• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
Jani, já myslím ten vnitřní, vždy´t byl taky zavřenej, ne?
19. čer 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je to tu zas...ale to si asi len vykecava este tak zo sna...len nech spi asi mu rozsvietim...to je divne cez den neznasa svetlo a slnko uuuplne a ted v noci sa boji tmy asi radsej rozsvietim,my spime celu noc pri rozsvietenej lampe a i to ma problem ked necham zaplu len lampu a svetlo vypnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, já taky nejsem pro vyřvávací metodu. Kór ne u takhle maličkejch miminek. Vždyť oni byli celou dobu u maminky, teď jsou venku a prostě si musí postupně zvyknout na ten vnější svět. Když pláčou tak jim něco chybí. A může to být jen to pomazlení a pochování.
19. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když už jsme děvčata u toho kafíčkování manžílků,tak můj ho také nepije,spíše kapůčo ale když náhodou někde na návštěvě nemají nebo dojde,tak ho ošálím kávičkou 3v1 a to ani nemá páru co to je a jak si libuje!Chichi
19. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, tak právě ten by měli od září otevřít. Roudnická drbna (noviny) to psala.
19. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Reni, dobře ty :grinning:

jenže já toho mého takhle neoblafnu.

Hele ale na dovče si budeme dávat kafíčkovou siestu, že jo! Už ho mám nakoupené, ale samotný mi pak nechutná :sweat_smile:
19. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendo, manža by nevypil turka. Tomu říká drobečkové kafe a to nepije. Ale rozpustné s mlíčkem ano :slight_smile:
19. čer 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já mizím s čubinou ven a do hajan. Přeji maminám klidnou brou noc a zas se vokážu zítra, pááá :dizzy_face:
19. čer 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, kam jsi šla?
19. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, dobrou.
19. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky řeknu vám,je to tady pěkný fofr!Nějak vás nestíhám číst.Tak omluvte možná mé opožděné reakce-než-li si zvyknu
19. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendo, to je fofr jen když se nás tu sejde víc. Jinak ne. Občas to tu leze jak šnek :wink: :slight_smile:
19. čer 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak meliss o tom som aj citala ze niektore su take a kazdy ma chut obcas byt radsej s niekym a pritulit sa a oni to nevedia inac povedat ale on pravidelne no i to je vraj ok ak len kricia aj ked je vse ok hoci mne sa to nezda preco by kricali...
No a mne vraveli aj v porodke aj mudr ze je dobre ze tak casto v noci kojim lebo to nocne kojenie je pre nich to najlepsie a najzdravsie...asi aj vdaka tomu tak rastie :grinning:
a v porodke ze mu mam dat vzdy ked sa mu zaziada akokolvek to je casto ale max po 3hod vzdy...ale je pravda ze aj jeho brusko si musi oddychnut no jeho oddychuje zas cez den...
19. čer 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sijesta Milu určitě na dovče bude!Již se těším,potřebuji to jako sůl! jinak podrbej za mě Neláče a pá pá
inac mam hladik tak si idem spravit krupicku :grinning:
Teda holky, jste to tady rozjely ve velkým :astonished: :grinning:

Meliss - tak to by bylo skvělý, chtěla jsem chodit, ale pak právě všichni říkali, že se bazén uzavírá a to ne přes léto ale asi navždy :rolling_eyes: tak jestli ho otevřou tak my budeme chodit na 100 % :grinning:
19. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se děvčata také loučím,díky všem za úvod.Pujdu něco spapkat- iternet je totiž jako dobrá dietka.člověk se od něj když už má čas,skoro neodtrhne!Je to šrumec!A pak zapluji také do říše snů.Tak všem brou,brou :slight_smile: :pensive:
19. čer 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa Miluuu :wink:
no ta krupica je nejaka riedka no co uz i tak si pochutnam :grinning:
no asi sa tu pomaly zacinaju ludia vyparovat tak to bude uz pomalsie...
19. čer 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si vygooglovala Roudnický plavečák a našla jsem pár příspěvku, kde píšou, že od září bude otevřený
http://litomericky.denik.cz/zpravy_region/20080611roudnice_bazen.html
Ještě mrknu přímo na jejich stránky. Vím že je mají, kdysi jsem je četla, takže teď je jen najít :wink:
19. čer 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobru noc Renci :wink:
19. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne ja ked mam chvilku cas tak sadam k notasu a pak sa odlepim az ked ma drobecek vola takze takto ja nestiham jest :grinning: teda v noci by som nestihala je super ze spinka to sa uz davno nestalo vacsinou sa trapime uz od 20tej i ked teraz zlostil uz po 18tej som musela mat rychlu vanu lebo som ho uz pocula kvilit :grinning: no snad si pochrupajdi ale je to krasne ked uz zaspavame a jeden druheho spehujeme ci uz spi ten druhy a spolu pekne v posteli :wink: to je pohlad... :dizzy_face:
19. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Renčo.

Takže přímo na stránkách plaveckého bazénu nepíšou nic. Aktualizace jaksi zamrzla :unamused:
19. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Ivet, tohle jsem taky četla. No, uvidíme. V každém případě pokud ho otevřou, tak mám v plánu začít plavat. Ale asi se to bude muset hlídat, protože o to byl vždycky docela velký zájem.
19. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, takže koncem srpna zkoušet volat, jestli to budou otvírat a hned se tam nacpat :grinning:
19. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá, tak se pak domluvíme.

Taky mizím do hajan. Takže všem dobrou a klidnou noc.
19. čer 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer děvčata :slight_smile: ,už jsem zase zde :grinning: jsme si s manžou skoukli na dvd film :wink: když v tv nic nedávaj :unamused:
tak vás jdu diočíst :slight_smile:
19. čer 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdaaaaaaaar, jste tu jeste:slight_smile: :wink:

jdu vas nejdriv docist..
19. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je dobry, jen co dorazim,tak uz tu nikdo nezustal :frowning2:
19. čer 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vitam Rendu II:slight_smile:

o bazenu jsem slysela na kabelovce,ze by se mel urcite otevrit,ze je spis v jednani odkdy,takze plavco holky urcite stihnete...to my si budem muset pockat na dalsi kurz...
19. čer 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek