• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
Nazdárek,

jj, Ivet máš recht, je to hnus..... venku. Ale prý zas porostou houby, takže taky k něčemu dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já si včera hrála na malýho zahradníčka, dělníci co nám dělali fasádu konečně odtáhli do pryč a zanechali po sobě pouze spustošený záhony, takže jsem včera naběhla do květinky a koupila nějaké kytí :fearful: no a odpoledne sázela. Ale naštval mě náš pan předseda baráku, že prý to tu bude konečně i hezký, tak jsem mu odpověděla, že kdyby někdo uklidil i tu chodbu tak by to bylo hezký i zevnitř no a jeho odpověď "no tak to uděláš postupně" :angry: jako copak jsem v baráku vrchní uklízečka nebo co? Ono je to děsná práce jednou za měsíc vytřít schody.... no co, rozčilovat se nebudu, neb viděl, že jsem naštvaná, tak zas říkal, že si ty kytky můžu nechat proplatit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže ještě něco nakoupím a bude :wink: Jen jsem zvědavá kdy se na ty záhony vrhne naše národnostní menšina :rolling_eyes:
15. srp 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!
IVET, venku tak, že Lenča nechce jít ani do krámu a sedí u teliny - teda u videa...

MILUŠ,
to chce kl ííídek, ale, znám to. Na patře jsme dvě a vytírá se jen každých 14 dní - když máme úklidy MY, novomanželka od vedle prostě asi nemůže, no :frowning2:

Holky,
na srazíku jsem Vám chtěla říct, že nám sem přibude jedna mamina, ale až bude stíhat :slight_smile: Teď řeší prsový problémy (kdo ne, Jani, viď), tak až jí bude líp, zavítá. Je z Předonína, tak i kočárkovat bude :slight_smile:
15. srp 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak i kdyz jsme toho moc dnes nenaspaly, tak mam radost... akorat jsme se vratily od Dr. a dostaly jsme pochvalu, mame 3.720,takze brzy budeme na porodni vaze, jupiiii :slight_smile: :wink:
taky nam Dr. rikala, ze do 14 dnu vyrosteme z 56 vel. takze ty vecicky Ivet od tebe ani neunosime:frowning2:

Mrzi me Market, ze jste nemocni, snad to brzy odezni a budete vsici fit :wink: zrovna jsem si rikala, ze uz sem moc nezavitas a co je tim duvodem,tak snad svou dochazku zlepsis :wink:

dnes vecer cekame navstevu,tak jeste musim upect aspon ten pernik, ptz. jsem vcera misto peceni radsi zehlila a mam aspon vse vyzehleno... na chvili :grinning: :grinning:

Ivet, na jakou aukci chodis? ja jsem se pokousela o aukro a nejsem asi ten spravny aukci typ :slight_smile: ale taky do toho budu muset proniknout a sehnat veci pro Janulku... krom obleceni uvazuju jeste o ty hraci dece....

jinak budu muset co nejdriv zavitat nekam na nakupy, ptz. jsem zjistila, ze se vejdu jen do 1 rifli a 2 kratas a 1 sukne.. takze s tim moc dlouho nevydrzim,tak holt budu muset utracet... az prijde porodny :grinning:
15. srp 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, tedy ty jsi nadsenec... nebylo by lepsi si dat kyticky do okna a vedet, ze ti je nikdo "neznici"? mit takovyhle sousedy je radost...

tak ja si jdu rychle jeste uvarit caj, ptz. rano jsem to zase nestihla, nasnidat se... mala usnula v sedacce, u Dr. jsem ji musela budit a pak brecela a nechtela usnout.. takze jsme to vzaly dom jeste pres Svarenice, Vrbici, a udelaly mensi zajizdku, aby slecna usnula a stejne zabrala az v Hostce...:grinning: zatim spi,tak toho musim vyuzit...
15. srp 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak už jsme zpátky do dr.

Milu, to máš odvahu, takhle sázet něco na otevřené prostranství :slight_smile: je mi jasný, že to tam chceš mít hezký, ale zůstává otázkou, jak dlouho to vydrží (vidím to u našeho baráku).
Gali, tak to je dobře, aspoň nás tady bude hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jani, super, že malá takhle přibírá :dizzy_face: a chodím na www.mimiaukce.cz, stačí se tam zaregistrovat a můžeš přihazovat na jednotlivý aukce, co potřebuješ nebo se ti líbí :wink: já tam chodím jednou za čas, protože pak nutně potřebuju a líbí se mi skoro všechno :zipper_mouth: :grinning:
Jinak naše slečna už má 5.57 kg a 63 cm, takže 6ti měsíční kontrola dopadla dobře a hurááá chození po doktorech je za námi :sunglasses:
15. srp 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je hnus tam venku. My jsme zrušili tu plánovanou návštěvu dvojčátek. Chtěli jsme být s dětmi venku a dneska bysme akorát pěkně promokli. Jinak jsem si teď po dva dny prodělávala pěknou migrénu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Začala trošku už ve středu večer, během dalšího dne to šlo, ale večer jsem myslela, že si nechám tu hlavu někde dobrovolně odříznout. Vadilo mi všechno. Zvuk, světlo, dotyk. A nejhorší je, že si na to nic vzít nemůžu, jen zaspat, což když už je mi takhle zle, vůbec nejde. Naštěstí v tu dobu už kluci spali. Usnula jsem asi na hoďku a půl, pak se kojilo a už to bylo o dost lepší.

Ivet, gratuluju k výhrám v aukci. Jsi šikula. Je to pěkný adrenalin, co :wink: Taky mě to baví. Nepotřebujeme něco... :grinning:

Jani, mám radost, že Jaňulka měla u dr. takhle pěknou váhu. Teď už půjde ručička váhy určitě jen nahoru.

Milu, s hromadným úklidem je to vždycky špatný. A většinou opravdu neuklízí čerstvě nastěhovaný mláďátka. Se divím, já byla ze začátku ze všeho vykulená a kdyby mi řekli, že se uklízí i na střeše, tak se tam drápu.
15. srp 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Ivet taky gratuluju k uspesne kontrole a ze Kristynka tak pekne prospiva, vsak je to uz velka slecna :wink:na tu aukci se podivam a cert by v tom byl, kdybych nic nevybrala...:grinning:

ted jsem prerovnala skrin s Janulcinym oblecenim a jestli bude takhle zima,tak budu muset vytahnout asi to teplejsi a ty super saticky a kratasky vubec neuzijeme.. pak az pojedeme zase nekdy k tchynackum na podzim, budu si muset privezt dalsi obleceni po terezce, co tam mame odlozene na zimu. uz si vuuubec nepamatuju, co tam je a tesim se na to,az to zase budu prohrabavat :grinning:

Jani, tak to ti s tou migrenou nezavidim a doufam, ze uz jsi v poradku. bolest hlavy je fakt previt a kdyz si clovek nemuze vzit ani prasek, je to des, to znam... sice uz dlouho jsem bolehlav nemela, ale jeste si to pamatuju, ze i pohyb oci do stran bolel :frowning2:
15. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meliss, migrény znám a je to asi to nejhorší co je, fuj. Tak ať je brzy líp. To budou určitě ty změny tlaku.

Jinak tady je recept na sýrový koláč:

Babické listové těsto (koupíte zachlazené v Bille, tam co mají ty saláty a knedlíky)
1 x balkán
1 x měkký tvaroh
1 x niva (taková ta výseč)
zakysaná smetana
2 vajíčka
pizza koření nebo sezam, prostě co máte rádi

Těsto rozpůlíme a vyválíme dva pláty. Jeden dáme na plech a připravíme si "nádivku" Tvaroh smícháme s rozstrouhanými sýry a přidáme 3-4 lžíce zakysané smetany a vajíčko a rovnoměrně rozetřeme na těsto. Pak
na to položíme druhý plát těsta, pomašlujeme vajíčkem a posypeme kořením (patří na to správně nějaké arabské koření, ale to se tady nedá sehnat, takže improvizujte dle chuti :wink: ) Upečeme a vrhneme se na to :grinning:

Je to velmi rychlé (měla jsem to včera v troubě než M. vykoupal malou) a velmi chutné, takže pro nečekanou návštěvu ideální :wink:
15. srp 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem taky dopekla. Pekla jsem jen Be-be řezy a Vojtík pomáhal. Však už je to velkej kluk :slight_smile: Ivet, pak nám sem hoď recept na ten slaný dort. Jsem zvědavá co to bude :wink:

Nedávno jsem na mimibazaru našla naprosto úžasný oblečení od jedné paní. Brouzdala jsem ji tam v bazárku a moooc se mi tam líbilo. Škoda jen, že měla převážně věcičky na holčičky. A Jani, na mimaukci musíš být registrovaná min. týden, než můžeš přihazovat a nakupovat. Takže pokud tam někdy v budoucnu plánuješ nakupovat, je dobrý se zaregistrovat hned.
15. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňam, tak to se čte dobře. Jak jsme se bavily na kočárkování, my jsme doma sýrový, takže tohle určitě bude chutit všem
15. srp 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čus bus autobus

Njn, to už jsem celá já..... ale jako nechápu, že když vidí, že je na tý chodbě bordel, že to neuklidí, to si jako neuklízí ani v bytě či co? :angry: tohle já prostě nepochopím a taky už jsem rezignovala a místo jednou za měsíc uklízím tak jednou za 2, páč jako na to fakt nemám nerva, abych pořád po někom tam uklízela a to ještě bydlíme v přízemí, takže odnese ten největší bordel.

No u nás před barákem jsou tak nějak kytky normálně, jen je jaksi ty dělníci teďky trošku více zdevastovali, no více dalo by se říci, že úplně :frowning2:

Jani, tak to mám radost i za vás, že se Jaňulce konečně daří.

Nějak vás nestíhám dočítat, tak raději přeju už teďky hezký víkend. A Jani zítra ti kdyžtak písnu, jestli jsem ti tam nechala překvapení nebo ne, jo a kdyžtak mi písni do IP, kdeže to přesně bydlíte, ať to tam kdyžtak moc dlouho nehledám, páč manža by mě pak asi střelil :sweat_smile:
15. srp 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jdu pozdravit a pochválit Jaňulku :slight_smile:
Přišlo nám pozvání na vítání občánků, už za 14 dnů a Míša nemá co na sebe, vůbec netuším, co mu tak dát.....
15. srp 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja taky stihla ten pernik, ale uz je skoro pulka pryc, jak jsem se na nej vrhla :grinning:

ten syrovy kolac taky urcite vyzkousim. Listovy testo mam v zasobe v mrazaku skoro porad, jen ty ingredience na napln jaksi chybi, tak pristi tyden to prubnu :slight_smile:

Jo a Jani, diky za avizo ohledne te miniaukce, uz jsem se registrovala, tak se tam zase asi v noci podivam, az mala nebude spat a budeme tu cumakovat samy... :wink:

a diky za chvalu Janulky, ani netusite, jakou z toho mam radost :slight_smile: Vubec mi nevadi, ze dneska prsi, proste mam stastnej den, ze je v poradku...
15. srp 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nas Gali asi nekdy ceka vitani, ale nevim jeste kdy... a taky budu resit, co na sebe... nejspis uz bude zima,tak bude nabalena jako pumpa :grinning:
15. srp 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
když u holek je to jasný, nějaký šatičky a je to. Ale u Míši, nevím... Jestli z něj mám dělat frajera a koupit nějaký lacláče nebo ho mít za mimčo v dupajdách...
Tý jo, půlka perníku pryč :slight_smile: Takhle rychle likviduju čokošky - ale už si je radši nekupuju.
A že Ti svítí sluníčko, i když prší, tak tomu věřím!!!!! Ale ona si zalouží pochvalu nejen malá Jaňulka, ale taky jednu velkou ta velká Jaňulka, za snahu a přičinění :slight_smile:
15. srp 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Gali, zase neprehanej, se jeste budu cervenat :slight_smile: :pensive: :pensive:

jj, v laclacich vypadaji ty deti sladce :wink: no, jestli bude zima, tak v satickach na vitani nepujdeme..netusim, jak casto se tu vitani kona,ale asi to frekventovany nebude, tolik deti se tu urcite nerodi:wink:

tak tatka chvili chova a uspava, tak jdu dohnat nejaky ty restiky... jako popis porodu a dopsat denik...
jooo Gali, pry mas nejaky spesl denik nebo co... jak naznacovala Melisska :wink:
15. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase tu plasim sama.... normalne se snazim dopsat ten nas slavny porod a uz ted zjistuju, ze se mi to zacina nejak motat a nepamatuju si to presne:grinning: a to nemame ani mesic od porodu....

no, jeste sem juknu, jestli se tu nekdo neobjevi a kdyztak preju vsem pohodovy vikend. V nedeli by melo byt uz hezky, tak snad to klapne. nas ceka zitra ten "veliky vylet", tak snad Janulka bude pekne spat a v nedeli si uzivat aspon na chvili s dedou a babi a Terezkou, nez zase ujede..
15. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady, ale jen tak nakukuju :wink: Děcko už spí, tak tady brouzdám a jen tak očumuju :grinning: Jani taky bych potřebovala dopsat porod do deníčku, ale u mě asi ani není skoro co psát.
15. srp 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si Ivet myslim, ze sem nakukuje vic lidi a nikdo nepise a pak tu trpim samomluvou :frowning2: :wink:
no ja sla ted na konzultaci k Tomovi ohledne porodu,ale z nej neco vytahnout... muzu byt rada, ze zatim vi, kdy se mala narodila :grinning: :grinning:
15. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: u nás to proběhlo tak, že jsem volala M. že jdu za deset minut na sál a byla jsem tam sama :pensive: malá se narodila ve 13:06 a M. přijel cca v 15:30 a to jsem ještě byla pod narkózou, takže jsem ho trošku viděla ale spíš nic :grinning:
15. srp 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuknu na koně a hned na mě kuká Kristýnka :slight_smile: Ivet, aktualizuješ album? Taky bych měla, ale když já vždycky nevím kterou z těch všech fotek sem vložit :sweat_smile: Asi jsem blázen holky, vždycky když prohlížím fotky bříškatých maminek nebo fotky čerstvých miminek, tak chci taky. Ale ono mě to brzo přejde. Když vidím jak je Čepulka temperamentní (termín pro zlobivého :wink: ), tak si myslím, že za pár měsíců budu mluvit jinak. Asi mu roste další zoubek. Je mručivej, v noci se často budí. O tom, že sliní jak bernardýn a pořád si rve prsty do pusy ani nepíšu. Dělá to už asi 3 měsíce.

Gali, taky jsem nevěděla do čeho Štěpána obléci na vítání občánků. Nejdřív jsem měla připravené dupačky, ale pak se mi v nich zdál "divný". Prostě velký mimino v dupačkách.
15. srp 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meliss, já jsem tě našla na svých fotkách z vítání občánků(hážu do alba :grinning: ) Já tady zase trapně slzím nad fotkama, když jsme byly v porodnici, jaká byla malá maličká a jaký to bylo úúúžasný a úplně závidím těm, co to mají všechno před sebou (to jsem hnusná co? :sweat_smile: ) Už se těším, až budu zase těhotná a budeme mít další miminečko (holčičku samozřejmě, musíme vyrábět ty nevěsty :sunglasses: ) ale to si ještě počkám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proboha Ivet, fotku radši ne.
15. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi tam v dáli a ve stínu, ale JSI TO TY! :grinning: :grinning: je to tam :grinning:
15. srp 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, tak jsem dopsala porod a vyšlo mi to na 1 A4 a čtvrt... prostě neumím psát krátký popisy... :grinning: :grinning:

No Meliss, já jsem zatím ve stavu, že když vidím těhuli, tak jí lituju a jsem šťastná, že já to mám už za sebou.. S Terezkou jsem tenhle stav neměla a už druhý den po porodu jsem říkala, že bych do toho šla zase.... Teď mám skoro měsíc po porodu a mám husinu, když si na ten porod vzpomenu.... Kdyby člověk měl jistotu, že to bude příště už jednodušší, ale tu bohužel nemá....

jéé nová Kristýnka? tak to se jdu juknout :wink:
15. srp 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, já věděla proč radši ne. Jsou tam vidět i ty moje tenisky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme totiž tak jako vždycky nestíhali. Nebyli jsme doma a pak jsme jen doběhli, převlékli se a letěli. Vlezla jsem do prvních bot, co jsem měla před dveřmi. Až po cestě jsem zjistila, že to jsou tenisky. Booooože :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee Jani, co se desis, vzdyt tam jsi zezadu a jeste to neni moc poznat :wink:
a Ivet, ta fotka je super, jak je mala u PC a otaci se, co ze ji to otravujes... :grinning: :grinning:
15. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVet a jak dopadly otisky? sehnala jsi tu barvu a dodelala to???? jsem zvedava, ptz. se mi to moc libilo a taky bych to rada vyzkousela.. mi pak das popis na to testo,vid?
15. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo otisky - jdu to nafotit a fláknu to sem.
15. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek