Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
denisa26
28. srp 2008
Tak to nechápu....Jak může být 313 vyšší než 200????????????????????????????????
denisa26
28. srp 2008
Prej tam má pacientku....Tak až "dodělá" pacientku....Tak se ho zeptá a zavolá mi
draky
28. srp 2008
no normálně ne, vždyť 313 je víc než 200 nebo neeeee? 😕
draky
28. srp 2008
tak to tu ještě vydržím, teď jdu hledat princeznovský šaty
denisa26
28. srp 2008
Jo, dobrý DRAKY už jsem si ten článek přečetla...

Spadám do časné gravidity..
denisa26
28. srp 2008
Bože.......Já jsem nějaká mimo 😃 😃 😃 😃 😃

Sorryyyyyyyyyy Draky 😃 😃 😃
draky
28. srp 2008
ne ne, do gravidity, časná je tam psaná DO 200, ty máš NAD 200 😉
dobrý, já chápu, že jsi mimo, byla bych taky!
denisa26
28. srp 2008
Jojo, už jsme se srovnala s mozkem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Fuj, to je ostuda ale :-N
draky
28. srp 2008
Nejsi, to je normální! 😃
draky
28. srp 2008
Bože, to naše dítě je děsný 🙂 Mluví v reklamách!!!
Včera jsem se jí ptala, co to chce od toho ježíška a ona, že divadlo. A já "a ještě?" a ona "nevím, poraď mi", tak říkám, "na nožičku" a klepla jsem jí na chodidlo - a ona na mně koukla a s blaženým výrazem "ped ek" (nebo jak se to píše, je to reklama na něco jako pemzu na nohy! A to měla říct "brusle"
A teď přišla se svým dětským mobilem a ať zmáčknu trojku a vyfotím jí. Hotovo a ona se "koukne" a prej "jé, já se tam nějak lesknu, asi budu muset používat klínenklír! 🙂
A to se rozčesává a pořád, že její "šaumá" je tak dobrá a musím koukat na její šátek, že vyprala i rajče a broskve 😃
denisa26
28. srp 2008
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Tak to je super Gali...... 😃
denisa26
28. srp 2008
Ty děti jsou tou televizí úplně zblblý vid? 😃 😃
draky
28. srp 2008
no, ona nem§že nic dělat, když je reklama! Asi si nahraju hodiny reklamy a bude 😃
draky
28. srp 2008
....tak že by deníska telefonovala????............
denisa26
28. srp 2008
Tak ted draky nevím.....

Spěváček poudal, že nevyloučil ani zda jsem či nejsem....

Ale mám přijít 3 září ve 13,15..prý na mě kookne =-) =-)
ivee
28. srp 2008
Dobré ránko holčiny,
Deni, když máš 313 tak to je jasný - referenční hodnota 0 - 5 jednotek. Na mý krvi bylo 122 :-p takže ještě míň 😃 😃 Půjdeš na riziko, když jsi špinila??? Mně to doktor nabídnul sám od sebe (stejně bych šla, měla jsem nevhodné pracovní prostředí jakože ředidla, chemikálie atd.)
Gali, Lenička teda perlí 😃 😃 pak že to děti nevnímají 😃
denisa26
28. srp 2008
Ahojky Ivet...

Prý se toho špinění nemám obávat, nic to není..Kor kdyš špiním jenom obden a néé celý den.....
draky
28. srp 2008
Denis, já myslím, že Ti ti řekl, protože -tě neviděl a vlastně nejde takhle vyloučit mimoděložko, tak se jistěj

-ivet - tekla jí krev z nosu a ona měla hysterák, že je to jako n¨v tou houzovi, jak tam zvracej tu zelenou krev 😃
denisa26
28. srp 2008
Tak jooo, vydržím do středy, ono mi stejně ani nic jiného nezbyde... :-x
draky
28. srp 2008
Provedla jsem transfer do postýlky a zase řev 🙂
Omlouvám se za příspěvek, ťukala jsem jedním prstem...
IVET a než jsem vysvětlila, že se blinkala někdy krev a to zelený nebyla krev.. A vysvětlovala jsem, že krev je jen červená a ona na to "no jo mami, ale někdo má MODROU krev"
a když měla horečku, byla u našich a mamka zkoumala, co jí bolí a když se jí ptala na ouško, jestli jí nebolí, tak prej né, co by jí na něm bolelo a mamka - no, jestli tě v něm nepíchá a tak" a ona se prej podívala a "copak tam mám vosu nebo co?
draky
28. srp 2008
Hele, ber to takhle, že čárka je, hodnoty přesahují to, co tam bylo psáno na graviditu a víc stejně nebudeš vědět.
Já s Lenčou byla na UTZ ještě před tím 6tt a byla jsem z toho pak vedle, nic vidět nebylo, takže mi Coufalka řekla, že buď jsem a je to ještě málo a proto není nic vidět nebo se tam neuděl zárodek nebo ještě něco a já byla tak vyjukaná a vedle, že by bývalo bylo lepší tam vůbec nebýt. Takže být teď na UTZ, byla bys taky vedle z toho, že nic nevidí, že co když nic...
denisa26
28. srp 2008
Tojo, já si osobně myslím, že jsem, ale jsem v klidu, vydržím do středy a pak se uvidí 100% že jo...

Těch 5 dnů ještě vydržím x-)
draky
28. srp 2008
Tak buď v klidu, šetři se a těš se na středu 😉
Míša si umlaskal paleček a usnul, tak jdu něco dělat..
Mějte se!
jana.rce
28. srp 2008
teda koukam ze drama stale pokracuje... co se tyka tech hodnot, tak to nevim, ale verila bych zkusenym matkam 😉 takze uz se muze gratulovat, tehulko...😉

jj, Gali, Lenicka fakt vali, to jsou obcas super prezblepty nebo nazory 🙂 To Teri prisla s tim, ze bratranek nemuze chodit na kolotoc, ptz. ma alergii na roztoce... no a ty kolotoce se vzdycky roztoci .. 😃 😃
denisa26
28. srp 2008
Ahoj Janííí

jooo, to s těma roztočema když jsi psala, to je super, to jsem se pobavila.... 😃 😃 😃

Je fakt, že děti perlí 😃
jana.rce
28. srp 2008
jen si to pamatovat,co? a ja jsem lajdak na psani, tak si toho moc nezapamatuju... :-p

aaaa uz mi mala chrape (doslova) na ruce, tak se jdu oblect a razime s kocarem do skoly zaplatit obedy...auto nam dnes zabavil tatka, musi jit reklamovat ty futra co nam blbe vyroibly ]-(
denisa26
28. srp 2008
Tak já si půjdu asi taky lehnout.... x-) x-) x-) x-) x-)

Dneska jsem pásek musela povolit o jednu dírku 😃 😃 😃 😃 😃

Jsem tu sama, tak se půjdu vyšůůrat, zamknu a půjdu si hajnout... 😃
miluseautor
28. srp 2008
Koukám, že tady se asi kočárkuje nebo chrní 😃
denisa26
28. srp 2008
No tak já mám vyspinkáno 😃 😃 😃

Ještě že tady ta sedačka je 😃
jana.rce
28. srp 2008
holkyyyyyyyyy, tak jak zitra????? my mame tatku doma, ptz. jde k zubari, ale rikala jsem mu, ze kocarkujeme a tak pro nas pak znovu do Rce klidne prijede.... tedy jestli se tu nejak domluvime a bude aspon trochu dobry pocasi...

tak dejte vedet!!!!!

Začni psát odpověď...

Odešli