• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
:grinning: :grinning: Meliss to jsi mě teda zase pobavila :grinning: :grinning: začala jsem se smát a pak jsem si vzpomněla, že jsem nechala zapnutou troubu s naším obědem. :rolling_eyes: výsledek zase tak k smíchu není :rolling_eyes: připadám si jak blbec, co má místo mozku z mlíka kostku.
12. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy perlíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Baštím a málem jsem se udusila bramborem, jak se tady tlemím nad vaší bábovkou a mozku z mlíka kostku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melissko hlavně neexperimentuj holka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee,taky jste me pobavily... uz Jani Vojtíka vidim, jak vydlabává tu bábovku :slight_smile:
a Ivet, cos dělala dobrýho? hoď mi inspiraci... já včera dělala zapečený rybí file a bylo moc dobrý. dnes klasika-kzřecí přír. řízky... má přijít někdo z pojišťovny na šestou, tak doufám, že to nebude na dlouho, abych to stihla vůbec připravit...

jinak Ivet, moc ráda se zítra stavím, ale ještě vůbec nevím jak mi to časově bude vycházet, abyste kvůli mě netrčely doma. ti pak předem zavolám, ju???

a co s tím kočárkováním? ¨se to hodilo do autu, nebo jsem to někde přehlídla????
12. srp 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani v kolik to tak vidíš? Jinak jsem dělala pečená kuřecí stehna a k tomu pečené čtvrtky maličkých brambor s provensálským kořením, česnekm a oliv. olejem. Už taky nevím co pořád vařit.

No kočárkování zase nějak vyšumělo ...
12. srp 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak kočárkování vyšumělo? :confused: Počítala jsem s tím zítřkem odpol. Čas sice nebyl dohodnutý, ale myslela jsem, že to bude tak nějak jako posledně kolem třetí hoďky. Nebo to neplatí?

Jsem ráda, že jste se pobavily nad bábovkou. Já teda tak trochu taky, a to když jsem na ní použila násilí. Fakt byla jak zabetonovaná. Takže jsem vzala nůž a po krajích jí odkrajovala. Nevypadá vůbec vábně, ale co, Honza s Vojtou jí už zas kus snědli, takže jedlá snad je.
12. srp 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Jsem tu na skok, Míša vypadal uspaně, tak jsem si dovolila transfer do postýlky a to se fááákt nelíbilo, takže půjdu uspávat. A protože teď uspáváme v postýlce, tak tu s Váma nebudu.
IVET,
tak jsme kvůli tobě zas koukali, jakýže to parcely jsou volný :slight_smile: A to Tvoje "okousaný nádobí" mně fakt pobavilo :grinning: :grinning:
JANI,
super zpráva, že Jaňulka přibírá. Azyl klidně nabízím taky, ale tu bezkofeinovou kávu nemám :wink:
MELISSKO
já taky počítala se zítřkem. Ale když to bude bez Vojtínka, tak to je blbý, to nevím, jak to céra přežije.
12. srp 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, u nás se taky nespí :rolling_eyes: nevím co se děje, ale naprosto odmítá jít spát ... :unamused:
12. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se taky nespi... od pul 3 spala asi 2 hpdiny rerusovane :frowning2:

Ivet ja nevim... do 9 musime byt v laborce, pak socialka, prace... tipuju to mezi 11 a 12... ale pak uz se mi nevyplati jezdit domu... nebo pojedu dom bez kocarkovani...
12. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to u nás už se psintá. Abych byla přesná, tak ten menší spinká, větší postýlka ještě diskutuje, podle toho co slyším. Ale teď už to dlouho trvat nebude. Jinak s večerním usínáním se vám musím pochlubit. Páč praktikovala jsem to takhle s Vojťulkou a dobře to působí i na Čepulku. Dodržujeme večerní rituál, přibližně ve stejnou dobu a kluci už vědí, že bude následovat spánek, tak už jsou obvykle v tu dobu i ospalí. Štěpánka položím do postýlky, zašeptám jak moc ho mám ráda, pohladím po vláskách, dostane medvěda do paciček a odcházím. Většinou tak 2x ještě příjdu nahodit dudlík, ale nepláče.
Vojťík už je větší, nejdřív jsme uspávali stejně jako Štěpána a teď když už je velký chlap, tak si chvilku před spaním povídáme nebo čteme knížku. Ležím vedle něj a vyprávíme si, co jsme během dne dělali. Pak mu říkám, že je moje sluníčko, štěstí a poklad. Potom společně zašeptáme, že se máme rádi, pusinka a jdu. Většinou si ještě na něco "důležitého" vzpomene, co musí zavolat z ložnice, ale tak po 10 minutách je klid a spinká.
Mám moc ráda tohle usínání a i jistotu, že nejdýl v půl devátý budou oba spinkat.

Jdu k taťkovi na latté, ještě nakouknu. Ha, na stole je připravená i okousaná bábovka :grinning:
12. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to je v pohodě, klidně doraž a něco vymyslíme.

Meliss, u nás je taky pravidelný rituál už od porodnice - po šesté vykoupat, masáž a u toho zpívání, vitamíny a pak do ložnice, zatáhnout roletu, rozsvítit noční světýlko, kojo a šup do postýlky, kde se třeba ještě chvilku mrcasí, ale pak usne (cca do 10 minut). Jenže dneska tady vejská jak na lesy, nejdřív plakala, pak se tak pozvracela, že to měla všude a teď tady vesele morduje Hafíka (plyšák) a vejská na celej sídlák. Martin tady rozvíjí teorii, že se z těch naušnic vypouští nějaká droga, pravděpodobně extáze :rolling_eyes: asi by to celkem odpovídalo, protože mrňavka tady předvádí psí kusy.
12. srp 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zde. Bábovku jsem neochutnala, ale nemám strach, že vydrží dýl než do zítřka :slight_smile:

Ivet, však ani u nás to vždycky nefunguje na 100%. Štěpán je ještě maličký, ale pamatuju si, že Vojta měl párkrát období, kdy to bylo horší, kdy si v postýlce stoupal, kdy na nás dýl volal, kdy si vymýšlel, že potřebuje čůrat, pít apod. O nemocích a jiných nezmarech se ani nezmiňuju, pak funguje pohotovostní režim a všechno je jinak.

A bude se zítra kočárkovat nebo ne. Jsem z toho nějaká jelen :confused:
12. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to se ti povedla, i když má neobvyklou formu :wink:

Já zítra rozhodně můžu, takže se můžeme domluvit, že se sejdeme na obvyklém místě a kdo přijde, přijde.
12. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem se dívala zas na stránky plavečáku. A tam žádná nová info. Přitom jsem zas nedávno četla, že se má otevírat 15. září. Gali, nevíš o tom něco víc?
12. srp 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, myslím že s tím naším chlapákem to nevyjde. Protože zítra nám mají přivést kolem druhé hodiny kotel a budou ho skládat ještěrkou či co to bude. Pak má slíbeno, že bude v místním kachňáku rybařit s Honzovým bratrancem (11 let). Je to Vojtův velký vzor, z čehož teda já moc radost nemám. Je to na něj už moc "starý" parťák. Učí ho věci neúměrné jeho věku. A fakt to jsou děsný teletiny (plivat na zem, házet kameny apod.) . Přesto nemám sílu je nějak omezovat v kontaktu. Jestli se bude kočovat i ve čtvrtek dopol., tak to ho určitě vezmu sebou, ale se zítřkem to vidím bletě. Jéňa je příliš silná konkurence.
12. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pro dnešek to asi balím, protože cácorka má nějaké neklidné spaní, tak jí jdu radši dělat společnost, aby byl klid. Takže dobrou noc.
12. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, nejspíš má nějaké trápení. Co třeba zoubek? Tak dobrou klidnou noc
12. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko kecalky :sunglasses:

tak nám včera konečně sundaly lešení z baráku a my po měsíci vytáhly žaluzky..... mno raději jsme je měli nechat zatažený a propo.... nechcete někdo přijít na brigošku mytí oken? :grinning:
13. srp 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýý, ahoj?
Tak bude srazík???? Kdy, kde, jak, s kým a proč se neptám...
Melissko,Lenču jsem udala babičce, tak bude jen kočárek :wink: Akorát mi cestou Lenča oznámila, že jí je nějak divně (řádí střevní chřipka zase :frowning2:) a že jí bolí v krku, tak snad jí nic nebude, kdyby něco, tak mi hned volaj a půjdu si pro ní.
13. srp 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooj ženy...

To máme venku zase hnusně co??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Deniska jde dneska k holiči v 5 hodin, tak z ní zase po dlooouhé době po měsící bude na 1den činaná holka :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Mílo..ty jsi se zbláznila vid..... :grinning:

Jen šupajdi umývat..Já když vidím u nás v baráku ty okna zasviněný, tak se mi dělá zle......Musím je umýt, ale furt dělám, že ty okna tam nejsou, že je to ještě dobrý...

Ale v září na ně budu muset vběhnout :sweat_smile: :confounded:
13. srp 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denis,

oni budou muset taky do víkendu počkat, páč je to na dýl... to se za půl hodiny jaksi nezvládne jako normál.... taky je ty dělníci mohly rovnou umýt, když už mejou i chodníky :sweat_smile:

Tak Denísek bude klášná jo? Hmm, ta se má :slight_smile:
13. srp 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na jeden den určitě....

No...možná to vydrží do pátku... :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
o oknech mi ani nemluvte. Tady v bytě je už nejspíš řešit nebudu a na baráku je to na nějakou brigádu. Jen nevím kde bych sehnala ochotné brigádníky :wink:

Denis, tak Ty se dneska necháš zkrášlit. Vidíš a mně se zdá, že to není až tak dávno, co jsi byla u kadeřnice. Ale ono to utíká. Tak ať jsi s účesem spokojená.

Za chvíli jedu s chlapečkama na barák, tak pokud by tu padla nějaká změna ohledně kočárkování, tak mi prosím někdo písnětě SMS. Jinak budu ve 3 pod mostem. Zatím ahoj
13. srp 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím Meliss k holiči každý měsíc.......Po těch 6 týdnech, páč mi vlasy rostou celkem rychle a nensáším, když mám odrostlou hlavu :slight_smile:

Ale číhat už nebudu, to ne....Nechám to tak, jenom tam hodím barvu......No a barva, to je další dilema...Nevím jakou :dizzy_face:
13. srp 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISKO,
takže v 15h jako minule, jo??? Já potšéébuju do města, tak půjdu určitě. Musím pokoupit spoustu věcí, využít toho, že nepůjdu s Leninkou.

DENIS,
a kam se chodíš zkrášlovat???
13. srp 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Janička s Jaňulkou jsou u mě a musí ve 4 jet zase, takže aspoň v půl třetí? Aby jsme to zase stihly všechno prokrafat :grinning:
13. srp 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET,
ahoj, no, mně je to jedno, já můžu třeba v jednu
13. srp 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se vypnout, Míša děsně ječí, tak počítám s půl 3
13. srp 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: že se divím, tady se kočárkuje tak kdo by taky dřepěl u PC :sweat_smile:
13. srp 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek