• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Tak jsem zůstala sama doma. Teda ne tak úplně, mám tu svoje mrňousky a Biana, ale Honza zas vyjel na barák :unamused:

Milu, během dne jsme s Vojtínkem poslouchali troubení aut svatebčanů. Takže jsem pak vysvětlovala kdo je to nevěsta, co je svatba apod. :wink: A ve zprávách na čt1 byl ten kolega z práce co se ženil na Sněžce. Jaký byl k tomu komentář nevím, protože Vojta musel zrovna pouštět zpívajícího psa a zpíval s ním. Jen jsem zahlídla, že měli deštníky, páč jim pršelo.

3/4 hodiny u doktora? Povím Ti, nechtěla bych sedět v čekárně :wink: Věřím, že se vám bude věnovat a jak píše Gali, vymyslí něco plodnýho.

Jani, fotky jsou pěkný. Ivet je šikovná a tak bude mít Jaňulka pořád kontakt s maminou.
8. srp 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem právě koukala na to zahájení her a fakt úúúžasný. Jen mi trochu vadí, že tam převádí bombastickou show a kousek dál tam lidi umíraj hlady (myslím tím Čínu všeobecně, protože ty životní podmínky tam jsou velmi rozdílné). Ale bylo to nádherně udělaný.

Jak se těšíte na víkend?
8. srp 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, asi se sem o vikendu moc nedostanu,ptz. cekam navstevu nasich... vubec netusim,kdy dorazi a jsem nervozni jako kdyby to mela byt vladni delegace :frowning2: nejak moc totiz nevychazim s tatou, dodnes neprekousl,ze jsem se rozvedla a znovu vdala a ani na svatbu nedorazil :frowning2: tak se desim toho,jak to vse dopadne...

jinak jsme v noci nutrilonovali a nic moc.. nechala jsem to na ospalym tatkovi,tak to do ni naklopil a vzapeti skoro vse letelo ven...takze jsme behem 2 hodin 2x prevlekali... ted oba spi jak andilci,tak jsem zvedava,jak dlouho jim to vydrzi... tatku budu muset vzbudit,ale mala snad aspon do 10 vydrzi...

tak Milu, taky preju, at je prechod k novemu Dr. uspesny a brzy tu resis stejny problemy jako ja :wink:

Jani, ty zpravy jsem videla, nebo lepe receno jen slysela, ze planovane svatby na Snezce se museli posunout niz,ptz. nejela lanovka ci co, tak jsem si na tebe a tvyho kolegu vzpomnela :wink:

A souhlasim, Ivet je mooooooc sikovna :slight_smile:

tak si uzijte super vikend a zatim pa...
9. srp 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, taky mi prislo,ze kdyz jsi na nas mavala, tak jsi zprvu nevedela kdo to je a pak jsi teprve "zaostrila"... aj Tom si toho vsimnul :grinning: :grinning:

a na nejakych fotkach vypada Janulka vzdy nekomu podobna...samozrejme se tam nasel tatinek, ja sebe tedy ne, ale na jedne je moc podobna zase Terezce, takze se to porad meni :slight_smile:
9. srp 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aahooooooooooooooooj holkýýýýýýýýýý,

nebojte žiju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to ted napravím, slibuju :grinning: :grinning:

Ale v práci byl tenhle týden nějakej plnej, místo aby byli lidi doma na dovolených a odpočívali, tak pořád někdo prudí a otravuje, pořád chce někdo nějakej kamoin někam...

Zrovna ted tady sedím uPC v sobotu a naháníme kamion kdesi v Brně, páč nedojel na celnici.. :confounded: :angry: :angry: :angry:

A odpo jsme zase venku na zahradě....Ted jsme využili počásko a včera jsme měli dovolku, tak jsme dělali zase kus plotu...Ještě nám chybí jedna strana..Tak snad to doděláme letos :confounded:

Jinak jsem si aktivně nafotila testík, od včera mi začala ovulka, tak jsem zvědavá co z toho tenhle měsíc bude, či nebude...Jarda už má instrukce, že se tenhle měsíc bude a musí snažit :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinááč Jani, Jaňulka je kočka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Fakt......

A kdyže to kočárkujete???JSem tu něco "zaslechla" když jsem to letmo projížděla...Já bych šla takýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je teda sobota... Chtěli jsme jet na pouť do Libochovic, ale po loňských zkušenostech, kdy jsme 40minut stáli v příšerným ceďáku,namačkaný jak sardinky, pod pidi stříško střelnice... Asi až zítra, jestli bude líp.
MELISSKo, pořád Ti zapomínám napsat, že u tý Billy-Samy-teď zrovna nic :slight_smile: jsi nás viděla moooc dobře!
A to znám, když chci něco v TV zrovna slyšet, ač se to moc často nestává, tak stejně nakonec nic neslyším, protože Lenča zrovna nutně něco potřebuje...
JANI
no, já budu muset ty brejle nosit, jinak fakt nevidím.V listopadu jdeme na kontrolu, tak si chci nechat napsat nový brýle a koupit nějaký jiný a pak už je budu nosit a už Vás uvidím :slight_smile: Taky bych potřebovala v noci Nutrilonovat a vyspat se... I když, dnesak Míša spal od 22:20-3:20,takže paráda. Ale pak už tomu moc nedal, jen po chvilkách, to začnou prďáky a je to na prd
DENIS,
hezký snaženíčko!!!!! :slight_smile:
Kočárkování se ještě přesně nedohodlo, o nic jsi nepřišla. A i kočárkovat klidně můžeš třeba,Janča vezme Jaňulku do šátku a kočár do zásoby, kdyby náhodou, tak i na Tebe něco zbyde :wink:
9. srp 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi hodná Gali, takže já povezu prázdný kočár.. :grinning: :grinning: Tééééda :confounded: :confounded: :angry: :angry:

Tak já si vezmu panenku s sebou..Mám ještě nějakou zásobu u našich :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ba ne, Janička mi hezky Jaňulku dá do kočárku....a pojedu...Vid Janíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Co návštěva prosím tě, žiješ???????????? :confused: :confused:
9. srp 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denís, nééé, tak jsem to nemyslela, já to brala tak, že zkušebně bude Jaňulka v kočárku, tak jí povezeš a když se jí to nebude líbit, tak bude v šátku, no a pak přijde na řadu ta panenka :slight_smile: a pak zase Jaňulka a tááák
A já Ti klidně Míšulu půjčim, jestli chceš :wink:
9. srp 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
už máme obložený kus koupelny, se musím pochlubit :slight_smile: Pomalu to začíná vypadat, jakože by se tam dalo i sprchovat :wink:

Jani, doufám že návštěva dopadne dobře. Myslím, že přestože tam byly nějaké neshody, jak píšeš, tak až se dědeček podívá na svojí druhou vnučku, tak bude nadšený. Jo a zahlídla jsem nějakou diskuzi o zvýšení tvorby mlíčka. Možná už jsi ji četla... nevím. Mimo jiné se tam píše o homeopatikách, i holky v únorovkách s nimi měly zkušenost a docela si je chválily.
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=18146&vOffset=150&vGotoLast=1#end

Denis, to woe kde jsi? :slight_smile: Jsem myslela, že už jsi utekla nebo tak něco. A hele, až budete s plotem hotový, tak můžete dojet k nám. Taky ho budeme potřebovat :wink:
A hezky si to snažení užijte. Se těším brzo na další fotku se dvěma čárkama :wink:
9. srp 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: ,tak vás jdu po delší době pozdravit,aby jste si nemysleli,že vás zanedbávám,to nééé :wink:

Tak Nikolka má už týden kašlík a nejvíc jí to trápí v noci :frowning2: ,ale už se to lepší :dizzy_face: teď začala povídat,takže pořád něco požbleptává,tak je to s ní sranda :grinning: Tomik měl na dnešek horečky a vůbec nevím zčeho,ale teď je zatím v pohodě,tak snad se mu to nevrátí :confused:

Už musím končit :unamused: pač se tu na mě škrábe Nikolka,kdyžtak písnu ještě večer v klidu :wink:
užíjte si zbytek víkendu papa :sunglasses: :slight_smile:
10. srp 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

tak jaký byl víkend? Asi vás ani nebudu dočítat... jsem nějaká kaput, včera jsme byly s holkama s beremka na výletě na kolech a dali jsme si po cyklostezce ústí a zpátky, cca 50 km :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska mě kupodivu bolí prdílka :confused: kdo by to řekl co?

A v sobotu jsme byli na té thajské masáži u Pavlíny, tedy jen Vilda a docela se mu to líbílo. A hnedky říkal, že prý nějakou takovou objednáme asi tchýňulce k vánocům. :wink: A má to tam Pavlína moc krásný, já tam byla naposledy, když se brali, takže jsem docela koukala. A hlavně mají nezmara hafana :grinning: ho nemůžeš pohladit, neb pak se ho prý nezbavíš a je to fakt, je to děsnej mazel :dizzy_face:

Jo a Gali, tak jsem jí od tebe pozdravovala a divila se, že se známe :grinning:
11. srp 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooj holkýý
11. srp 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně meliss, až to bude hotový, tak dorazím :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě nám chybí podezdívka na jedné straně, tož huvidíme....

Jinak s tím snaženíčkem to nevidím dobře, páč jenom jednou nestačí :grinning: a Jarda byl cééélý víkend v práci, takže nic...Kašlu na to :angry: :angry: :angry: :angry:
11. srp 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyy, domácí i pracující :slight_smile:
Miluš, jé, tak tos musela koukat, jak se to u Pavlíny rozrostlo :wink: , no jo, svět je internetově malej, co :grinning: :grinning: :grinning: Takže thajská se líbila, jo? Vidíš, vymyslela jsi dobrou věc, že bych to věnovala manžílkovi k Vánocům? Co to vůbec obsahuje?
A 50km bych ujela tak za měsíc :slight_smile:))

DENIS
stačí i jednou, třeba jo :wink:

CO TO KOČÁRKOVÁNÍ, holky?
11. srp 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Draky, je to prý taková masáž celého těla, jak říkal Pavlína od palců až po uši, trvá to 2 hodiny a dělá se prý při svíčkách a masíruje a protahuje ti vlastně celé tělo. Já tam nebyla takže přesně nevím, ale optej se Pavlíny, tak si ji prý taky dává docela pravidelně :slight_smile: Nebo je dobrá prý i ta havajská :wink:

No ahoj Denísku.... jsem tě tu neviděla čéče :confused: :dizzy_face:
11. srp 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

no nevím Gali, ale nepřikládám tomu nějakou šanci....Dneska je ovulka poslední den, tak mě ještě napadl soused?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ahooooooooooooooooj Milůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draky já jsem pro kočárkování všema 20 ti :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILUŠ,
to budu muset prodiskutovat, abych to Pavlovi nevěnovala a nakonec tam nemusela jít sama, protože by se při popisu zalekl. Tak svíčky by asi nemusel :slight_smile:

DENIS,
soused nééééé, co kdyby mu to pak bylo podobný :slight_smile:
Já si naplánovala, že v září otěhotním a otěhotněla jsem. A v "inkriminované" době to bylo taky jenom jednou :wink:
11. srp 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm vidíš to mě nenapadlo... :wink:

Když dneska ten plodný den se přece musí nějak využít :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak navstevu jsem prezila i kdyz jsem se musela strasne prekonavat... a Jani, taky jsem si myslela, ze tatu neco zlomi a bude se chovat jako normalni dospelej clovek az uvidi Janulku, ale bohuzel chyba lavky....:frowning2:
zaverem bylo, ze kdyz odjizdeli, tak nebyl schopnej me ani pozdravit, zalezl do auta a cekal, az nasedne mamka s Terezkou... jen trnu, kdy dorazi dom, ptz. fakt mam strach, kdyz jsem videla, jak mu neni dobre,chodi strasne pomalu, na slunicku nemuze existovat, cely vikend odmital jist,aby nas pry nevyjedl nebo co to placal a to si sedl za volant a jeli 170 km...:frowning2: uff, mam z toho fakt desnej pocit... i mamka mi rikala, ze ho mam proste ignorovat, ze se uz nezmeni. to jsou vyhlidky,co? absolutne nemam chut tam k nim jezdit, ale zase kvuli mamine by mi to bylo lito...

No Deni, to byla doba,nez ses tu ukazala... :wink:
Tak nam z predniho plotu chybi planky mezi sloupky, branka a zabarikadovat branu, ptz. na tu letos urcite nebudou penizky. postranni plot z pletiva uz Tom udelal a dokonce za 3 dny stihl sam zateplit barak. tedy zatim tam ma nalepeny polystyren a namlaceny hmozdinky a chysta se potahnout to tou siti, ale stejne je dobrej, ze to stihl tak rychle bez jakykoliv pomoci.. akorat sousedi chodili kolem a porad rejpali :wink:
11. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jeden dotaz....
Vcera vecer jsem zjistila, ze ma Janicka zdureny prso. takovou boulicku pod prsem. Jedno je dobry, druhy tedy ne a az jsem se toho zalekla... nemate s tim nektera zkusenosti, abych zbytecne neplasila? Jako na potvoru ma i nase Dr. do stredy dovolenou a jdeme k ni na prevazeni ve CT, tak nevim, zda mam plasit, nebo to neni nic vazneho... diky za rady, pokud nejaky mate.... :frowning2:
11. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
píšu se Štěpulkou, který mi strká nožky až na klávesnici, tak se omlouvám za případný překlepy.

Okoukla jsem počasí na tenhle týden a nejlepší den na kočárkování se mi jeví čtvrtek. Co vy na to?

Jani, zduřelá prsíčka jsou normální. Je to díky matčiný hormonům. Za pár dní to samo zmizí. Pamatovala jsem si to takhle už od Vojtínka, ale Čepulej (nové pojmenování od V. :wink: ) to měl dost. Tchýňka mě vyjančila a tak jsem se ptala mudry, která jen potvrdila co už jsem věděla. A řekla, že pokud by to dlouho nechtšlo zmizet, že můžu dávat lihové obklady. Použít ten lih, co máš na pupíček. Ale není to nutné, opravdu to zmizí samo.
11. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě odloženo do postýlky. Takže :wink:

Denis, Tebe beru za slovo. Budu si pečlivě hlídat až skončíte s plotem a pak Tě volám k nám :wink: My už máme obloženou koupenu a zelený (hráškově) záchod. Ten obklad na záchod nějak nikdo nemůže rozdýchat, vybíral ho Honza a mě to bylo celkem fuk. A obkladač je z něj nadšený. Říkal, že si ho nafotí do katalogu, takže pozor, budeme mít mediální hvězdu. Teda hvězdu ne, ale hajzlík :grinning:

Štěpán byl během víkendu hrozně mrzutej. Smlouvala jsem se sousedkou, že si vyměníme děti. Prý mají hodnou, stále spící holčičku. No neber to. Ale dneska ráno jsem našla proříznutý zoubek, takže výměnu ruším, protože chudák maličkej měl trápeníčko, takže i důvod proč být tak neuvěřitelně mrzutej.
11. srp 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, škoda že ten váš děda takhle zlobí. Místo aby si užíval holčiček :unamused: Třeba na to ještě příjde.

A jak jste dopadly v laborce?
11. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, vám držím palce, ať jsou dětičky co nejdřív po nemoci. Je to otrava, když chuděrky takhle marodí :frowning2:
11. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Znáte nějakou Zuzku? Zuzi mají dneska svátek.

Jo, a sledovaly jste Kostaleckého? Já jsem se dívala až večer ze záznamu, ale i tak to bylo dobrý. Jo a mimochodem, všimly jste si, že je to docela pěknej chlap :wink: :grinning:
11. srp 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj mládeži moji :grinning: :grinning:
11. srp 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek