• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Jani, to je tím, že jsi měli i po porodu takové komplikace. Z toho se pak člověk vzpamatovává dýl. Pamatuju si, že chvilku po mém prvním porodu, se kamarádce narodila holčička a sousedka pronesla tu známou větu: no, tak to má holka za sebou. Tenkrát jsem jí řekla, že během těch prvních pár dní je to taky docela záhul, že porodem to jenom začíná. Divně na mě koukala, asi se jí to nezdálo. Ale poprvé jsem měla po porodu o Vojtíška hroznej strach. Až nepřirozenej. Časem se to naštěstí srovnalo, jinak bych asi nemohla fungovat.
15. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, Ty jsi dělala otisky z těsta? To jsem ještě neslyšela. Dívala jsem se na internetu, že existuje něco jako modelína právě na otisky nožiček. Ale byla dost drahá.
15. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi to Ivet nedalo, a asi máme na fotkách z vítání občánků prozměnu Tvýho muže ze zadu :grinning: Možná tam bude víc členů vaší rodiny, ale neznám, tak nevím.
15. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotky jsou tam, jj dělala jsem to z těsta dva díly hl. mouky, díl soli a vodu přilívat, až vznikne jakože modelína. Pak se to peče v troubě. Ale pořád jsem ve fázi pokus omyl (taky to tak vypadá) a mám těch receptů víc. Vybarvila jsem to drcenou křídou a přestříkala lakem na vlasy :sweat_smile:
15. srp 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Meliss, ja s tebou souhlasim. Nechci to zakriknout, ale uz jsem se snad i ja ted srovnala. Trvalo mi to sice ty 2 tydny,ale uz to je dobry... asi to fakt bylo i tim, ze nepribirala a ze jsem se bala, jak budem fungovat cely den uplne samy ve dvou... a ted dobry :wink: tuk, tuk, tuk..

tak jdu zase kouknout na dalsi fotky z vitani.. se tedy predbihate :grinning: :grinning:

ale za chvili to zapichnu, uz sotva vidim a citim,jak jde na me unava a rano vstavame brzy,tak at aspon neco naspim...
15. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meliss, jj naše family tam byla v početném zastoupení :grinning: :grinning: Hele a máš ten strach pořád nebo to někdy poleví? Já si totiž občas připadám jako blázen ... :sweat_smile: :pensive:
15. srp 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze barvu jsi nakonec nekupovala...vypada to dobre :wink: taky to nekdy zkusime....
15. srp 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ja se loucim. preju klidnou noc s co nejmin probouzenim a pekny vikend. ale urcite zitra vecer nakouknu, je ze me hotovy zavislak :grinning: :grinning:
15. srp 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já teď přidávat fotky nemůžu. Trvalo by to hrozně dlouho. Protože při koníkovi stahuju kity. Rozhodla jsem se, že se Gimp doučím i kdybych tu noce měla trávit.

A strach jsem měla strašný asi taky prvních 14 dní. Jak píše Jana. O Vojtíška, z toho že nebudu vědět co chce, proč pláče, jestli je v pořádku, jak zvládnu být s ním sama. Naštěstí jsem se po pár dnech srovnala. Jinak se o kluky bojím pořád, ale už je to únosný. A myslím, že bát se o děti nepřestaneme asi nikdy. Je to přirozené, vždyť co máme víc než děti?
15. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet a nezkoušela jsi použít jako barvu potravinářské barvivo?

Jani, dobrou
15. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, dobrou noc :slight_smile:

Meliss jééé Gimp jsem taky začala, kitů mám dvě cd ale nějak nejsem schopná se k tomu dokopat :sweat_smile: něco jsem zkoušela mám to myslím v prvním albu, ale pak to nějak utichlo :sweat_smile:
15. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš, tak to jsem úplně přehlídla. Já jsem zatím zkoušela jen rámečkování, čb fotky s čímsi barevným nebo naháčky na černém pozadí apod. Prostě úplné základy
15. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj mě to docela bavilo, ale net je net :sweat_smile: jsem hroznej závislák
Jinak potravinářské by šlo a určo by tím šlo obarvit už to těsto ... hm, asi to zítra zkusím znova :grinning:
15. srp 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to taky baví, ale je to hroznej žrout času.
Já jsem právě myslela obarvit už rovnou těsto. Jen jsem koukala, že se do něj dává tolik soli.
15. srp 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono to tou solí asi tvrdne nebo co. Mám těch receptů asi 5 tak to časem zkusím. Je to něco jako vizovické těsto.

Mně se stejně nejvíc pořád líbí klasický papírový fotky, takže tohle je taková zábavička pro mě, ale vytisknout jsem to zatím nedala. Ale jestli pak něco hodíš do albíčka, tak se budu ráda inspirovat.
15. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. srp 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink: vy teda jedete,kdo to má stíhat číst :confused:

Jinak my už jsme skoro zdarvý a tak jsme se jili juknout do Globusu na nákupy,takže jsme také utráceli :slight_smile:

No Jani :slight_smile: supr- holky jedny šikovný ste,tak jen tak dál :wink: a na té poslední fotce vypadáš moc spokojeně a sluší ti to :dizzy_face: dvojnásobná mamino :wink: :dizzy_face:

Ivet :slight_smile: Kristýnka je také hezounká a už velká slečna :wink: jé se musím juknout znova,jestli tam má,ty naušničky :wink:
15. srp 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé ti jsou tak kráááásníííí ( a fotky se ti moc povedly). Já tyhle úpravy dělám spíš ve Photoshopu nebo Photofilteru. Ale je to fakt krásný, asi zase začnu ( a hlavně fotit, aby bylo co upravovat :wink: )
15. srp 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé ahoj Jani, no vidíš, ty jsem jí ani nevyfotila, to jsem ale trdlo, zítra ji naaranžuju a nafotíme něco :slight_smile:
Super, že už jste v pořádku. Za co pak jste utráceli?? :grinning:
15. srp 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet :wink: Jéé má je a slušej jí :slight_smile:

Melisko,tak jsme také nakoukla :wink: kluci jsou fešáci a ty kukadla :dizzy_face: :slight_smile:
15. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady čaruju s tím počítačem, až jsem si vypnula koníka :rolling_eyes:

Všichni utrácí, jen my jsme doma. Teda spíš na stavbě. Tam to vlastně taky lítá :wink:
15. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kujem :wink:
Meliss, taky bych už radši utrácela za stavbu (hlavně po dnešku, kdy tady byla 4x návštěva odnaproti :slight_smile: )
15. srp 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme nakupovali tak všelijak,nechali jsme tam 3 000 a jeli dom :grinning:
15. srp 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, díky, kukadla, to mají. Nevím po kom... že by soused :grinning:

4x? To je dost. A víš jak se bude té návštěvě stýskat.
15. srp 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, to je hned :grinning: M. tatínek tvrdí, že nejvíc peněz se utratí nakupováním :grinning:

Meliss, jí zcela určitě, mně třeba taky. Časem. :grinning: :grinning:
15. srp 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, balím to. Dobrou klidnou noc všem
15. srp 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky, o víkend budeme malovat, tak ať vůbec uzvednu váleček :grinning: dobrou.
15. srp 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
také jdu na kutě :wink: dobrou noc a hezký víkend :dizzy_face:
15. srp 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžíš holky, ahoj!
Normálně je tu ticho po pěšině a teď, když pospíchám, je toho tu tolik...
Tak jenom v rychlosti (jedeme do Tesca...MELISSKO, utrácet :slight_smile: Ba né, jen tak :slight_smile:)
Gimp bych se taky chtěla naučit, měla jsem ho staženej a ještě jsem na něj ani nešáhla :frowning2:
JANI, ano, máme deníčky na www.moje dite.cz (bez mezery) a čísla deníčků jsou 849 a 4985, klidně mrkni :slight_smile:
Melissko, v čem jste teda šli na to vítání, hoď fotečku :slight_smile:
IVETKO (hezký fotky!), MELISSKO, jak dlouho trvá to vítání? S Lenčou to nebylo, tak vůbec nevím.
16. srp 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jásnýýý, teď zas pro změnu nikdo nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme doma z výletu, zmokli jsme, ale už jsme tu :grinning: Ale nic jsme nekoupili a přesto jsme utratili, Míša byl zlatíčko, Tesco ho uspává :slight_smile:
16. srp 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek