• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Jani tak třeba to bude taky tím počasím, je neskutečné horko a pro Jaňulku to musí být šok. Jinak pokud chce být těsně zavinutá a u tebe, tak šátek bude její oblíbené místečko :wink: Držíme palečky, aby to zítra bylo u dr. v pohodě. Angie - teda usb jsem ještě nevyprala :grinning: :grinning:
31. črc 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ku podivu fungovalo :grinning:
31. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
nějak nestíhám. Jsme pořád mimo domov.

Jani, držím palce, aby dneska váha ukázala o něco vyšší číslo než ve středu. A vzpomněla jsem si, že ještě na podporu laktace existují nějaká homeopatika. Když by Tě to zajímalo, dej vědět, zjistím o jaké se jedná.
1. srp 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj zienky,tak timmy ma uz vytiahol z postele nece sa mu spat tak sa stale smeje a piska :grinning: a kedze dnes cestujeme,musi sa tatik dobre vyspat tak sme museli zdrhnut aby mohol spat,tak ja sa aspon dobalim :grinning:
Jani,este Andrej mi radila aby som si kupila v lekarni Gravimilk,ale maju to aj v rossmane,je to ako ona nazvala sunar pre dospelych a ze jej to zabralo ked stracala mliecko a koji doteraz-ja som to neskusala lebo hned o 2dni som ho mala i na rozdavanie,tak vyskusaj-neni to ziadna vysoka ciastka nieco vyse nez 100kc nevem ted presne :wink:
1. srp 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Renu hezky si to u mamči užíjte a hlavně vám přeji klidnou a pohodovou cestu :wink: pa pa :dizzy_face:
1. srp 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jee diky Market-snad ta cesta bude fajn pre timmyka hlavne i ked myslim ze ten sa ma v aute lepsie jak v postielke :grinning: a co vy porabate ked je vonku tak neznesitelne???Ja som bola pred 11tou ale to uz neslo je tam hrozne teraz som sa vratila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadzárek babule,

jsem právě přišla z polední pauzy a je venku tedy pěkně hnusně..... ufff, akorát tak nanejvýš s sebou plácnout někam k vodě do stínu..... ani není možný v tom pracovat, naštěstí to naše vedení pochopilo a jdeme za hoďku dom :wink:

Renčo, užij si to u vašich doma, příjemnou cestu a ať se tam Timíkovi líbí :slight_smile:
1. srp 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ holky!
ANGIE, šťastnou a neusmaženou cestu!!!

JANI,
tak co u Dr? Tohle jsem si prožila u Leničky, v porodnici mlííííka až nad hlavu a doma nic, než jsme na to přišli, že je pořád přisátá, že nemá co pít, nepřibrala, byl to děs. Naprosto chápu, že jsi z toho vyřízená, ale věřím, že dneska bude líp. A víš co? Doma na všechno PRĎ, teď bude víkend, ať se Tom postará a Ty buď jen s Jaňulkou, litrama pití, kojte a kojte a Ty odpočívej! Neuklizenej barák přežije a něco snad ukuchtěj nebo to přivezou. :wink:
1. srp 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILUŠ
a kde pracuješ, že máte tak uvědomělý vedeni? :wink:
1. srp 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Angie, tak šťastnou cestu a hlavně opatrně, ať v pořádku dojedete :wink:

Jani, jak jste dopadly u dr.???
1. srp 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak Angie uz je asi v trapu, presto preju pohodovou cestu... nam tu prave zacalo poprchavat a je bourka,tak se snad trochu bude lip dychat...

dnes u Dr. asi pozitivni zprava... mala neztratila nic,ale ani nepribrala. jsme na tom stejne jako ve stredu. Pro jistotu nam dala Dr. nutrilon, kdybych naaahodou se nerozkojila, at o vikendu neplasim a v pondeli bohuzel musime na prevazeni znovu...

ale odpo se mi povedlo uz nakojit vic. V pravym prsu mam kupodivu vic mleka nez v levem,takze sice hodinu kojime, ale uz se vysplhame pres 50 ml, coz beru jako uspech... ted uz od 15 hod spi,ale to je tim, ze se tak moc napila, coz nebyla zvykla, takze pockam,az se vzbudi, vykoupeme, zvazime a zase nakojime...

vcera jsem ji budila vecer po 3 hodinach a byl to skoro nadlidsky ukol ji vzbudit. pak uz se pres noc budila sama po 2 hod a k ranu po 1 hod, takze prsa jsem necitila,ale aspon se mi snad to mleko rozjelo...

o gravimilku vim, jen jsme zapomneli zajet do drogerie, takze jsem si koupila vitakavu, ktera pry je taky vhodna a docela mi i chutna... tak vikend bude zase ve znameni vazeni a kojeni, ale nastesti Terezka jela k tatkovi, tak aspon nebudu muset mit vycitky, ze na ni nemam cas... Tom je uzasnej, ze se o ni stara, mazli se s ni, na koupalko jezdi a ja jsem holt s malou, kdyz nemuze spat a jen kojime...

uff, doufam, ze vas tu nebudu dlouho obtezovat svyma dojmama z kojeni a brzy se to uklidni... omlouvam se vsem.
1. srp 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Ivet, taky si myslim, ze bude Janulka v satku spokojena. Neusne mi jen tak, musi byt svazana v zavinovacce a pak spi jak mimi :slight_smile: takze se tesim, ze mi jednou ukazes co a jak s satkem, ju? :wink: diky moc predem...
1. srp 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI,
tak přece jen pozitivní zpráva, to je dobře! Neboj, ono se to upraví.
Já si teď taky užívám :frowning2: Už zase mám teplotu od prsa :frowning2: Manžílek mi říká, že bysme už měli s tím kojením přestat, když pořád něco, ale já nechci ne a ne a ne.
A žádný výčitky, Jani, jasný?
1. srp 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to jsou super zprávy :grinning: nevadí, že zatím nepřibrala, důležitý, že jste se rozkojily a teď to půjde nahoru :grinning: jinak šátek ti klidně můžu půjčit třeba na týden, aby sis to mohla ozkoušet, jestli to bude vyhovovat. Nějaké úvazy zkusíme a uvidíš :grinning: A nedělej si výčitky, je jasný, že se teď musíš víc věnovat Jaňulce a je skvělý, že Tom se věnuje Terezce. To se prostě jinak nedá, alespoň teď ze začátku.

Gali, tak snad bude brzy líp. Byla by to škoda skončit, to je jasný.
1. srp 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Angie už je pryč a já ji taky nestihla popřát šťastnou cestu. Snad to zvládli v pohodě.

Milu, to jsi se teda měla, že jsi šla dřív z práce. Musím říct, že u nás se to za celá ta léta co tam jsem (a že už jich je požehnaně) nestalo. I když jsme tam měli kolikrát jak v pekárně. Doma máme taky pořád hrozně. Těšila jsem se na déšť, že trošku ochladí vzduch, ale nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, jsem ráda, že Jaňulka zůstala na stejný váze. To je super zpráva. Uvidíš, že v pondělí už bude mít víc.

Gali, Ty si teda užíváš s tím kojením :frowning2: Budu držet palce, abys byla brzo v pohodě. A jak je na tom Mišánek se zadečkem? Už je úplně vyléčený?
1. srp 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je zase sobota...
Jani, co kojení???
Včera jsem měla 38, dneska už lepší, pomalu si zvykám, už mám od porodu horečku od prsa potřetí :frowning2: Vůbec nevím proč, kdyby tou špatnou technikou, jak se píše, tak to musím mít denně, protože mám pořád stejnou techniku :unamused:
MELIS, zadeček je naprosto dokonalej! Naštěstí!!!!
2. srp 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zdravim, dokud malá ještě spí, ale dlouho už to asi trvat nebude, ptž. spí od 9 hod:wink:

počasí se trochu umoudřílo,ne? aspoň lepší než ty tropický vedra, ve kterých se nedalo existovat. Tom si liboval a už pracuje zase na plotě :slight_smile:

Gali, doufám, že se tý horečky brzy zbavíš. a co doktor na to, říkala jsi to? To přeci není samo sebou aby se ti to takhle vracelo....

jinak s kojením jsme na tom pořád stejně. Když něco nakojíme, tak to malá zase vyprdí a vyčůrá a jsme tam kde jsme byly.. .že u kojení usíná, to platí pořád, takže jí musím budit a to je děs... pořád nevím, jestli jí mám radši dát ten nutrilon, nebo ne... mléka si myslím mám dost, ptž. když kojíme, tak z druhého mi teče mléko dost. Nevím, kolik by měla za den přibrat,když nám je dnes 10 dní, ale určitě víc, než nakojíme... Musíme vydržet do pondělí a to se už snad dozvím víc...
2. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, šátek zkusím moc ráda, ale nejdřív budu potřebovat tvou odbornou radu. Nejsem moc na složitý kombinace:grinning: Mě se jeví ideálně ten tvůj co nosíš s těmi 2 oky, co do toho jen Kristýnku posadíš, utáhneš a je to:wink: ale ráda něco vyzkouším. Už by se mi to docela hodilo, aby malá neřvala, když je vzhůru a já nejsem u ní...
2. srp 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to na dvě oka je ring sling a pořizovací náklady jsou cca 120 - 200 Kč (záleží na výběru látky). My už máme pevnější, protože malá sedí, ale kdybychom do něj daly nějakou lehoučkou deku, tak by to asi šlo. Nějak to vymyslím :wink: až budeš mít čas a chuť, tak to můžeme vyzkoušet, klidně za tebou dojedu s celou výbavičkou :grinning: já teď vybírám další šátek (manžu asi trefí) tak sjíždím všechny diskuze abych vybrala to NEJ :grinning:
2. srp 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ještě s tím kojením - mně malá pravidelně u kojení posílala všechno spodem (nebo mi to tak aspoń připadalo) a přibírala 20 - 50 g za den. Ale někdy taky jen 10 nebo vůbec nic. To bylo teda v porodce ty první dny a sestřička i doktoři mi říkali, že je to normální, že některé dny přibere víc a jindy to stagnuje, záleží to na tom, jaký měla denní režim (tj. jak moc spinkala, papala a měla nějakou aktivitu). Takže buď v klidu (nebo se o to aspoń snaž), protože to může chvilku trvat, důležitý je, že máš dostatek mlíčka.
2. srp 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVEE, jé, to je paráda, taková nadšená šátkařka jsi (Míša zrovna spinká u mně v šátku :wink: ), pak mi ukaž, cos vybrala.
JANI, přesně, jak píše Ivetka a hlavně se snaž být v klidu.. Moje prso už je docela dobrý, teda, teplotu nemám, ale mám tam pěknej červenej flek, tak mažu tvarohem a večer zkusím odsát takovou malou bouličku, co jsem tam nahmatala a snad dobrý.
2. srp 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moc a moc díky za podporu. jsem moc ráda, že jsem vás poznala... v klidu nejsem, hormony řádí jako splašený a já věčně řvu, takže radši se tu ani nebudu rozepisovat... snad to skončí aspoň tím šestinedělím... Ivet, se pak domluvíme na to šátkování, budu moc ráda, fakt... tak přeju pohodovou klidnou noc všem.
2. srp 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, ještě jsem zapomněla pochválit Melissce novou fotku v pasu, moooc vám to tam všem sluší :wink:

A Gali, je fajn, že už to máš lepší a horečka je pryč, tak ať to tak dlouho vydrží...
2. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, věřím že to bude dobrý. Když budeš často kojit, tak přece Jaňulka musí přibývat. Nám v porodnici ukazovali, jak se mimi budí. Prý stačí jemně stlačit bradičku a nebo přejet nehtem po chodidle od shora dolů. Já to nezkoušela, ale Čepulka se vždycky probudil při přebalování.

Gali, jsem ráda, že Mišulka už má po problémech se zadečkem. Hlavně že to zabralo trvale a ne jen na chvilku jak ty předchozí mastičky. A když se Ti nebude dařit bouličku odsát, tak se prý má rozmasírovat. To vím jen z doslechu, na kolik je to osvědčené, nevím.
2. srp 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to že bulíš je normální. Člověk je prostě po porodu rozhozený. A když se pak vyskytne nějaký problém, tak je to o to horší. Kdybys chtěla poklábosit, tak dej vědět.

Jo, a fotka moc kvalitní není, ale momentálně je to jediná, kde mám oba kluky. Musela jsem to trošku zaktualizovat :wink:
2. srp 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Jani, díky tobě jsem si taky všimla nový super Melissky!
Jani, jestli Tě to uklidní, mně se chce brečet ještě pořád a kvůli všemu. budit taky můžeš tak, že budeš maličko foukat na obličejík nebo ho otřeš studenou žíňkou, ale tak přiměřeně studenou. Ale hlad probudí sám :wink:

Meliss, snad zadeček už nezazlobí, Bouličku rozmasírovat? Zo se snažím při kojení, ale moc to nejde, snad zmizí sama
2. srp 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Jani, Jaňulce se určo bude v šázku líbi¨t, Míša se zam vždycky tak hezky uklidní.... Teď mi v něm spal hodinku a půl
2. srp 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zase mi nezbyva nic jinyho,nez vam podekovat, jste fakt super... Jani, moc rada bych poklabosila, ale pak bych stejne jen bulila a nic ze sebe nedostala... a maa by mi t ani nedovolila... zase je prisata a usina... a to uz spala, ale jakmile i polozim tak vriska... stihla jsem si vyndat jen vysavac a to je vse :frowning2:

jinak nevim,kdy s vami vyrazime kocarkovat.. ma na kocar uplnou averzi...muze byt sebeospalejsi ale v kocare neusne a jen rve... Tom mi rika ze se to uklidni a zvykne si ale ja uz tomu prestavam verit... dudana taky odmita, na to ma mamy prso...

je to fakt uplne jiny nez s Terezkou...
3. srp 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj zienky :wink:
3. srp 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak preji Milusce k dnesnimu svatku vseeeeeechno nejlepsi :wink: :astonished: :astonished:
3. srp 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek