• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
No nazdárek, koukám, že se tu zas drbalo a drbalo :grinning:

Nějak vás ani nestíhám dočítat..... :unamused:

Tak hlásím, že jsme dneska zdárně umyly za okna.... uff a byla to fakt makačna, normálně jedno okno meju max. 20 minut a teďky hodinu jak na tom byl ten štuk, ale zas to vypadá o něco lépe, pověsila jsem hnedky i nové záclony co došly v pátek a do vánoc je zas klid.

Jani, našla jsi tu zásilku? Kdyby náhodou ten odstín nevyhovoval, tak se ten makeup může vrátit :wink:
17. srp 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooojte,

teda, tady je toho zase nakrafáno :grinning:

Jdu zkontrolovat alba kdo kde kam co dal :dizzy_face:

Jinak my byli včera na REM a bylo to úúúžasný ty jo!
18. srp 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé Draky, my byly v tescu v sobotu.... nejdříve jsme si zašly do kina na novýho batmana a Miluška si hezky pobrečela.... no kdo to kdy viděl, aby nechali umřít milou hlavního hrdiny :cry: takže jsem řvala a řvala. Jinak jsme ani nif mof nepokoupili, já ulovila jen 3 tríga :unamused: chtěla jsem původně už nějaký svetr nebo bundu na podzim, ale těch podzimních věcí ještě moc nemají a když už něco měli tak zas blbá velikost :rolling_eyes: Ale jinak to bylo fajn... vyjeli jsme ráno v 9 a vrátli se v půl 7 večer a manža prý co budeme v sobotu dělat :grinning:
18. srp 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A líbil se ti ten batman Mílo?

všem jo, ale mě teda nif mof...Pořád jsem koukala na hodinky, kdyže to už skončí..Nějak mě to nenadchlo
18. srp 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo mě se líbil..... já tyhle filmy můžu, takže ju..... jen jsem původně myslela, že jednou od začátku jako třeba u Hněvzdných válek, no oni ty série asi natáčí úplně znovu :slight_smile:
18. srp 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nevim, kolik toho stihnu napsat, ptz. mala spi dnes takovy 20minutovky a jinak breci a breci a hlavne chce porad jist az z toho ublikava... dnes jsme uz 2x prevlikaly a poprve poblinkla i me...
takze jsem ted akorat stihla povesit vyprany pradlo, hazu do sebe jogurt a doufam,ze stihnu uvarit i neco k obedu..

holky, muze se pri kojeni jist meloun aby to malou nenadymalo? vcera nam ho privezla tchynka a zapomneli jsme na nej, Terezka odjela a Tom meloun nemusi,tak jestli se do nej mam pustit, nebo ho holt budu muset vyhodit, aby mala netrpela jeste vic nez ted...:frowning2:

jinak sobotni cestu jsme k nasim zvladly suprove. Janulku jsem nakrmila co to slo a usnula jeste pred Rci a spala az k nasim. Vlastne to skoro tam prospala cely :grinning: a cestu dom jsme absolvovaly stejne, takze spala az domu, parada...

Dnes v noci byla taky vzorna (proto asi ty dnesni 20minutovky :wink:) usnula v 19 hod a spala do pulnoci a pak po hodine usnula a spala do peti, takze parada...

jinak se mi udelal hnusnej opar :frowning2:( chjo, trpim na ne poradne :frowning2:
18. srp 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme jeste stihli vcera nakupovat na Melniku a dalsi 3 tisice fuc a skoro za nic :pensive: :rolling_eyes:

tak, uz jsem vas docetla a musim se priznat, ze jsem nechapala o cem je rec. naivne jsem si myslela, ze aspon trochu tem PC rozumim a poradim si s nim, ale o nejakych kitech a gimpech nebo jak jste to psaly, to nemam vuuubec poneti.. ale jestli to ne nejaky program na upravu fotek, tak byste mi mohli hodit dobry odkazy. moc se mi libi ty upravovany fotky , treba jak ma Galca udelany v albech, proste parada...

Market, je super, ze jste uz zdravy, dnes ma byt pekne,tak se urcite pekne provetrate,vid?

Gali, ty denicky jsou moc pekny, ale zaspala jsem Terezku, takze 7 let zpetne uz urcite nedam :frowning2: a u Janulky zatim pisu heslovite denne, co si vzpomenu,tak aspon neco treba pro ni casem sepisu.. Az budem delat pokroky...

Jooo, kdyz jsme u tech pokroku, tak JSME DNES PREKROCILY PORODNI VAHU. Uz ma 3,830g :slight_smile: :wink:

Milu, make-up je dobry, takze nic vracet nebudu :grinning: jeste jednou diky :wink:

Deni, ty REM ti fakt zavidim... nemit Janulku, tak jsme vyrazili urcite taky... no snad bude jeste nekdy prilezitost...
18. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vy jste kde jako???? krom Mily tu nebyl vcera nikdo a dnes jen ty nase 2 pracujici :wink:
18. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu som za kaktusom :grinning:

JJ, maminy tu včera nějak ani nebyly, asi využili toho hezkého počasí a kočárkovaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, tak to jsem ráda, že make-up vyhovuje :wink: ani nevíš jak :dizzy_face: Kdyby se ti něco zalíbilo v tom katalogu, tak písni :wink:
18. srp 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj diky Milu, ja ho jeste prolistuju a kdyztak se ozvu :wink:

my vlastne ani vcera nebyly venku. Mala spala a spala, pak tu byli tchynaci a pak jsme jeli na ten nakup... akorat jsem s ni byla chvii venku v satku,ale to taky spala :wink: jeste ze ten satek mame, jinak nevim, jak bych uspavala :slight_smile:
18. srp 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tadýýýý tadýýý jsem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek Deni,tebe jsem tu dlouho nevidela :wink:
18. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, já nějak ted poslední dobou nestíhám, byla jsem tu sama, páč kolegyně byla přes týden pryč....Takže ještě dneska a už zase přínde.....

Jo, a nebo jsem v práci spala, páč jsem celý týden nějak vorvaná, vůbec nevím čím a proč...Ale kdybych mohla spím i za chůze
18. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak je fajn, že Janča dělá pokroky, tak snad už to bude všechno v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn arabského šejka se, Aláh ví proč, rozhodl studovat v ČR, konkrétně v Brně.
Po měsíci píše domů: "Brno je krásný, lidé jsou tu příjemní a vůbec moc se mi tady líbí. Jen se občas trošku stydím, když přijedu do školy svým pozlaceným mercedesem, zaparkuju u školy a potkám některého ze svých profesorů, jak vystupuje ze šaliny... tak je to docela trapné."
Za pár dnů mu příjde šek na milion dolarů a krátká zpráva od rodičů:
"Nedělej nám ostudu a kup si taky šalinu!!!"
18. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry :grinning: :grinning:

jinak Deni, ja byla takhle neuveritelne ospala loni na podzim. Prisla jsem dom a usnula nez udelala Terezka ukoly...spala jsem fakt furt a pricinu jsem odhalila po tehotenskym testu.... :wink:

taky doufam,ze uz bude Janulka v pohode...

a kdy budes mit ty dovolenou???? uz mas po zkusebce,tak mas i narok,ne? rikala jsi snad neco o srpnu,jestli si to pamatuju...
18. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, uvidíme zda je to tím Jani, ale moooc velkou šanic tomu nedávám...Ale mám nějak citlivý prsa..bradavky :dizzy_face: , ale docela fest...Tak ti nevím..jestli se mi splašily hormoony či co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já jedu na dovču ted ve čtvrtek....Nakonec jedeme do Krumlova...Nejdříve jsme měli je t 4...Ted je nás 10 a 2 možnááá za námi ještě přijechají, tož uvidíme.... :sweat_smile:

Dovolenou mám od čtvrtka do pondělí, ale v Krumlově budeme do soboty...To víš, není čas..Musíme využít toho, že máme volno, přístřešek už stojíííí , tak ho musíme začít natírat :grinning: :grinning:
18. srp 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba to ted uz Deni vyjde, budu drzet palecky, aby to klaplo a privezla jsi nam po dovce dobrou zpravu :slight_smile:

panejo, takova banda, to bude zase ostudy,co? :wink:

jo, mam pocit, ze kdyz jsme jeli v sobotu pres vetlou,tak ze jsem videla strechu pristresku,ale jista jsem si nebyla :wink: no to chapu, ze prace je porad...my kvuli tomu ani nepojedeme pristi vikend do Horic a to jsem se tesila... :frowning2:
tenhle vikend Tom nic nestihl, tak pry bude muset delat ten dalsi a vylet se odklada az na zari..:frowning2: a samotnou me s malou nechce pustit....
18. srp 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spím u Pc...Takže se jdu vyčůrat... :grinning: :grinning: :grinning: a půjdu si na chvíli lehnout...I když uvidím zda usnu, páč na chodbě nám tady něco v prác dělají a je tu děsnej rachot...

Ale ten pocit že ležím......... :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy to je divny s tim spanim... urcite to ted klapne:wink: tak brou noc :grinning:
18. srp 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ahooooj zatím
18. srp 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a včera během těch 2 hodin na koncertu jsem stláskala 3x MENU fish..za 500 káčé Tak na mě Jarda koukal a ptal se zda mi něco není :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no Deníííííííísku :wink: držím tajně palečky :dizzy_face: :confused: :slight_smile:
Jé Jani super :wink: že už Janičce zachutnalo mlíčko a už jen kojíš,nebo aj dáváš nutrilon? :confused:
18. srp 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Market :wink:
ted se nejak rozjedla, takze dne jen kojime, brecime, prdime a porad dokola.... ted uz pro zmenu zase usnula a vydrzela jen pul hodky vzhuru,tak jsem zvedava, jak dlouho vydrzi spat. jdu rychle vyndat kocar z auta a supnu ji tam abysme se sly chvili vyvencit :wink:

a jeste ji pridavam porad nutrilon, ptz. ji to ode mne proste nestaci. ale snazim se jen vecer pred spanim, pres den moc ne (az na dnesni vyjimku, kdy je vecne hladova a saje a saje....:wink:
18. srp 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooj,

jdu kouknout zda se tady nekrafe a smůla..Zrovinka když nemůžu spát a nemám co dělat... :grinning: :grinning: Tak tady nikdo nééni

Jsem se vyspala v práci hodinu a ted nevím co roupama dělat :slight_smile:

Tak ahojte zítra..Jdu se vyčůrat :grinning: a znovu zkusit spinkat :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2008 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano, ja bych tedy spala,kdyby mi to slecna dovolila... :wink: ale snad brzy zabere a pujdu ten spanek dohnat...

a co se holky deje, ze tu zadna nejste??? :confused: Ivetka psala jaka je zavislacka a uz tu par dni nebyla :frowning2: a Melisska s Draky taky ne... :frowning2:
19. srp 2008 ve 04:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jani, já to tu i dočtu, ale většinou, nebo vlastně pořád, s kojícím se Míšou na ruce a datlovat jedním prstem mi moc nejde, pak jsou z toho pěknýýý kravinky :slight_smile:
Děkuju za pochvalu deníčků, no co, tak o Terince můžeš psát k Jaňulce, to je jasný, že 7 let se nedodělá. Já tyhle deníčky objevila, když bylo Lenče 15 měsíců a stačilo mi dopsat tamto... Jestli si všimneš, tak ty první měsíce jsou hodně heslovitě :slight_smile:
Přes den se u nás spí taky po 30 minutkách - včera to vyšlo bezva. Ve 12:25 usnul Míša, tak jsem rychle vytáhla žehlení, Lenča si při tom vlezla do mé postele (žehlím v ložnici) a že usne. Ve 12:55 usnula a ve 13:00 jsem dožehlila, zapla si PC a ve 13:04 začal Míša z postýlky ječet :slight_smile: Takže jsem fakt včera měla volníčko :slight_smile: Ale v Trendu je Míša zlatíčko, tam vždycky spí 2 hodinky, pohoda
Melisska asi staví...
A Deniska slaví... Teda, doufám, že bude co, když máš takový divný stavy!!! Normálně, včera nám v Trendu jedna říkala, že je těhotná a já jí tak záviděla! :wink:
19. srp 2008 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

jdu jen pozdravit a mizím se zapojit do pracovního procesu :unamused:
19. srp 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem po víkendu zpátky. Teď jsem se tady vůbec nemohla ukázat, bo jsme si vzpomněli (já), že se vymaluje obývák a když jsem to tak pěkně válečkovala, tak se mi sloupnul kus zdi a museli jsme celý obývák oškrábat. Takže místo práce na jedno odpoledne tady máme pěkný nepořádek ještě teď. Jinak naše novinky - Kristýnka ochutnala banán (vyměkla jsem a dala jí 3 lžičky, tak jsem zvědavá, jestli bude jíst zeleninu) a včera měla k večeři rýžovou kašičku. Ještě napíšu, ječí na mě, ať ji jdu uspat.
19. srp 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

no, já bych zatím nic neslavila atd, páč sice stavy mám, ale nic z toho..Furt je tam jedna čárka..Už tomu přestávám nějak věřit... :unamused: :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. srp 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek