• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahooooooooooo Jani
25. srp 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdá se, že jsem jedno kočárkování prošvihla, holky asi vozí.
25. srp 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No čau. Denis pfuj, pfuj, pfuj... ať je všechno v poho.
25. srp 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prej, že jednou nestačí :wink:
25. srp 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad tentokráte to výjde......

Sice mě v podbříšku píchá jako tentokráte...ale snad to není nic hrozného
25. srp 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A prej že jednou nestačí... :grinning: :grinning: :grinning: a před ovulkou...

Jojo měly jste pravdu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale musím Vám teda říct, že minule jsem to nepoznala vůbec........A ted?? Bolí mě prsa jako blázen-bradavky...a spím!!!! Normálně já bych mohla spát i ve stoje, děsný!!!

Dovolená na vodě byla super, ale já byla furt utahaná, jako kdybychom chodili na sněžku 3x denně
25. srp 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, já jsem si taky myslela, že se ze mě stal medvěd připravující se k zimnímu spánku. Ale s Vojtou moc spát nešlo.
25. srp 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na sebe dávej pozor, dr. na Tebe snad taky dohlédne. Držím palce.
25. srp 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu hrát pexeso a pak ven. Tak zatím
25. srp 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli je kocarkovani, tak o nem nevim, nebo jinak receno, nic se tu nedomluvilo... Gali ma asi porad nemocnou Lenicku, tak ma jiny starosti... ja zase pisu 1 rukou a aky uz skoro 2 hodiny natresavam Janulku... ale uzasne spala v noci, tak jsem se i dnes nastesti dobre vyspala...

do Rce tenhle tyden pojedeme urcite, tak snad vyjde i to kocarkovani, ma byt pekne, tak toho musime vyuzit.. jinak bych navrhovala zmenu trasy :wink: budu mit sebou i Terezku a aby se nenudila, idealni by bylo hriste, kde si uzijou urcite i Lenicka a Vojtisek, ne? :wink:
25. srp 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: jdu se také pochlubit :wink: Nikolka má první zoubeček :dizzy_face: a co nevidět tam přibude další :confused: taky si to docela protrpěla,ale naštěstí jen přes den v noci hezky spinkala :pensive: :slight_smile:
25. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Markét gratuluju k zoubku..... :wink:

Víc nějak nestíhám dočítat... tak zase mizím..... :unamused:
25. srp 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Deni, krásná čírinka!!!
IVet jí tehdy měla fakt skoro halucinogenní a jaká je Kristýnka krásná!
Jani, já právě myslela, že se to nějak pomotalo s tím, kdy do Rce jedeš a že dneska nejedeš. Pro hřiště jsem :slight_smile: Můžeme vlastně denně, jen ve Čt máme to vítání občánků :slight_smile:
25. srp 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajoooj,
Markét takýý gratulujuuu k prvnímu zoubečku, za chvilku doma budete mít pořádnou pizizubku viď :sweat_smile:

Denis, já myslela, že jste do toho bušili od rána do večera o ovulku a vidím, že stačí jednou a ještě před, tak to máš dobrý :wink:
25. srp 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Deni, píchání jsem měla taky, jako by mi někdo dloubal vidličkou. Přičítala jsem to tomu, že se tam mimi zavrtává pěkně napevno, aby se mu leželo na měkkým :grinning: a dr. mi řekl, že je to normální reakce dělohy na těhu.

Markét, blahopřejeme k zubu :grinning: :grinning: bude foto???

Jinak pro roudnické - asi jste to možná zaregistrovaly, ale kdo je pomalejší jako já - je tu nový sekáč speciálně pro děti. Je místo bývalé vinotéky, vlevo od druhé základky jako když se jede k policajtům (nevím jak se jmenuje ta ulice :sweat_smile: ) Dnes jsme tam s malou byly a SUPER. Koupila jsem jí zimní kombinézu, dvě trička a mikinu. A rozhodně bych tam nechala víc, kdyby mi děcko sedící na ruce nervalo všechno oblečení ze stojanů :grinning: :rolling_eyes:
25. srp 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET,
roudnická, ale nevííím díky!
Ona už tam není ta vinotéka,jo :confused:
Jinak hlásím, že jsme odpo jeli do LTM, že Lenička je u našich, tak jen sami s Míšou, přijedeme tam a naši volali, že Lenička má 38,3 :frowning2:
25. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, tak to je mi líto, že Leničce pořád není dobře. Co to může být?

Jinak vinotéka je naproti sekáči. Když přejdeš u druhé základky přechod, jsi v podstatě v sekáči. Mají tam fakt pěkný věcičky. Píšou, že značkový (next apod.). My jsme tam taky nakoupili, ale moc jsem toho nestihla okouknout, protože mě tam Vojta prozkoumával veškeré prostory objektu a Štěpulka brečel v kočáře. Takže příště nechávám děti tatínkovi a vyrazím sama :wink:

Markét, gratuluju k zoubku. U nás to vypadá, že se klube další, alespoň příznaky k tomu má. V noci vstáváme prakticky pořád :rolling_eyes:

Dneska jsem koupala Biana, měly byste vidět ten výraz. Vydrží stát, ale tváří se děsně trpitelsky. Jakože: dělá ti to dobře, když mě namáčíš? :grinning:

Jdu na Účastníky zájezdu :grinning:
25. srp 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melissko,
nevím, ono jí něco bylo jen v pátek, v sobotu nic. A dneska má průjem, tak třeba je to k tomu. Ale na teplotu se nechová
jo ták, tak to chce do sekáče bez dětí, jo? No tak to nevím, nevím :slight_smile: Když to nemůžu vyzkoušet.. A dá se tam jet s kočárkem?
ak odjeď :slight_smile:
25. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky koukam na ucastniky, jinak mala opet jeste nespi, tak jsem ji na chvili dala k tatkovi kdyz se cely den nevidi :slight_smile:

Market, blahopreju k zoubku a dalsi at jsou bez komplikaci :wink:

Gali, takze mas Lencu zase doma nebo zustala u vasich?

holky, premyslim,ze bysme zitra jely do Rce... rano bych rada stihla tu skolu a pak musime nakoupit, tak uvazuju o ceste do Rce... ve ST nebudu mit auto a v patek dopo jedeme znovu... tak co spachat setkani??????

jinak o tom sekaci nevim a ta ulice se Ivet jmenuje Riegrova :wink: taky bych tam rada nakoukla, ale to by mi musela mala spat, jinak se to neda a nebo jestli maji i v sobotu, tak vzit tatku na hlidani sebou, jenze ten radsi bude makat na baraku....

jooo a v o vikendu je pry snad nejaky louceni s prazdninama.. souteze pro decka, tak se tam asi s terezkou vypravime... :wink:
25. srp 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANi,
jasně, že je u nás, nemocná chce domů
Já bych byla pro pátek, to už doufám, že budu mít Leninku zdravou, zítra to nepůjde
nebo tam Jani někdy můžeme v sobotu spolu, případně ten pátek :slight_smile: Jestli teda Lenča bude zdravá. A na loučení taky chceme.
25. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
nevíte, kde by se na Lenču dala v Roudnici sehnat nějaká bekovka?
25. srp 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, chudák Lenička, pořád se jí to táhne :frowning2: tak ať je brzy líp.

Jani, my v pátek rozhodně můžeme (aj do sekáče :grinning: ) s kočárkama se tam dá.
25. srp 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, tak v pátek?
A my ještě uvidíme, jak to bude s tím naším zdravím, ale doufám, že už dobrý, jinak by ve Čt Lenička nemohla na vítání.
IVET, jak to probíhá, jak je to dlouhý? A focení je nějaký ofic nebo co si vyfotíš, to máš? A berou se tam babičky?
25. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, bylo tam vystoupení malých holčiček (moc hezký, až mi slza ukápla :sweat_smile: ) pak takový to povídání, že je vítaj, pak podpisy do knihy, daj ti bryndák, kostičky s obrázkama a knížku Deníček děťátka nebo co a focení u kolíbky. My jsme tam měli celou famílii a ještě lidi navíc a fotili jsme si i sami, abychom měli víc fotek. Ale samo že tam je fotograf od nich, ty fotky stála jedna snad 15,-Kč (to už si nepamatuju). Jo a natáčí to na DVD. Taktéž k zakoupení.
25. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVETKO,
děkuju za info :slight_smile:
Deníček děťátka nechcííí, co s nima :slight_smile: Jeden jsem si koupila a za 2h jsem další dostala na VZP, tak jsem tamten koupenej vyměnila za knížku a teď mi daj další, jo? :slight_smile:
Vystupovat teď bude Leničky školka :slight_smile:
ROdiče jsem rozhodli předtím nebrat, aby nás tam nebylo jak máku, tak to tak asi necháme a půjdeme jen my čtyři.
25. srp 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pátek můžeme taky. Teda jestli se můžeme přidat :wink: A Gali, zas je tam nějak víc věciček pro holčičky, co jsem si stačila všimnout. Kluci jsou chudáci vždycky nějak v nevýhodě ve výběru věciček.

Vítání je asi tak na půl hoďky. Záleží za jak dlouho se dostaneš k focení u kolíbky.
25. srp 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELISKO
no to je jasný, že se máš přidat, v podstatě jsme si měli snad založit diskuzi Roudnice, nééé? Jak tak čtu,tak se tu většinou drbe jen o Rci :slight_smile:
Já už taky vím, že jsem si přála špatný pohlaví, co se obleků týče. Bohužel. Ale vybrala jsem Míšovi pěkný "hadry" na vítání, teda, mně se to líbí :slight_smile:
25. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen abysme se dovnitř všichni s kočárkama vešli :wink:

V čem nakonec razíte na vítání?
25. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem mu hnědej kompletek - semišový kalhoty a vestičku, kalhoty tmavě hnědý, vestička hnědotmavě-hnědo-světle-bílá proužkatá a bílý body s límečkem
Veličenstvu budou zítra 3 měsíce a bude tam za šviháka :slight_smile:
25. srp 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek