• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
a tchyni jste to uz Deni taky rekli?
15. zář 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, ted v sobotu
15. zář 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj je hore celu dobu a musim mu drzat dudlana :angry: a hned ked zleti tak je krik,je tak nervny...no nechapem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ja vzdy mam ten problem kedze moc toho varit neviem a ak aj viem tak muzik je vyberavy a skoro nic nema rad :angry: vzdy by len kuracie maso jedol tak to mame skoro kazdy den :angry: ale mne uz vychadza cez usi...no pre samu seba sa mi varit nece :unamused:
15. zář 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, když příjdu k našim, nebo máma k nám, tak první co je, tak hele hele co jsem koupila!!!!

Takže já v podstatě kromě plín a takových těch lahviček atd mám snad všechno :grinning:

A Angie, máš pravdu, nevysvětlíš jí to...
15. zář 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ked som prisla z porodky som vyzerala hrooozne-brucho mi hned nezislo a ostalo mi asi 8kil este myslim :confused: ale ted som mala uz len 1kilo no na sr som bola cele dni vonku a prechadzala sa a tak no tu je to aj tym pocasim ze sa mi von vobec nece a este si timmynka kazdy uziva ta mi ho kradnu :grinning: a tu ani nemam chut chodit,doma je taky klud a tu po meste to neni ono :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni ale aj my asi take budeme,co myslis???
15. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bud rada,ze Timmy chce aspon dudlana...to ta nase ho vyplivava a neveme ho :frowning2:
15. zář 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě Angie...

Jak se znám, tak ano :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zo zaciatku tiez necel a ted mu stale vypadava,ked tak dudla jak o zivot,asi mu pojdem dat zas papat :angry:
15. zář 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááááááááááááááá já tady mám čočkovou polévčičku mojí, jdu na ní!!
15. zář 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak o cocce si muzu nechat zdat :grinning: :grinning:

ja mam v lednici ze vcera testovinovy salat,tak ho dorazim,ale co Tomovi spacham odpo netusim...

vzhledem k tomu,ze furt prsi,tak ani dnes nebude dodelavat fasadu a aspon si ho doma uzijeme :wink:
15. zář 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jí baštím....juj a jak mi udělala dobře :grinning: :grinning:

já byla doma v pátek a měla jsem strašnou chut na něco kyselého..Tak jsem si narychlo udělalla čočku na kyselo :grinning:

Panečku a jaká byla..:slight_smile:
15. zář 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm ja uz som skusala vraj po 3mes sa uz ma zacat tak po troche tak som si dala aj cocku aj fazulu,aj melon papam casto a nic pohodka...
15. zář 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak vy jste uz Angie velci :wink: my budem mit ve stredu 8 nedel a mala na ty prdiky dost trpi,tak ji nechci zbytecne jeste vic trapit....
15. zář 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej ved ja viem ale ten melon som skusila uz skor,tiez timmy mal s tym problem ted uz som kupila i caj iny nie fenykel i ked obcas mu i ten urobim ale ted davam na dobru noc :grinning:
no muzik nieje polievkovy a stale ked ju uvarim ta ju jem sama a pak vyhodim :angry: takze sa mi do toho moc nece :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani cestoviny a tie zas ja mozem no casto sa u nas nevidia...no dnes by som si aj dala povedat...uvidim :confounded: ale na kysle som sa este neodvazila,ziaden pretlak a segedyn :frowning2:
15. zář 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo ,tak mam dilema... uz mesic mame naplanovany vikend v Horicich u tchanovcu, ja tam jsem konecne objednana k holici na meliry a ted vyslo na jevo, ze ve stejnym terminu bude vitani obcanku... chjo, a ted nevim co zvolit... jeste zkusim poprosit o presunuti tu holicku,ale moc sanci si nedavam a hlavne uz to potrebuju obarvit jak sul :frowning2:
15. zář 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a jak to chodi to vitani obcanku???my sme neboli,to niekto pozyva alebo ako to tu funguje???
15. zář 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac ja sa tiez uz dlhu dobu chystam ku kadernikovi no cislo som mala ulozene v starom phone a ten dal moj muzik svojmu bratovi a zistili sme ze to cislo z tamade akosi zmizlo :angry: i ked vcera sme boli aj v kralupach,ale zabudli sme sa tam ist juknut ci nahodou neni ciselko aj niekde na dverach :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiez by to chcelo nejaky ten melir :wink:
15. zář 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
áá koukám nové fotešky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jaňula je fakt kouzelná a s tím králíkem či co to má v papule, je super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, Deni, ty jsi fakt rychlik... ani jsem nestacila napsat, ze mame novy fotky a ty jsi je uz objevila :grinning:
15. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem na obec a ted mi prisla odpoved, ze vitani je tedy fakt pristi sobotu od 15 a prijde nam dom pozvanka... tak to bysme mohli aj stihnout ty Horice :grinning: a ja bych na vitani mela i cerstve novou hlavu :- D :grinning:
15. zář 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, to je medvedi slecinka, ten plysak :grinning: ale ta fotka se mi taky moc libi.. jeste mame jednu obdobnou,ta se libi Tomovi,tak ja ji tam taky dam, schvalne :grinning:
15. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je definitivně vzhůru, letím krmit :grinning:
15. zář 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja zasnu holky... vzala jsem malou z postýlky, že jdeme krmit, ona i jen malinko ublinkla, uvelebila se na me a zase usnula
15. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak chtěla k tobě prostě :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaj nejak som sa zapozerala na stranky,hladam tu zimnu kombinezku,no neuspesne :angry:
a k tomu vitani obciankov,mne nic neprislo :unamused: a stale som sa pytala muzika ci nedosla pozvanka ked sme boli na slovensku,tak neviem,no co uz... :frowning2:
15. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se. vůůůůbec nestíhám :frowning2: . Naši jsou na dovče, tak se starám o jejich dům a hlavně psa, jezdím za babičkou do nemocnice,druhá babička potřebuje taky pomoc, začala jsem uklízet letní oblečení a boty (asi už ho letos nebudeme potřebovat :rolling_eyes: ) a hlavně pozítří odjíždíme do Špindlu. M. tam má nějakou konferenci, takže jedeme s malou s ním, abychom se nadýchaly čerstvého vzduchu a roztáhly si hrudní košíčky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho ještě mám ještě brigádu (jen taková kancl. výpomoc z domova), takže toho mám jako buchet. A do toho všeho nám začalo zlobit naše mimi - pláče, nechce spinkat a vůbec nálada je pod bodem mrazu :frowning2: tak snad bude brzy líp.
15. zář 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,

snad se tu ještě nemarodí? kdepak všichni jsou?

Venku je zima ja v rusku, brrr. ale prý na příští týden už slibuju to krásný babí léto, tak jsem na něj zvědavá, hlavně a´t je krásně na vinobraní, to pak burčáček chutná jinak než když je zima :confused:
16. zář 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim,pozeram ze dochadzka ziadna... :confused:
16. zář 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no milu snad to babie leto pride,my sme si s mangelikom kupili koleckove brusle ze budeme jazdit a vcera dazd dnes skoro mraz :grinning: :wink: tak si davm zas brigadu-pranie,zehlenie a ted som aj dovarila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dala by som si aj nejaky kolacik,myslela som ze budem piect ale som ko :unamused: tak uvidim...
16. zář 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek