• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
bre rano,tak ja jdu pomalu budit rodinku a musime vyrazit,aby Toma vzali,jedeme do Msenych...takze kdybyste se naaaaaahodou na tom kocarkovani dohodly, dejte mi prosim vedet na mobil, uz se tu urcite neobjevim. diky a pekny den
29. srp 2008 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsem chtěla napsat Janče a ona tu už nebude...
Má s sebou Terezku, snad?? Tak chtěla někam na hřiště. Vzhledem k tomu, že jdou na nožičky, tak je blízko Trend, jestli teda.. My můžeme, snad jo. Včera byla L. už dobrá, i když má pořád dietu. A chtěla na kolo.
Tak písnu Janě SMSku a kdyžtak se tam sejdeme, kdyby se někdo chtěl přidat.
Na netu taky už nestihnu být, asi. Mladší dráče je dneska nějak aktivní, ranní přikojování ho neuspalo a teď tu mlátí do hrazdičky :slight_smile:
29. srp 2008 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky
tak jsme to, vzhledem k počací, zrušily...
29. srp 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,

jj, je tam pěkně hnusně.

Jsem byla ráno u zubáka a srabík jsem si nechala raději píchnout injekci, páč ty zuby mám dost citlivý a nějak mi ta držka tuhne víc a víc místo, aby to už bylo nakopak. :sweat_smile:
29. srp 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tady to fakt zije :confounded:

vcera jsme byly na kyclich a vse v poradku...jen jsme nestihly tu laborku na odber krve a to jsme vyrazeli z domova pred sedmou hodinou.

Ale jeli jsme s tatkou do Msenych lazni se zubem, kde berë Dr. rano do osmi akutni pripady,jako na pohotovosti...jsem si naivne myslela,ze zubni pohotovost je v Usti a tu pry uz zrusili a musi se do Litvinova!!!! a v Praze pry nevezmou, kdyz nereknete, ze jste tam na navsteve, ptz. pry jinak berou jen stredni cechy... sila, fakt!!! No hlavne ze Tomovi Dr. pomohla,ale stejne musi za 14 dni znova do Budyne (IVETKO, MOC DIKY ZA KONTAKT, MOC TO POMOHLO!!!!) a pak se uvidi.. v kazdym pripade ma po bolesti, coz jsem i ja rada a byl tak s nami cely den... a az pojede do Budyne, tak mi aspon pohlida Janulku a ja si skaknu na gyndu na kontrolu po sestinedeli, konecne :grinning: :grinning:

Gali, Misa byl fakt fesak :slight_smile: a kde jste nechali tatku,ze neni na fotce s vami? :wink: Videla ses tam s Marketou,vid? K nam prijedou zitra na navstevu s malym Jamiem, tak se na toho ctvrtrocniho kloucka tesim :slight_smile:
30. srp 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI,
no taťka fotil :slight_smile: JJ, viděla jsem je, prej konečeně budou v Rci, tak je třeba někdy i potkám.
Je dobře, že kyčle dobrý a s těma zubama je to fakt děs, já vím, že to Ústí rušili, ale myslela jsem, že je pohotovost v Teplicích a jak vidím, tak asi nééé
Teď jsme přišli z loučení prázdnin, jé, to byla blbárna, bolí mně z toho pěkně hlava ještě teď
30. srp 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že tady ticho po pěšině ...
My jsme Gali taky byli na tom loučení s prázdninama (hlavně Inka Rybářová teda byla výživná :confounded: ) doufám, že se takovejch blbáren nebudu muset v budoucnu účastnit. A Mišánek fešák :wink:
Jani, tak aspoň, že tak :wink:
Jinak u nás vše stejné, papáme o sto šest, nesmí ani vidět tu lžičku, protože hned otvírá chlebárničku :grinning: Teď jsme byli samá návštěva, tak jsem sem ani moc nezavítala, ale snad se to tu po víkendu hne. :wink:
31. srp 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno a hlavně hodně štěstíčka všem školáčkům a školkařům :grinning: my jsme šli vyprovodit synovce do 1. třídy :grinning:

Kde jste všechny????
1. zář 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooj

tadýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska byla ráno Praha teda šíleně zasekaná!! Jak jeli všichni poprvé do školy
1. zář 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Vojtíka máme ve školce, za chvilku pro něj jdu, tak jsem zvědavá na nové dojmy po prázdninách. Ráno byl hrdina, mluvil o tom celý víkend, těšil se. Ale když jsem se s ním loučila mezi dveřmi, tak jsem dostala hned dvě pusinky a ujišťoval se, že po o opravdu přijdu. Jinak Štěpulkovi se tím pěkně rozhodil režim, spinkání a tak. Tak teď leží na dece a nespokojeně mručí. Nejspíš by spal, protože když se o usnutí pokoušel kolem deváté hodiny, tak byl 4x probuzený. Chudák.

Jinak příkrmy u nás neletí. Teda letí, ale jinak než bych si představovala. Zvedá se mu žaludek, kašle, zívá, plive. Všechno možný, jen aby nemusel jíst. Asi budeme na kozostravě do 18 :wink:

Denis, tak jak je?
1. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janííí,

strašně ospale... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Doma je to v poho, to si lehnu a neřeším to ale v práci trpím jako zvíře :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Ve středu Vám podám info, nechce se mi ani psát..nic prostě!Hrozný :sweat_smile:
1. zář 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že tady to fakt žije :confused: :sweat_smile:
1. zář 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
... no, to žije... teda...
DENIS, holky,
já myslela, že se ve středu kočárkuje???? My taky můžeme, máme volno
1. zář 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nedivte se, že to tady tak žije, když každá jen nakoukne a napíše, jak to tu žije. Páč pak to žít nebude. Budeme to tu mít takové jaké si to uděláme :wink: Jsem po tom žehlení nějaká chytrá, co :grinning: Však jste měly vidět tu hromadu, jsem na sebe náležitě hrdá :slight_smile:

Kdy že se ve středu kočárkuje? Má to být to dopolko co navrhovala Denis? My můžeme ale jen do půl dvanáctý, protože kolem třičtvrtě musím být ve školce pro Vojtíška. Sice tam stejně čekám min. dalších 15 minut, protože s jídlem se fakt babrá, ale musí vidět, že tam stojím a čekám. Takže tak jsme na tom my.

Jinak my jsme dneska s Ivet trénovaly kočárkování na nečisto. Potkaly jsme se ve městě, když jsme s klukama čekali na taťku. Jo, a Ivet Honza říkal, že jsi taková sympatická. To byl fofr jak k tomu tak rychle přišel, co :wink: :grinning: :grinning:
1. zář 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Melis se nediv, toho si chlapy všimnou hnedky, anebo když jde ženská bez podprsenky :grinning: Jsme minule takhle jednu slečnu potkali a to najednou viděl dobře hele :confused: :sweat_smile:

Jinak s kočárkováním souhlasím :grinning: kočárkovat si můžete jak chcete, ale předem se omlouvám, neboť já opravdu nedorazím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pozdravujte ty svoje prďousi, přes den sem zase možná nakouknu. :wink:
2. zář 2008 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,

no já jsem zítra doma.....ALE......

v 10 jdu k zubaři...ale jenom na čištění kamene, to je dobrý.......a pak až ve 13,15 jdu ke Spěváčkovi...

Ale každopádně od 10 bych měla býti v Rci.....
2. zář 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Milu, souhlasím taky se občas divím, čeho si chlap všimne :wink:

Denis, taky dneska razím k zubaři. Ale jen na preventivku, tak doufám že se tam moc nezdržím. Od pěti mám kosmetiku, ale hlídat kluky bude tetka, protože Honza jde na barák pokračovat v malování.

Dneska bylo docela hezký ráno. Byli jsme vyprovodit Vojtu do školky a když jsem jela domů, tak Štěpán usnul. Máme teď v tom spinkání trošku chaos. A tak jsem jezdila, všude klid a počasí taky fajn.

Jdu vařit a přebalovat, protože cosi cítím... Jo a máme druhý zub :slight_smile:
2. zář 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu taky na preventivku.....Ona vždycky vezme rovnou ten kámen..To nesnáším, blééé :unamused: :frowning2: :confounded:

Dneska vypadá že bude zase hezky, akorát to ráno když jsem vykoukla...Všude mlha...Nebylo nikam vidět...No hnus...

Už to zase začne! :rolling_eyes:
2. zář 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mě bolí hlava jako blááázen!!!!!!!

Zkusím jet dom v 1 hodinu, sad to projde..

No holky, napadlo mě....Nechcete se zase někdy sejít o víkendu nějak odpoledne???? Třeba v sobotu někdy, či neděli po obědě......Aby s námi mohla i Míla??
2. zář 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, já to pochopila, že jde jen o preventivku.

Já jsem pro, můžeme se sejít i někdy o víkend. A co na to Míla?

Tý jo, ten nás pes je vyčůranej. Když jsem dorazila ze školky, tak jsem si jen přehodila tričko a rifle přes křeslo, páč za chvilku se oblékám znovu a jdeme ven. Bian toho hned využil a když jsem se vrátila z kuchyně tak ho vidím jak ležím na tom tričku na zádech a spí s otevřenou pusou. Teda tlamou.

Jo, a ještě vám napíšu story co se mi podařilo s GPSkou. V sobotu mi ji mamka dala, jestli bych jim do ní nenahrála nový aktuální mapy přes počítač. Hrála jsem si s tím asi 3 hodiny. Nejdřív to totiž chtělo aktualizovat data. Trvalo to dost dlouho a najednou hláška na počítači, že nastala jakási chyba. Tak jsem to odpojila, že to nahraju znova a když jsem pustila GPS, tak v ní bylo pusto a prázdno. Mapy jsou fuč. Vlastně všechno je fuč :confused: Máte s tím někdo zkušenosti? Půjde to nahrát nazpátek?
2. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Melis, no tak to nevím, ale mělo by to jít..... Vilda mi takhle nahrával mapy i do telefonu, můžu se ho na to zkusit zeptat.

Mno já jsem pro, ale září mám docela zabitý.. každý víkend něco máme, takže nevím no! :fearful:

Jinak s tím hafanem, Melis naše Nelča je to samý a nejradě spí v lavorku s ponožkama... už je kvůli ní ani pomalu neuklízím :grinning: anebo když je v koši s prádlem ještě malý kopec a ona na něj vyskočí, tak je okamžitě tam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě asi hafani potřebují cítit páníčků pach no!
2. zář 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: kde fou? :unamused:
2. zář 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud se tu nektera ukazete a domluvite na zitra to kocarkovani,hodte mi prosim avizo na mobil, ja rano zase vyrazim brzy a uz se sem nejspis nedostanu.... tedy,pokud se muzem k vam pridat.....
2. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nakukuju kvůli kočárkování. Myslela jsem, že bysme mohly na Denču počkat před zubařem. Jenže asi žádná nevíme ke kterému chodí.
2. zář 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám, že kočárkování je domluvený-nedomluvený :frowning2:
My se asi radši nepřidáme, protože byste stejně nic neslyšely, když pojedeme my... Míša v kočáru být nechce a dává to náležitě najevo, posledních pár dní :angry: nebo leda zoubky, jinak fááákt nevím. Zajímavý je, že v Trendu spí a je tam v pohodě, asi se tam na zahradu nastěhujeme :grinning:
2. zář 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, my jsme na tom s kočárkem dost podobně. Pokud se zrovna nespí, tak se v něm křičí. Štve mě to, ale už jsem si trochu zvykla, protože ven prostě musíme. Takže jestli se bude kočárkovat, tak se v klidu přidej, budeme mít řev duo :wink:
Pádím do sprchy a do hajan.
2. zář 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

tak co, kočárkovaly jste???? Já dneska byla u toho zubáka do půl 12, děsný..Jak je pomalá....Chodím k Husákové......
A dostala jsem nějakou brožuru pro těhotné, tak si jí musím prostudovat a musím si koupit nějaký sráč na zuby..

Jinak jsem byla u Spěváčka......Byla jsem tam 10 minut...a to ani ne..Vzal mě na ultrazvuk, mimoděložní to není naštěstí, ale ani nic nebylo vidět..Ale vůůůbec nic :slight_smile:
Tak mě objednal na 1října.....až :confused: To bych měla býti v 9tt.......Jo a změřil mi pátek...Asi ze 3 úhlů :slight_smile:

Jinak jsem v 5tt a 2 dny......Kolikrát jste chodily vy holky na prohlídky? Já někde četla a co jsem se bavila i s holkama, tak chodí po 14dnech prý....Jinak Spěváček aspoň neměl kecy, ale i tak byl odměřen...Ale aspoň neměl kecy... :unamused:
3. zář 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, změřil mi PANEV...Ne pátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Debil, fakt už :grinning:
3. zář 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já se omlouvám, že jsem dneska nedorazila na kočárkování, ale slíbila jsem pomoc manžovo mamce na zahradě, protože od nich dostáváme zeleninu pro malou a tak, tak jsem jela tam. Jinak u nás nic novýho ani nejni :slight_smile: vlastně jo, jsem ostříhaná na krátko :grinning:
Deni, 5+2 je maličko, já jsem byla na utz když jsem byla 7+0 a bylo tam vidět taky skoro nic :grinning: váček a tlouklo srdíčko, jen taková pidi tečka. No a další utz jsem měla cca ve 12. týdnu. A to už tam byl takový medvídek a mával packama :grinning:
3. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek