• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Tak holky, mějte se tady krásně..........jdu si poklidit, umýt po sobě bordel, vyčůrat a pádím dom.

V neděli se tu vokážu...snad..A kdyby něco..jsem na mobilůůůů

Tak ahooooooooooooooooj mládeži :wink: :grinning:
20. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych nerekla... treba Melisska tu nebyla snad od soboty... Ivetka hodila 1 vetu vcera a Galina jena tom obdobne.... njn, je i jina zabava nez sedet na netu :grinning: :grinning:
20. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
si to Dene nalezite uzij !!!!!!!!! pa
20. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zase na moment tady :slight_smile: my teda ještě pořád uklízíme ten hroznej borčus po malování :angry: když už jsme začali, tak děláme generální úklid a stojí to teda za to.
Jinak ode dneška začínáme s příkrmy, Kristýnka snědla 2 kostičky (rozmixované, zmražené a zase rozehřáté) naší mrkvičky ze zahrádky (samo že bio :grinning: ) a docela jí to šupalo, odpo zkusím hodit fotku. Tak jsem na ni zvědavá, jak bude papat. V pondělí můžeme, takže s tím počítáme.
20. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, užij si dovču a čekáme na ty pozitivní zprávy :wink:

Jani, já bych tady klidně dřepěla celej den, ale nevím, kdo by hlídal a hlavně kdo by vařil (uklízel atd.) :grinning:
20. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ahoj Ivet, ani nevis, jak te tu rada viim :slight_smile:

tak uz nam prozradis, jakou barvou mate vymalovano???

no, ja bch taky potrebovala uklidit, uvarit, neco snist, ale mala silene breci kvuli tem prdikum, takze dnes jen chovam a uspavam... v postylce nespi, v kocare taky ne, tak holt truni me na ruce... aspon chvili proste spat musi... a Tom me ani nevystrida, ptz. bude zase pokracovat na baraku...

jsem si predstavovala jinak pvni mesicni vyroci :wink:

jinak je Kristynka sikulka ze dobre basti, tak at ji to vydrzi :wink:

taky mam nejake nove fotky, ale zatim jen ve fotaku, tak snad budu mit prilezitost je stahnout...
20. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, nakonec máme takovou jako vanilkovou. Už jsem nechtěla oranžovou, takže vyhrála tahle :grinning: No jéééééé, vy máte přesně 4 týdny :slight_smile: kulíšek maličkej, tak to posíláme pošimrání na patičku :grinning:
Já tady teď řeším ty příkrmy, co kdy jak, co se nesmí a proč a teda připadá mi to jak vyšší dívčí :rolling_eyes: a hlavně jsem zvědavá, kde tady budu kupovat bio zeleninu (tím myslím nehnojenou, protože ty oooobrovské naleštěné mrkve bez chuti jsem koupila jednou a celkem mi to stačilo :rolling_eyes: tak to malý nechci dávat).
Tak koukej stahovat, ať se můžeme kochat mini mimískem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ani nezkouším dočítat, protože absolutně nestíhám...
Máme po dovče, v Jižních Čechách super, zvládli jsme toho hodně a bylo super počásko. Jen poslední den jsme trošku zkrátili, protože lilo a lilo... ale jinak fakt výborný. Ondrášek vydržel všechno a tak jsme toho hodně viděli.
Včera už jsme vyrazili na plavání a Ondra je jak kachna, takaže se potápí a cáká jak blázen, takže podle toho vypadám když jdeme z bazénu :slight_smile:
Dneska jsme mazali k doktorce na 8 měsíční prohlídku, takže máme 73 cm a 7900 g. Dobře slyšíme, krásně lezeme a prý máme všechno co máme mít. Uf, tak to je super. Ondráškovi lezou asi horní zuby, alespoň to říkala i doktorka, že to má pěkně nateklé a je to asi fakt, protože si pořád sahá do pusy a je ukňouraný, asi ho to bolí.
Zítra už zase odjíždíme do Prahy kvůli tomu našemu bydlení, takže jsem tu opravdu jen na skok. A se stěhováním to vypadá tak, že asi v polovině září už by mělo proběhnout. No uvidíme. Mám z toho trošku hrůzu, ale snad to zvládneme.
Tak opatrujte sebe i mimísky a já se zase nějak ozvu... přidala jsem nějaké aktuální fotky Ondráška.
20. srp 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, vy jste zrušili oranžovou :wink:

díky za pošimrání, až se probudí, tak jí to vyřídím... :slight_smile: spí už 2,5 hodiny, což jsem ráda, když od rána nemohla spát.. šetří se asi na noc :grinning:

no já pro Teri ze začátku kupovala ty hotový příkrmy.. říkají, že jsou lepší než domácí dělaný.. ale to ještě v tý době nebyla rozšířená bio zelenina... zkus plus, tam vím, že mívají sem tam bio, hlavně banány, těch jsem si tedy všimla...
20. srp 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala fotky do alba, můžete na ně juknout... moc jich není, ale aspoň něco.. však zatím jen spí, brečí a jí, takže není co fotit, obzvlášť, když fotím jen já... :frowning2:
20. srp 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pavli,tak to je super, ze se vam dovolena vyvedla a Ondrasek to skvele zvladl.. :wink:
fotky jsou super, vypada fakt jako vesely klucina, jen at vam to co nejdele vydrzi...:slight_smile:
a gratuluju k uspesne kontrole u doktorky, to si clovek hnedle oddychne, kdyz je vse jak ma byt, vid? :wink:
takze z tebe bude za mesic uz prazanda,ju?
20. srp 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo, uz ty samomluvy bylo dost.. tak necham prostor taky pro ostatni, tak se cinte :sunglasses: :grinning: :grinning:
20. srp 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj babenky docitavam len to posledne,takze idem hodit ocko do albikov-inac aj ja som premazala a doplnila :wink:
20. srp 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze pochvala-fotecky su krasnucke,inak gratulujem k uspesnej kontrole a jani asi aj u vas sa to trosku zlepsilo,raz za cas som sa snazila docitavat ale timmy na mna vzdy zavolal tak som nestihla ani reagovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no teraz si ho uziva dedecek tak mam chvilinku,no vidim ze tu asi nik nieje :confounded:
20. srp 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Jani, já tu u toho nemůžu moc sedět, protože jak je Ondra protivný, tak tu povykuje a chce zabavovat... no nic, tak se snažím a hraju si tu s ním. Hračky jsou po celém obýváku... je to divoch, leze tu, každou chvilku je na jiným konci...
No u té doktorky jsem si oddychla, protože člověk je hnedky klidnější.
Jo Pražanda... ale jen na rok a pak už budeme natrvalo v Brandýse nad Labem, což je do Prahy co by kamenem dohodil. No jo, už aby to bylo.
20. srp 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jste se tu nějak rozkecaly :confused: :grinning: jdu vás dočíst
20. srp 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no jasněěě, když tu nejsem, tak se toho nakecá! A kdy to mám jako dočítat? :wink:
Zahlídla jsem JANI, v pátek nebo Po kočárkování? Já můžu :slight_smile: Jo a víš, že v Pá odpo budeme v Hoštce? :slight_smile:

PAJDULO, ANGIE, dovolenkáčky, vy se máte! My plánujeme na víkend alespoň ZOOpark Chomutov, možná tam někde přespíme, uvidíme... Já se pořád bojím, aby Míša někoho v noci nebudil, sice obvykle neřve, ale kdo ví v jiným prostředí. Ale řve před usnutím a to parádně...
20. srp 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf , tak u nás se konečně spí... tedy dneska to bylo náročný, asi mu fakt lezou ty zuby, protože takového ho neznám :frowning2:
Draky, taky jsem se bála, aby na té dovče moc neřval a lidi si v penzionu nestěžovali, ale musím to zaklepat, že byl fakt zlatý... zato dneska :slight_smile:
Tak já jdu uklízet a balit se opět do Prahy, já pořád něco balím... hrůza... bydlím po taškách :grinning: tak zatím holky ahoooj
20. srp 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my porad nespime... ale dneska tatka nepracuje, tak jsem mu kriklounku predala a pustila se do trideni fotek,ale to mam tak na mesic, ufff....

spis to vypada Gali na to pondeli dopo, musime do laborky,tak bysme mohly vyuzit ty cesty :wink: a co budete delat v hostce???
20. srp 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAJDUL,
tak buď ráda, že si to vybral až dneska.... My se rozhodneme ještě podle počasí a taky, co tam vlastně pak budeme dělat, že jo, 2x tam nepůjdeme :slight_smile:

JANI,
tak jo, já můžu i v pondělí :slight_smile: Jdeme někam na hřiště nebo co, že tam mají papírny-údržba něco zaplacenýho, má se jít i s manželkama a prý děti taky,takže jdeme, uvidíme, jak dlouho se zdržíme.
20. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás se taky nespí, tak to asi budou nějaký "erekce na slunci" :rolling_eyes: Angie, Timmíček je nádhernej :dizzy_face: no a o Jańulce ani nemluvím :dizzy_face: :dizzy_face: Taky jsme doplnily album.
20. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, mně bylo divný, že Honza neměl zájem o počítač. A ona v televizi hymna k zahájení té divné hry s herci, kteří se nakopávají, jen proto, aby se míčem trefili do brány :rolling_eyes:

Ahoj holky, zdravííím

Posledních pár dní u nás bylo naprosto kritických, takže na počítač nebyl čas ani nálada. Páč nevím jestli je to jen rozmar, zoubky, či zkouška matky co vydrží, ale Čepulka se rozhodl, že pokud zrovna nebude v náručí, tak bude hystericky řvát (ano, to je ten správný výraz) až se celá bytovka otřásá v základech. Při tom vzteku přehopsá po zádech celý obyvák. Fakt hrůůůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnešek už byl nepatrně lepší, za to včera už jsem byla odhodlaná skočit šipku z okna do záhonku.
20. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zběžně jsem dočetla a poctivě prohlédla nové fotky. Dětičky jsou úžasný :dizzy_face: Kristýnka už zkouší nové chutě a vypadá to, že jí chutná. My bysme měli začít zítra. Páč dneska jsme oslavili půlroček :slight_smile: Tak jsem na Štěpánka zvědavá. Nejvíc se snad těší Vojta :slight_smile:

Proč v tý televizi tak řvou???
20. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISSKO,
ale to by byla škodáááááááááá
20. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, čeho? Toho zničeného záhonku? :slight_smile:
20. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Četla jsem, že se chystáte do Zooparku. Se máte. Už aby byl ten barák hotový a byl čas taky někam vyrazit. Vojtík by tam byl určitě nadšenej.
20. srp 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis je na dovolený? Jsem jí chtěla napsat, že dneska jsme jeli kolem jejich baráku. Teda alespoň myslím, že to byl ten jejich, podle fotek. Byla jsem s klukama u té dvojčecí maminky. Bylo to moc fajn. Jen jsem hlava skopová zapomněla foťák. Ilča fotila, tak snad něco pošle mailem.
20. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melissko, blahopřejeme k půlnarozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chystáte se na mrkev? Dej pak info, jak to půjde, protože u nás je tak střídavě oblačno. Ještě nepochopila, že musí otevřít pusu a polknout to, takže nám to tak různě kape, ale dnešní kašička na večer už docela šla. Myslela jsem si, že po kaši bude dloooouho spát a prdlačky :rolling_eyes: nejenže, že včera vstávala zase po hodině ale dnes navíc odmítala jít spát úplně a usnula před 5 minutama (a já už tady dřepím místo abych něco dělala :grinning: )
20. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, díky. Zrovna přemýšlím, jestli začneme vařenou domácí mrkvičkou nebo skleničkovkou. Máme z vlastní zahrádky, takže vím, že není hnojená a plná dusičnanů. Jsem na něj zvědavá, co jí bude říkat. U nás jsou poslední dobou noci taky nějaké bouřlivější. S kašičkou si moc naděje na zlepšení nedělám. Myslím, že hlady se nebudí. Nejspíš je to další zuban a pak proč se nenechat pochovat a udyndat u kozenky párkrát za noc. Vstáváte po hodině? To je teda síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISKO,
tak záhonek by mi fakt nevadil, škoda by byla Tebe, ublížila by sis, víš? :grinning: :wink:
Chystáme, chystáme, ale jak se znám, nakonec budeme doma

No jo, IVET,MELIS, vy začínáte s příkrmama, co? Já jsem přemýšlela, že když bude Míša dobře přibírat, budu ho jen kojit o něco dýl
IVET, my vstáváme tak po hodince a půl až tři, jak kdy. Holky co maj o pár dní starší dítě prej nakrměj v půl 8 a spí jím do 5 ráno.. Nechápu!
20. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek