• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ivet, kam jsi říkala že chodíš na gyndu?

Nebo v době těhotenství?
5. zář 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Angie, doufám že už jste v pořádku doma a že se tu zas brzo ukážeš. Těším se na fotky, jak za tu dobu Timmy vyrostl.

Jinak mám pro vás varování ohledně kočárkování u Labe. Dneska toho Štěpán moc nenaspal a tak jsem se asi ve 3 hodiny rozhodla jet k Labi směrem na Dobříň. Je tam větší klid, tak aby se dobře vyspinkal. Byla jsem tam téměř sama, jen jednoho plavce jsem potkala a pak nějakýho chlápka se psem. Šel proti mě a když jsme se míjeli, tak si hrabal v rozkroku. Ohlídla jsem se a on se otočil a šel za mnou. Šla jsem svižněji a on taky, zastavila jsem se, on taky. Tak se ho ptám, jestli něco potřebuje. Prý ne, jen venčí psa. Pokračovala jsem v cestě a on šel pořád za mnou. Když jsem se otočila, zahlídla jsem policajty, tak jsem otočila kočár a jela směrem k nim. Šel se mnou. Policajti se mě ptali, jestli se něco děje, tak jsem jim řekla, že pán se rozhodl mě vyprovázet a že mi to není příjemný. Zeptali se ho na psa a já nevím na co dalšího, protože jsem rychle šla směrem domů. Ale moc dlouho ho nezdrželi, za chvilku jsem slyšela jak mu pleskají boty o nohy a jak mě zas dohání. Pomalu jsem s kočárem sprintovala a přitom volala Honzovi. Ten sedl do auta a jel za námi. Dojel k Labi v momentě kdy už jsem skoro doběhla na to molo jak tam sedí rybáři. Chlápek za mnou. Když viděl Honzu jak vylejzá z auta, tak se otočil a zdrhal pryč. Nevím co měl v úmyslu a kam až se mnou chtěl jít. V každém případě to nebylo nijak příjemný, takže pozor na něj.
5. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nějak mi blbne koník, nevím co se děje :frowning2: Deni já jsem jezdila do Gyncentra do Prahy k dr. Novákovi (to je ten co rodil třeba Laďku Něrgešovou nebojaksetoteď jmenuje). Chodím k němu cca 2 roky a jsem docela spokojená. Taky se tam teď chystám, ale bohužel DNES mi po 16 měsících dorazila menses :angry: :angry: :angry: tak jsem pěkně naštvaná, myslela jsem, že to ještě vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak Meli, díky za varování, to by mě teda nenapadlo, že tam budou courat takový podivný individua, když je to tam docela frekventovaný :confounded:
5. zář 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko děvčata,

tedy Jani, měla jsem až husí kůži, když jsem to četla. Ještě že byl Honza doma a přijel pro tebe viď, fakt to je děs...Taky by mě nenapadlo, že zrovna u Labe kde se není skoro ke schovat se tam tyhle týpci vyskytují :angry:

Ivet, co se děje, že už sem nechodíš tak často?

Jinak jsem měla ve ČT pořádně nahnáno. Janinka mi spala v postýlce už 2 hod, což je u ní teď přes den výkon najednou slyším divný zvuky. Tak se tam jdu podívat a ona se mi dusila. Napjatá jako struna, elá rudá a vyvalený oči... tk jsem jí hned otočila a bouchala do zádíček... no fakt jsem byla vyklepaná a pak jí už nespzstila z očí a radši jí nechala spát v lehátku v obýváku a v noci u sebe v posteli. Napadlo mě, jestli to není po tom baby calmu, co jsme zkoušely. Sice mám pocit, že na bolavý bříško pomáhal, ale daleko víc si po něm ublinkávala. Tak jsem ho zase vysadila a je fakt, že už tolik neblinká ale zase máme problémy s bříškem...
6. zář 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se za překlepy, ale tradině píšu 1 rukou :wink:
jooo, a už se mi povedlo vyhrát 3 aukce... o dvou jsem ani nevěděla, ale aspoň budeme mít overálky na spaní :slight_smile:))
6. zář 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!
MELISSKO,
týýý jooo, měla bych táák nahnáno, Ty jsi teda holka statečná a akční! A to jsem tam chtěla jít pro krmení morčete...

IVET,
16 měsíců a už si stěžuješ? :wink: :grinning: Sestřenka měla MS při obou dětech hned po šestinedělí a to kojila 2 roky :slight_smile:
Já po 7,5 měsících a teď nevím

JANI,
fuj... Dovedu si to představit, když byla Lenča malá, dostala takovou hadrovou panenku, měla jí v postýlce. A jednou jsem byla v kuchyni a slyšela jsem divný zvkuy a ona se dávila, dusila, dala si panenku do pusinky a ty vlásky se prostě utrhly a já jí je tahala z krku.. Taky, vypoulený oči, rudá.. Měla jsem pěknej strach. Takže tímto varuju, žádný panenky holkám!!!
Jinak - jako u nás, po Baby calmu hodně blinkal, tak jsme se na něj vy...
Včera jsem měla takový ten rybí salát, bylo tam 5 kuliček hrášku a Míšovi to fakt vadilo, celou noc se kroutil, vzdychla, skoro kotrmelce dělal, jak se nakrucoval..
A já mám, od Leničky, rýmu :frowning2: Fakt paráda :frowning2:
Tak hezký víkend, holky!
6. zář 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomněla jsem nahlásit naší největší včerejší a předvčerejší novinku.
Lenička už může říkat:
MaŘeno Řekni Ř a už néé MaŽeno žekni ž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooj cholky,

Draky blahopřeju Leničce k Ř, už je to velká holka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pak se kouknu na víídeo, páč ted se mi stahuje katalog na nábytek a je to nějaký pomalý a zasekaný..

Teda Meliss......já bych se pos.....ala ti řeknu..V tomhle jsem strašpytel teda..Jednou se mi to stalo taky ale to jsem chodila ještě na učňák a od tý doby se bojím když někam jdu takhle sama.....To víte, já mám pro strach uděláno :grinning: :grinning: :grinning: Ale dejte pokoj...a že zrovna u Labe ty voga, vždyť tam chodí celkem dost lidí ne????

Tyjo Jani to je jedna z věcí, který se strašně bojím..Tady toho dávení a dušení..Kámošk má prcka 3měsíčního a ten se jí ve spánku furt dusí, říkala že už je z toho úplně hotová, je nevyspalá, páč prďolu furt hlídá a bojí se :frowning2:
To bude něco pro mě..

Holky já už chci aby byl duben :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já právě hledám nějakýho gyndaře ještě, abych měla v rezervě, mám jednoho na tý Palmovce a tom gyncentru jsem uvažovala taky..Já vám nevím proč, ale nějak nevěřím Mudrovi.... :sweat_smile: :sweat_smile: Nevím proč, mám v hlavě furt červika...Třeba se nebavil že tam mimís nebyl, třeba se změní až příjdu v říjnu :rolling_eyes: , ale....nevím :pensive:
Ty jsi s ním Gali byla spokojená?? :fearful:
6. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to zkoukala a jde jí to krááásně Gali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky, když budu jezdit na gyndu do Prahy, tak můžu rodit v Rci žejo????

Jsem našla gyncentrum na Praze 9 Hloubětín, což je super
6. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
no Jani, teď toho bylo nějak moc najednou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: babička měla narozeniny, dvě moje sestry měly narozeniny, do toho řešíme ještě něco okolo domu, měli jsme spoustu návštěv, co jsme si to slibovali celý léto, že se určitě sejdeme a nic a tak :grinning: :grinning: ale polepším se :grinning:
Já jsem doufala, že ještě chvilku budu bez mrchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale dneska se mě máma ptala, jestli teda končím s kojením, jako jestli už teda nemám mlíčko, když jsem to dostala ... to nějak souvisí???? Jsem si myslela, že kojit budu dál, dokud bude.
Jani, my máme monitor dechu a budeme ho mít ještě dlouho. Malá měla jednu zástavu dechu v porodnici a asi 4 doma, takže to hlídáme.
Gali, blahopřejeme k Ř!!! :grinning: :dizzy_face: to je šikulka šikovná.
Deni, tam přesně jezdím. Jsem spokojená, jasně, že by to třeba mohlo být někde lepší, ale mně se tam líbí (hlavně ultrazvuk tam mají jako obrovskou obrazovku na zdi, takže mimi pěkně vidíš, jak se tam mrská).
Jo a se musím pochlubit, začala jsem chodit cvičit - dneska power jóga a zítra jumping. Dneska jsem tam málem zdechla, tak jsem zvědavá, jak to udýchám zítra :sweat_smile: :grinning:
6. zář 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
k mému "zážitku" u Labe. Byla jsem tam v půl čtvrté. Vůbec mě nenapadlo, že by se tam někdo takový mohl potulovat. Šla jsem směrem na Dobříň a za celou tu dobu jsem potkala jen jednoho pána co si šel zaplavat a pak toho týpka. Policajti šli cestou od těch holobytů. Honza mi pak říkal, že už slyšel, že se tam ukrývají různá individua, takže příště jdu sama jen na druhou stranu. Tam provoz opravdu je, tak je tam snad i bezpečno. Statečná jsem nebyla vůbec. Ale klepat jsem se začala až když jsem dosedla k Honzovi do auta, protože jsem přemýšlela, co bych dělala kdyby nebyl doma. Obyčejně jezdí domů mnohem dýl.

Gali, Lenička je vážně šikulka. Ř jí jde krásně. A o hrášku bych taky mohla vyprávět. Jednou jsem dělala rizoto a já chytrák místo nakládaného hrášku jsem tam dala hrášek mražený. A protože mi chutnalo, tak jsem ho dokonce i povečeřela. To jste neviděly tu noc. Byla jsem vzhůru do 4 hodin a celou dobu Štěpulu natřásala na ruce. On měl zavřený očička a křičel a křičel. Sice prděl, ale asi měl chudák i tak bolení. Pak mě vystřídal Honza a říkal, že kolem 6 se začal zklidňovat a pak usnul.

Ivet, menstruace nemá vliv na tvorbu mlíčka. Říká se, že některým dětem po dobu menst. mlíčko nechutná, ale nevím jestli to není jen pověra. Po prvním porodu jsem to dostala až za 9 měsíců, po druhém už po dvou měsících a mlíčko je u nás pořád hlavní menu. Příkrmy hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ve čtvrtek jsem Štěpána chválila, že už docela baštil, ale odpol. a večer zvracel. Jen mlíko. No a včera a dneska nechce mrkev ani vidět. Zvedá se mu žaludek a hned se dáví. Takže zítra zkusím cuketu a uvidíme. Ale moc si od toho neslibuju. S tím cvíčkem jsi měla dát vědět. Přidala bych se. I když nevím nevím ... u nás je to špatné s hlídáním.
6. zář 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, ať chodíš na gynekologii ke komukoliv a kamkoliv, můžeš si vybrat i místo kde porodíš. Když si vzpomeneš, můžeš jet třeba do Olomouce :wink: V Praze teda chtějí registrovat do předu, aby věděli kolik rodiček se jim tam sejde. Někde prý už ve 12tt :confused: Neregistrované neberou. V Rci jim bude stačit, když budeš od 36 tt chodit na monitor do porodky a odevzdáš porodopis, který berou jako registraci. Ale to nevím od jakého týdne. Nejspíš asi taky až od 36.
6. zář 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem měla zajištěné hlídání, tak jsem dopol. malovala na baráku. Klukům jsme vymalovali pokojíčky. Vojtík bude mít modrožlutý a Štěpulka zelenooranžový. Byla jsem z nich nadšená, jak jsou krásně barevný. Pouze ale do té doby než přišel tchán a vyjádřil se něco v tom smyslu, že teda barvy jsme moc dobře nevybrali. Nevím proč. Nejspíš si představoval jednu barvu a dvě ho překvapily. On vždycky jen příjde a kritizuje. Nepomůže, jen stojí a říká, že tohle by udělal jinak a tohle je špatně :angry:
6. zář 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
He, tady nikde nikdo. Doma jsem taky s klukama sama, Honza jel ještě malovat spodek. Tak si jdu dát sprchu.
6. zář 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla cvičit a dopadlo to přesně tak, jak jsem čekala. Málem jsem tam zdechla (opět). Prostě moje fyzička je ztracena v nenávratnu :unamused: ale skákání na trampolíně mě bavilo :grinning: Meli, tak se podívej na jejich stránky ta trampolka je na www.energy-sport.cz a jóga na www.mondeacentrum.cz Chodím na víkendový lekce, aby mohl M. hlídat :grinning:
Jinak kojo vs. menses - mlíčko pokračuje a dítě taky nesaje míň, takže snad to bude dobrý :wink:
Deni, rodit můžeš kde chceš, přesně jak píšou holky :wink:
Meli, tchánovci - to je vždycky těžký :frowning2: já jsem začala chodit cvičit, abych si tam od všeho odpočinula a hádej, kdo se okamžitě přihlásil, že bude chodit taky??? :angry: :angry: :angry: takže sobotní power jóga je pěkně pod dohledem.
7. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojte,

jdu Vas docitat
7. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmmmmmmm, Olomooooooc mě Jani nenapadl ještě :wink: :wink: :wink:

Dneska je mi dobře, až podezřele dobře..Není mi zle, prsa mě nebolí..hlad nemám...difné totok :confused: :sweat_smile:

Jsem se vykuupala, tak se musím jít podívati na jímku a asi už bude počeba jí vypustit

Jo jinak s tím gyncentrem jsem to včera poudala Jardovi, tak mi řekl, at tě to ani nenapadne.že když se něco stane atd..a budu mít velkej pupek atd...že budu muset jezdit do Praha a kdyby se náááhodou něco dělo, že je lepčí mít Mudra v místě bydliště....No mluvil ouplně stejně jako vy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale uvidíme... :wink:

Včera jsme byli v Praze na tej výstavě v Holešovicíh..Stálo nás to 200korun, byly to jenom 2haly...Nábytek od 40 tisíc až do 120 tisíc..A to myslím JENOM sedačky a stěny do obývaku....No tak jsme zase jeli dál..Ale letos se teda moc neukázali, tak jsme jeli naprdlý dál..Byli jsme v Asku a Ikee, tak jsem si aspon koopila vázišky a bambus :slight_smile:
7. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Ivet, aspoň tě budou hlídat :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim zienky,taaak cesta bola otrasna-same havarie a nenormalne kolony a obchadzky,chudak timmynko :frowning2: no po 15hod sme predsa len docestovali nastastie,mali sme aj gps ale tie znacenia na cestach boli na prd a tak sme bludili :angry:
fotecky som pridavala priebezne tak neviem ci ste skukli uz vsetky a zajtra budu dalsie-inac timmy uz sedi :fearful: je to neuveritelne ale je to tak a najhorsie ze ma nervy ked mu to neceme dovolit a vzdy sa dviha do sedu :angry: za ten mesiac urobil take pokroky asi som uz pisala ze sa zacal pretacat ale skusal to len 1den tak poriadne a ted zas nic len sa odraza a nahadzuje zadkom no ruckami si nepomaha tak sa uz neotocil asi tyzden co je dobre :wink:
no meliss...len tak zbezne som vse precitala ale to by som sa asi skockala nieco take zazit ja som uz taky strachoput po zlych skusennostiach ze nerada ani sama chodim teda za bieleho dna este hej :sunglasses:
7. zář 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac holky este dalsia novinka-ideme sa stahovat o patro vyssie tak sa tesim...no nic prijemne ale vyskytla sa nam tu pliesen takze neni ina moznost a to by sme ani nezistili lebo musi byt pod podlahou v spalni a tam je niekde pod postelou lebo ked nam muzik vyberal periny z uloznaku pre mojich rodicou tak cely vankus bol zaplesnety takze o 2tyzdne to malujeme a stahujeme a je to aj vacsie tak supeeer :grinning:
7. zář 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,

Angie vítej doma :wink:

Meliss, :confused: takový dobrodrůžo při kočárkování.... já bych se asi pokalal strachy :confused:

Gali, gratuluju k Ř, taky jsem s ním měla problémy, takže Leničku chválím :slight_smile:
8. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim....
taak boli sme u detskej na ockovanie,timmy bol kuzelny stale sa na nu smial a vyskal az potom prisla injekcia a bolo po smiechu no zas tak moc nevyvadzal :unamused: chudacik...no je to chlapak ma 69cm a 8,06kg to je macik-co??? no a o 14.30 ideme ku koznej kedze ma tie vyrazky uz 7tyzdnov a zistila som ze to bude ekzem tak som zvedava :confused:
8. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
MYŠLENKA DNE:

Nikdy nesmíš zadržovat větry, protože ti to vyběhne přes páteř do mozku a odtud pak přicházejí ty nápady na hovno!
8. zář 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooooj , je tu někdo?
8. zář 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: tu som :wink:
8. zář 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooj tak jak se máš?
8. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych těd spala první ligu :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek