Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
denisa26
15. zář 2008
Achoj holky,

to je venku zima co??? ]-( ]-( ]-( To je děsný!!!!

Hlásí teda ještě krásný babí léto a oteplení, tak snad to výjde 😕 😕 😕
draky
15. zář 2008
AHOJ!
Babí léto? Tak já léto už vypudila i ze skříní, takže ho nechciiiii
Denis, dobrý????

Můžete mrknout🙂
http://www.stream.cz/video/8/144440-usinam

Jo a perličky ještě:
včera se Lenča dívala na reklamu, dávali Rexonu a ona "mami, používej Rexonu. Kvůli pachu" - no, neklepli byste ji? 😃 😃 😃
denisa26
15. zář 2008
😃 😃 😃 😃 Tak to je dobrý Gali, používej rexonu 😃 😃 😃

Někam jí to nahrávej, nebo piš, páč až žába bude větší, nebude ti věřit 😃 😃

Zatím jo hele...Dneska je klid.......akorát je mi blběěěěěě....Alem ostatně, jako každý den.
Včera jsem ceeeelý den ležela....Nic jinýho nešlo....Ještě že se Jarda o sebe dokáže postarat, tak trochu poklidil, uvařil.....Ještě že tak......

Je mi zimina 😞
jana.rce
15. zář 2008
ahoj holky,zase datluju 1 rukou, jako ostatne obvykle 😉

mala mi usina na ruce,ale nemuze vytvrdnout,,, rve mi i pri kojeni, nechce e prisat, tak jsem ji dala nutrilon a trochu se zklidnila...
jibak bych tu nemela psat zadny pokroky, ptz. se to okamzite pak vraci do normalu... uz mi pres den moc nespi, najeli jsme taky na nejaky pulhodinky a to je vse...

ale vcera jsme byli s tatkou na prochazce, rvala a rvala, tak jsem ji hodila plenu a normalne se urvala k spanku... jsem srab,chtela jsem ji uz vyndat a uspat na ruce, ale Tom rekl at ji necham a vyslo to 🙂
jana.rce
15. zář 2008
jinak doufam, ze marudkove jsou na tom uz li... drzim pesticky, at se uzdravite co nejdriv... i kdyz to radi vsude... i tady ve skole... deti marodi a i ucitelka je nachcipana. Teri mi prisla v patek dom s peknou rymou a dnes jsem ji slysela v noci pokaslavat, tak nad se to nerozjede... nejhorsi je, ze ji musim hlidat. aby porad nepusinkovala Janulku, aby si myla ruce atd.... a uz ke vsemu radi na skole vsi, to tedy brzy 😞
denisa26
15. zář 2008
Ahoj Jani,

vši?? No skvělý, to ještě scházelo co ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
denisa26
15. zář 2008
Kdyby aspon v kanclu začali topit!
Doma zima, tady zima, venku zima... ]-( ]-( ]-( ]-(

Já chci létooo a teploo 😞 😞 😞
angienka
15. zář 2008
ahoj zienky...tak docitala som vas...nejak nemam moc casu,lebo lietame kade tade v asku maju super zlavy takze sme nakupovali nabytok a tiez novu ladnicku s mrazakom a take santenie po obchodnych centrach,takze niesme vobec doma :-| ale to sa uz konci uz len pockame kedy nam to vsetko dovezu a hrrr na stahovanie 😎
denisa26
15. zář 2008
Ahoj, a kdyže se to stěhujete vůbec?
jana.rce
15. zář 2008
a zima je fakt hnusna. ke vsemu dnes ani nemame auto, tak budu muset s destnikem a kocarem vyrazit Teri naproti, aby nemokla.. dnes uz ji zacinaji krouzky, tak je natesena 🙂 zacinaji varenim, to jsem zrovna u ni zvedava, jak dlouho ji to vydrzi 😃 az zjisti, ze tam chodi samy starsi, tak to zrejme vzda 😉
angienka
15. zář 2008
ja dnes pomaly lutujem ze sme nikde nevyrazili,timmyno je na vyletoch tak uzasny ani prebalovat ani kojit nemusim casto,spokojne si lebedi v sedacke,bud obdivuje svet a casto spi a tak co sa o dnesku povedat neda ]-( taku noc som uz davno nezazila budil sa snad kazdu hodku ]-( jaaaj a ani ted nemoze zabrat a ma nerva :-p neviem co mu sadlo na noc...akurat vcera som ho vychvalila jak je uzasny a dnes toto :-S
angienka
15. zář 2008
deni len o patro vyssie 😃
ale do vacsieho i ked nie tak pekneho ako sme ted 😉 ale budem sa i bezpecnejsie citit ked nebudeme na prizemi a smerom do dvora :-p
denisa26
15. zář 2008
A co zoubky Angie?

jůůů janí, vařením? 😃 😃 😃 tak pak napiš jak jí to dlouho bavilo 😃
jana.rce
15. zář 2008
huraaaa, uz mam obe ruce 😃 mala spi ve spacacku v postylce,tak ji to snad chvili po tom nutrilonu vydrzi 😉

tak asko neniu muj favorit... 😞 prijde mi, ze nic nemaji skladem a prodavacky jsou veeeelmi neochotny....

jooooo. kdyz jsme u tech prodavacek,tak jsme byli s TOmikem a malou v tom novym sekaci pro deti a byli jsme uspesni 🙂 mame naaaaadhernou zimni kombinezu, ze ktery jsem tedy fakt unesena..bila s vysivanim, hrozne heboucka a se svetle ruzovym koziskem v kapuci a s vysivanim... fakt super!! a jeste jsme sehnali oteplene kalhoty a mikinku s kapuci na ted.. na ty meli 50% slevu,tak mikina byla za 35 kc,fakt dobry!!! a tehule byla kupodivu mila a ta druha,co tambyla s ni taky. jen se nam tam pod nohy pletli nejaky radoby psi... 😉
denisa26
15. zář 2008
To jo, my v paneláku bydleli taky v přízemí....A to bylo takové přízemí, že stačilo povyskočit a byla sji u nás na balkoně.... 😕 Takže super, a byla jsem ráda, když jsme se odstěhovali
angienka
15. zář 2008
no neviem...zeby???ja nic necitim zeby mu slo ale slinta uz dost dlho a mozno sa mu to uz pripravuje i ked je dost skoro =-)
denisa26
15. zář 2008
to mě zase potěšili švárovci, když nám říkali, že nám všechno půjčí ....Tak uvidíme, ale kdyby to vyšlo, bylo by to super, páč bychom koupili jenom kočár a pár věciček a blbostí......Jinak postýlku, kolébku, oblečení, autosedačku bychom měli od nich x-) x-) x-) x-)
jana.rce
15. zář 2008
jj, Angie to znam... malou pochvalim a ona mi to brzy vraci i s urok 😉 ale jestli to neni tou zmenou pocasi. prijde mi , ze to ty mimisci citi a spatne nesou... jinak my jsme v noci vzhuru presne po 2 hod. snad porad,takze mi to uz ani neprijde.ale vetsinou jen nakojim a mala usne a je to dobry.. jen k ranu uz ji trapi prdiky,a breci...tak jdeme prebalovat, krmit a pak ji to trva 1-2 hod nez zase usne...tak jsme dnes vyprovazeli i tatku do prace a pak jeste Terinku....

jj, Deni jsem na ni zvedava..hlavne aby vydrzela u tech pohybovych krouzku co si vybrala.. uz jen proto, aby si zlepsila motoriku, vic se hybala, ptz. ma poradny brisko a taky na doporuceni ortopeda,ptz. ji hrozi skolioza...

jinak jsme meli v patek dopo navstevu a ty veci, co nam privezla pro Teri ma az tak na pristi rok, s vyjimkou 2 svetru...a sukni, co dostala, do ty se uz nevejde ted, prave kvuli tomu brichu 😃 no,ale nasi slecne to je jedno... zatim.
jana.rce
15. zář 2008
no, taky jsme to takhle Deni planovali,ze budem mit vse od svagrovcu😃 a ejhle v prosini rodi,takze mame jen pujdeny vecicky, co jim zase vratime,az z toho Janulka vyroste a ostatni jsme shaneli jinde nebo novy... 😉 stejne vam to neda a budes nakupovat, kdyz vidis, jaky naaaadherny vecicky na ty prdolky maji...

jinak uspech, uz jsme se konecne dostaly do velikosti 62 !!!! tedy jen na par vecickach a par 56 je nam malych,ale preci jen... no, skoro uspech 7,5 tydnech co? 😃 😃 to Galca a Angie neznaji s temi jejich obriky,co? 😉
angienka
15. zář 2008
no teraz boli v asku vsetci ochotny a v tepliciach maju 70% zlavy a vse bolo skladom jedine v prahe to bolo blbe a museli sme bludit ]-( ale v kike sme nic nevybrali akurat mycku sme okukovali ale nakonec som rozhodla ze nam ju netreba kedze sme rozhadzali kopu penazi na oblecenie 😃 same akcie no neda sa tomu odolat :-p
a tu kombinezku na zimu sme zhanali tiez cely chodov a letnany sme presli a nic pekne ]-(
denisa26
15. zář 2008
To určitě...to já si nakpupím věci, my ted v sobotu byli v Tesku a měly tam akce..Tak jsme jak magoři nakoupili pár bodýček a dupaček 😃

To nejde okolo toho chodit a nekoupit to přece 😃 😃 😃 😃 😃

Ale když by nám půjčili aspon tu postýlku, kolébku a autosedačku, bylo by to super..Páč co si pamatuju Martase, využil to pouze na 3měsíce, takže je to všechno nové.
jana.rce
15. zář 2008
jj, to je vyhoda to mit pujcene... obzvlast,kdyz to neni poniceny... 😉

taky nevydrzim a nakupuju obleceni co se mi libi.. a zacinam byt ujeta na tu svetle ruzovou,se nepoznavam.. 😃
jinak mi ty prodavacky rikaly, ze prave pozdeji uz kombinezy moc nebudou,ze je po nich pak shanka,tak jsme ji vzali hned.... snad se mala nejak moc nerozjede s rustem,aby se do ni vubec vesla...ale je vazne sladoucka 😃
angienka
15. zář 2008
to teda jani,nas rastol tak ze som bola nestastna ze uz 62 a hned po tyzdni 68cka no ta nam drzi i ked niektore veci c 74su nam male ale to je cislovanim a tiez zrazanlivostou materialu,takze hoci sme mali 69cm predtyzdnom tak stale nosime 68 a nieco uz aj vacsie no...nastastie lebo tych mame tolko ...ved prve vnuca ta kazdy mu kupuje nove vecicky az sa z toho idem zblaznit ze zbytocne vyhodene peniazky ked vela veci z toho nevynosil 😞 no kazdy sa z neho raduje tak kupuje 😃
jani tak gratulujeme ze tak rastiete 😎 a tiez k uspesnemu nakupu 😉
denisa26
15. zář 2008
Jůůůůůůůůůůůůůůůů já cítím koprovou omáčku, mnam!!!!!
angienka
15. zář 2008
jani ja som na ruzovu stale ujeta a nakazila som aj muzicka takze sme kupili 2ruzove kresla,luster a jednu policku 😃 skoda ze predsien nemali ruzovu a zmenila som nazor...tak muzik je rad ze chcem este dievcatko 😃 ked som videla v asku tie detske izby...
angienka
15. zář 2008
😃 deni dobreee,tehu chute mas co???
ja som hladna stale ten tyzden nezdrava strava,len hamburgre,pizza,alebo restiky a tak to aj vyzera...vse co som zhodila zas naberem a asi aj s urokmi ]-(
a netusim co budem dnes varit...keze dnes uz nikam nevyrazame a budeme jest doma :-p
denisa26
15. zář 2008
Ale jinak moje máti je blázen, ta už kupuje, jako když se nechumelí, takže mám čepičky, botičky, ponožky, dupačky, trička...atd....No prostě cvok 😃 😃

A to jí můžeš říkat horem dolem at to nekupuje..a nic! ]-(
denisa26
15. zář 2008
fuuj hamburger.....Můžu teda říct, že po čem je mi nejvíce blbě ted je po smažených věcech, takže když nám tchýně v sobotu udělala řízek a plavalo to v tom tuku na talíři, tak normálně mi to nevadí, ale to se mi zvednul žaludek..

Si chudák myslela jak nás..nebo mě neuhostila....A já bya o polévce a suchých bramborech 😃
jana.rce
15. zář 2008
jj Angie, taky mam pocit,ze po prichodu z porodky jsem vypadala lip nez ted..nebo aspon to bricho..bylo vytahane,ale splaskle...ted uz jsem ho poradne vykrmila a neumim prestat...hlavne ta chut na sladky je desna ]-( ]-(

a co varit resim vlastne denne. nemuzu skoro nic, aby to malou nenadymalo, takze o to horsi je vymysleni. jeste ze ma Teri ve skole obedy..

a jeje, mala se budi,chjo,no dlouho ji to nevydrzelo 😞
angienka
15. zář 2008
deni,vsetky maminy su rovnake 😃 vies jaku radost musi mat???a nevyhovoris jej to,ja som to uz skusala 😃 a na sr mi ani nic nedovolili platit :-| ved my sme malemu skoro nic ani nestihli kupit lebo oni nakupia az moc tak nemame moznost i ked na nich kricim ze i my mu ceme nieco a ze pak ich veci nevynosi no bezvysledne ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli