• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Tak to nechápu....Jak může být 313 vyšší než 200????????????????????????????????
28. srp 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prej tam má pacientku....Tak až "dodělá" pacientku....Tak se ho zeptá a zavolá mi
28. srp 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no normálně ne, vždyť 313 je víc než 200 nebo neeeee? :fearful:
28. srp 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tu ještě vydržím, teď jdu hledat princeznovský šaty
28. srp 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, dobrý DRAKY už jsem si ten článek přečetla...

Spadám do časné gravidity..
28. srp 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože.......Já jsem nějaká mimo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sorryyyyyyyyyy Draky :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne, do gravidity, časná je tam psaná DO 200, ty máš NAD 200 :wink:
dobrý, já chápu, že jsi mimo, byla bych taky!
28. srp 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, už jsme se srovnala s mozkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Fuj, to je ostuda ale :sweat_smile:
28. srp 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsi, to je normální! :grinning:
28. srp 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože, to naše dítě je děsný :slight_smile: Mluví v reklamách!!!
Včera jsem se jí ptala, co to chce od toho ježíška a ona, že divadlo. A já "a ještě?" a ona "nevím, poraď mi", tak říkám, "na nožičku" a klepla jsem jí na chodidlo - a ona na mně koukla a s blaženým výrazem "ped ek" (nebo jak se to píše, je to reklama na něco jako pemzu na nohy! A to měla říct "brusle"
A teď přišla se svým dětským mobilem a ať zmáčknu trojku a vyfotím jí. Hotovo a ona se "koukne" a prej "jé, já se tam nějak lesknu, asi budu muset používat klínenklír! :slight_smile:
A to se rozčesává a pořád, že její "šaumá" je tak dobrá a musím koukat na její šátek, že vyprala i rajče a broskve :grinning:
28. srp 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to je super Gali...... :grinning:
28. srp 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty děti jsou tou televizí úplně zblblý vid? :grinning: :grinning:
28. srp 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ona nem§že nic dělat, když je reklama! Asi si nahraju hodiny reklamy a bude :grinning:
28. srp 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
....tak že by deníska telefonovala????............
28. srp 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted draky nevím.....

Spěváček poudal, že nevyloučil ani zda jsem či nejsem....

Ale mám přijít 3 září ve 13,15..prý na mě kookne :confused: :confused:
28. srp 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holčiny,
Deni, když máš 313 tak to je jasný - referenční hodnota 0 - 5 jednotek. Na mý krvi bylo 122 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ještě míň :grinning: :grinning: Půjdeš na riziko, když jsi špinila??? Mně to doktor nabídnul sám od sebe (stejně bych šla, měla jsem nevhodné pracovní prostředí jakože ředidla, chemikálie atd.)
Gali, Lenička teda perlí :grinning: :grinning: pak že to děti nevnímají :grinning:
28. srp 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivet...

Prý se toho špinění nemám obávat, nic to není..Kor kdyš špiním jenom obden a néé celý den.....
28. srp 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, já myslím, že Ti ti řekl, protože -tě neviděl a vlastně nejde takhle vyloučit mimoděložko, tak se jistěj

-ivet - tekla jí krev z nosu a ona měla hysterák, že je to jako n¨v tou houzovi, jak tam zvracej tu zelenou krev :grinning:
28. srp 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jooo, vydržím do středy, ono mi stejně ani nic jiného nezbyde... :zipper_mouth:
28. srp 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Provedla jsem transfer do postýlky a zase řev :slight_smile:
Omlouvám se za příspěvek, ťukala jsem jedním prstem...
IVET a než jsem vysvětlila, že se blinkala někdy krev a to zelený nebyla krev.. A vysvětlovala jsem, že krev je jen červená a ona na to "no jo mami, ale někdo má MODROU krev"
a když měla horečku, byla u našich a mamka zkoumala, co jí bolí a když se jí ptala na ouško, jestli jí nebolí, tak prej né, co by jí na něm bolelo a mamka - no, jestli tě v něm nepíchá a tak" a ona se prej podívala a "copak tam mám vosu nebo co?
28. srp 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, ber to takhle, že čárka je, hodnoty přesahují to, co tam bylo psáno na graviditu a víc stejně nebudeš vědět.
Já s Lenčou byla na UTZ ještě před tím 6tt a byla jsem z toho pak vedle, nic vidět nebylo, takže mi Coufalka řekla, že buď jsem a je to ještě málo a proto není nic vidět nebo se tam neuděl zárodek nebo ještě něco a já byla tak vyjukaná a vedle, že by bývalo bylo lepší tam vůbec nebýt. Takže být teď na UTZ, byla bys taky vedle z toho, že nic nevidí, že co když nic...
28. srp 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tojo, já si osobně myslím, že jsem, ale jsem v klidu, vydržím do středy a pak se uvidí 100% že jo...

Těch 5 dnů ještě vydržím :dizzy_face:
28. srp 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak buď v klidu, šetři se a těš se na středu :wink:
Míša si umlaskal paleček a usnul, tak jdu něco dělat..
Mějte se!
28. srp 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukam ze drama stale pokracuje... co se tyka tech hodnot, tak to nevim, ale verila bych zkusenym matkam :wink: takze uz se muze gratulovat, tehulko...:wink:

jj, Gali, Lenicka fakt vali, to jsou obcas super prezblepty nebo nazory :slight_smile: To Teri prisla s tim, ze bratranek nemuze chodit na kolotoc, ptz. ma alergii na roztoce... no a ty kolotoce se vzdycky roztoci .. :grinning: :grinning:
28. srp 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janííí

jooo, to s těma roztočema když jsi psala, to je super, to jsem se pobavila.... :grinning: :grinning: :grinning:

Je fakt, že děti perlí :grinning:
28. srp 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen si to pamatovat,co? a ja jsem lajdak na psani, tak si toho moc nezapamatuju... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aaaa uz mi mala chrape (doslova) na ruce, tak se jdu oblect a razime s kocarem do skoly zaplatit obedy...auto nam dnes zabavil tatka, musi jit reklamovat ty futra co nam blbe vyroibly :angry:
28. srp 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si půjdu asi taky lehnout.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska jsem pásek musela povolit o jednu dírku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem tu sama, tak se půjdu vyšůůrat, zamknu a půjdu si hajnout... :grinning:
28. srp 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že tady se asi kočárkuje nebo chrní :grinning:
28. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já mám vyspinkáno :grinning: :grinning: :grinning:

Ještě že tady ta sedačka je :grinning:
28. srp 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyyyyyy, tak jak zitra????? my mame tatku doma, ptz. jde k zubari, ale rikala jsem mu, ze kocarkujeme a tak pro nas pak znovu do Rce klidne prijede.... tedy jestli se tu nejak domluvime a bude aspon trochu dobry pocasi...

tak dejte vedet!!!!!
28. srp 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek