• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
denis mam sa super,i ked tu je to o nieco horsie :wink: ale na sr som si to uzila tak sa musim zabyvat tu,no co uz...zatim pohoda bo vzdy je co robit...
To o spani...to je este nic uvidis ku koncu tehu :grinning:
8. zář 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni a ake mena zvazujete,ked v pase mate ze sa nemozete zhodnut???Ak to nieje tajomstvo a mozno si to aj pisala no na slovaci som nemala casik citat ani pisat moc :unamused:
musim sa konecne vybalit lebo veci som zbalila jak na 3roky keby sme sli a timmyka som vybalila ale seba nie a zajtra pride majitelka bytu kuknut na tu plesen ta aby bol poriadok tak periem...
8. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No angie až se mi bude lépe soustředit a chtít více psát, tak napíšu, ale já jsem fakt grogy hele!!!!!

Jediný jméno který si ted pamatuju je Sára, Nina...Na holce se shodneme, ale na klukovi ne..Vnitřně cítím že to bude holka :grinning: , takže kluka ani řešit nemusíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To jo je to děsný, spala bych furt..Nejlepčí je, že večer chodím spát před 10..To usnu ihned, probudím se tak ve 2...a neusnu a neusnu..děs...Zato v práci bych spala teda..Položit mě na postel, spím během minuty..

Taky příjdu domů a půjdu si hajnout :sweat_smile: :pensive: :pensive:
8. zář 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,jasne denis :wink: ja som nemohla vtehu zaspat vobec az okolo 1nej rano...aj ked som makala a pak to bolo hrozne v praci a aj ked som bola unavena tak to neslo...
Teraz zaspim aj o 22hej :grinning:
8. zář 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to holky vypadá že budu chodit nakonec k Procházkový..

Ještě jí musím teda zavolat....Koukala jsem že je tam pondělí a čtvrtek
8. zář 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, ta je fajn, rodila nás :wink: :slight_smile:
8. zář 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a my sme tak pochodili u koznej ze mam zakaz pit mlieko a jest cokoladu,orechy,vajicka,tvaroh a podobne :angry: a dala mu nieco na tvaricku a este omyvat borovou vodou tak to bude fialovy :frowning2:
ale statocny je ten moj chlapcek nema vobec teplotku po tej injekcii a ani som nechladila nozicku,pekne mi zaspal po kupani a papani zlatusik :dizzy_face:
8. zář 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude tazke kedze bez kaficka si zivot neviem predstavit :grinning: a bez mlieka to neni ono ale co pre mojho milacka nespravim :wink: dufam ze to uz zaberie,stale skusat tie masticky a nic nezabera a chodit po doktoroch ....ach jeeeje :unamused:
8. zář 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadzárek, tak ti si vás tu tak nějak postupně dočítám......

hele Denis, nechtěla jsi náhodou rodit v Neratovicích? :confused:
8. zář 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

no já si včera psala s kamarádkou..Víš Jani, ta jak má Ninu :dizzy_face: , tak mi psala at odejdu od Spěváčka....
Tak jsme se tak nějak bavily a poudala do Prahy at to nedělám, stejný důvody jako jste psaly vy....

Tak jsme si psaly ke komu bych asi tak...A taky jí napadla ta Procházková, tak uvidím...Je tam ve středu od 12hodin a příbírá nové pacienty.Tak jí zkusím zavolat a huvidíme...

Jinak čééra jsem si večer nastrouhala mrkvičku s jablkem, zakusovala jsem to ředkvičkama a olivama...a navrch jsem si dala oplatky lázeňské :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak porodnice? O tý jsem ještě vůůbec neuvažovala
9. zář 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jdu si na chvíli lehnout....jsem tu sama, tak toho využiju
9. zář 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehnout? No to je teda pracovní morálka :wink: :grinning:

Zavolat můžeš i jiný den, třeba dneska. Přímo s ní totiž stejně mluvit nebudeš a ta sestřička co tam je, je u všech doktorů po celý týden.

Jo a dobrou chuť :grinning:
9. zář 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem tu...
9. zář 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noooooooooooooooooooo Jani, já tam volala dneska ráno cca v půl 9...Byla tam ěnajká paní, ale ta mi řekla, at si zavolám v ten čtvrtek ve 12 hodin a že nové pacienty bere....

Tak jsem poděkovala a poškám do čtvrtka teda
9. zář 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však čtvrtek je tu co nevidět :slight_smile:

Jsem uspávala Štěpulku. Byl to boj. Od půl devátý se šmudlá, usíná všude jinde než v postýlce. Tak jsem ho tam dala, chodila hladit a nasazovat dudlík. On se vždycky přetočil na břicho, tak totiž vidí i přes mantinely a kukal na mě. Do toho bulil. Chjo, nedělá mi to vůbec dobře. Ale bylo potřeba vydržet, páč bojkotuje kočár, teď postýlku, za chvilku bych ho vážně jen nosila na ruce.

Tak jdu pokračovat dělat oběd.
9. zář 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a zítra bude hezky. Nemáte chuť kočárkovat?
9. zář 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak vaříš? Mám zase hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Helééééé a co děláte v pátek děfčata???

JSem doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už je opět vyspáno :unamused: Stojí to vůbec za to?

Denis, budou holandský řízky. Přijeď na ně, je jich moooc.

A japato, že jsi doma?
9. zář 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýýýýýýýýýýýý jo Jani a to bych si dala...

Já se ted napucla 2 hambáčema, co přivezla kolegyně....Ale není to ono, ještě něco bych zblajzla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No doma jse proto, páč máme už hodně uděláno, kamiony pořešené, tak já jsem doma v pátek a kolegyně v pondělí...
Dobrý ne?
9. zář 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadzárek maminy a skoromamino!

Hele Denis, tu tak přemýšlím... ale není to zas tak dávno co jsi říkala, že do Roudnice nikdy rodit nepůjdeš, že jedině ty Neratovice nebo Praha? :confused: Jako nic proti.... je to tvoje věc, jen jsem prostě zvědavá :grinning:

Melis neboj, on se Štěpulka uklidní a bude hezky hajat v postýlce a pak přijdou doby, kdy ho z té postele nebudeš moc dostat :grinning:
9. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždyť říkám, můžeš dojet. Třeba hned. Je vařeno.

To máte teda fakt dobrý, takhle si prodloužit víkend.
9. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, nechápu že nechce spát. Já bych spala kdybych mohla... ani by mě nikdo vozit nemusel :wink: Asi je to vážně tím, jak moc je mamina spavá v těhu, tak pak je i spavé mimi. Já nespala vůbec a Štěpulka si dá 3x20 minut po dlouhém přemlouvání. Sůseda má holčičku a ta spí i během dne 5 hodin v kuse :confused: Je pravda, že je malinka, ale mě kluci moc nespinkali ani jako maličký.
9. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Melis, tak mu dej do sunaru rum a uvidíš jak bude chrupkat :grinning:
9. zář 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda Jani ty se mas ze mas vymysleny a doknce i hotovy obed... ja ne :frowning2: vcera jsem si vzala misto obeda kus chleba a bylo... Tomovi taky stacily housky, ale dnes uz neco musim spachat, jen nevim co :frowning2:

ja byla v Rci vcera jen bille,ptz jsme nemeli doma lautr nic,byla jsem bez penez,platebni kartu jeste nemam (budu mit novou a ted si pripadam jak bez ruky,kdyz nemuzu nikde nic platit), mela jsem akorat stravenky,ktery berou v bille...

a ztra ma byt pry az 28 takze dobry parak... ja jedu ale do Rce az e ctvrtek, kdy vezu Terezku na svetlusky a tak budu mit 1,5 hod volno... tak pokud budete chtit nektera jezdit s nami ve CT ale odpo (16,30-18) tak buseme rady...

Jani, ja jsem tedy porad ve fazi, kdy uspavam na ruce... ale uz ji nechavam postupne delsi dobu vybrecet v postylce,nez ji vezmu... ted do sebe hodila 100 ml a usnula (predtim me opet nalezite nahodila :wink: ) jinak se mi rano opet zacala dusit, takze to temi kapickami asi nebylo.... :frowning2: a porad kojim po1-2 hod,takze sila...
9. zář 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já ti Mílo znovu píšu, že nevím a o porodnici se tady nikdo nebavil
9. zář 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo a nebo čtvrtek takhle odpo...To by bylo taky dobrý :dizzy_face: ...Já přijedu do Rce kolem 17 hodiny a jak Vás znám, určo budete ještě někde drandit :grinning:
9. zář 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, s tím kojením vydrž, třeba si to postupně začne prodlužovat. Štěpán chtěl do 3 měsíců kojit po hodině. Teď vydrží 2-2,5 což je dost znát. Tý jo, to dusení je hrůza. Čím to může být?

S tím čtvrtkem zatím nevím. Zjistím jestli se Honza nechystá na barák a nebylo by i hlídání, pak bych mohla něco dělat. Když ne, tak se ráda půjdu někam projít.

Dneska se chystám do toho sekáčku. Chci koupit klukům vestičky. Min. týden neměli, tak snad dneska pochodím. Jinak utrácím a utrácím, vybavuju klukům pokojíčky. Čekám že za chvilku nebude z čeho utrácet :sweat_smile: :confounded: :grinning:
9. zář 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Rci je prý nový sekáč, nevíš kde Jani?
9. zář 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, to je právě ten, do kterého se chystám. Teda jestli myslíš dětskej. Je to mezi vinotékou a 2 základkou přes silnici.
9. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek