• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
tak ja se Draky hlasim mezi ty hystericky a problemovy mamy :grinning: :grinning:

no, to je palba a kdyz clovek nevi,zda to pomuze.... uvidime co ten sab...Terinde celkem pomahal,aspon tedy na chvili,tak uvidime,jak to bude snaset Janulka

Jani,Terezka se uz doma taky zacina nudit a uz se pta,kdy pojede k babi,coz je u ni co rict,ptz. tam vubec puvodne nechtela...Ted se obcas mota Tomovi pod nohy,ale ten ma na ni svatou trpelivost,tak to zatim jde:slight_smile:
5. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to holky z cervencovek zase vetsinou prave pisou taky o sabu, nebo ze jsou bez problemu s prdiky... je mi ty berusky lito,jak se cela krouti a nemuzu nic vic delat..:frowning2:
5. srp 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
právě proto jsem je nechtěla. Vědět, že to pomůže, dám to, ale Saab nepomohl, měli jsme ještě Baby Calm za asi 123 a taky nepomohl. Takže... To je jako s mýma bradavicema, mají na ně přípravky za 500, ale když nepomohlo to prý velmi účinný za 150, tak dej jen tak 500
tak jsme tu dvě hysterický, vyšilující a neschopný :wink: :grinning:
Někdy můžem kočárknout do Trendu, my vyšilovat a holky si pohrát :wink:
5. srp 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Štěpula byl na prďánky v pohodě. Vojtík měl problém jen chvilku. Ale je pravda, že jsem se prolévala čajema, masírovala bříško a měli jsme na ně i třešňové pecky. Co z toho pomohlo nevím, ale asi po měsíci bylo vše v pořádku. Je možné, že z toho jen vyrostl.
5. srp 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už se vstává. S pláčem... Tak ahoj
5. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kocarkovat Gali,... to nejdriv musim tu nasi na kocar naucit a jak jsem cetla tu diskuzi od Ivetky,tak to moc optimisticky neznelo..doufam,ze si preci jen Janulka zvykne,jinak nevim nevim... budu zakopana tady a nikam se nedostanu,pouze v autosedacce,kde se ji obcas povede usnout..
a hlavne ted mi Terinda zase odjede a bude doma asi az posledni tyden pred skolou,tak to je skoro jeste 3 tydny cas,tak se treba stane dalsi zazrak a Janulka si zvykne :wink:

taky Jani piju caj, vitakavu, obyc vodu, mame i vzorek masticky na pupik,ale to mala jeci,tak to berem hopem a nic...myslim si,ze tomu fakt odrostou,jen tohle je pro takovou psychickou podporu rodicu...
5. srp 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, Jani, že se to naučí. Anebo prostě bude kočárkování se šátkem :slight_smile: Tam se jí, snad, líbit bude. My tak teď pořád uspáváme. No, my, já, abych byla přesná
Jé, tak to budeš jenom jednodítětová, to se máš. Ale zas by se mi fáákt moc stýskalo, i když je mi jasný, že na to zase tak moc času nemáš
A s těma prdíkama souhlas...
5. srp 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikdo?????
5. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady to vypadá jak na olšanech :sweat_smile:
5. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
I tam je asi živěji :wink:
5. srp 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už jsem tady :grinning:
5. srp 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jani, mám tady ty třešňové pecičky, ráda ti je půjčím, je to lepší než pořád nažehlovat plínku, aby byl teplý obklad na bříško :wink: Jinak u nás na prdíky zabíralo cvičit nožičkama (vždycky jsem u toho zpívala na melodii Franta jede na kole, jakože Kristýnka jede na kole, veze na něm rýč je to myslím od Schmitzera ) :grinning: pak taky ve velké krizi rektální rourka, tu jsme použili asi tak 4x a pomohla okamžitě. Taky jsem pak dávala pozor na důsledné odkrknutí po jídle, to pomáhalo. K. se naučila "vyprdět" (omlouvám se za ten výraz :sweat_smile: ) ve 2,5 měsících, takže to docela šlo. Jinak pokud bys chtěla, tak ti klidně přivezu ten ring sling, ať si můžeš do něj malou nasoukat a můžeš si ho klidně nechat, já si pak ušiju jiný :grinning: když ti teda nebude vadit, že je to moje domácí výroba a nejsem dobrá švadlena :grinning: :grinning: nebo se můžu juknout, jestli mají něco měkčího a spíchnout to, je to práce na hoďku, takže v pohodě :grinning:

Ad kočárkování, na nějaké diskuzi jsem četla (a moc se mi to líbilo), že pro miminko, které chce být s maminkou, je prostě ta vzdálenost kočárek-maminka příliš velká, proto pláče a že ti kdo potřebují tolik lásky, by si navzájem měli být blíž (dobře přiznávám se, byla to šátkařská diskuze :sweat_smile: :grinning:) ale souhlasím s tím a ušetřilo by mi to spoustu nervů, kdybych to tak dělala od začátku.

Jinak se hlásím do klubu hysterických matek, v porodce jsem měla "deprézi" tak hroznou, že jsem pobrečela a posmrkala 2 krabice kapesníků a vešekerý toaletní papír, co jsem měla s sebou :sweat_smile: budiž mi omluvou, že jsem am strávila měsíc :sweat_smile: :grinning: Takže hlavu vzhůru, bude líp :grinning:

Jsem se zase rozepsala :zipper_mouth:
5. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVEE
nejen rozepsala, ale i pobavila! :wink: :slight_smile:
5. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň že tak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že jsme hysterická diskuze. A ty, co ještě děti nemaj, budou hysterický brzy z nás :wink: :grinning: :grinning:
5. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen se neboj, ono se jim to holčinkám našim brzy zadaří a pak budou posilovat naše šiky HM (hysterických matek) :grinning: :grinning: :grinning: na to stačí být těhotná a už se vezeš :grinning: :grinning:
5. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to máš pravdu :grinning:
5. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele a co takhle nějaký kočárkování??? Počasí se nám celkem umoudřilo, tak by to snad šlo. :wink:
5. srp 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klíďo :slight_smile:
5. srp 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, tak jestli se k tomu ještě vyjádří zítra nějak ostatní, tak něco domluvíme :wink:
5. srp 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo fájn!
5. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ju, jdu hodit záda, páč za chvilku bude krmení dravé drahé zvěře :wink: tak dobrou :slight_smile:
5. srp 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,

no konečně mám nějaké čtení ráno ke "kafi" ikdyž toho moc není. Jinak hysterka jsem občas taky a to pořádkná a zvláště po tom co jsem teďky 2 měsíce do sebe rvala hormony. V sobotu u nás byla kámoška (Prot) a v pondělí mi hnedky od ní přišla sms, prej co mi je, že jsem nějaká divná :frowning2: jenže ono to zas tak ovládat nejde :cry:

Mno nic, jdu vytvářet hodnoty :sweat_smile:
6. srp 2008 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jestli se i s námi počítá na kočárkování jsem pro. Ale nevím jak to bude s počasím. Na zítra hlásí zas 31 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Milu, a to ještě pořád baštíš ty hormony? To je otrava co? Držím palce, aby to brzo splnilo účel :wink: A jak se má Prot s Aničkou? A co barák, jak pokračují? Už dlouho tady nebyla.

Jdu pokračovat ve vaření.
6. srp 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Meliss, ne už je nebaštím měla jsem je jen na 2 měsíce, ale v pátek jdu k novému mudrovi, tak jsem zvědavá co mi řekne. Ikdyž si myslím, že asi stejně skončím na laparce, ono to taky bude mít svoje výhody.

Prot se má dobře, o baráku ani moc nemluvila, že prý už to raději ani nebude komentovat :confounded: páč snad ještě nemají pořád tu střechu :pensive:

Hele co vaříš dneska dobrého? Čebuju nějakou inspirejšn :dizzy_face:
6. srp 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,
Meliss samozřejmě, že se s tebou počítá na kočárkování :grinning:

Milu, tak držíme palečky :wink:

My jsme se právě vrátili z Liťáku, měli jsme tam jet na rehabku, ale paní sestřička nějak uvízla na dovolené, kde se jim rozbilo auto a ještě se nevrátila :confused: takže nic, tak jsme frčeli na otočku zpátky a ještě jsme cestou koupili nové náušničky protože (tramtadádáááá) v pondělí nám je budou píchat :dizzy_face: :dizzy_face: malá sice dostala naušničky na narození, ale přesto, že jsou to dětské, tak by je měla někam k ramenům, takže jsme museli koupit ty nejmenšejší co měli (cca 1 cm, ostatní jsou 1,5 cm) tak vám sem pak hned hodím foto, až je bude mít :grinning:
6. srp 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů, Ivet tak to bude malá kočka činaná :slight_smile: Už se těším na foto. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se tu právě snažím přesvědčit Štěpulku, že se mu chce spát, ale nějak bez úspěchu.

Milu, ke komu jdeš? Psala jsi tu o Šálkovi, ale tam jsi se nemohla dovolat, je to tak? Kolegyně z práce má po laparce a pár hormonech krásný dvojčátka :dizzy_face: To mi mimochodem připomnělo, že jí zas dlužím mail. Chjo, já jsem na ty maily nezmar :sweat_smile: Ale mám nápad. Mohla bych ji nasměrovat sem. Tady by to měla všechno v přímém přenosu :wink: Je z Vrbice. Jen jestli taková dvojčecí maminka má čas koníkovat.

Jinak jsem dle Vojtíškova přání vařila "sýrovou omáčku s masíkem a těstovinkama". Na zítra mám v plánu rizoto a dneska Vojta mluvil o květáku, takže ten bude taky v blízké době. Inspiraci bych taky potřebovala. S Honzou se věčně dohadujeme kdo vymyslí co se budu vařit.
6. srp 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, tak v pondělí už bude Kristýnka naušničková princezna. To jsem na ní zvědavá. Držím palce, aby píchání nesla statečně. A maminka taky :wink:
6. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a kdy tedy budeme kočovat? Budeme čekat, jestli se přidá ještě někdo, třeba i bez kočárku, co holky?
6. srp 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek