• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Holky, mě je úplně jedno kdy se bude kočárkovat. Ale už to nutně potřebuju vědět, abych tomu přizpůsobila další věci co máme tento týden plánu. I tý kamarádce do Vrbice jsem slíbila, že ji dám dneska vědět. Tak prosím hoďte někdo nějaký lepší termín.

Tý jo Ivet, vy jste to teda roztočili. To bude Kristýnka fešanda.

Jinak děkujeme za gratulace k zoubku. Musím říct, že z něj moc velkou radost nemám. Ale jsem ráda, že znám důvod té mrzuté nalady. Doufám, že Čepulej nebude hlodavcem zrovna při kojení.

Ahoj Angie, co maličkej, je hodný?
11. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,dovca supeer :sunglasses: len tatko nam uz chyba tak cely den skypujeme ak sme doma :wink:
trosku som pocitala ale drobcek sa hlasil zas o jedlo a davali sme nejaky prasok co nam dala detska a aj nejaku novu mast na tvaricku-snad to uz zaberie :confounded:
11. srp 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meliss je suprovy,tu sa mu paci este viac stale spinka alebo sa smeje-je uzasny a babi s dedkom si ho uzivaju naplno :wink:
11. srp 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky neodolala jsem a nafotila tu naši novou vejbavu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ad kočárkování - hlasuju středa nebo pátek odpoledne. Jani, pokud nemůžeš, klidně se s tebou proběhneme i dopolko, když budeš mít čas a náladu.
11. srp 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to nechte bejt... kvuli me to nemente.... holt nekdy jindy
11. srp 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, na fotkách se zdá, že je to oblečení veliký a přitom je to jen 68. Ale je to moc pěkný. Na holčičky jsou prostě krásnější věcičky.

Angie, Timmy už není maličký. Už je taky kus chlapa. A nebyla jsi náhodou blond?

Jani, my to klidně změníme, jen napiš kdy se vám to hodí ať si můžeme naplánovat co dál. Rádi vás uvidíme.
11. srp 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
nestíhám dočátat, ale vidím, že se řeší to naše kočárkování
můžu, jak píše IVet ve ST i Pá odpo (Ve St by to bylo obzvlášť fajn, jelikož máme tatínka na služebce a od úterní noci do čtvrteční noci mám obě děti sama :slight_smile:, ale JANI, klidně s Tebou můžu i dopolčo, když bysme to vzali kolem hřiště :slight_smile: K jaký Dr. vůbec chodíš???
11. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a kdy můžeš ty? Přece bychom mohly i dopoledne i odpoledne (aspoň Roudničandy ne?) Já se přizpůsobím, jen jsem chtěla hodit nějaký termíny, abychom se už dohodly.
11. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to chlap ved ked nas dnes vazila ze vraj 7350g tak sa divila...no bola som blond ale nejak si stale nedam povedat prefarbim a zas ma laka ist naspat na blond,ale dnes som si kupila cervenu farbu :grinning: no skor ci neskor zas skoncim na blondavo :unamused:
11. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja musim v kazdym pripade do Rce ve CT dopo,kdy musime na prevazeni... a vypada to,ze asi pojedu i ve ST odpo, ptz. uz jsme se po mesici a pul dockali poslednich futer,takze by TOm jel primo z prace do Rce a my bysme tam na nej s Janulkou pockali... V 16 nam tatka dorazi do Rce...

takze muzu s nejvetsi pravdepodobnosti ve ST odpo (ale hlasi hnus pocasi) a ve CT dopo urcite... ale klidne vas rada uvidim oba dva dny, tedy kdo bude mit zajem jako ja
11. srp 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a IVet, Kristynka bude kocicka v tom novem obleceni.. at zije ruzova,vid? :wink: a co ta fotka s nausnickama?????
11. srp 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, chodime k Chaloupkovy... ma ted do stredy dovcu,tak proto musim do Rce az ve CT.
11. srp 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meliss, něco z toho je i 62, ale taky mi to připadá nějaký veliký :sweat_smile: jenže my ještě pořád nosíme 56 a některý 62. Tak jsem původně vyrazila pro ty overálky a bodýčka a ten zbytek už byla moje mánie a posedlost nakupováním do zásoby, jsem prostě napakunk :sweat_smile: :grinning: Ale na chlapečky tam měli taky moc hezký oblečky, to Cherokee je prostě dobrý a hlavně za dobrou cenu.
Teda Angie, Timmíček je pořádnej kus chlapa :confused: :grinning:
11. srp 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez sa nestacim divit a to tam mali este tu staru vahu tak vazila na 3x ze co to je ze ci sa ta vaha nezasekla ze to neni ani mozne a ja som vedela ze pred 3tyzdnami mal vyse 6kg tak som myslela ze sa divi tomu ale ked povedala ze 7350 tak som ostala vygulena :confused: tiez obzeram veci a zdaju sa mi obrovske ale ved i ja som mala vsetko do zasoby ale ten obrik z toho vyrastol tak rychlo a zasoby sa uz pomaly minaju :confounded:
11. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,nevite jestli nam daji vysledky z ty laborky hned ten den,nebo to trva delsi dobu? me ted doslo,ze budu muset tedy do rce asi i zitra,at tam nejezdim ve ST 2x.... zitra ale musime rano,snad do 9 tam odvezt tu moc a na odber krve... snad me necha dnes Janula vyspat... a snad se mi podari ji odchytit tu moc do sacku,co jsme dostali,to bude asi horor :grinning: :grinning:

tak jak? najednou vsici zmizly???? :confused: :confused: :confused:
11. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ja budu muset dokoupit jeste neco z 56 velikosti, ptz. toho mame porad malo a nevim,kdy se mala rozjede,aby zacala vic pribirat...
11. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dajte mi nejaky dobry typ na kocik ale taky sportovy a lahko skladatelny...musime kupit nieco na prevoz,spoliehali sme sa na polsko ale tam to je uz tiez drahe a nic sa nam nepacilo,tak musim nieco omrknut :unamused: hlavne aby to malo polohu aj na lahnutie :sunglasses:
11. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak vidím, tak se hlásím na St i Čt, doufám, že mi to Lenča svou roztomilostí nepřekazí :slight_smile: Byla zas v neděli u babičky a to pak je něco...
Ivet, škoda, že jsem Tě neznala, zbavovala jsem se věcí po Lenče...
11. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju Gali, aspon s nekym budu moc vyrazit...takze ST odpo a CT dopo? super....
11. srp 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Jani tak když ti to nebude vadit, tak já tady nějaký maličký oblečky mám a malý už nejsou (vlastně některý ani neměla na sobě), tak když bys chtěla, tak ti to dám (jestli se teda neurazíš). Jinak z laborky to mají většinou druhý den a my naší dr. jen zavoláme co a jak.
Angie s kočárkem neporadím, my máme trojkombinaci.
Gali, já to pak taky posílám dál :grinning: teď jsem už vyřazovala balík věcí , co jsem věděla že malá nebude nosit určitě (velikostně to vycházelo na jiný období nebo by trvalo 3 roky než do toho doroste a tak) tak to dávám kamarádce, která je sama s dvěma holčičkama a finančně na tom jsou dost špatně. Tak ještě udělají radost :slight_smile:
11. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet my tiez mame trojkombinaci ale prave ze je zle prenasatelny a my dost casto vyletujeme a musime davat vzdy kolecka dolu aby nam vosiel do kufra :angry: tak chceme nieco len obyc na cesty :wink:
11. srp 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čtvrtek můžeme stopro, ale středu teď hlásil Honza, že asi bude potřebovat, abysme jeli na barák kvůli topenářům. Možná, ale nebude nutná moje přítomnost, takže to bych pak dorazila, ale Gali, nejspíš bez Vojtíška. Ale to ještě nevím jistě. Jen abysme nezmokly. Je nějaký náhradní plán v případě deště?

Angie, mně se líbí sporťáky od Jané. Buď tříkolka Slalom nebo čtyřkolka Nomad. Oba lehoučký. Ale četla jsem v diskuzích, že jsou dost reklamovaný :angry:

62 v půli roce. Kristýnka je tintítko peříčkový :slight_smile:
11. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
meliss a cenovo su na tom jak???A najdeme ich aj v litaku?Tam kocarky moc nemaju co?
11. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELIS,JANI,IVET,
tak se dohodneme operativně v případě deště, ne? :slight_smile:
11. srp 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, Ty všechno posíláš dál? Myslela jsem, že v blízké budoucnosti budou další díťátka :wink: A nebo v plánu je tentokrát kluk :wink:
11. srp 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, Slalom kolem 12.000 a Nomad tuším 10.000 Kč. Takže to není nic jen na občasné jezdění. Nomad by měl být skladnější.
11. srp 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, a co Vavřinec? Tam jim kočárky nevadily. A nebo víte někdo o něčem lepším?
11. srp 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Operativně je kličkování v kapkách deště :wink: :grinning:
11. srp 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm no to hej to je dost...pozerali sme okolo 4tisic ale nepacili sa mi farby ja chcem nejaky pestrofarebny taky kriklavy a ked aj taky je tak je kombinovany so sedou alebo ciernou a je taky uz nevyrazny :angry: tak musim hladat dalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISSKo, klidně, já tam ještě nebyla :slight_smile: Tak to klidně zkusím. Tam je i nějaký koutek, že jo

ANGIE, vůbec žádnej kočárek mně nenapadá.. Nějaký polohovatelný golfky?
11. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek