• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
MILUŠ
jsem Galina :slight_smile:
To víš, že bude ráda, až se odstěhuje, už teď s oblibou utíká k babičkám

MELIS
no, my už máme ta vnoučata spečetěný. Pavel na to, že prej "a to chceš mít tři", má pravdu, vždyť to se pak z těch vnoučat zblázníme :grinning:
Taky jsem začala v rychlosti sklízet a nakonec jsem se na to... Zas tak hrozný to tu není a chvíle klidu bodne

JANI
Ty za chvíli budeš mít mlíka na rozdávání! A 5,5hodiny, tak to jsme ještě nezvládli v kuse, paráda! Neboj, budeš odpočatější a bude líp.
My máme příští týden volno pořád, tak nám je jedno, kdy bude srazík, akorát musíme na kožní, jestli už nebude mít dovču
7. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILUŠ
ale můžeme kočárknout kdyžtak i o víkend. Tenhle víkend jedeme na Libochovickou pouť, příští zatím nic nemáme. Chtěli jsme teda na nějaký víkend pryč, ale to nevyjde...

MELIS
nejdete v Ne na Sváťu?
7. srp 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kluci jsou vzhůru. Mizím se jim věnovat.
7. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my taky můžeme kdykoli :wink: dneska jsme byly u neurologa, naposledy měl řeči, že je opožděná, tak jsme kvůli tomu musely jezdit cvičit, tak mu dneska za to vyškubla tužku z ruky, že nestačil ani mrknout :grinning: takže byl spokojenej, že je vidět, že nepotřebuje další cvičení (nakrucovala se tam jak žížala), tak jsem ráda.

Gali, to se teda máš, vnoučátka naplánovaný a všechny doma :grinning: :grinning: :grinning:

Meliss, to je úžasný :dizzy_face: na tohle vyznávání lásky se neskutečně těším :dizzy_face:

Jani, doufám, že ti nevadí oranžová barva (spíš něco jako terakota), hodila jsem do alba Jaňulce ten ring sling, co tady na ni čeká :wink: právě jsem ho došila, tak to ještě prohodím Lovelou, aby tam mohla hned skočit. Ale předem varuju, že nejsem švadlena, takže moc radši nezkoumej ty stehy zblízka :grinning: :sweat_smile:

Jinak venku je hic jak blázen, na našem balkóně je 32 ve stínu :rolling_eyes: už aby udeřily podzimní chladná rána a mlhy :grinning: ještě budeme vzpomínat :grinning:
7. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISS
tak to byl krátkej spánek :slight_smile:

IVET,
super, že Kristýnka je už v pohodě a že jste tak krásně cvičily, že až Dr. valí oči :grinning:
Copak vnoučátka, ale aby se mi taky nevěsta a ženich zamlouvaly, když je budu mít doma. Nebo že by ty druhý polovičky nakonec byly jinde a já měla jen děti své a vnoučata?
Vedro, vedro, nám je docela fajn, Lenča se půjde koupat k babičce, pak tam za ní s Míšou dorazíme...
7. srp 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, kdyby viděla ta rehabka, jak cvičíme doma, tak ji asi trefí :grinning: 3x denně to teda nehro :grinning: ale asi to stačilo i tak. No tak ženicha a nevěstu pošleš jejich rodičům a fertig :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, tak je vidět, že to tak nutně potřeba nebylo :slight_smile:
Jasně, ať se rodiče taky staraj, co? :slight_smile:
7. srp 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, znám spoustu chlápků okolo třiceti, co se řídí heslem "dokud máma funí, budu u ní", tak to tak udělej i s nevěstou :grinning: :grinning: a máš vystaráno, svoje děti si zpracuješ :grinning:
7. srp 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, jsi poklad nejvetsi!!!!!!!!!!!!!! Oranzova je moje nej barva, takze ses strefila naprosto dokonale... te budu muset nosit na rukou za tu tvou obetavost....:slight_smile: ale budes muset nejakou chvili vydrzet,nez budu mit v rukach silu :grinning:

jinak gratuluju k uspechu u neurologa :wink: takze vam odpada uz dojizdeni na ty cviceni v Litaku??

ja se na uklid dnes taky vybodla. Jen jsem stihla umyt nadobi, rychle smest barak (uz je zase bordel, ptz. jak dela Tom izolaci, je ten polystyren nalitany vsude,takze zitra musime udelat generalni uklid pred prijezdem babicky :grinning: ) a vyzehlit oblecky jen pro Janulku. Byla nacasovana jako hodinky,takze presne po 3 hod. byla vzhuru...Ted jsem ji zase uspala a chrundi v kocare za barakem ve stinu... Kdyz ji uspim, kocar nevadi,ale dat ji tam vzhuru, tak budi celou Hostku :slight_smile:
7. srp 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to se mi ulevilo :grinning: tvé oslavné díky už stačily, dík :grinning: Jj pojedeme se tam ještě rozloučit a poděkovat sestřičce, že se o nás tak pěkně starala.

Holky mám tip na příští víkend, v Úštěku je každoroční Tradiční jarmark, kdybyste chtěly jet na prima rodinnou akci. Byla jsem tam několikrát a moc se mi tam líbilo (hlavně teda synagoga) a pak taky ty pouliční divadýlka a tak, jóó světský, to je moje :grinning: Je to skoro celý den, takže se dá jet kdykoli a víc info je na

http://www.mesto-ustek.cz/Images_aktualita/jarmark_2008.jpg

Jinak my jsme dneska byly s malou na zahradě u M. rodičů a jinak ani nic. Jsem vařená.
7. srp 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET
my tam jezdíme pořád :slight_smile: Musíme tam na Sváťu... Ale teď asi nepojedeme, byli jsme na pirátech, o Velikonoce...
7. srp 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Gali, aspoň někdo tady je :wink: už jsem si myslela, že tady zase straším sama :astonished: my tam asi pojedeme, jestli bude rozumný počasí, protože jsme už dlouho nikde nebyli.
7. srp 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ještě aktuální diskuze na podporu tvorby mlíčka, snad ti to pomůže:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=18146&vGroupOffset=0
7. srp 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET
já fotkovala :slight_smile: Teď jdu kojnout a spát, v pět jsem zas v akci.
My teď jedeme do Libochovic, příští vikend, no, uvidíme. chtěli jsme na víkend pryč, ale nějak nemáme ten víkend, pokaždý je něco, že "nemůžeme"
7. srp 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

dneska moc nebudu, neb mě čeká docela perná šichta a odpolko jedu kámošce na svatbu, měli mít obřad venku, ale nevím nevím :frowning2: snad se to počasí na chvíli umoudří :fearful:
8. srp 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak dneska snad bude venku líp. Pokud teda nebude pro změnu pršet. Doufám že ne, máme v plánu dopol. vyrazit na kolo. Teda jen Vojtík, my budeme se Štěpulkou kočovat.

Včera odpol. jsme jeli na barák, protože v sobotu ráno má dorazit ten obkladač. Hlídla tchýňka a já luxovala, natírala penetrací, pomáhala stěhovat vanu do podkroví, prostě co bylo potřeba. Sice jsme měli v plánu s malýma klukama bazénkovat, ale tohle spěchalo. Holky, to je takovej relax, když nemusím kontrolovat co ty dva svištíci dělají a jen tak v klidu uklízet.

Jani, mám radost. Vypadá to, že už se vše pomalu urovnává. Uvidíš, co nevidět budete všichni sehraní.

Milu, Tobě držím palce na ten dnešek. Na svatbu jsem taky byla pozvaná. Od kolegy z práce. Měli to dneska od 8 hodin na Sněžce. Koukám, že to už nestíhám :wink:
8. srp 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě začalo zahájení olympiády. Viděl jste někdo ty bubeníky... 2.800 ... bomba
8. srp 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak zase blba zprava, tedy pro me... mala sla zase s vahou dolu,byly jsme zase u Dr. a jsem hotova. Musime z ni nejak do specialniho sacku odchytit moc a jet do laborky,kde ji budou brat i krev :frowning2: a to budu muset absolvovat uz pristi tyden sama, bez tatky a bez Terezky,tak to se fakt chci videt ... :frowning2:

ve CT musime na dalsi vazeni a uz jsem byla donucena koupit nutrilon. Proste mam malo mleka i po odsati. Dnes mala nechtela ani pit z lahvicky odstrikane mleko a ja zase nad ni rvala....Pak se toho ujal Tom a kupodivu to do ni nacpal,takze je mozny, ze brecela i hlady. Ted uz zase 3,5 hod spi,jak se napucla tak cekam,ze se brzy probudi...

no radsi zmenim tema,at nemusite cist ty my vysplechty a nekazim vam naladu...
8. srp 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivetko, jeste jednou moc a moc diky za pecicky i za ring sling... uz jsem do toho malou zapasovala, ale prijde mi tam nejaka mooc stocena, jestli si tak nenici pater. Ja ho urcite vezmu, az pujdem pristi tyden kocovat a ukazes mi to kdyztak jeste jednou na Janulce,ju? Nebo jestli pojedu v PO do ty laborky, mohly bysme se s malou na chvilicku u vas stavit, jestli nebudete mit doma tatku nebo jiny plany... i kdyz na pondeli hlasi snad 30 stupnu :frowning2:
8. srp 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, jeste se musim pochlubit, jak jsme suprove pokrtili kocar... vcera v nem mala chrupkala az do koupani a ja ho uz nestihla uklidit pod strechu a spolehala na Toma, ze ho uklidi, jako kazdy den a ono prdlajs... poprve jsme ho nechali venku a zrovna v noci byla ta super prutrz s bourkou,takze kocar byl rano totalne turch :grinning: takze susime a susime...

a jeste ten chytracek nechal otevrene okna u auta,takze jsme cestou do Rce museli oba sedet na igelitech,abysme nemeli mokry zadky :grinning: :grinning: a co myslite, zase je nechal otevreny a ja je v desti po obede bezela zase zavirat... :grinning:
8. srp 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, dnes je vlastne patek, to kolegyne vdava dceru.. :wink: dnes bude svateb asi kopec :grinning:

Jani, tak to ti verim,ze si rada od tech svych drobecku odpocines a radsi budes delat neco na baracku..:slight_smile: neni nad to mit dostupnou tchynku,vid? :wink:
tak drzim palecky,aby vam dorazil ten obkladac a nemeli jste dalsi komplikace...
8. srp 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
V troubě se mi peče perník, Štěpulka křičí na dece a Vojtík v půlce obýváku stříhá letáky :slight_smile: Tak mám čas o očku sledovat koníka i zahájení olympiády. Mně Čínská kultura okouzluje, tak si to zahájení fakt užívám. Moooc se mi to líbi. Nejspíš ho zkouknu ještě jednou večer od devíti :wink: To už kluci budou spát a tak bude klid.

Jani, náladu nám tady nekazíš. Vždyť tu nikdo není a mě to zajímá. Je mi moc líto, že Jaňulka šla s váhou dolů. Už jsem si myslela, že je vyhráno. Klidně bych Tě šla do tý laborky doprovodit, ale mám kluky, a o společnost dvou zlobidýlek bys asi nestála. Ale nic se neboj. Nejspíš vezmou Jaňulce krev shora z ručičky. S Vojtíkem jsme jsme to během prvních 3 týdnů absolvovali několikrát. Měl dlouho žloutenku, tak ho hlídali. Pokud Jani skončíte na Nutrilonu, tak to prosím neber jako zlo. Rozhodně jsi nezklamala Ty jako maminka, a uvidíš že když bude mít Jaňulka napapané bříško, že bude spokojená a je jedno jestli je to Nutrilon nebo MM. Moc vám fandím a myslím na vás.
8. srp 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
tak to mně mrzí, že Jaňulka nepřibírá a nepřibírá. S tou močí to bude v pohodě, taky bychom to měli někdy absolvovat, Míša má nějakou ledvinovou pánvičku zvětšenou, ve 2měs. máme jít na kontrolu, že prý nás pozvou, ale zatím nic. Míšovi taky brali krev, 2x, v Ústí kvůli šítný a v pohodě, dokonce ani vpich jsem nenašla.
Ale to všechno nervům vůbec nepřidá, viď.....
Pokud po Nutrilonu bude spokojená, budeš i Ty a konečně si to začnete všechno užívat!!!

MELISSKO,
ani jsem nevěděla, že se zahajuje olympiáda. Lenča spí /asi/ u babičky, tak to na to určtiě bude koukat. Já jdu dneska brzy spát, chci otestovat, jak dlouho Míša vydrží:slight_smile: A navíc v noci jsme vstávali po hodině, tak musím dospat.
8. srp 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, mě to taky mrzí, ani nevíš jak...ale teď jak do Jaňulky pereme víc mléka,tak pořád spí a spí... asi fakt brečela hlady, ne kvůli prdíkům :frowning2: jsem to ale macecha..uvidíme, jak to půjde dál...
Taky nás v porodnici upozorňovaly, že nás čeká nějaké vyšetření ledvin, že to vypadá, že má 1 větší, tak čekáme pozvánku....

Jinak jsme dopo nemohli ani u vás zastavit, jak jsme tě, Gali, zahlídli, ptž. už na nás právě čekala Ivetka a hlavně jsme měli ještě ježděního dost a chtěli jsme to stihnout, dokud malá spala...

Jinak jsem doplnila nějaké nové fotky do alba,tak můžete juknout :wink: i pokus s ring slingem tam máme :wink:
8. srp 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já u olympiády stihla jen ten nástup států, což není nic zábavného, takže to nejlepší jsem nestihla...

Jééé, tak to se Gali dnes pořádně vyspi, když máš aspoň jedno dítko udané :slight_smile: Je to asi blbý, ale už se těším, až bude chvíli Terezka u babi, ptž. z těch jejích nekonečných a občas nelogických otázek mi jde hlava kolem a nemám sílu odpovídat..:frowning2:
8. srp 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jani, zkusím večer pohledat nějaký odkazy na to správný nošení a zašlu, klidně to můžeme i příští týden zkusit, jen jdeme v po na to píchnutí naušniček v 11, tak bychom se musely nějak domluvit. A jak píše Melisska, když bude plné bříško, bude to mnohem lepší pro vás pro obě, protože Jaňulka nebude plakat a ty se nebudeš nervovat :wink: A je jedno, čeho je plné, hlavně že tam něco je :wink: A braní krve je nepříjemnější pro maminku než pro mimi, Kristýnce ji brali skoro každý týden do cca 3 měsíců a pak tak jednou za 3 týdny a pak se u toho už smála,protože jí nejvíc vadilo, že se nemůže hýbat a ne to, že ji píchli mini jehličkou :grinning: A nic není blbý, je pochopitelný, že si potřebuješ taky na chvilku odpočinout, když toho teď bylo tolik.

Holky já jsem to zahájení taky propásla, viděla jsem jen nástup těch států a to mě taky neba, tak budu koukat večer :slight_smile: Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, kdy to kočárkování???
8. srp 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet,moc moc diky za odkazy. Vecer jiste kouknu :wink: a samozrejme diky za moralni podporu :slight_smile:
Asi fakt mela hlad, ptz. uz zase spi... byla vzhuru akorat hodinku a ted uz zase chrundi... asi neni brisko zvykly na to, ze je plny:wink:

jinak jsem zase neco odstrikala, takze vecer nebude nutrilon,ale matersky, i kdyz z lahvicky... no co, jeste nehazu flintu do zita a hlavne kdyz vidim, jak krasne spi,tak to je pro me to nejdulezitejsi... jen nam zacalo dnes ke vsemu jeste hnisat ocicko,tak musime cistit a 5x denne kapat...

jj, souhlasim s tim,ze injekce asi vic nesnasi maminy, nez mrnouskove... jen me mrzi, ze jsme to nestihli tenhle tyden za asistence tatky, ale ten uz musi v PO do prace, no:frowning2:

kdy kocarkovani je mi jedno. v kazdym pripade pojedu do Rce asi pristi tyden minimalne 2x... ve CT na prevazeni a jeste nekdy do ty laborky, ale to nevim, kdy se mi podari odchytit tu moc do pytliku :grinning:
ale po pravde bych byla asi radsi tentokrat za dopo cas, abych nemusela tvrdnout buhvi jak dlouho v Rci a cekat na domluveny cas.. je to na prd, kdyz clovek nema azyl :wink:
8. srp 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,

co to tu nevidím, takový romány :confused:

Tak jsem si byla odpoledne taky užít jednu krásnou zámeckou svatbičku. Vdávala se spolužačka a měli to v Ploskovicích venku na zahradě, kamarádka co jí to tam připravovala, tak to prý už asi 2x sbalila, páč si nebyly jistý počasím, ale nakonec se umoudřilo a měli krásně, už se těším na její fotečky, moc jim to oběma slušela a nevěsta měla krásnou kytici oranžových tulipánů :grinning:

Jinak jsem byla u toho mudra a zabrala jsem si ho skoro na 3/4 hodiny jen pro sebe :sweat_smile: Tak manžu čeká miminkogram jak on tomu říká a já prozatím dál beru hormony a pak se uvidí, jestli budu muset na laparku nebo se najde příčina někde jinde.

Jdu vás dočíst. :wink:
8. srp 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI.
tak jsem viděla nový fotky, supééér! Jaňulka vypadá spokojeně a má stejnej dudlíček. Míša byl v šátku taky takhle "nahňáclej", ale spokojenej. Ale my to máme ještě víc spešl, usíná se v šátku, kterej hopsá na míči :slight_smile:
Dovedu si představit, jak Tě to mrzí, živě si představuju sebe před 4 lety... Určitě nejsi macecha, kdyby totiž jo, tak je Ti to všechno šumák, víš?
Dopo čas na kočárkování bereme a klidně nabízíme azyl!
No a že jsi ráda za chvíli od Terezky, to je taky jasný. Já nikdy Lenču nikam dávat nechtěla a když se Míša narodil a ona pořád odcházela, tak mi to vlastně ani nevadilo. Pak se to doma srvonalo, my 4 se sžili a už mi zase vadí, že se mnou není. I když občas to, že vím, kdo jsem, není k zahození. Jindy si totiž nejsem jistá, jestli jsem Lenička, Klárka, Bludimíra a kdo ví, kdo ještě...

IVET
ale udělala jsi ten šátek hezkej!

MILUŠ
tak ať Dr. vymyslí něco plodnýho a daří se!
8. srp 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Jani, to neva, že jste jeli, já byla ráda, že jsem, vyjímečně, i věděla, na koho mávám. Uvidíme se příští týden! Jaňulka mi připomíná malou Lenču, těším se na ní, až jí uvidím živě!
8. srp 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek