• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj holky, tak malá teda zabrala, ale co 20 minut brečí :frowning2: takže to bude noc plná hrůzy, asi. Jinak kočárkování bylo fajn, doufám, že zase brzy půjdeme :wink:
13. srp 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj zienky...
tak aj ja som bola dnes kocarkovat s jednou maminou z MK,co byva tu a ziju v prahe...a super :sunglasses: pridala som nove fota nasho smiska :grinning:
13. srp 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme na tom Ivetko podobne... me mala usnula v aute jen tak napul, doma se probrala jen co jsem ji dala do postylky a tak jsme zase kojily... skoncily jsme v sest,kdy dorazil tatka dom a usnula na 15 min... po koupani do sebe kopla 90 ml nutrilonu,coz je jeji rekord a zase chvilemi knika...cekam, kdy to vyhodi, ptz. pri posledni davce uz nechtela odrihnout...

taky doufam,ze se s vami brzy uvidim.. a Ivet, ses s tim oblecenim zblaznila, to nemuzeme unosit :grinning: :grinning: moc diky
13. srp 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Rendo, tak dohanis kocarkovani aspon na Slovensku, ju? :wink: tak hlavne, ze mas s kym...
13. srp 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a fotky jsou super...mas uz doma poradnyho chlapika tedy :slight_smile: a krasne se smeje :wink:
13. srp 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jani,

prosímtě budeš v sobotu doma nebo jedete pro tu Terezku? Já jen, že bych ti hodila ten makeup :wink: páč pojedem do Práglu na nákupy a zpátky to vezmeme asi přes Neratovice, takže pak i přes Hoštku. :slight_smile:
13. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Milu, v sobotu hnedle rano razime prave pro Terezku.Nevim, v kolik budeme doma,ale vidim to az na pozdni odpoledne...
tak mi rekni,kolik to bude stat a jestli vam nebude vadit zajizdka pres Hostku,tak to muzes nechat u baraku. Mame tu stejne slozeny pytle s lepidlem,tak se tam mala krabicka ztrati a hlavne nam odtud nikdo nikdy nic neukradl....spis premyslim, kam ti dam penize... asi taky k tem pytlum, v obalce... ju???
13. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, já ti nakonec objednala trošku jiný, ale odstín stejný..... páč na tamten bys asi čekala do aleluja :confused: Tenhle je taky dobrý, já ho teďky používám, a stojí..... 129 Kč, nebo bych ti ho evnet. mohla poslat přes Prot :wink:
13. srp 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, nevim, zda si me Prot bude pamatovat a chtit se videt... dokonce jsem ji videla v PO jak sla s nejakou kamaradkou kolem naseho baraku.... fakt bych se nebala to tu nechat...
13. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OK, uvidíme. Podle toho jestli se budeme stavovat i u šváry v Neratovicích nebo ne :wink: písnu ti kdyžtak pak sms nebo brnknu ju :wink:
13. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani zapomněla sis u mě vlhčený ubrousky, tak ti je v pátek vezmu k tý doktorce. V kolik tam půjdete? My jsme objednané na 10. hodinu, tak snad to vyjde trochu nastejno.
13. srp 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, ty ubrousky nehori... a dvila bych se, kdybych nic nezapomnela...

jinak mame asi vyspano, takze tu datluju 1 rukou a druhou natrasam ale radsi bych se videla vb posteli...

Milu, tak ja ti tu obalku pripravim a uvidis,jestli pojedete kolem...
14. srp 2008 ve 03:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahouj holky,
tak jsem se k Vám konečně dostala...
Mrzí mně to včerejší kočárkování - vůbec nevím, co se tý naší cácorce včera stalo, brečela tak moc, jak chce k mamince, vypadala, že jí fakt něco bude a cestou domů už byla naprosto v pohodě, tak jsem se ptala, jestli se mnou půjde do města (potřebovala jsem tam nakoupit) a ona, že klidně, že se chce projít, na zmrzlinku... Tak jsme tam šly, nakrmily kačeny, ale bohužel na opačné straně od Vás a pak jsme Vás, s mým dalekoviděním, neviděly, na námku se nakojily a šly do Trendu. A vůůůůbec nic jí nebylo.
Naše veličenstvo (jak říká Lenča Míšovi) včera ječel a ječel, tak jsem ho hodinu chovala a nakonec oba usnuli ve 20:10, neměli jsme doma táťku, tak jsem s oběma spala na manželských. Vyžehlila jsem a šla spát k nim. Ještěže tak, Míša zas vstával na jídlo po 2h a mezi tím byl taky vzhůru. Teď hrazdičkuje a Lenča ještě spí, tak aby jí nebudil, jsme v obýváku.
Á, dobré ráno, maminko, tak už je tu mám oba :slight_smile:
Je dneska nějaký kočárkování nebo ne? Jestli jo, tak kdyžtak písněte SMSku, uvaříno je, tak snad můžeme.
Tak krásný den!
14. srp 2008 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gali,pokud vim, tak se kocarkovani zrusilo. Ja do Rce nakonec dnes nejedu (ani nemam cim, ptz. Tom jel do práce autem) a musíme k Dr. na kontrolu zítra... Tak nějak jsme říkaly, že to necháme až na příští týden...

škoda, že jsi včera nedorazila, ale bude zase jiná příležitost... Mě Jaňula brečela, takžejsem 2x kojila,ale stejně jí to nestačilo a uklidnila se až v autosedačce...

Asi je něco ve vzduchu, že se těm drobečkům špatně včera spalo, Kristýnka od Ivetky na tom byla taky tak, takže jste v tom s Míšánkem nebyli sami...

Dneska musíme na poštu, tak čekám, až malá usne, pokud se dočkám a frknu jí do kočáru a šupem na náměstí a dom,než se probudí... :slight_smile:
14. srp 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooojte holkýýý
14. srp 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem úúplně nová...

Sice mi darja dala opět jinou barvu než jsem chtěla...Chtěla jsem zrz, mahagon...Ale dala mi hnědou..No ale budiž :angry: :angry: ,chtěla jsemzměnu a změna to je

Takže to mám tmavý a melíry světlý v tom......
14. srp 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsem sem právě nakoukla. KOnečně jsem uspala Míšu, jak jinak, zas v šátku, skákajíc na balonu...
Dobře, tak příští týden... To už snad dorazíme!
A myslím, že ten špatnej spací vzduch pokačuje :unamused:
14. srp 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Deni, tak jak to, že jsi nám neposlala fotku s tvým novým image? :wink:

Gali, jsme na tom zase stejně, tak mám malou v šátku a hopsaly jsme na míči,ale pořád nespí tvrdě,takže přendavání do postýlky ještě radši chvíli odložím
14. srp 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: kočárkujete?
14. srp 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, kde jste???? :confused: :confused: :confused: :confused:
14. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem tady :wink: číhám na mimiaukci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak dneska skvělý den, byla jsem za kamarádkou a báječně jsem si tam odpočinula (je to na vesnici) takže jsme šly na prochajdu do polí a do přírody. A dala mi recept na super slaný koláč, je v troubě, až dopeču, hodím recept, jestli to bude poživatelné i ode mě :grinning:
14. srp 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Ivet, az naucim tu nasi rostandu na kocarek, musite dorazit i k nam... pole tu mame taky... :wink:
dnes jsme delaly zkousku na uspani v kocarku... vydrzela asi 10 min nebrecet, uz jsem skoro jasala, ze i usne. ale pak spustila a rvala az domu....
no, urcity pokrok to je :wink:
14. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a recept uvitam rada... az uspim ubrecenou Janulku, tak oupnu do trouby aspon pernik, jsem desne ulitla ted na sladky... :grinning:
14. srp 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo,tak ja taky mizim... tak Ivet, at vam zitra dobre dopadne kontrola u doktorky :wink:
14. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a jak zítra? já jsem tady pořád :wink:
14. srp 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Ivet, ja chodim ale k chaloupkovy,ne k randakovy jako vy,takze se asi nepotkame... a ke vsemu hlasi privalovy deste a hnus pocasi,takze na kocarkovani to taky nebude... ja se bez tech ubrousku obejdu,neboj :wink: mame docela dobrou zasobu jeste doma,takze je klidne zlikvidujte vy :wink:
14. srp 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Ivet, tak co ta mimiaukce???? A koláč, už je??? Takový aktíf jsi, jo... Já chtěla udělat buchtu, ale za 1)nemám doma ingredience a za 2)vlastně to kromě mně niko nejí...

Jani, na zítra držím palečky na váhu!
14. srp 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky :slight_smile: uff to byla fuška vás dočíst :wink:
Tak my jsme od pondělka marod :frowning2: Tomik má angínu a Nikolku pořád trápí ten kašel,ale dnes už je to lepší,naštěstí jim ty prášečky od p. doktorky zabírají :wink: Tak jsme se i šli nachvilku cournout,pač už jsme stoho být tu zavřeni,byli otráveni,takže prochajda bodla :wink: :sunglasses:

Jůů vy se máte,že jste měli společné kočárkování :dizzy_face: Hnedky bych se přidala :frowning2:
14. srp 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je hnus počasí, že? Aneb slovy klasika ... "Chčije a chčije" :wink:
Jani, to asi pojedeš jen na otočku, že? Myslela jsem, že bychom se mohly cournout, ale takhle to nevypadá. A jupííí jouuuu vyhrála jsem všechny aukce, které jsem chtěla :grinning: :grinning: tak mám radost. Malá bude mít super oteplený maskačovany lacláče, kabátek na zimu a pak ještě balík věcí.
Koláč mám, ale nejsem si jistá, jestli jsem správně pochopila recept, takže dnes pro jistotu ověřím, abych vám tady nepsala nějaký bludy. Protože sice chutná stejně, ale konzistence je jiná. Jinak tím že je slanej bude skvělej k vínu, až někdy konečně budu moct si dát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Markét, tak ať jste brzy zdraví :wink:
15. srp 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás dnes ráno první úraz s krví - malá mě dloubla do nosu takovým způsobem, že mi poprvé v životě tekla krev z nosu :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek