• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
DENIS
a co fakt zkusit někoho v nemocnici??? Procházkovou, Coufalovou.... Do Prahy by se mi jezdit nechtělo.
Jéžíš, koho tam má teda??? Se budu tam bát jít
Matulinko, že už by měla přímo před porodem? No, vlastně, viděla jsem jí před 2 měsícema, tak to měla takový maličký bříško, ale když se spočítá 6týdnů mateřská, no vlastně jooo
Anebo co když bude mít špatnou právě proto, že se vrátila. :unamused:
26. srp 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVET
tak jsem byla dneska v tom novým sekáči :slight_smile: Míša má kalhoty a Lenička triko :wink:
26. srp 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draky řekla bych, že to měla těch šest týdnů před, páč tam je fakt jiná sestra určo kvůli tomu... tahle ale byla suprová, tak jestli je ta nová nějaká semetrika, tak to fakt nevím, eště jsem jí neviděla, doufám, že bude v klidu :confused:
26. srp 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to fakt letí, než jsem na ní viděla ,že je těhotná, tak rodí :slight_smile:
To je fakt, chodit k týhle byla pohodička!
26. srp 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jí viděla jako těhuli ještě úplně na začátku a to jsem ani nevěděla, že je těhu, nebylo to na ní vůbec poznat, no huvidíme s čím přijde Denisa, co je ta nová zač :wink:
26. srp 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, já bych šla jinam. Ale je pravda, že do Prahy bych už s bříškem podruhý nejezdila. Jednou jsem si to zkusila a stačilo. Protože kolikrát jsem tam letěla jen na otočku třeba na krev apod. Chápu, že na utz je ještě brzo, ale ten přístup... hrůza. Mně vždycky, když jsem odcházela z kontroly říkali, že mám kdykoliv když se mi něco nebude zdát přijet. Lepší třikrát zbytečně než jednou pozdě. To mi říkali opravdu pokaždý. Na začátku, kdy jsem měla problémy a opatrně naznačovali, že to nemusí dopadnout, i později, kdy všechno bylo v pořádku. Nezkoušela jsem dojít mimo naplánovanou kontrolu, ale po tomhle rozloučení jsem měla pocit, že jim není moje těhotenství fuk.
26. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě taky vůbec nevěděla, že je těhule, viděla jsem její bříško prvně až po šestinedělí, takže začátkem července, do tý doby jsem si toho nevšimla.
Na Denču jsem zvědavá!
26. srp 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooooj baby:slight_smile:
27. srp 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!No tak povídej!!!
27. srp 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže.......

Vzala mi krev.....Odpoledne kolem 15 hodiny budu vědět výsledky.....Ale sestra je naprosto v pohodě holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , omlouvala se , že je tam už sama, páč Evička odešla..ted má 14 dnů volno a pak nastupuje na mateřskou dovolenou...Tak toho má nad hlavu, tak se omlouvala.......Jsem jí říkala jo, v pohodě :slight_smile:

Takže krev odebrána, zatím mám zpoždění 5 dnů, takže si myslím že to klapne....Na UT mě nevzali, páč jsem v úplně raném stadium a nic by neviděl, ale poudala mi že to špinění, kor když ho nemám celý den a furt, tak nic není. Že prý se může mimís zabydlovat...

Ale v okamžiku kdybych krvácela, nebo cokoliv jiného mám hned volat. A dokonce holky, Spěváček ráno přišel, viděl mě a dokonce se i smál!!!!!!! No koukala jsem jako blázen :grinning:

A pokud v 15 hodin krev potvrdí že jsem těhu, tak po 10 září půjdu na první UT. :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS, tak to jsemm fááákt ráda! A v 15h přeju tu krásnou větu!
27. srp 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jo, nebojte se, 100% Vám napíšu...
27. srp 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale čekání je to horší než včera, co?
Hlavně, že ta sestra je v pohodě a snad teda i ten Spěváček. Ale jasný, nejhlavnější je Tvoje bříško!
27. srp 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A víš že ne? Dneska jsem v pohodě........Včera mě vyděsilo to čpinění, ale dneska jsem naprosto v pohodě.......

Já si myslím že to bude holky.....A ještě mi teda říkala, at nic netahám...páč jsem zjistila, že když něco nosím, nebo jdu rychle atd......Tak špiním......

Včera jsem měla Martase...a do 10 minut jsem špinila....Takže mi říkala, hlavně klid...a nic netahat...

Tak ted chodím jak pos*aná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Deni, tak držíme všechny pěstičky, aby bylo všechno v pořádku :wink: hlavně se teď šetři a nic nedělej. Jestli to máš takhle, tak stejně asi půjdeš na rizikový.

Gali, my se chystáme do sekáčku znova, musím ještě nakoupit nějaký svetříky teď na podzim, zjistila jsem, že letních oblečků mám mraky, ale na chladnější dny skoro nic :sweat_smile:

Jinak u nás dnes velký úspěch - malá šla po zavedení příkrmů poprvé na velkou :sweat_smile: - už jsem měla strach, protože naposledy byla minulé úterý, tak jsem se bála. Ale naštěstí nadílka dneska dorazila :grinning: my jdeme teď do města, musím si nechat udělat nový řidičák, páč jsem to od svatby (loni v červenci) ještě nestihla :sweat_smile:
27. srp 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Deni, drzim palce at to klapne...

Ivet, ja si ridicak uz vymenila, ale ted jsme zjistili, ze musim jeste prepsat technicak, ptz. je na me... a nesedi ani jmeno ani bydliste...takze me zase ceka cesta do LTM, ale asi az nekdy ke konci zari,kdyz se to nezblaznilo doted,tak to snad nejakou dobu vydrzi, az bude mit mala aspon 2 mesice...
27. srp 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky...Snad to bude dobrý....

ááááááááá Ivetko tak blahopřejůůůůů :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za bobek :grinning:
27. srp 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Denis, držím všechny palce, aby bylo všechno v pořádku. A já věřím, že bude. Jé to bude paráda, zas nám tu budou naskakovat tt :wink:

U nás probíhají pokusy o usnutí. Teda zatím spíš Vojta se pokouší, Štěpulka zkouší hlasivky v lehátku. No, to jsou zvuky :confused: :grinning:

Lítání po úřadech nás za chvilku čeká taky. Až se přestěhujeme a budeme vyřizovat novou adresu. Né že bych se na to těšila :confounded:
27. srp 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dovolala ke Kazecké....

Poudala mi, že k ní chodit nemusím, že štítka je naprosto v pořádku.........

A pokud bych byla těhotná, mám přijít na krev za měsíc, za dva..........

Takže raději za měsíc :angry:
27. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, už si tady koušu nehty :wink: :confused: :grinning:
27. srp 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volala jsem tam vpůl 3 výsledky prý ještě nepřišly... :confused:
27. srp 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám zavolat zítra... :angry:

paní z nemocnice si prý přijela pro krev až dneska v půl 12..Takže mám zavolat zítra :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ráno hned v 8 hodin
27. srp 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
uáááááá jsem napnutá jak špagátek :angry: :angry: :grinning:
27. srp 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi ani nemluv Ivetko....

Ale furt jsem to nedostala :wink:
27. srp 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak furt tomu přikládám důraz, jako že joo :confounded:
27. srp 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je jasnýýýýý :grinning: :grinning: máš pozitivní test a poslední čárka co jsem viděla, už byla pěkně tlusťoučká, takže je to JASNÝÝÝÝ duben nebo květen a budeme tady mít další miminečko :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu zjistit co a jak a koukam, ze se jeste nic nevi..ty tedy umi cloveka napinat,vid Deni... ale to bude dobry...uz se tesime na dalsi miminko :wink:
27. srp 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme byly vcera s Teri ve skole, tak tam s ni pocitaj. poznaly jsme jeji ucitelku a videly tridu... tedy, na to,ze v pondeli zacina skola, tak tam to je jak po vybuchu....teprve ted meni okna, izolujou a budujou,tak jsem na to zvedava, jak to stihnou...

jinak jsem zjistila, ze uz tam nekdo falsoval muj podpis... meli mi poslat rozhodnuti o prijeti a to potrebuji ode me podepsat,tak po 15 minutovym hleani to nasli i s podpisem,ale ten jaksi nebyl muj... :fearful: :fearful: no, hlavne ze ji vezmou..

dostaly jsme pekny seznam potrebnych veci a jely rovnou na Melnik nakupovat. stejne jeste x-veci chybi,tak to musime sehnat v PA v Rci...
27. srp 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :wink:

holky co nějaký to kočárkování?????
27. srp 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek