• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Štěpánek usnul bez křiku. Sám na boku v postýlce. Je tak hodný a roztomilý :dizzy_face: Holky, já ho chtěla vyměnit a on je takový zlatíčko.
Připomeňte mi to až zas bude zlobit :wink:
11. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No čau Denis, už jsem chtěla odejít, páč si tu tak mluvím sama pro sebe.
11. srp 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem Janí nad tím uvažovala, ale Zuzku neznám...............

Teda aspon si to mylsím že ne :grinning:

Jééé Jani to je škoda, že táta takhle blbne.... :angry: :frowning2: :frowning2:
11. srp 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemluvíš nemluvíš, já sjem tu jsem tu..

Haléééé a máš nějaký fotky???????????????????? POkud jo, tak pšece pošlýýý

Hele a co bude s tím kočárkováním????? Budu kočárkovat nebo nebudu kočárkovat jednoho z vašich svištů?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůů Jani hráškově zelenou jo? Tak to je přesně moje barva do koupelny, takže já ji taky schvaluju, určo je suprová :grinning: My jsme na jaře byly se švárou v hornbachu a já se tam zamilovala do krásných zelených obkladů.... no a teďky bych zas nejradši předělávala koupelnu :sweat_smile: ale bohužel na ni není..... :cry:
11. srp 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Mílo vlastně stejně vymalováno vid? :grinning:
11. srp 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky mám. Teda ten záchod jsem nestihla včera vyfotit, ale ve středu odpol. tam jedu zas, tak foťák beru a vyfotím.

Já jsem myslela, jestli bysme nekočárkovaly ve čtvrtek. Zatím se k tomu ještě nikdo nevyjádřil. On tu od té doby totiž ani nikdo jiný nebyl. Až teď Ty. Taky bych to potřebovala vědět. Slíbila jsem návštěvu kamarádce do Vrbice. Hele trefím tam? Byla jsi tam někdy?
11. srp 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně vymalováno? To někdo opisoval nebo jste malovaly společně?
11. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám chuť na něco dobrýho. Jdu do lednice.
Ahoooj holky,
teda Deni, už jsem si myslela, že ses nám ztratila :confused: já jsem na ovu testy otěhotněla taky :wink: jsem si zkoušela, jestli ji vůbec mám a už to bylo :grinning:

Jani, Kristýnka má taky zduřelý prsíčko a dr. mi řekla, že do roka se to nijak neřeší, že to může mít. Hlavně takhle brzy po porodu je to ještě těma hormonama. Takže se neplaš, ale řekni jí to, aby o tom věděla.

Jinak my už máme náušnice je to teda úplně jiný mimi :grinning: Fotky dodám, až se cácora vzbudí. Jedeme na Mělník nakupovat, páč se nám nějak vytáhla a ve spacím overalu už nenatáhne nohu :sweat_smile: takže bude nosit velikost 68 heč! (tj. 3-6 měsíců ) :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechcete někdo jet s náma?
Trefíš Jani.....Já bydlím kilometr od Vrbice...Tak přijed!!
11. srp 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, já taky tenkráte otěhotněla na poprvý na ovu test.......

Ale tenkhle měsíc to neklapne...Bylo to den před ovu a od tý doby nic.. :angry: :angry: :angry: Ani dneska..Tak přemýšlím na koho dneska skočím :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani myslíš tu Vrbici hnedky za Vetlou? Tam trefíš určo. Já mám odtamtud švagrovou :confounded: (ten smajla je na švagrofku ne na tebe nebo Vrbici).

Jsme vlastně jeli Denis v sobotu okolo vás, jeli jsme z Rce do Lišky na véču, jsem původně myslela, že bychom se tam s manžílkem vyfotili, jako, že po roce a kousek na místě činu, ale měli tam kupodivu svatbu, takže nám to přišlo blbý tam tajtrdlíkovat na trávníku :grinning: a potkali jsme paní Machovou u grilu, tak na nás, že prej dobří holubi se vracejí, ale nestihli jsme ani pokecat :sweat_smile:
Jo a jinak koupelnu máme taky bílo-zelenou a je to skvělý! Manža to nejdřív nechtěl, ale teď je rád, že jsem ho ukecala (stejně jako na myčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Jééé jste se měli Mílo stavit, jsme byli doma...
11. srp 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, o penězích ani nemluv. Zrovna včera jsme počítali, co ještě potřebujeme a kolik je zlaťáků. A došli jsme k závěru, že asi někdy v týdnu navštívíme nejbližší banku po zavíračce. Proto taky potřebuju vědět kdy se kočárkuje. Jestli to stihnu nebo jestli mi bude nosit buchty za mříže :wink:

Ivet, nenabízej se. Nebo se k vám vtírneme i s partou ukřičených kluků. To by manža toutal :grinning:

Denis, já budu ráda, když trefím do Vrbice. Už teď mám z toho zažívací potíže. Až to natrénuju, tak pak si dám třeba i o kilásek víc.
11. srp 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pojedeš přes nás, vždyt nejdříve je Vetlá...a potom Vrbice...Stejně pojedeš okolo nás okolo baráku :grinning:
11. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani to asi ani nebylo opisování,jen jsme se prostě shodly na barvě do koupelny a když jsem pak poslala Denise fotečky, tak "jééé, my máme stejnou" :grinning:

Denis, víš o tom, ale že sperma v tobě vydří až 5 dní, když má k tomu příznivé podmínky a jako že o ovu jsou :wink: to víš, si momentálně čtu knížku "jak přirozně otěhotnět" takže jsem zas o něco chytřejší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže ono to může vyjít i tak.
11. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meliss, tak klíďo pojeďte, jestli klukům nebude vadit že to bude nakupovací vejlet :sunglasses: :grinning:
11. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtík je vzhůru, tak mizím číst knížku. Má to slíbeno, že hned jak Štěpulka dovolí, tak čteme.
11. srp 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha....Tak jo Mílo....No nechám se překvapit...

Ale do ted jsem stejně tak naštvaná, že je mi to momentálně putna :angry: :angry: :angry: :angry:
11. srp 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, my už na dnešek máme program. Ale díky, jsi hodná. To bys koukala, jak Vojta umí nakupovat: To chci, to mám rád... :grinning:
11. srp 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, on ještě usnul, než jsem donesla knížku :sweat_smile:
11. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, kdo Tě naštval?
11. srp 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jo u nás říkal dvouletej synovec, když si něco nakupoval :" počebovat, koupit, zaplatit!" a už si to nesl na kasu :grinning: tak máš aspoń pauzu.
11. srp 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kolem balkonu projela tůrující tatra a už jsou vzhůru oba dva. Ta pa
11. srp 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc diky, taky jsem si myslela, ze to asi nebude nic vaznyho,ale vy jste me uklidnili... maly se od vcera strasne blbe spi. dnes mi spi tak 10minutovky a jsem k.o. jen co jsem si sla lehnout,tak se probudila a spustila,takze uz to radsi nerisknu.ted spis skoro uz 2 hod. tak se aspon vyspi a nebude snad protivna..

Jani, gratuluju k prorezanymu zoubku :wink:

Ivet, ja bych jela hnedle nekam :wink: ale jsme tu s Janulou odriznuty od sveta.Tatka si vzal dnes auto,aby mohl spat o 15 min. dele,nez kdyby jel busem, aby si zvykl na zmenu po ty dovoleny... ona stejne od 4 hod. mala rvala a usnula na minutu presne, kdy Tom vstaval do prace :grinning:

holky to kocarkovani.. ja vas chci videt, pocitam s tim a tesim se na vas. beru to jako svetly bod tohoto tydne, ale tak nejak jsem pochopila, ze to asi planujete na odpoledne aby tam byla i Denca... a to ja 2x do Rce za den nejedeu. Dopo musime k Dr a cekat x-hodin v Rci se mi nechce a mala by byla stejne protivna...

Ted premyslim, ze do laborky budu muset zitra nebo ve stredu, ptz. vysledky mi asi nedaji hned ten den,abych s nima sla k nasi Dr, ze?
11. srp 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj zienky :wink:
idem vas este trosku pocitat,tatik nam uz odisiel do litaku tak mame trosku viac casu i ked nie o moc,ale uzivame si to tu pekne :sunglasses:
11. srp 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme pokoupily, jsem nadšená :slight_smile: máme tři nové overálky, 7 bodýček (tesco balíčky to jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), pak 4 trička s dlouhým rukávem, svetřík, mikinu, dvoje botičky (jedny tenisky a jedny k sukni) a košili k džínům. Ufff. Peněženka pohubla, ale stálo to za to :grinning:

Meliss, gratulujeme k zoubečku!!! :dizzy_face: Tímto ted Štěpánek povýšil ze savce na hlodavce, jsem zvědavá, kdy to čeká nás :grinning:

Deni, u nás to taky bylo den před ovu a od tý doby týden nic a to nic teď vedle chrupe :grinning: :grinning:

Ahoj Angie, tak jak je na dovče?
11. srp 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Rendo,tak to je fajn,ze si uzivas...:slight_smile:

Teda Ivet, vy jste se rozsouply :wink: Jsem netusila,ze jedete nakupovat obleceni... :wink: priste se tedy pridam,at mam nejakyho poradce :slight_smile:

Tak jsme se dockali tatky,co prisel z prace,a uz zase maka venku,takze aspon malou vykoupal... a ta se prave po..:slight_smile: takze ji musim zase prebalit :grinning:

tak to ja ani nevim,jak se vypocitava ovulka, my to zkusili a vysledek mam taky vedle sebe :grinning: :grinning:
11. srp 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek