• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Achoj holky,

to je venku zima co??? :angry: :angry: :angry: To je děsný!!!!

Hlásí teda ještě krásný babí léto a oteplení, tak snad to výjde :fearful: :fearful: :fearful:
15. zář 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ!
Babí léto? Tak já léto už vypudila i ze skříní, takže ho nechciiiii
Denis, dobrý????

Můžete mrknout:slight_smile:
http://www.stream.cz/video/8/144440-usinam

Jo a perličky ještě:
včera se Lenča dívala na reklamu, dávali Rexonu a ona "mami, používej Rexonu. Kvůli pachu" - no, neklepli byste ji? :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je dobrý Gali, používej rexonu :grinning: :grinning: :grinning:

Někam jí to nahrávej, nebo piš, páč až žába bude větší, nebude ti věřit :grinning: :grinning:

Zatím jo hele...Dneska je klid.......akorát je mi blběěěěěě....Alem ostatně, jako každý den.
Včera jsem ceeeelý den ležela....Nic jinýho nešlo....Ještě že se Jarda o sebe dokáže postarat, tak trochu poklidil, uvařil.....Ještě že tak......

Je mi zimina :frowning2:
15. zář 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zase datluju 1 rukou, jako ostatne obvykle :wink:

mala mi usina na ruce,ale nemuze vytvrdnout,,, rve mi i pri kojeni, nechce e prisat, tak jsem ji dala nutrilon a trochu se zklidnila...
jibak bych tu nemela psat zadny pokroky, ptz. se to okamzite pak vraci do normalu... uz mi pres den moc nespi, najeli jsme taky na nejaky pulhodinky a to je vse...

ale vcera jsme byli s tatkou na prochazce, rvala a rvala, tak jsem ji hodila plenu a normalne se urvala k spanku... jsem srab,chtela jsem ji uz vyndat a uspat na ruce, ale Tom rekl at ji necham a vyslo to :slight_smile:
15. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak doufam, ze marudkove jsou na tom uz li... drzim pesticky, at se uzdravite co nejdriv... i kdyz to radi vsude... i tady ve skole... deti marodi a i ucitelka je nachcipana. Teri mi prisla v patek dom s peknou rymou a dnes jsem ji slysela v noci pokaslavat, tak nad se to nerozjede... nejhorsi je, ze ji musim hlidat. aby porad nepusinkovala Janulku, aby si myla ruce atd.... a uz ke vsemu radi na skole vsi, to tedy brzy :frowning2:
15. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,

vši?? No skvělý, to ještě scházelo co :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. zář 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby aspon v kanclu začali topit!
Doma zima, tady zima, venku zima... :angry: :angry: :angry: :angry:

Já chci létooo a teploo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. zář 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zienky...tak docitala som vas...nejak nemam moc casu,lebo lietame kade tade v asku maju super zlavy takze sme nakupovali nabytok a tiez novu ladnicku s mrazakom a take santenie po obchodnych centrach,takze niesme vobec doma :unamused: ale to sa uz konci uz len pockame kedy nam to vsetko dovezu a hrrr na stahovanie :sunglasses:
15. zář 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, a kdyže se to stěhujete vůbec?
15. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zima je fakt hnusna. ke vsemu dnes ani nemame auto, tak budu muset s destnikem a kocarem vyrazit Teri naproti, aby nemokla.. dnes uz ji zacinaji krouzky, tak je natesena :slight_smile: zacinaji varenim, to jsem zrovna u ni zvedava, jak dlouho ji to vydrzi :grinning: az zjisti, ze tam chodi samy starsi, tak to zrejme vzda :wink:
15. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dnes pomaly lutujem ze sme nikde nevyrazili,timmyno je na vyletoch tak uzasny ani prebalovat ani kojit nemusim casto,spokojne si lebedi v sedacke,bud obdivuje svet a casto spi a tak co sa o dnesku povedat neda :angry: taku noc som uz davno nezazila budil sa snad kazdu hodku :angry: jaaaj a ani ted nemoze zabrat a ma nerva :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem co mu sadlo na noc...akurat vcera som ho vychvalila jak je uzasny a dnes toto :confounded:
15. zář 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni len o patro vyssie :grinning:
ale do vacsieho i ked nie tak pekneho ako sme ted :wink: ale budem sa i bezpecnejsie citit ked nebudeme na prizemi a smerom do dvora :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co zoubky Angie?

jůůů janí, vařením? :grinning: :grinning: :grinning: tak pak napiš jak jí to dlouho bavilo :grinning:
15. zář 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
huraaaa, uz mam obe ruce :grinning: mala spi ve spacacku v postylce,tak ji to snad chvili po tom nutrilonu vydrzi :wink:

tak asko neniu muj favorit... :frowning2: prijde mi, ze nic nemaji skladem a prodavacky jsou veeeelmi neochotny....

jooooo. kdyz jsme u tech prodavacek,tak jsme byli s TOmikem a malou v tom novym sekaci pro deti a byli jsme uspesni :slight_smile: mame naaaaadhernou zimni kombinezu, ze ktery jsem tedy fakt unesena..bila s vysivanim, hrozne heboucka a se svetle ruzovym koziskem v kapuci a s vysivanim... fakt super!! a jeste jsme sehnali oteplene kalhoty a mikinku s kapuci na ted.. na ty meli 50% slevu,tak mikina byla za 35 kc,fakt dobry!!! a tehule byla kupodivu mila a ta druha,co tambyla s ni taky. jen se nam tam pod nohy pletli nejaky radoby psi... :wink:
15. zář 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, my v paneláku bydleli taky v přízemí....A to bylo takové přízemí, že stačilo povyskočit a byla sji u nás na balkoně.... :fearful: Takže super, a byla jsem ráda, když jsme se odstěhovali
15. zář 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem...zeby???ja nic necitim zeby mu slo ale slinta uz dost dlho a mozno sa mu to uz pripravuje i ked je dost skoro :confused:
15. zář 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě zase potěšili švárovci, když nám říkali, že nám všechno půjčí ....Tak uvidíme, ale kdyby to vyšlo, bylo by to super, páč bychom koupili jenom kočár a pár věciček a blbostí......Jinak postýlku, kolébku, oblečení, autosedačku bychom měli od nich :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Angie to znam... malou pochvalim a ona mi to brzy vraci i s urok :wink: ale jestli to neni tou zmenou pocasi. prijde mi , ze to ty mimisci citi a spatne nesou... jinak my jsme v noci vzhuru presne po 2 hod. snad porad,takze mi to uz ani neprijde.ale vetsinou jen nakojim a mala usne a je to dobry.. jen k ranu uz ji trapi prdiky,a breci...tak jdeme prebalovat, krmit a pak ji to trva 1-2 hod nez zase usne...tak jsme dnes vyprovazeli i tatku do prace a pak jeste Terinku....

jj, Deni jsem na ni zvedava..hlavne aby vydrzela u tech pohybovych krouzku co si vybrala.. uz jen proto, aby si zlepsila motoriku, vic se hybala, ptz. ma poradny brisko a taky na doporuceni ortopeda,ptz. ji hrozi skolioza...

jinak jsme meli v patek dopo navstevu a ty veci, co nam privezla pro Teri ma az tak na pristi rok, s vyjimkou 2 svetru...a sukni, co dostala, do ty se uz nevejde ted, prave kvuli tomu brichu :grinning: no,ale nasi slecne to je jedno... zatim.
15. zář 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, taky jsme to takhle Deni planovali,ze budem mit vse od svagrovcu:grinning: a ejhle v prosini rodi,takze mame jen pujdeny vecicky, co jim zase vratime,az z toho Janulka vyroste a ostatni jsme shaneli jinde nebo novy... :wink: stejne vam to neda a budes nakupovat, kdyz vidis, jaky naaaadherny vecicky na ty prdolky maji...

jinak uspech, uz jsme se konecne dostaly do velikosti 62 !!!! tedy jen na par vecickach a par 56 je nam malych,ale preci jen... no, skoro uspech 7,5 tydnech co? :grinning: :grinning: to Galca a Angie neznaji s temi jejich obriky,co? :wink:
15. zář 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teraz boli v asku vsetci ochotny a v tepliciach maju 70% zlavy a vse bolo skladom jedine v prahe to bolo blbe a museli sme bludit :angry: ale v kike sme nic nevybrali akurat mycku sme okukovali ale nakonec som rozhodla ze nam ju netreba kedze sme rozhadzali kopu penazi na oblecenie :grinning: same akcie no neda sa tomu odolat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tu kombinezku na zimu sme zhanali tiez cely chodov a letnany sme presli a nic pekne :angry:
15. zář 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě...to já si nakpupím věci, my ted v sobotu byli v Tesku a měly tam akce..Tak jsme jak magoři nakoupili pár bodýček a dupaček :grinning:

To nejde okolo toho chodit a nekoupit to přece :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale když by nám půjčili aspon tu postýlku, kolébku a autosedačku, bylo by to super..Páč co si pamatuju Martase, využil to pouze na 3měsíce, takže je to všechno nové.
15. zář 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to je vyhoda to mit pujcene... obzvlast,kdyz to neni poniceny... :wink:

taky nevydrzim a nakupuju obleceni co se mi libi.. a zacinam byt ujeta na tu svetle ruzovou,se nepoznavam.. :grinning:
jinak mi ty prodavacky rikaly, ze prave pozdeji uz kombinezy moc nebudou,ze je po nich pak shanka,tak jsme ji vzali hned.... snad se mala nejak moc nerozjede s rustem,aby se do ni vubec vesla...ale je vazne sladoucka :grinning:
15. zář 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jani,nas rastol tak ze som bola nestastna ze uz 62 a hned po tyzdni 68cka no ta nam drzi i ked niektore veci c 74su nam male ale to je cislovanim a tiez zrazanlivostou materialu,takze hoci sme mali 69cm predtyzdnom tak stale nosime 68 a nieco uz aj vacsie no...nastastie lebo tych mame tolko ...ved prve vnuca ta kazdy mu kupuje nove vecicky az sa z toho idem zblaznit ze zbytocne vyhodene peniazky ked vela veci z toho nevynosil :frowning2: no kazdy sa z neho raduje tak kupuje :grinning:
jani tak gratulujeme ze tak rastiete :sunglasses: a tiez k uspesnemu nakupu :wink:
15. zář 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůůůůůůůůůůů já cítím koprovou omáčku, mnam!!!!!
15. zář 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ja som na ruzovu stale ujeta a nakazila som aj muzicka takze sme kupili 2ruzove kresla,luster a jednu policku :grinning: skoda ze predsien nemali ruzovu a zmenila som nazor...tak muzik je rad ze chcem este dievcatko :grinning: ked som videla v asku tie detske izby...
15. zář 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: deni dobreee,tehu chute mas co???
ja som hladna stale ten tyzden nezdrava strava,len hamburgre,pizza,alebo restiky a tak to aj vyzera...vse co som zhodila zas naberem a asi aj s urokmi :angry:
a netusim co budem dnes varit...keze dnes uz nikam nevyrazame a budeme jest doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jinak moje máti je blázen, ta už kupuje, jako když se nechumelí, takže mám čepičky, botičky, ponožky, dupačky, trička...atd....No prostě cvok :grinning: :grinning:

A to jí můžeš říkat horem dolem at to nekupuje..a nic! :angry:
15. zář 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuj hamburger.....Můžu teda říct, že po čem je mi nejvíce blbě ted je po smažených věcech, takže když nám tchýně v sobotu udělala řízek a plavalo to v tom tuku na talíři, tak normálně mi to nevadí, ale to se mi zvednul žaludek..

Si chudák myslela jak nás..nebo mě neuhostila....A já bya o polévce a suchých bramborech :grinning:
15. zář 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Angie, taky mam pocit,ze po prichodu z porodky jsem vypadala lip nez ted..nebo aspon to bricho..bylo vytahane,ale splaskle...ted uz jsem ho poradne vykrmila a neumim prestat...hlavne ta chut na sladky je desna :angry: :angry:

a co varit resim vlastne denne. nemuzu skoro nic, aby to malou nenadymalo, takze o to horsi je vymysleni. jeste ze ma Teri ve skole obedy..

a jeje, mala se budi,chjo,no dlouho ji to nevydrzelo :frowning2:
15. zář 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni,vsetky maminy su rovnake :grinning: vies jaku radost musi mat???a nevyhovoris jej to,ja som to uz skusala :grinning: a na sr mi ani nic nedovolili platit :unamused: ved my sme malemu skoro nic ani nestihli kupit lebo oni nakupia az moc tak nemame moznost i ked na nich kricim ze i my mu ceme nieco a ze pak ich veci nevynosi no bezvysledne :angry:
15. zář 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek