• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Jinak jsem dneska potkala Janičku...Vypadala dobře, nevím co furt na sobě má :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a malá Jaňulka byla úžasná..

Spinkala a je to spokojené miminko :wink: Kráásná je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, tady slzím dojetím nad tvým utz. To je taaaak heeeeezkýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsem poslední dobou nějaká naměkko (cca od tý doby co jsem otěhotněla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
9. zář 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Denis, to je fajn. Jsem ráda, že je všechno v pořádku. A bublinku už jsem viděla :dizzy_face:

Jinak dnešní dojmy ze sekáčku? Už tam nejdu. Byla jsem tam 3x a pokaždý se mi jedna z prodavaček (ta těhotná) zdála docela nepříjemná. Na všechny. Pokud si něco sama vybereš, zaplatíš a odejdeš, tak je v poho. Ale běda jak se na něco zeptáš. Včera jsem se o ní bavila se sůsedou. Zná jí a je to přímo majitelka sekáčku. No, jestli holka bude takhle pokračovat v jednání s lidmi, myslím že za nedlouho to může zabalit, přestože tam má značkový věci.

Ivet, jaký dýně děláš Kristýnce? Máme jich na zahradě mraky, chystáme se z nich udělat strašáky. Nevím jestli to jsou tyhle jedlé, ale jestli jo a chtěla bys nějakou, tak vem kolečko a dojeď si.

Jsem tu zase sama. Honza jel na barák. Vyžehlila jsem a teď si jdu lehnout za klukama až proběhnu koupelnou. Tak dobrou
9. zář 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meli, díky za nabídku, ale stačila mi tahle jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: měla asi 8 kilo a prala jsem se s ní celý večer :grinning: dělala jsem takovou tu klasickou kulatou, uvařila v kojo vodě to "masíčko" z ní a nacpala do mrazítek. Tak doufám, že to bude dlabat :sunglasses:
9. zář 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holkýýý,

no jsem ráda, že jsem včera u Mudra byla, neboť jsem klidnější....A už se těším na Ut na toho 1 října, to bude prcek už větší.......

A musím říct, že teda Spěváček byl čéra napjosto v pohodě, dokonce i vtipy poudal :confused: :confused: :confused:

Jinak Jani to je škoda, že paninka má takový přistup v obchodě, to nesnáším taky totok.
Ale jak píšeš, pokud bude míti takovýto přístup, brzo skončí.......

Příkrmy z dýně????????????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
:confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: bléééééééé :grinning: :grinning:
10. zář 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Deni, mně nechutnají žádný příkrmy (jenom ovocný a jen některý), takže mi to přijde jako stejnej blivajz všechno :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ide mladík okolo kláštora a na dverách vidí nápis:
"Sex s mníškami za 2000 Sk !!! "
Poteší sa a zazvoní. Otvorí mu mladá mníška, zinkasuje peniaze a informuje ho: "Pôjdete na koniec tmavej chodby a vôjdite do posledných
dverí vpravo..."
Mladík prejde chodbou, otvorí posledné dvere vpravo a vypadne rovno na ulicu. Dvere sa automaticky uzamknú a na nich visí ceduľka s nápisom:
"Dnes s vami vyjebala sestra Mária !!!"
10. zář 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuk, je tu někdo? :confused:
10. zář 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
asi si myslíte, že se s Váma nebavím, co... Ale to nééé. Jen se u nás marodilo - střídavě Lenča, já, teď Lenča.. Do toho tatínek s odstávkou denně do večera v práci :cry:
Denis, krásná tečička, jak to, že jsi byla na UTZ???
Jani, pekla jsem tu pudingovou buchtu s broskvema - no, buchta je kamenná a krém nějakej divnej - jestli to nebude tím, že to se mnou patlala Lenča, do toho šíleně řval Míša, nevím.. Ale když nebylo co dělat a jít ven nemůžeme.. Včera jsme byli venku a Lenča lítala, řádila a přijdeme domů a že jí je zima - no a měla skoro 39, dneska nic, ale stejně ven neee...
10. zář 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak mi jsme Gali dnes taky bez tatky. zitra je doma, ptz. jde znovu s tim zubem a je objednanej az na 9,30 v budyni,tak se mu uz do Phy nevyplati jet...takze misto zitrka vytvrdl v praci dnes a ke vsemu nejel vlak, dalsi mel zpozdeni a ja si nelajznu pro nej jet ani do Hnevic na nadrazi.. co kdyby se mala probudila nebo zase zacala dusit....to si na triko nevezmeme ani jeden, takze ho cekame az teprve ted, i kdyz sel z prace kolem pul sedmy...to dojizdeni je fakt des...

me se ta buchta s broskvema moc povedla a dnes jsem zkousela dalsi recept. Hned ten prvni a je jeste lepsi nez ta s ovocem :wink: fakt!!!!

takze zitra asi na to kocarkovani nepujdete,co? no to neva, ja se holt cournu po meste sama a kdyz bude mala brecet,tak holt budu v klubovne ji uspavat...

jinak Deni gratuluju k ty malinky fazolce :wink: jen at pekne roste :slight_smile:

zitra jdu k Petrakovi,tak jsem zvedava, jak dopadnu. A jestli me ten ospalej doktor spravne po porodu zasil :grinning: :grinning:... necham si hnedle napsat nejaky antiky, at mam klid na dusi :wink:

a taky se chci jit juknout do toho sekace, tak uvidim, jak se ta prodavacka-majitelka bude chovat..dnes jsem delala revizi obleceni pro malou a nic moc teda.. hlavne nemame nic teplyho,takze urcite budu shanet kalhoty a nejaky kabatek....
10. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste se musim pochlubit /snad to nezakriknu/ ale uz mi mala vydrzi delsi dobu spat... ted 2 noci za sebou vydrzela 4 hod a vcera dokonce 5,5 hod.... pak uz se tedy budi po 3 a pak po 2,ale i tak je to celkem uleva... a vcera spala i dopoledne a dnes taky... no asi se bublinka zacina snazit... je starsi a rozumnejsi :grinning: :grinning: :grinning: vsak mame dnes 7 nedel :wink:
10. zář 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste k tomu cvicu.. Ivet, ty se tam objednavas predem pres sms a oni ti potvrdi,ze je misto nebo jak? dovedu si predstavit, ze na tech trampolinach je nabito,kdyz to je novinka....jinak ja jsem na tom se svou kondici uuuuplne hrozne. nikdy jsem na tom nebyla moc extra,ale je fakt, ze kdyz jsem chodila pravidelne na aerobik,tak jsem se citila dobre hlavne psychicky a je fakt, ze jsem vic vydrzela.. ted netrenovana funim a hnedle me vsechno boli, takze si myslim,ze u me to bude sileny sok pro to telo neco zase delat..naposled jsem cvicila v cervnu na tehu cviceni :grinning:
ale prave partie bricha a stehen jsou u me nejhorsi a sama se ke cviceni doma fakt nedokopu,to radsi sednu k netu :wink: kdyz neco neuklizim...

a ty powerjogy se bojim,ze to bude az moooc bolet...ale aspon to nekdy zkusim.. tedy pokud ti Ivet nebude vadit dalsi "dozor" :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
soucítím s manžílkem, 12.11. jdu na trhání osmičky.
Zítra má být kočárkování? No, já nevím. Lenče sice už nic není... Ale neslibuju, radši ještě zítra asi budeme tvrdnout doma.
Vždyť jsem Ti říkala, že já a pečení nejde moc dohromady, nemám žádnou praxi, když nemám ten odbyt :grinning:
Power jóga je kde? A kdy? To by mně možná bavčilo, když to není hopsání :unamused: Ale chabé znalosti angličtiny mně nutí děsit se slova "power" :sweat_smile:
10. zář 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
nevím jestli tady ještě některá jste, ale u nás se taky marodí :frowning2: A dost. Před chvilkou odjel Honza s Vojtíkem na pohotovost, protože se nemohl ani nadechnout. Myslím, že má zánět v krku. Bulil, že chce abych jela s nimi, ale někdo musel zůstat s tím malým prďolou. To je hrůza takhle čekat. Takže já zítra na kočárkování nepříjdu.

Jani, tak to gratuluju k vylepšenému spinkání. Uvidíš, už to bude lepší. Ono to šestinedělí má něco do sebe :wink:

Jsem nervozní, jdu je vyhlížet.
10. zář 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
teda to hrůza :confused: na všech stranách se marodí :confused: tak ať je to všude co nejdřív v pořádku.

Jani, přesně tak, objednala jsem se smskou a napsali mi zpátky volný termín. Power nebolí (teda mě to nijak hrozně nebolelo), děláš to, jen jak tělo dovolí, nikdy ne přes bolest. Je to vlastně jóga, ale trochu rychlejší. Takže se pěkně protáhneš. Rozhodně jestli budeš mít čas, tak pojď taky, bude nás víc :grinning: :grinning:
Gali, házela jsem sem odkazy jóga je v www.mondeacentrum.cz sobota dopolko.
10. zář 2008 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky,

teda koukám, že všude se marodí jo?? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Tak ať jsou prďolové zase brzo v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DRAKY já byla na UT páč mě v úterý bylo blbě, bolelo mě děsně břicho a špinila jsem..Tak mě vzal na kontrolu a na další jdu toho 1října...
Jo hele počebuji od tebe poradit...Páč ty jsi tady jediná kdo chodí ke Spěváčikovi....
11. zář 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, nezkoušel jste někdo pít korntryhel? Myslíte, že to fakt pomáhá? Jsem si ho koupila, tak uvidím, jen doufám, že to nebude nějaký blivajz, sice bylynky můžu, ale ne všechny :unamused: když je to pak blbě namíchaný, tak blééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás už je trošku líp. Vojta dostal injekci na uvolnění dýchacích cest, aby se nedusil a hned se mu ulevilo.

Denis, přeji vše nejlepší k svátku, hodně štěstí, zdraví a spoustu radostí při čekání na bublinku.

Milu, kontryhel jsem nezkoušela pít, ale četla jsem, že je to skoro zázrak při jakékoliv léčbě ženských problémů. Určitě neublíží. Takže za zkoušku nic nedáš.
11. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Janí,

děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si udělala čajík a je docela dobrej... až jsem se divila :wink:
11. zář 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek, driv jsem se sem dnes nedostala, meli jsme dost rozlitany den :wink:

Deni,vse nejlepsi k dnesnimu svatku, hlavne zdravicko a radost a prijemne briskovani :slight_smile:

Milu, ja kontryhel pila kdysi, pri zanetech a moc mi nechutil...tedy mela jsem primo natrhany listy z louky, zadny hotovy caj z lekarny... ale neni tak desny jako urologicky :grinning:
11. zář 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Deni, všecko nejlepčejší ke svátečku :dizzy_face:
K nám dnes dorazil šátek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsem celá natěšená a už jsme ho provětraly. Zítra zkusím nafotit.
Jinak pořád tak nějak couráme a nic novýho :rolling_eyes:
Kontryhel jsem nepila (jen maliník a nanic), tak nemůžu sloužit.
11. zář 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,

tak co marodi, už je to s nima lepší? Mě taky přepadnul minulý týden bacil, ale vypadá to že už je na ústupu.

Ivet, tak šup sem s fotem, ať se můžeme pokochat :grinning:

Jani, mě chutná i ten uro čaj... jak jsem psala výše, bylinky můžu, ale jak který, třeba nějaký ženský čaj, tak ten byl bléééé, ten obratem letěl do koše, ale uro, proti nachlazení a ten kontryhel je dobrej.

Jsme včera brouzdali s manžou po stránkách nábytku a v Kika se nám zalíbil nový jídelní stůl, tak asi zítra pro něj pojedem, už se těším.... a konečně už doma bude vše vypadat tak nějak uceleně a ne každá věc jiná ves :confused: a pak se už jen vrhnout na pokojík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2008 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Poklízí žena v kuchyni a volá:
"Táto! Musíš jít opravit
záchod!"
Táta odpoví:
"Dyť je v pořádku."
"Není, běž a podívej se na to!"

Tak táta teda jde a zase volá:
"Mámo, tady nic rozbitýho neni."
Máma zase, "Musíš
strčit hlavu do mísy!"
Táta strčí hlavu do mísy, rozhlíží se a volá:
"Tady taky
nic rozbitýho neni."
A máma, "No tak tu hlavu vytáhni."
Táta vytahuje hlavu a
naráz zaječí:
"Mámo, pomóóc, zasekly se mi fousy v prasklým prkýnku!"#
A
máma
spokojeně zavolá: "Bolí, co?"
12. zář 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

šoupla jsem novou fotešku mimíse..To jsem si myslela že ho do 1října neuvidím a ejhle, vidím ho 2x týdně :frowning2:

A máme srdíčkoooo a bylo pěkně vidět, jak bliká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ještě že jsem dneska měla volno...
Ráno jsem se probudila a krev na prostěradle a na pyžámku..Tak jsem okamžitě ráno volala Spěváčkovi a ten at hned přijedu..Bolesti břicha jsem neměla.....
Tak mě prohlídnul, mimís vyrostl o 3mm :dizzy_face: , říkal že palcenta se neodlučuje, nebo něco v tom smyslu....

Já byla ze začátku úplně hotová, páč jsem koukla na monitor a prcek tam nebyl :frowning2: , ale pak mi Mudr říká jo máme ho, tak se mi teda ulevilo...

Rikal něco o krvácení z čípku že může být páč nikde nic neviděl, tak mi dal vitamínky,pak zase že mám být v klidu, což jsem.... tak baštím a říkal že snad se uvidíme toho 1října..To taky doufám...

Tak snad bude všechno v pořádku, každej říká užívej si těhotenství, ale copak to jde zatím. Budto je mi tak blbě, nebo sedím u Mudra :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Ale doufám, že bude všechno OK.

Ted už naštěstí nekrvácím, ale JENOM špiním..Tak sna ťuk, ťuk bude všechno v pořádku.

No a co Vy, má tady někdo nějaké pozitivní zprávy???? Tak se mějte pěkně, já jdu čůrat, udělat si mlíčko :dizzy_face: a jdu koukat na Mizery...
12. zář 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Fakt už bych do toho.... Už zas marodím! Na včerejšek v noci mně začalo bolet v krku a vstávala jsem s 38, jako na potvoru šel manžílek do práce, takže mi zůstala dráčata (ale chválím Leničku, obětavě celej den koukala na televizi a Míša byl t aky dokonalej, pořád pod hrazdičkou). Tatínek se vrátil kolem 15h a vzal děti na vinobraní, pak přišli a já už měla skoro 39, takže jsem tak tak uspala Míšu a šla spát. Míša vstal v půl 1, do 3h to měl po půhodině, pak do 6 po hodince.. Včera jsem zvládla uvařit omáčku, tak máme alespoň jídlo i na dnešek a můžu se jen flákat. I když dneska naštěstí lepší, ale v krku mně bolí pořád. Naposledy jsem měla horečku minulej týden A od Míšovýho porodu asi už 7x a už mně to neba... Ale většinou jsem měla horečku k prsu...

DENIS
prosím Tě, Ty si to fakt "užíváš"... Mimísek krásnej!!!! Ale Ty už nekrvácej a nic, jo???
14. zář 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás se taky marodí. Kluci už jsou na tom docela dobře. Vojta pošupajdí do školky a Štěpulka měl naštěstí nějakej slabší průběh. Ale odnesla jsem to já. Takhle zle už mi dlouho nebylo. Ale mlčím, neremcám, páč když se udělalo klukům zle, tak jsem si moc přála, aby byli zdraví a marodila místo nich já. Takže se mi to asi splnilo :wink: :grinning:

Denis, a Ty na sebe dávej pozor a nech se opečovávat. Držím palce abys už na žádnou neplánovanou návštěvu k dr. nejela.
14. zář 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tééda vy jste si to pěkně vybraly to marodění!!!!!!

:rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak snad budete všichni brzo v pořádku!!!!!

Ááá, dávají pojištovnu, :grinning: tak si jdu ohřát polívčičku a koukat :dizzy_face:

Tak se mějte kráásně
14. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melissko,
to je mi Tě vážně líto! Já vím, ono si člověk řekne, "hlavně, aby děti byly zdravé", jenomže když je nemocná máma, tak vlastně nic nefunguje a přesto musí, protože kdo se postará, co...
Ať je Ti líp!
A Denis, doufám, že sis hezky pokoukala... :wink:
14. zář 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek