja ratam ze do 12hod sme doma,ale pojdeme tak na vecer okolo 17tej-kedze timmyk v noci menej papa a ani klima nebude musiet bezat,a pripravim mlieko na cestu-teraz ho mam nenormalne vela jak pije tak po menej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jasne vy ste uz moc hyperaktivny...my zatim len vycurany i ked nozicky si startuje vzdy a odraza sa od coho moze ale aspon este nechodi,tak bol klud stacilo drncanie a dudlik a bolo to :wink:
29. črc 2008 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
je paji tak snad to uz bude dobre :frowning2: dufam ze my tiez dobre dopadneme a nebudeme sa musiet trapit teraz by to bolo hrozne v takych vedrach :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa aspon uvidime :wink:

no my sme tiez dochadzali za kupkom aj ked na zahrade mame tiez bazen ale to je len maly plavat sa v nom moc neda teda da ale 2x machnem a som na konci :grinning: a domov sa uz tesim tam to vyskusam aj s timmykom bude to lepsie tak bez ludi :sunglasses:
29. črc 2008 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek