• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
Denis a co jako chceš testovat? Pokud jsi si dobře přečetla v chytrých knížkách, tak to zda jsi těhotná se ti na testu ukáže nejdříve po 14 dnech od oplodnění, což u tebe ještě není, podle toho jak máš v albu ten ovu test... :confused:
19. srp 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni zrovna to tady počítám a nějak mi to taky nevycházelo, to je ještě brzy :wink: mimi se musí zahnízdit a zavrtat, tak to nějakou dobu přece trvá :wink:
19. srp 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jááááá víííím přece holky, ale když ty dny nějak neutikaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no huraaaa, uz jste se vratily :wink:

my teprve ted vstávaly.... v noci se prostě Janďula probudí a je minimálně na 1-2 hod. vzhurů. takže jsem šla spát v půl 6, kdy vstával Tom do práce.... pak jsme kojily vleže před 7 a spaly do 9, uff. jsem ráda, že aspoň trochu jsem dospala...

jo tak vy Ivet malujete? :wink: tak to nás čeká taky, ale asi ne letos... a jakou barvičku jste dali???? a co malá, tu jste měli u babi nebo to absolvovala s váma?

Draky, taky máme od včera kojící maraton a kdybych nedlatlovala 1 rukou, tak sem nepíšu skoro vůbec... a překlepy mám taky :grinning:
19. srp 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď budeš mít Deni dovču, bude vás pěkná banda, tak se odreaguješ a než se nadělej, budeš dělat další test :wink:
19. srp 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooo Janiškooooooo
19. srp 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj Denisku :wink:
19. srp 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a copak děláš????
19. srp 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janííííí, achoooooj... hele na beremku je po tobě sháňka, tak by ses tam taky mohla ukázat :wink: :dizzy_face:
19. srp 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hadej.......... kojím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ještě jsem nejedla, mám žízeň ale zatím mě malá nechce pustit... :sweat_smile:
19. srp 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Milu, po mě???? fakt? tak to tam tedy nakouknu :wink:
19. srp 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ, Jani po tobě :wink:
19. srp 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen at malá papá...ty se najíš potom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Možná :grinning:
19. srp 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff,tak mi mala usnula az ted... tedy kolem 10 usnula v satku,ale jen na 5 minut,co jsem ji dala do postylky....ted je taky v satku a bojim se ji polozit,ze se to bude opakovat.... jsem k.o. i ja, ptz. jen breci nebo ji... a tak me boli hlava :frowning2:
dnes na vsechno kaslu,akorat povesim pradlo a slus.....

kde zase jste?
19. srp 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadáááá tadýýýý
19. srp 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mě se chce děsně spááát!!!!!!!!!!!!!!!!

ale dneska už tu mám kolegyni-šefovou tak to bohužel nejde :frowning2:
19. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani na beremku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fo je ženský :confused: kde fou, kde fou??? :astonished:
19. srp 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele holky nevíte náhodou jak je to, když bych chtěla dát dítěti dvě jména? Jestli to vůbec normálně jde, nebo jen musí být pokřtěný a to druhý se nikde neuvádí? :confused:
19. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, myslím, že dvě jména můžeš dát normálně. Viz třeba tady :
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=13035
19. srp 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivet díky... my jsme na to právě narazily s kámoškou, tak nás to zajímá :slight_smile:
19. srp 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tady to žije teda.... každý čte a nikdo nepíše...

tak to vypadá, že budeme muset v pátek nebo v pondělí zase do laborky... co takhle vyrazit chvili s kocarkama???
20. srp 2008 ve 02:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

koukám,že tu byla dneska jen jedna noční sovička.....

Jani, neboj dobře to dopadne a pak si půjdete kočárknout :wink:
20. srp 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooojte holky.....

spim... :pensive: :pensive:

Jinak jsem tady dneska naposledy..Jedu domů ve 12 hodin a už se tu ASI neobjevím... Dneska musím ještě vyprat, vyžehlit...auto umýt...ak uvidím jak se sem dostanu......

Jinak o víkendu testnu...Takže kdyby náááááhodou jako že jooooo, tak se nebojta nic, já to stejně nevydržím a budete první komu budu psát sms :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Janííí, jestli budeš chtít, tak se klidně stav zítra dopoledne hele....
20. srp 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase jsou tu ty nase pracanky a nikdo jiny,co? :wink: aspon nekdo :slight_smile:

jee, ty mas Deni vlastne tu dovcu,vid? tak at vam ta voda klapne a hlavne vyjde pocasi... a samo taky ten test... budem netrpelive ocekavat milou zpravicku :grinning:

jinak diky za pozvani, ale uz mam na zitrejsi dopo dohodnutou navstevu u kamaradky v Rci, ktera je kvuli nam doma a je to jediny den. kdy muze, ptz. vecne nekde lita po svete a doma je malo... tak treba jindy, az nebudes mit doma tolik prace :grinning:
20. srp 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ted jsem se rozčílila holky!!!

volal mi do práce můj bývalý šef ne a zkoušel na mě že mu dělám s jeho zákazníkama...Ale lhal, páč jsem si to prověřovala......ale ten mě vytočil, tak jsem mu řekla, at mi dá pokoj, položila jsem mu telefon...A moje kolegyně mu psala, at mě neobtěžuje...
Bože holky, já se toho člověka v životě nezbavím!!!

Jinak je Janí škoda, že nemůžeš, ale tak ono to výjde jindy....určitě..vždyt jsme sakra od sebe 5km..Jo a v pondělí jsem doma!!! To mám taky dovču...
20. srp 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis.... tak muzes s nami v pondeli kocarkovat, pokud na to nekdo zareaguje a bude chtit... kdyz ne, tak se uzem na chvili cestou od Dr. u tebe stavit... podle toho v jakym stavu bude Janulka :grinning:

a na toho mizeru se vykasli, od zitra mas dovcu tak to hod za hlavu... kdyz se ozvala i tvoje sefka, tak ted ti da uz pokoj,ne?
20. srp 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holka, tím si tak jistá nejsem.....

Ale to pondělí jestli by jste jely holký s kočárkama a mimískama, tak jááááá bych jela takýýýýý :grinning:
20. srp 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to myslim, ze bys jela s nami.. ale jestli se tu vubec holky ukazou a budou mit chut a cas... je tu podezrely ticho :confused:

za to me z loznice jde brekot... to spala 10 min me na ruce a kdyz ji prendam do postylky, za 5 min. spusti.. uz necitim ruku... jdeme holt zase kojit a utesovat od prdiku....
20. srp 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když ne Jani, tak říkám, budu doma...Tak se kliido můžeš stavit u nás...

Ale holky příjdou neboj.......Zase tak dlouho bez koně nevydrží, neboj se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek