• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Gali, proč myslíš, že nakonec zůstanete doma? Jen jeďte, bude to fajn výlet, Leničce se určitě bude líbit.

Jinak kojostrava je pohodlná, a nevím jak dlouho se může jen kojit. Vím, že po 6 měsíci se doporučuje přikrmovat kvůli železu, na druhou stranu děti alergiků prý přikrmují až od 7.

No a s tím spinkáním. Bratránka dcerka spinká už od měsíce celou noc. Je pravda, že je na UM, ale v 8 dají mlíčko a vydrží spinkat až do půl desátý :confused:
20. srp 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meliss, my jsme dali ze zahrádky, uvařila jsem ji v papiňáku s kojo vodou celej kýbl, rozmixovala a nacpala do mrazítek na led a dneska jsem si prostě jen vyloupla dvě kostičky a nechala roztát. U nás je to se spaním teď totálně na nic. Nechce usnout, pak by si chtěla hrát nejlíp ve 3 ráno (je vzhůru, zpívá si, směje se nahlas) a spát nic. Nějak začínám padat na čumec. Tak snad bude brzy líp.
Gali, taky jsem chtěla plně kojit dýl, ale ptala jsem se dr. (dokonce dvou) a obě mi doporučily po tom ukončeném 6. měsíci začít přikrmovat. Hlavně proto, že děti si teď prý nejlíp zvykají a mlíčko už tolik nestačí. To se mi nějak nezdá, ale pravda je, že malá se natahuje po jídle, co jíme my a chtěla by všechno ochutnávat (takže už ocucala domácí okurku :slight_smile: ) tak jsem se toho tolik nebála, protože si myslím, že kdyby to nechtěla papat, tak prostě nebude a hotovo. Taky jsem chtěla plně kojit dýl, ale když vidím, jakou má radost z toho, že SAMA papá lžičkou (já držím lžičkou a ona si s ní šmejdí v puse) a jak jí chutná, tak už mě to tolik nemrzí.
20. srp 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISSKO,
já nás znám, vždycky jsou plány a nakonec se nám nechce, tak to svedeme na počasí a je to. Ale je pravda, že když někam chceme, tak ono je opravdu buď ošklivo nebo moc teplo
Právě, alergici se přikrmují dýl, slyšela jsem, že se může až do konce 8. měsíce, někdo i dýl, ale to bych nezkoušela, myslela jsem protáhnout to o ten měsíc. Ale nutný to není, já si myslím, že na to, jakej je savec, mu to stejně pak už samotný stačit nebude.
Tý jo, tak dlouhý spaní - to neznám...Míša jí kolem té 19:30h, pak jí ve 23h (budím ho, když jdu spát, ale obvykle nemusím, protože přijdu a on už kouká), pak je vzhůru na jídlo kolem 2, pak 4-4:30 zase a to už skoro nespí, je přisátej a chce každou půlhodinku do půl 7 než vylezeme. Pak usne kolem 8-9h.
20. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pekny, mam pocit, ze mi to delate naschval.... kdyz tu jsem ja, tak nikde nikdo a opace :wink:

Meliss, dodatecne vse nejlepsi k pulrocku...

my si vcera taky uzivali... tatka sice malou uspal, ale na 5 min. a byl zase rachot... pote se nekolikrat poblinkla a nakonec jsem ji nechala usnout u prsu... ale pres noc se 2x vyprdela do pliny a ze to byly naloze :grinning: (asi po 3 dnech), tak to snad bude dnes uz lepsi a ne tak bolavy...

ted ji uspavam od pul 5, tak se tesim jeste do pelisku...
21. srp 2008 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
teda Jani, to po nás chceš, aby jsme taky byly vzhůru od 6??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás se teda vstává na půl šestou, ale s tatínkem :grinning: Bych potřebovala, aby Melissky bratránka holčička k nám přijela na studijní stáž :grinning: , aby se to naše děcko naučilo, jak se správně spinká.
Jinak my jsme dneska samy doma, taťku máme celý den v práci a večer jde ještě na akcičku, takže mi asi hrábne, jestli bude malá zlobit. :grinning: No nic, jdu uklízet, dokud spí.
21. srp 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu vás jen pozdravit, neb jaksi nějak nemám co bych napísala :fearful: :dizzy_face:

Tak hezký den všem a ať vás ty vaše sluníčka moc nezloběj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem se vratila z Rce, to kdybych Ivet vedela, ze jste samy, tak jsme mohly chvili kocarkovat :wink:

ja po vas nechci,abyste byly vzhuru v 6 rano, jen ze tu strasim skoro kazdy vecer a nikde nikdo a jednou tu nejsem a zrovna se tu slezete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak jsem zmatena z Dr...do telefonu mi rikala, ze pujdeme znovu na moc a dnes mi dala papir na krevni obraz a mame jit az za tyden....
21. srp 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyyyyyyy!!!!!!
Musím se pochlubit, že mám VELKOU radost. Byli jsme se zeptat ve školce, do jaké té třídy to naše dítě teda věkově spadá a - hurááá! Sice některé děti jdou do jedničky znovu, protože dětí je prostě moc a nejde to jinak, ale Lenička je těsně ve dvojce, takže tam bude se svýma kamarádkama!!! Paráda! Já pořád odkládala, jestli se půjdu zeptat nebo ne, že to nechám na ten a ten den, ale nakonec jsem usoudila, že má Pavel pravdu, že čím dřív to budu vědět, tím pro mně líp a pro Lenču taky, že jí buď připravím na jedničku nebo vůbec na dvojku :slight_smile: Tak jsem tam úspěšně (vyklepaná) došla, s Lenčou az zády a usínajícím Míšou na ruce - ten tam byl zlatíčko :slight_smile: Paní ředitelka si vytiskla seznamy, koukla a viděla :slight_smile:
A Lenča tu skákala po posteli - huráááá, jdu do dvóóóóójíííí!

JANI,
tak co to pondělí, jdeš teda někam nebo ne?
21. srp 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky,tak som tu na chvilinku,prave sme dosli z mesta-mam to zhruba 2-3km tak ze ideme pesky na nakupy aj s mamkou no bolo super az na to ze po ceste sa maly prebral a uzila som si trochu hanby :angry: ked som sla asi 1km s kricajucim Timmyckom a cela dedina na mna pozerala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tu je nenormalny hic,teraz by som sla na kupalko :confounded: no zial to nejde :angry:
uz by sa mohlo trosku ochladit... :rolling_eyes:
21. srp 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sa divim ze my nepapame po hodine,tu spi pekne niekedy aj 7hodin :fearful: teda po okupani a zaspani myslim potom po prvom prebudeni to uz krmime po 3hodinach,ale zato kazdy den mu robim plnu flasku cajiku :grinning: ale prospieva mu to tu az by som tu ostala ale muzik uz teraz fnuka aby sme sa vratili :sunglasses:
21. srp 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to Gali gratuluju k takovemu postupu a k Lencine radosti :grinning: :wink: a bude chodit kam? do slunicka nebo do pastelky? Slunicko mate asi bliz,ne? tam chodila Terezka taky a byla moc spokojena a ja taky... super reditelka...:wink:

jinak nevim jak s tim pondelkem. ono taky zalezi, jak to dopadne s Terezkou. Jestli ji priveze tchan v nedeli nebo az v tydnu... pokud v nedeli, tak bysme mohly zajit do trendu. jinak v patek 29.8. pojedeme do ty laborky a pak mame jeste kontrolu kycli, tak to vezmeme jednim vrzem...

teda Angie, 7 hodin spanku, to je parada... asi to tam Timmimu fakt svedci,vid? a kdy ze se vracite dom?
jinak znam kriceni z kocaru ... my takhle dopadneme skoro vzdy, kdyz s kocarem vyrazime :grinning:
21. srp 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani vyrazame asi 5 alebo 6teho septembra/t.j. 9.mesiac :wink: :grinning: /
no chudacik ani sa mu nedivim ked mal davno papat a este mal aj plnu plienku :frowning2: ale som ho dnes unavila uz bol nervozny jak nemohol zaspat tak sme sli kupat skor a ted som ho uz uspala dnes to bolo jednoduche za 8min a totalne v risi snov :grinning: inokedy dviham dudanka hodinu a pol aj viac to sa vsetci striedame pri nom :unamused: no dnes sme mali ozaj aktivny a horuci den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGIE,
tak to 7h spánku si můžeme nechat jen zdát :slight_smile:
JANI,
tak uvidíš, jak to bude, my do Trendíku můžem, Lenča ho poslední dobou miluje - protože tam poslední dobou pořád někdo je. A jinak chodí do Sluníčka - já tam kdysi chodila taky. :slight_smile:
21. srp 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Gali, blahopřejeme Leničce k zařazení do školky, to je dobře, že bude s kamarádkama :wink:

U nás opět nějaká neklidná noc, Kikuše pořád pláče a dokonce vzala na milost DUDLÍK!!! :astonished: :astonished: :astonished: málem jsem spadla za postel, ona ho totiž nesnáší a to tak, že z něj zvrací :rolling_eyes: tak nevím, co se to děje. Dásně nemá nateklé, takže na zuby to nevypadá.
21. srp 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak co, jaká byla noc?? Ivet, to je divný, že i dudlík :slight_smile:
U nás se marodí, Lenča měla ráno 38, nic víc jí není, ale dopoledne už spala, Míša taky, tak jsem asi 20 minut stihla uklízet :wink:
22. srp 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
u nás byla noc plná vášně (rozhodně ale ne mezi mnou a manželem :rolling_eyes: ) Kika nám ječí jak lodní siréna až mám dojem, že nám asi prasklo okno v ložnici. Celé dopolko byla ukňouraná a teď jsem ji dala spinkat (samo, že tam morduje medvídka místo spánku) tak uvidíme jak bude.
Gali, tak jsou dětičky brzo v pořádku.
22. srp 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, tak to me Gali mrzi, ze je Lenca nemocna,ale treba se z toho vyspi a bude fajn..

u nas byla taky krusna noc, mala se budila nejdriv po 2 a k ranu po hodine, tak jsem k.o. ted mi spala jen pul hodky v satku a jen co jsem ji dala do kocaru, byla vzhuru,takze nic moc...ale aspon se vyprdela zase do pliny,tak treba to brisko nebude tolik zlobit...
22. srp 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ!
Tak Lenča pořád horečkuje a já lítám jak hadr na koštěti z jednoo pokoje do druhýho, nechci, aby Míša byl u Lenči a něco chytil, ta se se mnou chce mazlit... Asi jí fakt něco je, spala ráno, odpoledne od dvou, usnula ve 4, v p5 se vzbudila, snědla jogurt a že si jde lehnout, aby jí nebyla zima a už spí zase :frowning2: Měla 38,3, tak uvidíme, co se z toho vyklube
Já jsem odpolčo spala taky :wink: , Míša nemohl usnout, tak jsem ho "připojila" a se mnou v puse usnul a já s ním - tak se mu vždycky spí dobře, naklubíčkovanej u mně, v teploučku, chrněli jsme hodinu :wink: Celá rodinka, až na tatínka, ten je, JANI, tam u Vás v Hoštce
22. srp 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooj holky,

jsem úplně v prdeli, jsou na testu 2!!!!!!!!!!
22. srp 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denco, co delas doma??? jsem myslela ze jsi na vode :confused: :confused: :confused:

tak mooooooc gratuluju a preju, aby ta druha / zitra zesilila a bylo to ok. :wink:

chjo Gali,tak to je desny, kdyz ditka marodi,vid? tak at se z toho Lenicka brzy dostane... a co dela Pavel tady? maji nejakou akci nebo co???
22. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS,
fááááákt??? To ale nemáš být v pr:slight_smile:, ale, já vlastně ani nevím, děěěěsněěě šťastná!!! Ať ty DVĚ zůstanou pořád!! To jsou zprávy!
... sem Ti říkala, že stačí jednou... :wink:

JANI,
no jo, je to na prd a to si říkám, co bude, až budou marodit oba, protože já to zákonitě budu mít taky...
Pavel byl na nějaký tý svojí pracovní akci, mělo to být i s manželkama a dětma, no ale když měla Lenča teplotu - nechtěla jsem jí tu nechávat s babičkou a ani ona nechtěla, když jí něco je, to víš, chce být s mámou, tak tam byl sám
22. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooojte holky, já se vždycky připojím odsud z hotelu..

Dneska jsem si dělala další test..a je fakt, že ta druhá je hooooodně slabá teda..Ale fakt jako slabá, že slabá :unamused:

Takže já budu pevně věřit tomu, že bude sílit !!!!!!

Budu Vám ještě podávam info ju nebojte....

Tak se mějte zatím krásně a ahooooj
23. srp 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, první zest bya taky slabááá a jaká je Lenička krásně siilná slečna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pěsti!
23. srp 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Deni,
tak to je supeeeer! Já jsem měla tu první tak slabou, že mi manžel tvrdil, že mám halucinace, ale byla tam (mám to v 1.albu vyfocené)!!! A teď spí vedle v postýlce :grinning: Tak to skvělá zpráva :grinning: :grinning: :grinning: tak potichoučku blahopřejem :grinning:
23. srp 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zesili Deni, neboj... a příští rok na jaře tu budeš počítat dny do porodu ty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tak na sebe davej hlavne na ty vode bacha, ju? :wink:

jinak hlasim dnesni noc super... mala spala od 20.30. do 0.30, pak si dala tedy hodinu pauzu ale pak spala az do rana, takze super.... za to od pul 7 jecela jako sirena, ale ted zase chvili spinka, tak to snad aspon tu hodinku vydrzi a ja letim na zehleni....

jinak preju pekny vikend, zitra ma byt uz lepsi pocasi a taky nam deda s babi privezou tu nasi starsi stebetalku :wink:
23. srp 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stále nikde nikdo??? :confused: Doufám, že jste si užily víkend holky :wink:
24. srp 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooj holky
25. srp 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodila jsem do alba fotešku testíku..Už to zesílilo!!!!!

A dneska ráno jsem byla na krvi kvůli štítce...zítra budou výsledky........A ve středu se objednám na krev ke Spěváčkovi...
25. srp 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýýý joooo Denčo, gratuluju!!!! Držím všechny palce ať to dobře dopadne a v květnu(?) si dáme nějaké hromadné kočárkování.
25. srp 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
datluju jednou rukou, druhou chovám. Je nějaká špatná nálada.
25. srp 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek