• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
tak ja som vas chvilku citala ale su tu vedra nejak sa mi uz nece :zipper_mouth: :confused: cesta bola super,teda timmyk uzasny jedol o 16tej a 18.30 sme vyrazili a ja som bola bez mlieka kedze som v tych 34st vedrach nestihala ani pit a stresovala som sa ako to bude a ci vsetko stihnem...tak som myslela ze cesta bude katastrofa a hned po pol hod ze bude chcet papat a ono nic...zobudil sa az o polnoci a este by aj zaspal ale 8hod bez pitia a papania uz bolo vela tak som si ho vykrmila a sli sme-to bola jedina zastavka a to sme dokonca aj stali vtedy...takze supeeer :sunglasses: a teraz si to uzivame,vcera sme boli na jarmoku az do vecera a dnes ze vyrazime po navstevach ale oni sa rozhodli ze pridu tu tak teraz odisli,mamka kocikuje a chlapi sa hraju a vecer pojdeme asi na bowling...
Jani to je super ze uz nezhadzuje nic,tak ono to uz zacne aj ja mam v pravom viac mlieka a je o dost vacsi nez lavy co mi pride divne ale je to tak...
3. srp 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to kojenie je na zaciatku normalne ze bude vzdy pri tebe a neskusala si polohu v leze???U nas to zabera doteraz tak uspavame,kojim ho a on mi pritom zaspi a ja ostanem spat vedla neho keby ze ho prenasam do postielky tak sa zobudi a je po spani :angry: ale ostaneme tak spolu a teraz uz zabera aj ze sa niekedy vytratim a on sa neprebudi :wink: a ostane spat sam
3. srp 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sa pridavam ku gratulacii-Milu vsetko naj :wink:
3. srp 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak holky dakujem za prianicka k stastnej ceste-asi to fakt zabralo :grinning:
3. srp 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadzárek babuše a mamuše,

jdu vás dočíst......... :sweat_smile:

jééééé, díky moc za přáníčka :wink:
3. srp 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Milu, všechno nejlepčejší k svátku :wink:

Jani o řevu v kočárku jsem zakládala svého času diskuzi, u nás to byla těžká krize. Tady je odkaz:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=53887&vGroupOffset=40

Jinak vydrž, já vím, že je to strašně těžký, protože hormony s člověkem mlátí ode zdi ke zdi, ale zvládneš to. Myslím, že by ti pomohlo se s někým vidět, aspoň na chviličku. Protože když je s tím člověk sám, tak je to těžký. Držím palečky, aby bylo brzy líp. A kdyby něco, klidně písni na mobil
:wink:
3. srp 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že se ozvala Angie a že se mají fajn. Jen si to tam hezky všichni užijte.

Milu, připojuji se taky ke gratulantům. Přeji Ti vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a ať se Ti splní všechna přání. Jo, a buď raděj skromná, ať pak nejsi zklamaná :wink: :grinning:

Jani, taky jsem četla Ivetčinou diskuzi. I u nás bylo toto téma aktuální. Teď už je to lepší. Štěpulka kočárek snese, ale nějaké zvláštní nadšení tam není. Prostě vyspinkat se v něm, když se jezdí a pak hezky putovat ven. Však venku je tolik věcí na pozorování, tak co uvnitř :wink:
3. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY
Miluško :slight_smile: také ti přeji všechno nejlepší k tvému svátečku :dizzy_face:
3. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, nevěřily byste, jaké všelijaké historky si vyslechnu před tím než Vojtík usne. Povídá a povídá, jen abych poslouchala a neodcházela. Dnešním tématem bylo jak krouhá zatáčky na motokáře a při tom musí naklánět hlavu, víš mami :grinning:

Jinak dneska jsem řádně vytočená. Protože nám vybuchl obkladač. Už tři měsíce ho máme objednanýho a je domluveno, že dorazí 4. srpna, což je zítra. Víc jak týden slibuje, že na stopro dorazí hned druhý den, po tom, co ho uháníme. Pochopitelně nedorazil a nebere telefon. Však kdybych se mu dovolala, tak bych mu z plných plic řekla, co si o jeho jednání myslím. Je to .... a ... :angry: :angry: :angry: (napadá mě spousta nehezkých slov). Ono totiž je na půlku srpna domluveno pokládání podlah a to už musí být obklady hotové. Myslím, že není v našich silách sehnat nějakého človíčka, který by to do toho termínu stihl všechno obložit. Mám pár čísel, tak zítra budu volat a snažit se někoho ukecat, nic jinýho nám ani nezbývá.
3. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se nám včera u sousedů narodila holčička. Takže až přijedou z porodnice, musím ji hned zamluvit pro kluky jako nevěstu, páč holek je nějak málo :grinning: Co Jani, nedala bys nám Jaňulku. Nevěsty budeme potřebovat dvě. Pak by tu ještě byla Nikolka. No, však já si ty snachy nějak dám dohromady :wink: :grinning:
3. srp 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra už nám taťka jde po 14 denní dovolené do práce. Ne, že by během dovči na nás měl čas, ale byl tu ráno, což je pro Vojtínka důležitý. Takže předpokládám, že ráno zas budou slzičky, kde že ten náš taťka je :frowning2:
3. srp 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co? Fakt tu jsem sama? Nejspíš jo, takže zanechám monologu a mizím něco dělat. Nebo třeba koukat na telku :wink: Tak brou noc
3. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Koukám Jani,že sis tu včera vystačila sama :grinning: Hele víš,že mě to jednání u těch řemeslníků ani nijak nepřekvapuje :angry: holt už je to asi v jejich povaze nebo nevím. Ráda bych ti pomohla, ale krom mého tchýňáka mě nikdo nenapadá kdo by vám mohl pomoci, jenže ti teď mají dost kšeftů, takže bohužel. :frowning2: Ale držím palečky, ať někoho dneska seženeš a můžete se zase pohnout o pořádný kus dál. :wink:
4. srp 2008 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen na skok, nez se ta nase treperenda zase probudi a ja budu vysilovat :wink:

prvni pozitivni zprava, ze jsme konecne pribraly!!!! mame 3420g a v patek to bylo 3350g,takze slibny zacatek. Tedy stejne jsme v SO a v NE na noc dali nutrilon,tak to asi taky pomohlo, ale nastesti ma mala v sobe nejakou klapku a moc toho stejne nevypila...

My mame tatku jeste tenhle tyden doma,coz jsem rada a nevim, jak to budu zvladat pristi tyden. Vypada to, ze ke vsemu na vikend asi prijedou nasi (to bude pro me dalsi zahul a zkouska nervu , kvuli tatovi) ale nejak to musim prezit. Pak pofrci Teri k nasim na tyden, takze tu budu fakt cely dny s malou sama... Kdyz budete chtit holky dorazit, rada vas uvidim,fakt...

jo a Jani, Janulku vam jako nevestu klidne dame :wink: by mela super tchyni a to se vzdycky hodi :grinning: ale znas to, clovek si muze vybrat koho chce a decka maji svou hlavu, ze? :slight_smile: :wink: nebyli jsme jini...:wink:

Ivetko, moc diky za odkaz na tu diskuzi, urcite na ni juknu, az bude trochu vic casu... fakt s tim zapasim..

sakra, je vzhuru, tak pa
4. srp 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :sweat_smile:
jsem se tu dlouho nevokázala, tak jsem tu zas na skok a Janí - konečně jsem si prohlídla tvojí rodinku na fotkách v albíku - a náádhera! Hele jak Terka s Janičkou spí, no to se fakt povedlo a samozřejmě - Janička je krásná holka! Se vám teda povedla a věřím, že to stálo vše za to, jinak - doufám, že se vám vede super a že to bude už pořád jen lepší a lepší, hlavně, že malá už přibírá na váze :sweat_smile: :sweat_smile:
Letím zas - přijel nám manži kámoš kvůli oknům, tak jim jdu nalejt aspoň pivo :angry:
4. srp 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týýý jo, až na druhé stránce jsem nás vylovila :confused:

njn, je vedro, všici se věnujou potomkům, tak to se pak není čemu divit, že tu není co číst u kafíčka :grinning:
5. srp 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýý jo,
tady se vůbec nepíše!
Když nemá čas Jana s Jaňulkou, tak tu vázne řeč..
Meliss, sehnali jste někoho?
Jani, to jsem ráda, že se kojení zlepšuje! Hlavu vzhůru. I když, přiznám se, těší mně, že někdo taky nemá něco v pohodě, jinak si připadám děsně neschopně a nemožně. Jo, už zase mám teplotu a bolavý prso. Se toho asi nikdy nezbavím
5. srp 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, koukám že jdu právě včas :slight_smile: To tu takovou dobu nikdo nebyl? :confused:

Gali, jak to že Tě to zase trápí? To je divný, že se to pořád vrací.

Jani, díky za pochvalu, ale jako tchýně budu hrozná. Zatím mě moc netěší představa, že kluci budou mít nějakou ženskou radši než maminku :wink: I když dneska bych je předala třeba babičce oba dva a hned. Zlobí. Kdyby to bylo možné, tak bych si myslela, že se na mě domluvili. Už jsme tu měli zákaz čtení pohádek, přišli čerti a měla jsem chuť sebrat i medvěda usínáčka, ale pak mi to nedalo a nechala jsem mu ho. Na toho mladšího ještě něco budu muset vymyslet. Seberu mu kozu a bude :wink: :grinning:
5. srp 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak si Gali představ, že jsme obkladače sehnali. Je to ten, co měl dojet původně a nebral telefony. Včera v poledne volal, omlouval se, že narychlo stěhoval bráchu a že v pátek přijede obkládat. Měla jsem na něj vztek, tak jsem dojela nastartovaná i na barák. Ale on byl takový v pohodě, vypadalo že rozumí tomu co dělá (měl docela dobrý nápady), že jsem se nakonec vzmohla jen na větu, že už jsem si myslela, že se na nás vykašlal. No, jsem měkká :sweat_smile:
5. srp 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melissko,
já fakt nevím, proč to pořád mám. Vlastně už počtvrtý s Míšou. S Lenčou jsem sice měla tvrdý prsa, v 8.měsících 2 záněty, ale jinak nic a teď pořád něco, bez varování, najednou. Dneska mám na prsu červenej flek, ani skoro nebolí, ale prostě tam je.
Jé, tak zlobeníčko doma, jo? To znám. Lenča si sice hraje a kdo si hraje, nezlobí, ale zas vyházela celej pokojíček.
Obkladač by Vám měl teda dát alespoň slevu, když už nic jinýho! :wink:
5. srp 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste tu porad????? :confused:
5. srp 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,je fajn,ze nakonec toho obkladace mate... ja jsem ani nepsala nikoho, ptz. nam se na to prave obkladac taky vybodl a Tom to musel dodelavat sam...

sakra, prave se Janula probudila,tak jsem toho moc nestihla napsat :frowning2:
5. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
tak to byl pokec :slight_smile: To znáááám :slight_smile:
5. srp 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacali nas trapit prdiky a to se vsi paradou...takze dnes jsem ji mela porad u sebe a byla jen prisata a mezitim brecela bolesti...uz jsme dostali sab simplex,ale stejne si beruska uziva svy...

jako uspech povazuju,ze si mala zacina zvykat na dudlana, aspon neco :wink:
5. srp 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saab nám stejně nepomáhá, holky teď radily laktobacily... Ale vyzkoušený to nemám. A dudánka taky nemáme :frowning2:
5. srp 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, taky mi je hned lip, kdyz zjistim, ze i jiny maminy maji stejny problemy jako ja a neplacam se v tom sama.... a to si clovek rikal, jsem starsi, uz vim co a jak, budu to brat s nadhledem a ono prdlajs:slight_smile:

za chvili nam odjede tatka do litaku pro polystyren.uz ma pripraveno na izolovani,akorat mu pry nestaci dovolena...taky by se mi libilo,kdyby mohl s nami byt doma porad,ale to nevim, kdo by nas pak zivil :grinning:
5. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tom ho vcera Janule nacpal do pusy a kupodivu ho nevyplivla :wink: pak jsem nasla zpusob,jak ho udrzi ja a snad ji to vydrzi.. ale kdyz ji chyti ten jeji hystericky zachvat,tak nepomuze uz vubec nic...:slight_smile:

jaky laktobacily?
5. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali a co na to dr. Existuje něco, abys tomu mohla předejít? To je přece na prd, takhle mít pořád teplotu a zánět.
Jinak bych tu snad radši doma překračovala hromadu neuklizených hraček, než to co předváděl dopoledne. I když je mi jasný, že po těch 14 dnech, kdy jsme byli pořád na střídačku u jedné a u druhé babičky, je to teď pro něj doma nudný. Ale teď chvilku spinkají oba (vzácná chvilka), tak doufám že po probuzení tu zas budu mít ty svoje sluníčka a ne čertíky zlobivý.

Jani, já už bych nerada, kdyby se do obkládání pustil sám Honza. Vidím na něm, že je unavený a má toho opravdu dost. I když vím, že i tak se tam bude motat a něco dělat, ale hlavně ať se nestresuje, že nestíhá apod. Tak jsem ráda, že to takhle dopadlo. Doufám, že v pátek nebudu psát, že nedojel.
5. srp 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
já všude narážím na super mámy bez jediného, jakéhokoliv, problému :unamused:
Kopíruju z diskuze:
Tak jen k těm laktobacilům - jsou to vlastně ty probiotický kapky, ale ty vyjdou strašně draho. Já mám ted objednané toto, mělo by to být stejně dobré - je to taková ta kapsle, ta se rozšroubuje a vysype se prckovi na lžičku mlíka naebo do mlíka
http://www.lekarna.cz/lactobacillus-acidophil-nd-cps-75-dia/

buď kupují na prdíky probiotický kapky za asi 630Kč (prý tak na 3 týdny) nebo týhle doporučili tohle, že si to chválej, případně někdo kupuje laktobacilíky (to je přímo i název) a jí je sám a předává v mlíčku.
Já si ale myslím, že prostě pomůže, až ty děti vyrostou :frowning2:
5. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
laktobacily neznám, ale vím že existují nějako probiotické kapky (doufám, že to píšu dobře). My jsme s prďánkama problémy neměli, ale holky v únorovkách psaly, že si je nechávají posílat ze Slovenska. Jsou tam k sehnání za poloviční cenu a prý jsou výborný. Používalo je jich opravdu dost. Vím, že objednávaly i nějak hromadně.
5. srp 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek