• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Gali, včera jsem Tě viděla s Mišánkem kolem šestý hodiny. Jeli jsme autem z nákupu a Ty jsi byla někde na úrovni Delvity, nebo jak se teď ten obchod jmenuje.
6. srp 2008 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele a kde je Denča? Včera mi od ní přišel nějakej přisprostlej obrázek :wink: :grinning: , ale tady jsem jí neviděla. Milu, chodí na beremko?
6. srp 2008 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Mizím, páč dítě se nechce nechat přesvědčit k spánku a tady taky nikde nikdo.
6. srp 2008 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Melis, taky tam moc nechodí, ale dneska tam byla, tak nevím kde se fláká :confused: ikdyž jak ji znám tak určo stojí "za dveřmi" a načuhuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
JJ, jdu k tomu Šálkovi, ona to tam sestra tenktár nejspíš nebrala, páč zrovinka měli těhu poradnu, pak už jsem se tam dovolala v poho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kde jste kdo??? :confused: že by teprve koupačky a uspávačky? U nás je už půl hodiny ticho :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2008 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tu som za kaktusom....... tak tedy nevím čím to je, čím to je, že je tady poslední dobou tak prázdno :frowning2:
6. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu to bude tím létem, všichni jsou venku, grilujou, popíjej a nedřepěj na webu jako JÁ!!! :angry: :grinning:
6. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak dalsi krizovy den za nami...dnes jsem nemela ani silu vam sem psat,ptz. jsem rvala cely dopo jako zelva... ani jsem nebrala mobil, kdyz nekdo volal (jen mamce a tak me slysela rvat, no co)... ted uz nam mala spi,ale musela jsem ji zase dat nutrilon. Mela jsem pocit,ze mam dost mleka a asi ne:frowning2: chjo... Sousedka mi pujcila sterilizator na lahvicky a odsavacku a tak jsem ji hned prubla a skoro nic ze sebe nevyzdimala...tak co pak ma ze me vytahnout ta nase beruska:frowning2:

co se tyka srazu,tak jsem pro nej vsema deseti... potrebuju proste mezi "svy" lidi a tak vas moc rada uvidim... za sebe rikam, ze se mi to hodi pristi tyden kdykoliv. Ted mame jeste doma tatku,tak si ho chceme uzit,ale od pristiho tydne budem s malou cely den az do vecera samy, tak rady vyrazime za tetkama... jen se desim toho kocaru... no, pri nejhorsim to nekde zapichneme a budu ji mit prilepenou k prsu...

jinak Ivet, moc a moc dekuju za tvou nabidku na ten ring sling (snad to pisu dobre) a jeste radsi tvou nabidku vyuziju. Ja sit neumim vubec, stroj taky nemam, takze budu moc rada, kdyz mi v tomhle vypomuzes, abysme byly s Janulkou spokojenejsi obe...
6. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a jeste Ivet, o tech tresnovych peckach jsem slysela,ale nikdy jsem to nezkousela... ale nebranim se nicemu, jen aby to maly pomohlo, takze i tuhle nabidku na zapujceni vyuziju :slight_smile:

a uz se tesim na Kristynku, az bude mit pristi tyden nausnicky :wink:

holky, ja vas nemit, tak jsem naprosto bezradna.... diky ze jste!!!
6. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ivet a nebo jako já :grinning:

Jani nemáš zač.... :wink:
6. srp 2008 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani psala jsem ti IP.

Milu, to jsme se teda sešly, místo abysme si užívaly léto, tady dřepíme a zízáme do monitoru :grinning: :grinning: to jsou teda prázdniny :grinning:
6. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu, tak v pátek budu držet palce a nejen v pátek :wink:

Jani, je mi líto, že je Ti takhle špatně. Hlavně se netrap tím, že jsi dala Jaňulce nutrilon. Vím, že jsi chtěla kojit, ale když to nejde, tak bych to nelámala přes koleno. Teď je důležitý, aby malá přibývala, byla spokojená a Ty s ní. A je úplně jedno, jestli to bude po mateřském mlíčku nebo UM. Já nevím jak dlouho jsi byla kojená Ty, ale já jen 3 týdny a podívej jaká je ze mě kobyla :wink:
A kočárkování na srazu se neděs. Vždyť jak jsme byly posledně u Labe, tak jsme to taky zapíchly na první lavičce a seděly, kojily a krafaly. A třeba vám víc pohody přinese šátkování.

Ivet, zahlídla jsem nové fotky Kristýnky. Je to fešanda :dizzy_face: Jak se jí líbilo v bazénku?
6. srp 2008 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, přesně jak píše Melisska, Jaňulka potřebuje od tebe hlavně lásku a to jestli má umělý nebo tvoje mlíčko, je jí v podstatě fuk :wink: vím, že to je těžký, ale hlavně, že prospívá a je zdravá.

Meliss ´kujem :slight_smile: ani moc ne :rolling_eyes: , nepochopila, že je to legrace, myslela, že půjde pak spát a nechápala, proč jí koupeme v obýváku a navíc v plavkách a se žábou, co plave okolo :grinning:
6. srp 2008 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Dočetla jsem a už vlastně ani nevím, na co jsem chtěla reagovat :slight_smile:
S kočárkováním souhlasím, my snad na příští týden ani nic nemáme, tak se hromadně sejdeme na podporu Jaňulek. Nebudu psát znovu to, co už Ivetka a Melisska, mají pravdu, hlavní je se najíst a jestli je to z krabičky nebo z prsa, už je jedno. Mít ráda jí budeš, Jani, mít stejně, jestli kojíš nebo ne, ona Tebe taky, nebooooj!
Já nebyla kojená třeba vůbec, ba ani jsem 2 měs. po porodu mamku neviděla, nebo snad jen 2x.
Ivet, fotky fakt supééér!
Jdeme se najíst a spát, dobrou!
6. srp 2008 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdar maminy,

teďky zrovinka psal náš "chlapák" na beremku jestli prý náhodou někdo neschání si nějaký přivídělek, že někoho k sobě shání, ale prý byste.... mno radši to sem zkopíruju :wink:
"Musely by se naucit v novem programu pro rysovani. Proste rysovat, projektovat . obihat urady atd. takova tvurci urednicina." kdyžtak písněte do IP "filipovi" on by vám pak Pepa k tomu řekl asi víc. :wink:

Jen jsem slíbila, že se vás tu zeptám. Takže to neberte nějak závazně, nebo jak to napísat.
7. srp 2008 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No jasně, se klidně flákejte s kočárama venku..... mě vůbec neva, že tu nikdo není :confused:

tádýýýýý dáááááá dýýýýýýý dáááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2008 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Milu, my už jsme zpět. Páč venku je na padnutí. Byli jsme tada jen kousíček od baráku na hřišti a na něm je naštěstí chládek, takže tam bylo dobře, ale na sluníčku se to nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kluci zatím nespí, ale asi drží polední klid, tzn. pár minut už nevyzadují mojí pozornost.
To víš, ono sem určitě nakukuje víc holek. Řeknou, že k tomu nemají co dodat a tak nepíšou. Ale co třeba napsat něco jiného, něco za sebe?

Jedete se odpol. koupat? Psala jsi, že jezdíte na Dobříň viď. Hele, to už pak máš do Roudnice kousek, se někdy zastav(te). Dneska teda zrovna nebudeme doma, jedeme zase na barák a Vojta se vykoupe u babičky v bazéně, ale kdykoliv jindy by to šlo.
7. srp 2008 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Melis, no konečně i nějaká živá dušička zde :grinning:

Mno nevím, jestli se pojedeme koupat, páč manža jezdí domů tak kolem 16hodiny, než se nají, tak je 17 hod a to už se mu pak nikam nechce... takže spíš jestli bude hezky o víkoš, ale to asi nebude a stejně vlastně jedem v sobotu do Rce za Pavlínou na masáž, tak konečně uvidím i malou sestřeničku a v neděli jsme s holkama z beremka dohodnutý na kola, tak jsem zvědavá zda nám to počasí dovolí. :unamused:

Mno já možná pojedu příští týden za Jaňulkama do Hoštky, páč snad konečně přijde ten makeup, tak bych to možná mohla vzít i přes Rce zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, to můžeš. Nebo vymyslíme něco společnýho. Co kdyby jsme na ten den naplánovaly to kočárkování o kterém se tu mluví? A manža má v sobotu tu masáž. Jé ten se má. No, asi budu muset dneska večer hodit aspoň nohy na tátu :wink:
7. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
To aby mi je namasíroval. Aby nedošlo k mýlce :grinning:
7. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Kam jedete na kola?
7. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj!
Já dneska mám Lenču u babičky, tak jsem plánovala uklízení a místo toho 40minut z hodiny chovám Míšu, dneska bříškuje, asi je mu teplo, no, zábava :frowning2: Chudáček malej.
MILUŠ, Pavlínu, Klárku, Kamilku a tatínka od nás pozdravuj :slight_smile: Vidíš, minulý týden jsem jí chtěla říct, že Tě znám a zapomněla jsem na to. Lenča si chtěla hrát s Klárkou, pak jí řekla, že si s ní už nikdy nebude hrát, ta nám to smutně přišla říct a já pak Lenče řekla, že vrabeček povídal... A tak teď několikrát denně slyším "a co řekl ten vrabeček" " a co ses ptala tý Klárky" "a proč byla smutná" "a proč jsem to řekla" a tak podobně :slight_smile:
MELISSKo, na kočárkování Vy být musíte, protože jinak nejdu. Ne, že bych jinak nechtěla, ale s Vojtíkem bude Lenča v pohodě, jinak by byla protiva, no, znáš to. Sice jí kojení extrémně zajímá, ale dokáže se o něm bavit tak minutku :slight_smile:
7. srp 2008 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Hooolky, u nás spí... oba. Co budu dělat? :wink:
Gali, my půjdeme rádi. Vojtovi hraní s vrstevníky jen prospívá, takže jsem ráda za každé takové setkání. Mimochodem, dneska je až nezvykle hodný (musím ho pochválit, když si občas stěžuju). I když možná jsem zas jen zaslepená, vyznáním před usnutím: maminko, já tě mám mooooc rááád :dizzy_face: No, pěkně to s námi válí.
7. srp 2008 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás se na 5 minut taky spí, už mi odpadává ruka z chování, byla jsem líná ho dát do šátku, ale až se zas vzbudí, tak ho už mám nachystanej.
Tak Ty relaxuj, jasný? :slight_smile:
Lenička mi říká, že mně moc miluje a nikdy mně neopustí a navždycky bude bydlet s náma, ani až bude mít manžela a děti neodejde - toho se táta teda děsí :slight_smile:)))
KOulej to, koulej s náma hezky!
7. srp 2008 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Draky, taková kontrolní otázka, neb mi to tu asi nejspíš uteklo :confused: jaké je tvé skutečné jméno?

Tak Lenča mě tedy pobavila, počkej, jak bude ráda, až se od vás odstěhuje :grinning:
7. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Gali, nejdřív jsem tu začala zmateně pobíhat a přemýšlet, čím mám začít. Pak jsem si uvědomila, že stačí maličký šrum a bude Štěpánek vzhůru, takže jsem zase usedla k počítači :slight_smile:
Takže vy už máte namalovanou i společnou domácnost s vnoučaty? To je hezký :slight_smile:
7. srp 2008 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak nase mala taky chvili spi,ale asi ji to dlouho nevydrzi..prdiky delaji sve... jinak se mi povedlo poprve odsat dnes 60ml,tak jsem rada,ze nebude vecer nutrilon,ale matersky...

jinak Milu, my asi pristi vikend doma nebudeme, resp. v sobotu. Budeme muset jet pro Terezku k nasim a to je na cely den... tak mozna v nedeli,ale ja to jeste presne nevim...

holky, vy to kocarkovani chcete nechat az na pristi vikend? ja myslela, ze to spachame nekdy v tydnu,dokud jsou tatinkove v praci....me by to tak tedy vic vyhovovalo. mam ted stadium zavislosti na manzelovi,tak chci byt hodne s nim :slight_smile: tedy nevim,jak dlouho mi to vydrzi,ale musim priznat, ze se strasne zmenil po porodu Janulky, proste z nej tryska laska vsemi smery...:slight_smile: :wink:

dnes v noci jsme se kupodivu aj docela vyspali. mala poslechla tatku a spala 5,5 hod v kuse,az mi to prislo podezrely...za to od rana brecela a svijela se bolesti..
7. srp 2008 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu, tak kam se chystáte na to kolo?
7. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jéé, holky to nemusíte kvůli mě nechávat to kočárkování až na víkend, klidně si skákněte i v týdnu :wink: já to oželím :grinning:

Jani no vidíš, už se to obrací k lepšímu :slight_smile:

Se mi nějak nechce pracovat, ale musím.... chjo chjo :frowning2:
7. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek