Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
melissa
25. srp 2008
Gali, tak to bude Míša fešák x-)
denisa26
26. srp 2008
Ahooooooooooojte holky,

něco nového tady??
draky
26. srp 2008
DENIS,
novinky máš mít přece Týýý 🙂
denisa26
26. srp 2008
Tyjo holky, ted jsem byla na záchodě....A slabě krvácím-špiním...........co to může být ty jo???
melissa
26. srp 2008
Denis, vím že se říká, že někdy se může špinit, že je to tím jak se vajíčko zavrtává a uhnízduje. Kdy jdeš k dr.?
denisa26
26. srp 2008
Nooooo má tam dneska od 14hodin........Takže mu budu volat........

Chtěla jsem se objednat na 3září když budu doma, ale musím mu říct, že krvácím....Třeba mě vezme dneska odpo
melissa
26. srp 2008
Taky bych to neodkládala. Pro jistotu. Ať Ti řekne o co jde.
denisa26
26. srp 2008
tojo, budu tam muset zavolat dneska ..Má od 2 hodin.......

Ale jsem z toho teda úplně celá rozhozená!!
melissa
26. srp 2008
Zavolej. Je možný, že Ti řekne, abys přišla jindy, až dýl, protože on asi zatím nic neuvidí ani na utz. Ale aspoň Ti řekne čím to špinění může být. Snaž se nenervovat, odpo budeš vědět víc. Držím palce. Dej pak vědět, ju.

Jdu s klukama ven.
miluseautor
26. srp 2008
Denis a nebylo by lepší si zajet raději na pohotovost? =-)
denisa26
26. srp 2008
nevím
denisa26
26. srp 2008
Pepa mi dal telefon na svojí mámu, tak mi bude volat za chvíli
miluseautor
26. srp 2008
Co nevíš? Ty máš strach o mimi a nevíš jestli máš jen na pohovost? Tak to tedy promiň, ale já bych se asi bála jestli se něco neděje, hele. Zvlášť když už máš jeden potrat za sebou! 😞
denisa26
26. srp 2008
janý, díky za radu jo
denisa26
26. srp 2008
nikde nikdo joo =-) =-)
draky
26. srp 2008
Denis, tak co???
Špinění může znamenat kde co... Rozhodně Ti to nikdo dopředu neřekne bez prohlídky, ale snaž se nebát se. Já krvácela (nejen špinila) při obou těhu a obě děti mám 🙂 , i když jsem se, jasný, taky bála.
MILUŠ, ona ta pohotovost taky nic moc nezmůže, jen bude vědět co a jak. Ale jinak je to na tělu samotným.
Denis, někdy se taky krvácí při cystě a mohla bys mít při ní i pozitivní test - jsem slyšela...
Hele, hned se pak ozvi, jo? Ať víme co a jak! Myslím na Tebe!
denisa26
26. srp 2008
No mluvila jsem už s dvouma doktorama.....

Ptali se mě na to samé..kdy to mám dostat..Tak jsem řekla že dneska...Tak mi poudali že pokud to není čistá krev - což není...Tak to nebude nic vážného...Že prý se stává že když to máš dostat tak se krvácí a špiní...

Říkali mi at do 14hodin vydržím, že ted stejně nic neudělám a neurychlím, pak mám zavolat na svojí gyndu a říct mu co a jak...A on sám mi řekne...

A volala jsem do Phy na pohotovost..na vysočanskou a paní mi poudala, že jsem na začátku 5 týdne, že nic na UT neuvidí, žádnou činnost..prý nic.....že mám počkat opravdu na svýho gyndaře.....Tak nevím..

Takže čekám.................. :-|
draky
26. srp 2008
DENISKO,
je mi jasný, že máš strach, ale maj pravdu. Jediný co můžou udělat je prohlídnout na UTZ, jestli tam není hematom a vzít krev na potvrzení a pak se jen čeká, čeká, čeká.
Znáš to..
Nebo Deni, máš to dostat dneska, jo? Co když to jako fakt dostaneš? Ale zas ta čárka tam byla, malilinkatá, ale taky jsem jí viděla, takže MS to nebude.
Vydržžžžž
hlavně, ať na Tebe dneska není S. ošklivej!
denisa26
26. srp 2008
Nedostanůůůůů...nesmím.............

Dneska jsem si dělala testík a čárky jsou silnější...........................Vždyt i z víkendu přece pěkně zesílily..
Nebyly vidět vůbec.....a ted jsou.....

Myslím si že ne..že to nedostanu.....Ale to špinění nemám celý den........

Draky? To si piš že si mě smslne!!! A vím přesně co mi bude říkat...
draky
26. srp 2008
Taky si myslím, že to nebude MS, kdyby jo, žádný čárky by nebyly... Fakt se hodně zpočátku špiní, já měla dokonce fakt jasnou krev, pokaždý. Poprvý v 6tt a podruhý vlastně taky v 6tt. Podruhý se ale odlučovalo dvojčátko.
DENIS, ale přece si nemůže dovolit Ti něco říkat, já vím, nemůže, ale udělal to, byl na Tebe ošklivej, ale je to hnusný, doufám, že teď bude mít normální náladu a ne, aby Tě ještě víc deptal
denisa26
26. srp 2008
To víš, zdrhla od něho manželka...Tak si vybíjí vztek někde jinde....

Je sám...děti mu nechala...

Fuj, mě je zle!!
draky
26. srp 2008
No to vím, říkala jsi mi to, ale Ty za to přece nemůžeš! A navíc je to neprofesionální!!!
denisa26
26. srp 2008
To určitě....Kámoška od něho odešla před měsícem......

Prý mu v ordinaci řekla, at jí dá kartu že jde jinam...A má termín porodu v říjnu 😃 😃
denisa26
26. srp 2008
Dneska má ten magor do 17 hodin vid??
draky
26. srp 2008
Ke mně je fakt normální, dokonce i o manželce mi vyprávěl
denisa26
26. srp 2008
to mě ke byl taky normální...to si nemysli
draky
26. srp 2008
tak proč už najednou není? Fakt mu nerozumím. Mně jedině naštvalo, že si do zprávy napíše M a já pak vím, že budeme mít kluka
denisa26
26. srp 2008
aha :-|
denisa26
26. srp 2008
jdu najít číslo a zavolat Kazecký na tu štítku..
draky
26. srp 2008
ale to je prkotina 🙂
hele a nechceš ho teda změnit, když tam teď budeš často?

Začni psát odpověď...

Odešli