• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj,

Denis, když nejsou problémy, tak se obvykle ze začátku chodí jen jedenkrát za měsíc, později po 3 týdnech a ke konci každý týden. Ale každý doktor je jiný, vím že někdo už od začátku chodil ob týden. Pátek :grinning: Tak pánev měří, aby zjistili jestli ji nemáš příliš úzkou pro porod a míry se zapisují do těhu průkazky. Brali na Tebe kleště? :slight_smile:

Dneska jdu spát dřív, protože zjišťuji, že mi na stará kolena přestává stačit 6 hodin přerušovaného spánku. Dobrou
3. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

jůůůů Ivet ty jsi nakrátko????????? Tak to hod fotečku, at kooknu, i když tobě to bude slušet, tebe si v krátkých dokážu představit :wink: :wink:

Aha..Já včera s Jardou zkoumala net a doma odborné knížky co máme a tam taky psali, že se ze začátku chodí po 4-6týdnech..Když nejsou problémy, tak jsem se trochu uklidnila....
Já totiž chodím na duben 2009 a některý holky co tam píšou mě celkem děsí...Tak to chodím jenom občas a moc je nečtu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nebo se aspoň snažím

Jojo Jani, takovými kleštěmi ošklivými :grinning: ...zepředu, zezadu, zboku....Takový trapný to bylo....Kor když tam ležíš nahatá, hambatá :grinning: :grinning: :grinning:

Mě jde spíše o to, že bych chtěla vědět, zda je to živé..Ale kamarád co dělá v Ústí mi psal, že se pokusí mi zařídit UT......Tak bych k němu za týden zajela...Aspon spíše pro vnitřní klid...
Páč měsíc nevydržííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,

Denis a proč do dubňaček, když máte termín v květnu? :confused:

Ale vydržíš.... stejně tam nic neuvidí.... a ty budeš tam kde jsi teďky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ted už je květen od rána založen......Ale do té doby nebyl...Ale ono už je fuk, zda duben nebo květen

Ty jo, dneska nemám v práci co dělat hergot, toto zase nebudu utíkat hergot..
4. zář 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj,
jdu vám jen napsat můj nejnovější a zatím největší úlet kojo-demence. Šla jsem na nákup do Billy a nechala jsem ho tam :rolling_eyes: takže jsem se musela vrátit (naštěstí tam ještě byl). Demenci zdar! :angry:
4. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus zensky:grinning:
tak ja uz ty my dablice nemuzu...spi max. 40 min a pak se hned dozaduje jidla, ktery vzapeti stejne vyblije:frowning2: a je jedno,jestli kojim,nebo dam nutrilon,nevydrzi spat proste delsi dobu a bez jidla taky nevydrzi... chjo,snad to pomine...

jinak dnes jsme behem 2 hod. 2x musely prebalovat,jak se poprdela,takze to beru jako uspech :wink: asi nam zabiraji i ty novy kapky baby calm,ptz. uz tolik nerve bolesti, tuk, tuk, tuk...

a kraaaaasne jsme se dneska smaly, to nebyly uz jen nahody, je to fakt krasny, hned je to veselejsi :wink:

jooo Milu, ani jsem ti nepodekovala za ty recepty na pudinky, uz jsem 2 vyzkousela a bylo to mnamkozni :grinning: jeste je musim poslat Melissce a Galine, ktere o ne projevily zajem :wink:

Ivet, skoda zes vcera nebyla,ale chapu, ze prace s tchynkou na zahrade je milejsi .:wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: priste uz doufam dorazis :wink:
joo a Melisska rikala, ze se Kristynka dala v puli roce na dudany,ju? :wink: vsak ta fotka v albu mluvi za vse...takze mame jeste taky nadeji, ze si Janulka zvykne :grinning:
4. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ivet, tak to je tedy vesely s tim nakupem :grinning: jeste, ze ho nikdo nevzal,co? :wink:

ja vcera pro zmenu zapasila s ukolem z matiky pro 2. tridu...normalne jsem na to koukala a nedovedla to pochopit!! pak mi po x-minutach tedy bliklo,ale fakt jsem se lekla, jak uz magorim :grinning: :grinning:
4. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani není zač.... hlavně, že posloužili, taky se chystám z nich něco spáchat, ale manža poslední dobou sladký nemusí a péct jen pro sebe se mi nechce :sweat_smile:

Holky nestrašte mě, nebo těhu radši nebudu :grinning:
4. zář 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooj holky, no konečně někdo tady je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, aspon se clovek ma nac vymluvit,kdyz magori,vis? :grinning: :grinning:

recepty jsou fakt mnam, uz se tesim na vikend, budu delat asi dalsi pokus..
4. zář 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu a nejsem.... delam maso na gulas,tak litam do kuchyne :grinning:
4. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jsi tehule? nejdriv jasas a pak tu ani nepises :grinning: :grinning:

to me tedy ted Dr. nepremeroval. proste to opsal zrejme dle minulych rozmeru,co jsem byla tehu s Teri :wink: a na kontroly se chodi normos po mesici... dovedes si predstavit chodit tam po tydnu skoro 3/4 roku? no to me by teda vuuuubec nebavilo :wink:
4. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvedava, jestli dneska stihla Teri dojit vcas do skoly... prosadila si,ze pujde sama, tak uvidime... vcera sla poprve sama ze skoly a ja uz litala s malou v naruci po ulici kde je... trvalo ji to normalne 3/4 hodiny!!!

kdyz jsem se ptala,kde je tak dlouho,tak zacala,ze bylo vedro,tak si musela odpocinout na lavicce... pak ze zjistila,ze nedojedla svacinu a nevypila piti, tak to dojidala a pak jeste vyhazovala kelimek a tak se trochu courala... ja doma nadskakovala a ona v klidu... :wink:

budu si muset zacit zvykat,ze uz je samostatna a uz tu maminu tak moc nepotrebuje.. :slight_smile:
ale kdyz jsme ji vysazovala vcera odpo u klubovny,tak to najednou sama jit nechtela, hrdinka :grinning: :grinning:
4. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani a ona chodí do HOštky do školy?

TO víš k vám je to docela štreka a na tu se musela posilnit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, chodi uz tady... hnedle 1. den ve skole ji tam sbalila nejaka holcina a sedi s ni v lavici.. uz ma par kamaradek,takze si zvykla dobre, v druzine taky tak jsem mooooc rada... :grinning:
4. zář 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff,tak tady je zase na chvili po desti.. to jsem rada, jinak jsem Teri slibila,ze kdyz bude prset prijedu pro ni a vzhledem k tomu,ze mala jeste neni vzhuru (predtim mela na hlave deku a nelibilo se ji to a zase usnula), tak to bysme uz se musely zacit chystat... vsak to ta nase sikulka velka zvladne :grinning:
4. zář 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ, dyť už je to velká holka, zase se cestou nabaští a dorazí :sunglasses:
4. zář 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem tůůůůůů zase..

A víš že bavilo???? Aspon ze začátku jooo..Páč má člověk aspoň jistotu hergot...

Asi zmagořím :grinning:

Já chci aby byl už prosinec!!
4. zář 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Proč prosinec? :confused:

Hele taky by tě to za chvíli omrzelo :wink:
4. zář 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neomrzelo...
Nebo jsem zatím v takovém euforiu, že bych tam mohla chodit každý den....Jenom abych věděla, že je vše Ok :wink:

No proč..páč to už budu mezi 4-5 měsícem....A vůbec by už mohl být duben :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak na to si holt budeš muset ještě počkat, kdo si počká ten se dočká :pensive:

Hele a už to vědí doma? teda jako rodina a tak?
4. zář 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci domůůůůů....

Ještě hodinku musím vydržet....

Jo jinak špinění holky ustálo v pátek...A Mudr poudal, že prý se mimi zabydlovalo a taky jsem to ten týden měla dostat....
4. zář 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene...

My to tentokráte chceme nechat až po tý další kontrole..Víš jak..

Víte to vy :grinning: :grinning: , naši jo..páč máti hned vyzvídala :grinning: ..Jo a Pepa s radkou..páč se to dozvěděli na vodě, když jsme byli....

Jo a v práci to ví moje šefová.....

Takže až za měsíc budu na kontrole...a bude vše Ok..rozešleme a oznámíme
4. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potřebuji pomoct s albem, snad poradíte, páč jsem se už ptala hodně lidí a nikde nikdo

Když píšete do alba údaje........Jak to dělaj holky, že to mají třeba odskočené, nebo barevný a tak???

Já už zkoušela všechno možný...a nic...
4. zář 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zienky...
viem ze vas zanedbavam,citat uz vobec nestiham a pravdupovediac uz asi ani nedocitam ale co som postrehla to mi nedalo...musim gratulovat...Deniiiiiiiis blahozelam,tak predsa to vyslo :dizzy_face: a tiez budes mat kvetnatko :wink:
inac balime nase hromady veci a zajtra ma rodicia vezu do litaku :frowning2: vobec sa mi tam nechce ale muzicek nam uz chyyyba :wink:
4. zář 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Angie... už jste doma?
4. zář 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie az zajtra,hned rano o 3,30 vyrazame takze poobede budeme v ltm :wink:
4. zář 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak šťastnou cestu a dobře dojeďte. To jste tedy u vás docela dlouho co?
4. zář 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renčo, tak dojeďte OK, pátek je na takový cestování hroznej :frowning2:
4. zář 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky,

tak jak se vede?????? Dneska bude pěkně hnusně!!!! :rolling_eyes:

Včera jsem koukala na zoufalé manželky a normálně jsem se zastihla že brečím, no to je děsný teda... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek