• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
konecne som docitala,ale uz ani nevem co som chcela...
este si uzivam toho mojho hyperaktivneho cumacika a pak mi ho zas ukradne svokra :grinning: ale dobre,lebo musim uklidit ten byt ked pride majitelka-vcera som to nestihla lebo muzik zas vymyslal a zbehali sme litzak a pak este do melnika :unamused: a s tym obedom...mala som na plane palacinky s tvarohom a slahackou ale masm to zakazane :angry: tak tiez netusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joojojojo tenhle myslím právě, už mi o tom říkalo hodně holek....

Tak pak napič, co tam mají
9. zář 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
JůůůůůůůůůůAngie palačniky.......Taky bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
do toho sekace se taky chystam, jen nevim kdy :frowning2: :frowning2:

ale predhodila jsem Tomovi navrh ze budu jezdit o vikendu na cviceni a kupodivu mi to odsouhlasil ze malo na ty 2 hodiny pohlida. a ty 2 HODINY nalezite zduraznil, ptz. jsem rikala ze tam chodi Ivet, tak hned vedel jak bysme byly schopny se zakecat :grinning: ale i tak uspech... stejne musim sehnat neco i na sebe, ptz. s 1 riflema nevydrzim a do ostatnich se furt nevejdu :angry: :angry:

v patek prijede kolegyne z prace se juknout na Janinku a priveze obleceni pro Teri, tak tu budu mit taky snad vyresenou :wink:
9. zář 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam, taky bych si dala palacinky, ale mala mi spi a nespi, takze bych toho moc neudelala... ale ted budu delat dalsi mnamku s pudinkem a zakys.smetanou, tak se tesim... jooo Jani, dosel ti ten mail ode me???
9. zář 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýýjo pudink se zakysanou smetanou??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

To může být dobrý
9. zář 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani došel, díky. Ještě jsem z toho nic nezkoušela, naposledy jsem pekla tvarohový šátečky podle receptu z MMB. Nezůstaly na stole ani 24 hodin :sweat_smile:
9. zář 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jí s tím cvičením pořád nevím. Musela bych si zajistit hlídání od babiček, páč Honza zatím nemůže hlídat ani během víkendu. Ale moc ráda bych šla.
9. zář 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nevravte,ja mam taku chut,ale i tak to je divne ze mlieko nesmiem ani smotanu ale jogurt hej a citam zlozenie a obsahuje oboje :angry: ale tvaroh a tie bobiky co sa na mna smeju v ladnicke niee :frowning2:
fiha,vy cvicitelky-tak to ja som tak leniva ze na cvico ani nemyslim :grinning: ale je to aj tym ze som zhodila skoro vsetko-ostalo mi 1,5kg ale myslim ze uz som na svojej povodnej vahe teda postave :unamused: ale neurazila by som sa keby slo este zopar kil dolu :confused:
9. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedine plavat by som chodila-to hej to by ma bavilo a ted ma napada ze som zabudla prihlasit timmyka na plavanie pred odchodom :unamused: no nic to,este ze sme mu kupili aj plavky aj tie plienky do vody :angry:
jak mi bolo na sr fajne nemusela som riesit co varit a co nakupit este mi aj do postele ranajky mamka nosila niekedy :sunglasses:
9. zář 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam taky 1,5kg navic ale nejsem spokojena a citim to na sobe... a hlavne vidim to vytahany bricho :frowning2: :angry:

mnam, ja bych si dala cokoliv sladkyho,takovy chute jsem nemela ani za tehu,jako mam ted :grinning: a jsem vic nez dost zavisla na Caru... musim mit denne 3 hrnky...s cukrem a mlickem, mnam!!!! :wink:

Jani,ja taky asi nebudu moct chodit pravidelne. Rikala jsem Tomovi,az od pristiho vikendu,ptz. ted chce dorazit tu fasadu,tak at mu to nekomplikuju... pak se do toho zase objevi nejaky vikend.navstevy a bude vymalovano.. ale kdyz budem doma,tak bych aspon 1x tydne nekam sla... me tedy taky vic laka aerobik, ten me vzdycky bavil,tak najdem neco takovyho? to jsi rikala, ze by te bavilo taky,vid?
9. zář 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pak tu bábovku vid jani...Jak nešla ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mala jeste spi,jdu zase neco malo vyzehlit,dokud to jde.. .jeste nakouknu.pa
9. zář 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aerobik mě opravdu baví. Chodila jsem na něj asi 4 roky. Ne, že bych na něm nějak zhubla, ale určitě jsem měla o dost lepší kondičku a možná, když to srovnám se stavem teď, tak lepší postavu. Ale hlavně jsem se tam vždycky odreagovala, před tím nebo po tom pokecala a domu se vrátila happy :grinning: Ptala jsem se holek, se kterým se znám právě z aerobiku a žádná nevěděla o hodině která by končila nejpozději v 19. Na trampolíně jsem nikdy nebyla, tak tam budu jak ucho. A o tom, že mě to nejspíš odrovná ani nepíšu :grinning:
9. zář 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, bábovka byla před tím. Nešla ven, ale taky se snědla :wink:

My se jdeme oblékat a razíme pro Vojtu. Už se na něj oba těšíme. Tak zatím
9. zář 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mějte, ahojky....
9. zář 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
člověk na chvíli vystrčí nos od PC a ono tohle.... :confused: :rolling_eyes: jdu dočítat
9. zář 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, koukám že stránka je pryč :sweat_smile:
9. zář 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééééééééééééééééé já se nudíííím, já nemám co dělááát :confounded:
9. zář 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jste šly asi kočárkovat co? Když je venku tak krásně... závidím, taky bych šla někam se projít..... :zipper_mouth:

Denis, jak se v zaměstnání můžeš nudit, nechápu? :confused: :grinning:
9. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míluš, ouplně normálně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To neznáš?? :grinning: :grinning: :grinning:

Se nemůžu dovolat Spěváčkovi, má obsazeno.... :angry:
9. zář 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už konečně..Dneska se mám u něho zastavit........

Páč mě bolí podbřišek jako blázen!
9. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denis, no tak to bohužel poslední minimálně 3 měsíce ne :sweat_smile:
9. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ty tam nemáš furt to kolegyni?
9. zář 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Uz se nejak moc nebavite, ale jdu se pochlubit, ze to nase slunicko uz pres tyden umi chodit.sama beha uz i ve meste.
A co vy?jak se mate??
9. zář 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Andrej,

my se bavíme, ale ty sem zavítáš jen tak občas :wink:

Tak to je super, njn, dyť už je to taky velká holka, už je jí rok a kousek. Gratuluji k úspěchům a nějaké nové fotečky nebudou?
9. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andrej,

já bych řekla, že se tady bavíme furt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hod nějaký fotečky Andrej, at se taky pokocháme Simčou.......

Jojo, letí to hrozně!!!

Vždyt Zbynďa od Leely už má taky přes rok že jo..On je myslím srpen že
9. zář 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
tak k tomu cvičení - power jóga v sobotu od 10-11 vypadá, že tam zatím mají míst dost (byly jsme tam tři :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) nevypadalo to, ale docela to dalo zabrat (hlavně někomu jako já s nulovou kondicí). Trampolínky jsou záhul jako blázen, ale to mě bavilo, protože jsem si tam připadala jak ve školce :grinning: je to fyzicky mnohem náročnější a hlavně hodně na břicho (velmi nutné u mě) a taky se tím prý zpevňuje pánevní dno (po těhu a porodu to bodne). Bavilo mě a jak říkám, vyblbla jsem se tam a šla jsem domů vyždímaná :grinning: Ale vypadá to, že tam bude dost narváno, tak uvidíme.
Jinak já teď čekám na ten nový šátek, měl přijít dneska, tak doufám, že zítra je tady jak na koni
:grinning: bo už jsem celá natěšená. Malý právě dělám domado příkrmy z dýně (fuj tajbl), tak jsem zvědavá, jak jí to bude šupat. Jinak u nás příkrmy stále v poho (ťuk, ťuk), žere jak mlejn.
9. zář 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky,

tak mám mimíse v albu :grinning:

Vzal mě hned na UT...je všechno v pořádku, krev nikde neteče, ani nic co by bylo špatně není, mám se akorát šetřit, nic moc nedělat a pokud budu chtít, napíše mi krátkodobou neschopenku, ale nepočebuji jí. Ale mám být v klidu...

A hned Mudr šprýmoval, že je to holčička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže pokud nic nebude, na další kontrolu jdu toho 1října :wink:
9. zář 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek