Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
jana.rce
19. čer 2008
no nic, sama si tu psat nechci,takze zkusim nasledovat ty dva my space a taky usnout,ale nejak jsem se probrala ve sprse,tak nevim nevim..😞

presto preju dobrou noc vsem.... a Rendo,take dodatecne preju malemu Timmymu krasne prvni mesicni vyroci...🙂
margaret
19. čer 2008
tak mám dočteno 😉
no holky kdepak jste všici,to už chrníte? 😉 hm,tak nic no 😞
Tak já jdu teda taky spát |-|
tak pa zítra x-)
miluseautor
20. čer 2008
krásné ranko, koukám jak se to tu hezky večer rozjelo 😉
margaret
20. čer 2008
ahojky 🙂
Akorád já jsem přišla pozdě 😞 už tu nikdo nebyl,no =-)
miluseautor
20. čer 2008
Njn, to taky nesmíš čučet na telku :-N
denisa26
20. čer 2008
Ahooojte prdelky moje :-p 😃
denisa26
20. čer 2008
Jo a ahoj Renčo...I když, nevím, zda si mě pamatuješ od Míly....z pařby Avonu 😃 😃 😃 😃
miluseautor
20. čer 2008
Hmm a tady taky nikdo, holky určo někde kočárkujou a budou drbat až zas večer =-)
denisa26
20. čer 2008
až mi tady nebudeme...
jana.rce
20. čer 2008
ahoj holky, tak ze bych mela zase smulu a nikde nikdo???

ja byla dnes tak silene unavena,ze jsem malem usnula cestou ze skoly za volantem :-| takze jsem se doma svalila do postele a dospavala a uz je mi nejak lip... jen jsem jak pripitomela :-N

nejak moc venku fouka,ale nevypada to,ze by melo prset...hlasi celkem dobry vikend a uz zmenili predpoved na zacatek prazdnin 😉 pry konec cervna ma byt nakonec prumerny, cca 23 °C a zacatek cervence krasnych 28... snad to vyjde...😉
denisa26
20. čer 2008
šáááááááááááááááááu ty vogo
jana.rce
20. čer 2008
to je jako na me Deni?? =-) =-) to vogo?? =-) =-)
denisa26
20. čer 2008
no jistě.......šááu ty vogo... :-N
jana.rce
20. čer 2008
no nazdar ty vorachlice 😃

na co ze to jdete do kina???
denisa26
20. čer 2008
Na Narnii 😃 😃 😃 😃 😃
denisa26
20. čer 2008
Letopisy Narnie..přesně řečeno
jana.rce
20. čer 2008
jo, tak to bych si nejdriv musela zopakovat 1. nez bych sla na tenhle...uz si toho moc nepamatuju,ale vcera jsme se o tom bavili (decka to budou mit totiz na tabore jako etapovku), ze ta dvojka je nic moc, nudna, nebo co to rikali... ale to je vec nazoru 🙂 tak at se vam libi 🙂
denisa26
20. čer 2008
Taky jsem to slyšela, ale co...Aspon se u toho moc nemusí přemýšlet, čééék přijde na jiný myšlenky.....A jde nás 12 =-) tak aspon bude sranda... snad
jana.rce
20. čer 2008
no potes... takova banda..😃
denisa26
20. čer 2008
tojo, taky jsme zabrali celou tu řadu v kině :-N
jana.rce
20. čer 2008
to mi kdyz byli ten minuly mesic v kine,tak nas bylo pres 20 a to byli 2 rady..😃

ale treba jeste kino do porodu stihnem, i kdyz uz vidim Toma,jak se se mnou bude nekam bat jet,aby me to nechytlo 😃 |-|
jana.rce
20. čer 2008
sakra,hrubka....melo tam byt "my"
denisa26
20. čer 2008
to máš fuk...I..jako Y 😃
angienka
20. čer 2008
Ahoj zienky...
No ja som tu bola aj vecer len som mala plne ruky Timmycka kedze zas raz robil fanticky :-| takze som nemohla odpisovat...
denisa26
20. čer 2008
Achoj Renčo
angienka
20. čer 2008
zeny to my sme minuly tyzden boli v tom kine inac planovana bola nejaka ceska nova komedia co davali v piatok lenze sme boli unaveny tak ze to nechame na sobotu-lenze v sobotu to davali o 17tej a my sme prisli o 20tej ...no prisli-dobehli lepsie povedane,kym sme si kupili piticko tak uz kino spustili takze sme sedacky hladali po tme a zrazu sme zistili ze to je americky horor ale bol dobry 😃 presne take mam rada...
angienka
20. čer 2008
Ahoooj fakt asi kazdy kocikuje to len chudak timmyk to ma tazke so mnou ked na obed vstavam kym sa najem a vykupem tak zas on chce jest takze neviem kedy sa my zas von dostaneme...
jana.rce
20. čer 2008
ahoj Rendo, tedy, vy mate asi poradnou spotrebu vody,kdyz ses denne nalozena ve vane,vid? 😉

meli byste jit ven,dokud je pekne... nam tu pekne fici a z dalky jsou videt pekne hnusne tmavy mraky,tak doufam,ze z toho nic nebude...
angienka
20. čer 2008
no tak to este nevieme,uvidime na konci roka... 😉 predtym sme platili zalohu tisicku mesacne tak neviem aka bola spotreba ci daco doplacal ten dolu 😃 lebo sme koncom roka odisli.
Jeeezis ten huncut zlosti i cez den nece sa mu spat ]-(
jana.rce
20. čer 2008
fiiiha, 1000 zaloha na vodu,to je palba... my mame 300 a jeste v tom je rezerva 😉
tak ho vem udrndat ven v kocare, uvidis, ze bude pekne spat..🙂

Začni psát odpověď...

Odešli