• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
Angie, my ani snad nechodíme nikam, když je čas tak zajedem na Dobříň na pískovku, neb nechceme doma nechávat Nelču samotnou a tady na koupálko nesmí :unamused:
29. črc 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme, teĎ už to bylo vždycky v pohodě, tak snad budou ty kyčlíky v pořádku ... a jen doufám, že tam bude ten "starej" doktor a ne ten "novej"...minule tam byl nějaký co se zaučoval a to jsme tam byli strašně dlouho, nemohl na těch dětech nic najít, tak je tam mordoval, děti řvaly, no děsný...
29. črc 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ked sme boli my tak neviem ktory to bol doktor ale mala som divny pocit ked nieco vravel tej sestre ci kto to bol ze daco tam vidi a ked povedala ze ma len 3 ci 4tyzdne ta on no tak to je v poriadku :angry: tak nevem ci tam nieco videl ci k comu to bolo a mne povedal ze ok a ze pak o 2mes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Milu a co to je na tom Dobrine,je tam tepla voda???A je to daleko?
29. črc 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je taková pískovna a je to hnedky za Roudnicí, je tam čistčí voda než např. v Píšťanech mi tedy přijde. Víc by ti ale asi řekli roudničandy.
29. črc 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky :wink:
téda ty vedra jsou hrozný :angry: Tomík už je skoro zdravý,tak už dneska řádil v bazéně :wink:
My také na koupálko nechodíme,stačí nám to u rodičů na zahradě :dizzy_face:
29. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem byla dneska celkem uspesna. stihla zase vyprat, udelat obed, upect kolac a spachat leco k veceri. Janulka byla dnes nejaka hodne spava, ale zase se pro zmenu budi casteji,takze kojime po 1,5 az 3 hodinach maximalne... jinak uz mela dnes poprve zaprdenou plenku, tak uz si myslim, ze zacne pribirat, kdyz to telicko nespotrebovava vse, co dostane. Horsi je, ze me boli prsa jak blazen... Ne ze bych mela zatrvrdly mleko, ale jak me porad "ocucava", to boli, auvi jauvi... :wink:

jinak do Dobrine na piskovnu jsme taky jezdili, kdyz jsme byli v Rci. Da se najit i celkem cista voda, a na osvezeni to je fajn. Tom byl dnes s Teri ve Steti na koupalku a ta si moc libovala... Celkem prijatelny vstupny, tobogan, houpacky pro deti, nejaky stanky na prodej, tak si tam 2 hodky uzivaly a ja byla doma s malou... Jinak letos se taky nevykoupu, ale co se da delat, nechame to na za rok i s Janulkou... :wink:

zitra posupajdime do Rce k doktorce co nejdriv rano, dokud nebude vedro, tak jsem zvedava co nam rekne... :wink:
29. črc 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
v steti???Tak to budeme musiet vyskusat :grinning:
Jani a mas bepanthen ak ich mas okusane tak to fakt rychlo zabera i ked bolest neprestane este par tyzdnov :unamused:
29. črc 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vyzkousejte, pry to tam je super... a je tam i brouzdalko pro ty nejmensi :wink:

nemam je primo okousane,to bylo v porodce a ted to je uz dobry. na pohled vypadaji normal, ale proste to na dotyk boli... jde o zvyk, nez si zase zvykneme... ale uplne vzdy vyrostu o par centaku, nez se mala prisaje :wink:
29. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne Jani,tak ja som ich mala a este aj pluzgieriky na nich :unamused:
a je to termalko ci je tam zimna voda???
29. črc 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bojim sa ze tu uz ziadne kupalko nestihneme,kedze ja doma ostanem viac nez mesiac,no uzijem si doma,asi 20km od nas postavili nove kupalko aj s toboganom a perlickovym bazenom tak sa tam tesim,vyskusame co to bude a inac budeme u nas za domom na zahrade uzivat bazenik :wink:
29. črc 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic tu uz asi kazdy spi,timmyk bol nejaky divoky uz od 20tej a konecne sa mi ho podarilo ukludnit a je v tom svojom polospanku ked akoby spi ale popritom si dudla dudak :unamused: asi sa mu chudacikovi dycha tazko a ted v noci sa uz bojim otvorit okna mozno uz je dychatelnejsie,ale radsej to idem skusit s tymi mokrymi plienkami i ked sa mi moc nezda ze by to pomahalo :confounded:
tak ja sa idem asi zacat baliiit :dizzy_face:
29. črc 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Jani, tak tě s tím makeupem musím opět zkalamat, ještě pořád ho nemají na skladě, tak nevím, nechceš zkusit jiný? Já teďky používám tento a je docela fajn http://www.oriflame.cz/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.jhtml?PRODID=12847_cs_CZ&CATID=mkOriflameBeautyFace_cs_CZ&search=true&noMenu=

a tady je kdyžtak odkaz na nový katalog :wink:

http://www.oriflame.cz/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml
30. črc 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tééda, dneska nikde nidko jo? :frowning2:
30. črc 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jak zvládáte ten hnusnej hic? :rolling_eyes: u nás totální krize, děcko kvílí skoro celej den, takže dneska jsem úplně vykrvená :pensive: jak jsem měla vždycky léto ráda, tak se letos těším na podzim :grinning:
A blahopřejem Jańulce k 1. týdnu :grinning:
30. črc 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak dneska mam fakt krizi, asi se plasi hormony a ja to proste nezvladam :frowning2: :cry: :cry: byli jsme dnes poprve u Dr., Janula v aute ani nezabrala a akorat brecela a u Dr. jsme zjistili, ze je vahove zase niz nez pri propusteni z porodky :frowning2:

a to jsem si rikala, ze se to uz rozjelo, kdyz uz ma i plnou plinku a telo vse nespotrebuje a ono nic :cry: takze doma zase trnu pred a po kazdym kojeni., kdy vazime a v patek musime znovu k Dr.na prevazeni...

zase jsem tu dnes brecela, Tom se me snazil uklidnit ale ja mam proste a jednoduse strach... ted tu taky kvilela bolesti a konecne mi usnula, u prsu, jak jinak... mam pocit ze kojim bez prestani a ze tam uz ani zadny mliko mit nemuzu...

omlouvam se,ze jsem to tu na vas tak vychrlila, ale treba s tim mate nektera zkusenost a ja uvitam jakoukoliv radu...
30. črc 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, moc dekujeme za blahoprani... snad az budeme mit mesic, bude lip...
jp a raky se nam mala pekne osypala,tak jsme museli koupit repik a oplachnout ji v tom. snad to zabere...
30. črc 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik zienky...
Jeee Jani nic si z toho nerob staci ked si precitas moje zaciatky-teda nase s timmykom,bolo to presne ono mam pocit ze este horsie,lebo ty si pisala ze ti spala a mne nespal vobeeeec :angry: celu noc prekrical a chcel vzdy jest a mudr mi vravela ze je to super a ze je to uuuplne normalne a ze mu mam dat vzdy ked chce hoc aj 15x za den ale bola som uplne hotova spala som denne 2-3hodky a nestastna a tiez som myslela ze nemam uz mlieko lebo aj ked tahal a zrazu krik tak kazdy myslel ze taha a nic nejde :confounded:
30. črc 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja mam zas taky problem cely cas zijem v tom ze zajtra ideme na kycle a ted juknem do papieru z porodky a tam pisu ze kontrola kycli v 3 a 6tyzdni jak toooo???Nechapem my sme boli teda v tom 3tom tyzdni ale v 6tom nie a mne sa zdalo ze mi povedal ze za 2mes a viem ze to ockovanie sa robi v 10-11tom tyzdni tak som len kyvla ze ok ze to je v ten isty den :confused: a ted cumim co to je???zeby som to zmeskala???to neni predsa mozne :fearful:
30. črc 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hic je hnusny ale dnes z toho dna nic nemam,v noci som mala cestovnu horucku takze aj ked timmyk spal vkuse 6hod tak ja som nemohla :confounded: a pak ho zas bolelo brusko asi alebo co ja neviem raz sa po mne sape a chce a raz ho nahanam a spusti akurad krik tak musim bezat odsavat,ale papa malo sa mi zda...pak som piekla kolac svokre a sli sme na oslavu a on chuda vydrzal 7hod bez jedla-no takmer teda mala som sebou len 40ml co som narychlo stihla odsat a leteli sme hoc sme meskali aj tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz mi tu spinka po kupani zlatusik :wink:
30. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a co sehnat váhu třeba aspoň na půjčení, aby sis mohla kontrolovat, kolik Jaňulka vypila? Kamarádka to takhle řešila, protože jim malá taky hubla a neustále chodily na převážení a váha kolísala v rozmezí jednoho kila - vždycky trochu nabrala a pak třeba ještě víc zhubla. Takže koupili domů váhu a začaly vážit jako v porodce a měla kontrolu nad tím, jak malá pila a do měsíce bylo líp a teď je malá pěkňoučká. Neboj se, mlíčka máš určitě dost, taky jí může vadit to horko, co je teď. A u prsa chce být třeba taky proto, že je pak blízko u tebe, vždyť jsi její maminka - tedy pro ni člověk nejbližší a jestli je rozhozená (klidně z toho počasí) tak tě potřebuje mít nablízku. Já jsem malou ze začátku taky měla neustále u prsa, ani tak nechtěla pít, jak si spíš zažužlat a pomazlit se (samo že u toho usnula), ale nijak to nevadilo, brala jsem to tak, že se chce prostě přitulit, protože byla 8 měsíců u mě a teď se jí stýská. Já vím, že ty hormony jsou děs běs mazec, ale bude líp. Hlavně se snaž tolik nestresovat (já vím, že je to těžký), protože sama víš, že děláš všechno proto, aby byla malá v pořádku a to je nejdůležitější.
30. črc 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, zkus si od někoho vypůjčit váhu, jak radila Ivet. Pomůže to hlavně Tobě, když uvidíš, že něco nakojíš, abys se nenervovala. Vím, že je to teď hodně náročný. Po porodu je člověk jak na houpačce s těma bláznivýma hormonama, ale pokus se nestresovat. I když Tě prsa bolí a máš pocit, že nic nenakojíš, koj často. Vždycky když se Jaňulka probudí a když bude spinkat víc jak 2 hodiny, tak ji vzbuď. Koj často i během noci. Je to vyčerpávající, ale kojení v noci je na zvýšení laktace. Pij hodně, jez a spi co to dá. Na domácnost se teď na chvilku vykašli, to neuteče. Ať si Tom vezme na starost Terezku a Ty odpočívej, když Jaňulka dovolí. Věřím, že během pár dní se vše srovná a malá bude přibývat.
Nejspíš bude Jaňulka taky rozmrzelá z toho horka. U nás je to taky hrůza. Během dne řev a už tři noci se budíme po hodince :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nedivím se, mně je taky hrozně, natožpak těm prťouskům. Věř, že bude líp.
30. črc 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
Jani držím palečky,aby vše bylo v pohodě :wink:
30. črc 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani presne ako pise meliss,nocne kojenie je najlepsie a Janicka po nom bude krasne priberat takze cez den ju kludne nechaj spat aj dlhsie isto teraz nema naladu na nic v takych horucavach ale v noci ju bud casto aj kazde 2hodky :wink: a o kolko schudla???skusala skusala si jej davat aj cajik,aby mala dost tekutin,keby ze si uz nemala mliecko???Ja ked som kojila tak 3x za sebou tak tiez uz som moc nemala tak som ho zabavila cajikom,tak len pevne nervy je to narocne-ale vy to zvladnete a este jedna rada-odsavaj i ked janicka ta asi vysava dost ale ked spi a 2-3hod nekojis odsaj,ono sa pak tvori aj viac mlieka :wink:
30. črc 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek babuše,

Jani, neboj to bude dobrý, ono se to srovná, uvidíš. Zkušené matky tu promluvily, tak není čeho se bát :wink:
31. črc 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, něco pro odlehčení - prala jsem malé prádlo a jak jsem to sbírala v koupelně z přebalováku, tak se mi tam připletla jedna plínka papírovka :sweat_smile: takže se svezla v automatce :sweat_smile: :grinning: akorát je to teď pěkně chlupatý, takže se prádlo sveze ještě jednou (ale už bez plínky) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivet, ty jsi ale šikulka.... ikdyž já takhle skoro pravidelně zapomínám v kapsách papírový kapesníky :sweat_smile:
31. črc 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc moc diky za podporu. Jeste ze vas mam.. Zjistila jsem,ze se v tom neplacam sama a podobny stavy a problemy maj i jiny holky....

Vahu doma mame, proto jsem psala, ze trnu pred a po kazdym kojeni, nez jdeme vazit... Dokaze mi vytahnout pouze 20-30 ml dohromady z obou prsu... Dnes dokonce jedla od 14 hod s mensima prestavkama az do 16 hod... a jakmile ji polozim do postylky, hnedle je vzhuru... proste ma rada pocit byt upjata,ale v tomhle vedru ji nechci davat do zavinovacky, aby se jeste vic nepekla. Do ni ji davam jen na noc, misto perinky...

Dneska ji budu muset uz v noci budit. Vcera totiz spala 5 hodin, pak se probrala na kojeni a zase spala 4,5 hod. Pres den pak "cumakuje" 2 hodiny, fnuka, breci a nevim co a pak usne jen slabym spankem, do te doby, nez se dom pririti Terezka nebo tatka...

Zitra jsem na tu Dr. zvedava,tak na nas myslete, pak dam vedet... a jeste jednou moooooc diky za rady
31. črc 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, mně je to jedno, suška mi to odchlupila, jen jsem se pobavila, když jsem to prádlo strkala do sušky, jak to, že je táááák chlupatý? No hned jsem ji našla, takže prádlo šlo znova do pračky a pak znova do sušky a tam ten vnitřek plíny udělal na filtru takovej moc pěknej filc (fuj tajbl) a ještě byly všude ty krystalky, co se udělají, když to zvlhne :sunglasses: prostě ze mě hospodyňka v bílé zástěrce nikdy nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. črc 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky,tak my sme boli na kyclikoch a mame vse v poriadku len ze este nema jadierka vyvinute tak sa mame ukazat za 3mes,pa sme sli k detskej nech namnieco da na tie potnicky tak nam povedala ze holtov krem-o tom som aj citala takze som vedela ze sa to dava mohli sme si usetrit cestu ani ona nevie ci su to potnicky tak musime skusat :unamused: a pak na kontrolu po ockovani po tbc a tam mudr istila ze nikde nema ten vpich po ockovani :confused: :fearful: tak ze sa mame objednat u detskej a ze v 2rokoch si nas pozve na preockovanie...no divne je to...a stretli sme sa tam aj s pajou,ale len tak na chvilku :wink:
31. črc 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ivet tak to je dobre a milu tie papierove kapesnicky zabudam aj ja :grinning: horsie je to s muzikom tomu som vyprala uz skoro vsetko,len mobila este asi nie,ale karty a usb a take to je normal ze to zabudne vybrat tak u mu prehrabavam vrecka pred tym nez periem :sweat_smile: :wink:
31. črc 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek