Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
jana.rce
15. zář 2008
a tchyni jste to uz Deni taky rekli?
denisa26
15. zář 2008
jojo, ted v sobotu
angienka
15. zář 2008
moj je hore celu dobu a musim mu drzat dudlana ]-( a hned ked zleti tak je krik,je tak nervny...no nechapem :-p
no ja vzdy mam ten problem kedze moc toho varit neviem a ak aj viem tak muzik je vyberavy a skoro nic nema rad ]-( vzdy by len kuracie maso jedol tak to mame skoro kazdy den ]-( ale mne uz vychadza cez usi...no pre samu seba sa mi varit nece :-|
denisa26
15. zář 2008
Jojo, když příjdu k našim, nebo máma k nám, tak první co je, tak hele hele co jsem koupila!!!!

Takže já v podstatě kromě plín a takových těch lahviček atd mám snad všechno 😃

A Angie, máš pravdu, nevysvětlíš jí to...
angienka
15. zář 2008
ale ked som prisla z porodky som vyzerala hrooozne-brucho mi hned nezislo a ostalo mi asi 8kil este myslim =-) ale ted som mala uz len 1kilo no na sr som bola cele dni vonku a prechadzala sa a tak no tu je to aj tym pocasim ze sa mi von vobec nece a este si timmynka kazdy uziva ta mi ho kradnu 😃 a tu ani nemam chut chodit,doma je taky klud a tu po meste to neni ono :-p
angienka
15. zář 2008
deni ale aj my asi take budeme,co myslis???
jana.rce
15. zář 2008
tak to bud rada,ze Timmy chce aspon dudlana...to ta nase ho vyplivava a neveme ho 😞
denisa26
15. zář 2008
Určitě Angie...

Jak se znám, tak ano 😃 😃 😃 😃
angienka
15. zář 2008
zo zaciatku tiez necel a ted mu stale vypadava,ked tak dudla jak o zivot,asi mu pojdem dat zas papat ]-(
denisa26
15. zář 2008
ááááááááááááááá já tady mám čočkovou polévčičku mojí, jdu na ní!!
jana.rce
15. zář 2008
no tak o cocce si muzu nechat zdat 😃 😃

ja mam v lednici ze vcera testovinovy salat,tak ho dorazim,ale co Tomovi spacham odpo netusim...

vzhledem k tomu,ze furt prsi,tak ani dnes nebude dodelavat fasadu a aspon si ho doma uzijeme 😉
denisa26
15. zář 2008
už jí baštím....juj a jak mi udělala dobře 😃 😃

já byla doma v pátek a měla jsem strašnou chut na něco kyselého..Tak jsem si narychlo udělalla čočku na kyselo 😃

Panečku a jaká byla..🙂
angienka
15. zář 2008
hmmm ja uz som skusala vraj po 3mes sa uz ma zacat tak po troche tak som si dala aj cocku aj fazulu,aj melon papam casto a nic pohodka...
jana.rce
15. zář 2008
vsak vy jste uz Angie velci 😉 my budem mit ve stredu 8 nedel a mala na ty prdiky dost trpi,tak ji nechci zbytecne jeste vic trapit....
angienka
15. zář 2008
hej ved ja viem ale ten melon som skusila uz skor,tiez timmy mal s tym problem ted uz som kupila i caj iny nie fenykel i ked obcas mu i ten urobim ale ted davam na dobru noc 😃
no muzik nieje polievkovy a stale ked ju uvarim ta ju jem sama a pak vyhodim ]-( takze sa mi do toho moc nece :-p a ani cestoviny a tie zas ja mozem no casto sa u nas nevidia...no dnes by som si aj dala povedat...uvidim :-S ale na kysle som sa este neodvazila,ziaden pretlak a segedyn 😞
jana.rce
15. zář 2008
nooo ,tak mam dilema... uz mesic mame naplanovany vikend v Horicich u tchanovcu, ja tam jsem konecne objednana k holici na meliry a ted vyslo na jevo, ze ve stejnym terminu bude vitani obcanku... chjo, a ted nevim co zvolit... jeste zkusim poprosit o presunuti tu holicku,ale moc sanci si nedavam a hlavne uz to potrebuju obarvit jak sul 😞
angienka
15. zář 2008
jani a jak to chodi to vitani obcanku???my sme neboli,to niekto pozyva alebo ako to tu funguje???
angienka
15. zář 2008
inac ja sa tiez uz dlhu dobu chystam ku kadernikovi no cislo som mala ulozene v starom phone a ten dal moj muzik svojmu bratovi a zistili sme ze to cislo z tamade akosi zmizlo ]-( i ked vcera sme boli aj v kralupach,ale zabudli sme sa tam ist juknut ci nahodou neni ciselko aj niekde na dverach :-p tiez by to chcelo nejaky ten melir 😉
denisa26
15. zář 2008
áá koukám nové fotešky x-) x-) x-) x-)

Jaňula je fakt kouzelná a s tím králíkem či co to má v papule, je super 😃 😃 😃 😃 😃
jana.rce
15. zář 2008
jeee, Deni, ty jsi fakt rychlik... ani jsem nestacila napsat, ze mame novy fotky a ty jsi je uz objevila 😃
jana.rce
15. zář 2008
psala jsem na obec a ted mi prisla odpoved, ze vitani je tedy fakt pristi sobotu od 15 a prijde nam dom pozvanka... tak to bysme mohli aj stihnout ty Horice 😃 a ja bych na vitani mela i cerstve novou hlavu :- D 😃
jana.rce
15. zář 2008
Deni, to je medvedi slecinka, ten plysak 😃 ale ta fotka se mi taky moc libi.. jeste mame jednu obdobnou,ta se libi Tomovi,tak ja ji tam taky dam, schvalne 😃
jana.rce
15. zář 2008
už je definitivně vzhůru, letím krmit 😃
jana.rce
15. zář 2008
no ja zasnu holky... vzala jsem malou z postýlky, že jdeme krmit, ona i jen malinko ublinkla, uvelebila se na me a zase usnula
denisa26
15. zář 2008
No, tak chtěla k tobě prostě 😃 😃 😃
angienka
15. zář 2008
jaaj nejak som sa zapozerala na stranky,hladam tu zimnu kombinezku,no neuspesne ]-(
a k tomu vitani obciankov,mne nic neprislo :-| a stale som sa pytala muzika ci nedosla pozvanka ked sme boli na slovensku,tak neviem,no co uz... 😞
ivee
15. zář 2008
Ahoj holky,
omlouvám se. vůůůůbec nestíhám 😞 . Naši jsou na dovče, tak se starám o jejich dům a hlavně psa, jezdím za babičkou do nemocnice,druhá babička potřebuje taky pomoc, začala jsem uklízet letní oblečení a boty (asi už ho letos nebudeme potřebovat 8-( ) a hlavně pozítří odjíždíme do Špindlu. M. tam má nějakou konferenci, takže jedeme s malou s ním, abychom se nadýchaly čerstvého vzduchu a roztáhly si hrudní košíčky 😃 :-p do toho ještě mám ještě brigádu (jen taková kancl. výpomoc z domova), takže toho mám jako buchet. A do toho všeho nám začalo zlobit naše mimi - pláče, nechce spinkat a vůbec nálada je pod bodem mrazu 😞 tak snad bude brzy líp.
miluseautor
16. zář 2008
ahojky,

snad se tu ještě nemarodí? kdepak všichni jsou?

Venku je zima ja v rusku, brrr. ale prý na příští týden už slibuju to krásný babí léto, tak jsem na něj zvědavá, hlavně a´t je krásně na vinobraní, to pak burčáček chutná jinak než když je zima =-)
angienka
16. zář 2008
zdravim,pozeram ze dochadzka ziadna... =-)
angienka
16. zář 2008
no milu snad to babie leto pride,my sme si s mangelikom kupili koleckove brusle ze budeme jazdit a vcera dazd dnes skoro mraz 😃 😉 tak si davm zas brigadu-pranie,zehlenie a ted som aj dovarila :-p a dala by som si aj nejaky kolacik,myslela som ze budem piect ale som ko :-| tak uvidim...

Začni psát odpověď...

Odešli