• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Meliss, všechno ne :grinning: další miminka budou až do baráku a do tý doby bysme tady byli zabarikádovaný dětským oblečením, tak velkej byt zase nemáme :grinning: takže si něco nechám a něco pošlu dál. A radši bych zase holčičku(-čky) :sweat_smile: :grinning:

Vavřinec nebo Maják, tam jsme taky byly s kamarádkou kočárky a v pohodě.
11. srp 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se, holky, dohodneme přesnějí zítra????
IVET, kolik dětiček plánuješ celkem? :slight_smile:
11. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, je tam hrací koutek. Ne, že by si tam vyhrál Mišánek :wink: , ale Leničce, si myslím, že by se líbilo. V Majáku jsem s kočárkem nebyla, ale už jsem taky slyšela, že jsou v poho. Takže v případě deště prchneme někam do nejbližšího úkrytu.

Zabarikádovaný. Tak to my už asi jsme. Nevím nevím jak se odtud za necelé 3 měsíce vystěhujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELIS,
ze stěhování bych měla můry, ale zase, do baráčku, do svýho zázemíčka - přežila bych asi, říkala bych si, co krásnýho mně čeká :slight_smile:
No a Míšulovi stačí k hraní si málo :slight_smile:
11. srp 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, můry zatím nemám. Možná příjdou, ale prozatím jsem v jakési euforii z toho, že se budeme stěhovat do baráku s pokojíčky pro kluky a s dvorečkem (zatím to tam na dvůr, na který bych pustila děti ani náhodou nevypadá), že se snad i na přemístění krabic těším :sweat_smile:
11. srp 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně, představa dvorečku, na který si dám pro děti SVUJ písek a svůj, klidně pidi, bazének, to by mně uklidnilo.
Taky bysme stavěli, ale není kde :slight_smile:
11. srp 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, zatím tři :slight_smile: a nejradši bych všechny tři holčičky :sweat_smile: :grinning: ale to by M. asi trefilo :sweat_smile: :grinning: :grinning: a mýho tátu taky :grinning: :grinning: no, ale doufat můžu.
Meliss, stěhování ti závidím, já se taky neskutečně těším, až aspoň kopneme do země. Minulý měsíc jsme konečně dostali papír, že pozemek je náš, takže dlouhá cesta před námi. Budeme oplocovat a tak dále.
11. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky tři, IVET, dvě holky a kluka. Skoro splníno :slight_smile:
Jé a kde budete stavět???
11. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme to měli s pozemkem taky veselý. Kdyby vše dopadlo, tak jak bylo původně v plánu, tak bysme už alespoň dva-tři roky bydleli. A o co by to všechno bylo snazší.... Až budeme mít na čem sedět a kde si dát kafe, tak vás tetky koníkářky vezmeme na kolaudaci :wink:

Jdu proběhnout koupelnou. S časákem v ruce, takže to bude na dýl :wink: Tak dobrou klidnou noc
11. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISKO,
zase, už bydlet, tak určitě o spoustu věcí a nervů přijdeš :slight_smile:
Já bych potřebovala dělat takových věcí, že nejdu dělat nic a počkám si na hladovýho Mišutečka :slight_smile:
11. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme parcelu v Podluskách, ale bude to ještě na dlouho.
Já bych potřebovala nějakou injekci s energií, vedle mi děcko zpívá a vesele huláká, že spát nebude a já bych docela potřebovala uklízet a místo toho OPĚT dřepím tady :grinning: no nic, zítra to tady proběhnu a nablejskám.
11. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET, tam se ještě někde dá stavět?Nebo snad budete stavět tam, jak jéé, no, za mostem, pak tam nahoru, jak tam bude asi 8 baráčků?
11. srp 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, jj přesně tam, máme tu předposlední parcelu v té horní řadě :grinning:
11. srp 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prej Vám přejeme úspěšný postavení.
Taky jsme o tom místě přemýšleli....
11. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaký číslo pozenku, Ivetko, že máte??? :wink:
11. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to vím, sedmičku, že jo :slight_smile:
11. srp 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,

:confused: téééda vy jste toho nakecaly, to asi ani nebudu dočítat :frowning2: páč není čas, ale všechno bude, všechno bude :sweat_smile: Jsme byly v pátek na Václavovi :dizzy_face: je to docela dobrej film :wink: určo stojí za shlédnutí.

Tak já se jdu ponořit do těch hnusných lejster :unamused:
12. srp 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naždááárek holkýý

Jééé hele Janí, mě vůbec neřešte.... :grinning: já stejně kočárkovat nemám co, tak mě úplně vypustťe..

Prostě se dohodněte spolu, mě vypusťte...a když mi to výjde, dorazím, když ne....Tak se uvidíme přece jindy...
12. srp 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak už dělám zase klokánka a snažím se uspal malou :wink:
Jinak se už asi rozjedla a já jen kojím a kojím a dokrmuju :slight_smile: už má na váze 3,570 a v pátek měla 3,410 takže myslím úspěch:slight_smile:

co se týká počtu dětí, tak já mám už vybráno, 2 mi stačí :grinning: :grinning: ještě o tom přesvědčit manžílka :wink:

tak dnešní cestu do Rce jsem vzdala, ptž. jsem byla naprosto nevyspalá a probudila mě Jaňula kolem osmý a to než bysme se vypravily, odchytly tu moč,tak to do 9 nestíháme, takže zítřek to jistí určitě a holt 2x, když Tom uteče z práce aby přijel včas do Rce....

Ivet, moc díky za nabídku oblečků. Samozřejmě by mi to bodlo,ale já už se bojím s něčím souhlasit, když ty nechceš za to žádný penízky a to mi přijde blbý :frowning2:

Joo, a dnes nám zase zmokl kočár,tak suším :slight_smile: potřebovali bysme nějaký přístřešek :frowning2:
12. srp 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Gali jo je to ta 7, včera jsem musela pustit taky manžílka na pičítač a už jsem se sem nedostala.

Jani, tak to jsou skvělý zprávy, že malá takhle krásně přibírá :wink: koukala jsem, kolik tady toho mám a je toho jen maličko (ptže onošený bodýčka jsou na nic a těch máme nejvíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak s tebou udělám kčeft za čokinu a obě strany budou spokojený :grinning: Jo a s tou močí - my jsme to dělali tak, že jsem si malou dala na přebalovák svlečenou a vzala žínku namočenou do studený vody a otřela jí s tím pipku. Tak třeba by to tak šlo i do toho pytlíčku.

Hele děvčata, co už máte větší děti, jak jste začínaly s příkrmama??? Je potřeba mixovat to nebo jste to jen pasírovaly? To tady řeším, protože dr. chce, abychom už začaly. Mně se teda nechce vůbec, ale co nadělám :frowning2:
12. srp 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.dlouho sem tu nebyla.
koukam,jak vam ty deticky rostou.
A jak se vsechny mate?
12. srp 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakou mas IVet rada??? :wink: tu "cokinu"...

a moooooc gratuluju k dnesnimu pulrocku :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je jedno :grinning: jsem strašnej závislák, takže jím úplně všechny, včetně čokolády na vaření :grinning: :grinning: Děkujeme, zrovna tady malý vypisuju deníček a lovím v paměti všechno, co jsem nezapsala hned, když se to stalo :rolling_eyes: a do toho tam moje mamademence :rolling_eyes: :slight_smile:
12. srp 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím Andrej, co Simonka? Už má rok :confused: No páni, fakt to letí, vždyť je to nedávno co se tady narodila :wink:

Jani, tak to je super, že Jaňulka přibírá. Počkej, za chvilku budeš hlásit, že nosíte větší velikost :slight_smile:

Ivet, já jsem nejdřív mixovala, později rozmačkávala vidličkou a pak jen krájela. My začínáme za týden. Ne, že bych se na to těšila, takhle je to v pohodě. Rychle uvařený :wink: A gratuluju k půlnarozkám. Bude nějaká hračka? :wink:
12. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meliss, včera jsem za ni utratila 1500,- tak to by snad mohlo stačit :rolling_eyes: :grinning: a hraček má tolik, že tady o to zakopáváme, takže na nějakou dobu jsem vyhlásila stop stav :grinning: Taky mi vyhovuje, že teď je příprava jídla velmi rychlá (hlavně v noci) :grinning: :grinning: jen mám poněkud okousané "nádobí", protože náš drak se rozhodl, že natrénuje kousání ještě než bude co kousat :angry:
12. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek, zrovinka obědvám, tak vás jdu jen pozdravit.

jéé, Andrej ahojky, vše nej Simče k prvímu roku a Kristýnce k půlnarozkám :wink:

Tak zas pádím, snad budu mít večer trochu času.

Ha, ještě mě tak napadá, že Zbyďna od Leely taky bude mít teďky někdy narozky :fearful: :dizzy_face:
12. srp 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju, mam toho na zitra celkem dost,tak jsem zvedava,jak to ten nas krikloun zvladne...budu muset vzit sebou asi aj v lahvi nutrilon,tak jeste zvazuju,jak tu cestu naplanovat,abych to mela kde ohrat...

jsem si volala na socialku,kam si jit pro porodny,tak musim do Rce,coz mi vyhovuje,abych nemusela sjizdet pul okresu. jeste se musim zastavit v praci tak je mi jasny,ze celou dobu mala spat nebude...

byly jsme pred hodinou venku v kocaru a rvala a rvala...uz pak vypadalo, ze zabere,ale to bylo jen moje prani.. az z toho rvani chraptela :wink: ale doma dostala mlicko a bylo fajn... tak zitra bude zase rachot... :grinning:

Ivet, jaky pises denicek? nekde v PC nebo mas tu knizku prvni rok zivota? tu jsme koupili my a zatim cekame na kontrolu 15.8. jeee, ted mi doslo,ze mame jit ve CT na prevazeni a v PA nam naplanovala pravidelnou kontrolu...takze si tam asi zavolam a pojedeme jen v PA, kdyz uz pribira... aspon budou mit ty vysledky z laborky...
12. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani se můžeš stavit u nás na nekofeinovou kávičku a ohřejem to tady :wink: je to blízko nemocnice, tak když budeš chtít, tak se stav. Malý to píšu zatím do svého diáře na tento rok a něco taky normálně do kalenáře, pak to přepisuju. Do knížky Mých prvních pět let jsem se ještě neodvážila čmárnout ani jméno :sweat_smile: jsem nějak zapomněla psát rukou, tak škrábu jak čunča :pensive:
12. srp 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, Léni Zbyněček je někdy ke konci srpna ne? Myslím 24. nebo 26. V každém případě taky budou brzo slavit.

U nás je to s deníčkem takový všelijaký. Vojtíškovi jsem zapisovala do knížečky a i v počítači mám uloženo pár popsaných stran. Asi tak do roka. Než se Štěpán narodil, tak jsem si něco málo přečetla a ono to bylo fakt docela zajímavý. Popisovala jsem i jaký jsme měli režim apod. No, a Štěpulka má na psáno pár vět v knížečce a tím to nějak haslo. Ale dám to dohromady. Teda alespoň to co si pamatuju. O deníčku by vám tady mohla něco napsat Gali :wink:
12. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se na to vyprdnu. Pekla jsem bábovku, tak jako už asi 100x. Nejspíš to byla úplně první věc, kterou jsem uměla upéct. Jenže dneska jsem trošku experimentovala a teď ji za boha nemůžu dostat z formy ven :angry: A to už jsem zkoušela kde co. Asi kluci dostanou lžičku a budou to jíst rovnou z formy :slight_smile:
12. srp 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek