• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj holky,
tak my jsme dneska ráno měli veselo. Po noci, kdy Míša chtěl být pořád jen u prsa a to ještě v poloze, že já jsem seděla (což je paráda, tak spát), tak byl tak přepitej, že se před 6 ráno totálně poblinkal, byl celej bílej, celou hlavičku, ouška, na sobě všechno, všechno na mně. Tak už je visí vypraný, smrdělo to pěkně kysele..
Teď z toho usnul, ale za 15 minutek už bude vzhůru, zkusíme se najíst a půjdeme do města. Jestli teda nezačne pršet, to je počasí toto....
JANI,
to ve ČT v Trendu teda nebudeme, abysme mohly kočárkovat... Ale koncem října má být babí léto, to je co, koncem října, prooooč? To má být zima a ošklivo, ne teď.
Normálně, já mám teď akorát tak náladu na to, abych šla balit dárky, v takovýmhle počasí...
17. zář 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooojte
17. zář 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jak je, 8tt? :slight_smile:
17. zář 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,

jsem v 7tt, ono to tady blbě počítá :wink: , ale zatím jo dobrý hele...Až na to, že je mi furt blbě, ležím a spím, ale už jsem si zvykla...

Na co si teda nemůžu zvyknout, je to, že je mi od rána co se probudm, do večera než usnu blbě :unamused: Ale hrozně.
No ale, raději at je mi blbě......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
DENIS
já jsem si vždycky říkala, ať je mi blbě, že alespoň vím ,že se něco děje, pak mi chvíli nebylo a už jsem byla vyjukaná. Ale stojí to za prd, to vím.. U Míši mi bylo kromě 4. měsíce, někdy od začátku prosince do 31.12. blbě skoro až do porodu. Ne pořád, ale jo...
17. zář 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě zatím furt, ivrvére co otevřu oči...

Ale naštěstí nesedím ZATIM nad mísou:slight_smile: Jojo, to mi poudal i Mudr..Pokud je ti zle, je to dobře, páč prý se v těle "něco" děje........Takže raději at je mi zle..Ale je to fakt hrůza, přijedu z práce, lehnu a ležím, spím... Doma bordel, ale Jarda aspon uklidí, uvaří.......

Předevčírem jsem spala od půl 8 večer...odpdla jsem po přátelích až do rána,s přestávkama na wéécééé :slight_smile:

A furt si šahám na prsa jestli bolí..A když bolí, poudám, jo, je to dobrý :grinning: :grinning:

Včera mi Jarda říká, už mě vy dva neštvěte. :grinning: :grinning: .Páč já včera chodila, je mi teplo, je mi zima, zatop, otevři okno, mám žízen..jé to je sladký fuj..No včera furt něco, páč mi bylo fakt blbě...A říká mi, už mám těch nálad pokrk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem ho ubezpečila...a bude hůř :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je fakt, že doufám, že to nebude po celou dobu, páč takhle se nedá přece fungovat :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Já počebuju uklidit a okna umýt!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth:

My byli v sobotu nakoupit v Praze jídlo, byli jsme v tesku hodinu??Tak nějak....A sedla jsem do auta a usnula....A že umím být doost protivná když je i zle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak to já byla i nad tou mísou, Lenča se pak vždycky ptala "čůráš, kakáš nebo blinkáš maminko?" :grinning:
pamatuju si, v tom 7tt jsem byla v nemocnici a tam jsem nemohla jíst skoro nic, mrkev byla moc oranžová, brokolice moc zelená - no, ta její barva mi vadila i s Lenčou...
A do konce jsem jedla pidi porce, něco jako Lenička a když víc, bylo mi blbě. Pak jsem už třeba jen dojídala zbytek po Lenče.. Děs, nedovedla jsem si představit, že sním někdy normální porci. V Globusu jsem si dávala jídlo do těch kelímků s sebou a měla to ještě na druhý den. Ale, kupodivnu, z jídel v Globusu mi NIKDY nebylo ani blbě a to to byla mastnota a tak.
Neboj, od 4. měs se to zlepší, ale zase se spací mánie vrátí. U Leničky jsem jí neměla, u Míši jsem usínala i ve stoje :slight_smile:
A teď mizíme do města, tak ahoj!
17. zář 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj a pořádně se oblečte, vždyt je tam děsná zima!!!!!!!!!!!

FUJ .Už aby bylo jarooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak to ja som ani pidi porce nejedla cely 2-3mes som zila zo vzduchu,bolo mi tak zle zo vsetkych pachov ale nad misou som stravila az ten treti mesiac ale stalo to za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedf si teraz na to spomeniem...to snad ani neni pravda cim vsetkym v tom tehu prejdes,ale na konci toho vsetkeho je ten maly pokladik a ja si uz teraz myslim ze to vsetko este rada podstupim teda uz len max raz,ale to dievcatko by som chcela :grinning:
17. zář 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba mi ist na postu uz druhy den,no nejak to odkladam,dnes sa mi ale fakt uz do tej zimy nece,tak snad k veceru skocim :confounded: len s timmcom to bude horsie,uz vidim jak mi kvili ked ho obliekam,ten sa z toho v zime zblazni a ja spolu s nim...neviem ako ho donutim nosit ciapku lebo vzdy mi pritom taak zacne plakat ze ho nejde utisit tak davam len kapucu a sup do kocika,ale teraz v takej zime to uz nejde bez capicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, neboj on si bude muset zvyknout.... páč jinak by mu byla ziminka :slight_smile:
17. zář 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no milu to dufam,ze nebude zakazdym robit take sceny ako na krytom bazene ked som mu dala capicu aby mu nenafukalo do usiek vonku-to bola hamba :astonished:
no a doma ted vychadzame von stale s krikom,kedze uz ani 2vrstvy oblecenia na sebe neznesie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dala som sa na zehlenie kedze mi poklad zaspal pri papani rovno na rukach no moc toho nenaspal a ja mam este 2kose na zehlenie a dalsie 2pracky sucheho u svokry :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze maaam co robit...a najhorsie si necham na koniec...tie postelne povlecenia,ktore boli este zabalene co sme dostali ako svadobne dary a vsetko nam zaplesnelo...tak este 4pracky a mam vyprano :angry: :rolling_eyes:
17. zář 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Angie, tak žehlení ti nezávidím, fuj!!!

Mě se do toho vůůůbec nechce vždycky, kolem prádla chodím 14dnů a žehlím až nemáme pomalu v čem chodit :grinning: :grinning: :grinning:

Už se těším na tu sušičkůůůů..To už nebudu dělat vůbec nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my hovor ja nenavidim zehlenie ale ten moj muzik ma milion veci a vezme kazdy den daco druhe a hned do spiny s tym a ted som tu mesiac nebola tak ma tu cakala pekna kopa a to vraj 2x pral z toho raz tak ze mal vsetky veci ruzove a este stale ma :grinning: a druhy krat mi uz volal ze ako ma prat :wink: takze teraz mam na zehlenie takmer 2plne skrine a este timmyk do toho ...no vcera sme po kupani este 2x prezliekali za polhodku sa 2x poblinbkal no takze mam zas co prat :unamused: a co prat este pohoda,ale pak to ist vzdy k svokre rozvesit pak po to a zehlit :angry:
takze zajtra ma to caka zas a keby len zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
denii a myslis ze ta susicka je tak dobra vec???ja neviem nejak tomu nemozem uverit ze pradlo budes mat vyzehlene a este tie male veci aj tak by som musela zehlit koly teplote aby sa zrazila ci co mi to mamca vravela,ze malemu mam vzdy vsetko zehlit :confused:
17. zář 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj večer!!!
Tak u nás byl prokřičený den.. Protože jsem si dovolila jít do města a pak ještě jsem klíďo šla do krámu a Míšu jsem dala do kočárku.. Zblázním se z něj, snad je to jen období, ale on v tom kočárku nechce být, pořád pohoda, úsměvy, sotva ho položím, rozhlídne se a spustí.. Dneska tak, že mně lidi zastavovali - jedna paní nás potkala u baráku a pak asi za hodinu a "to zas pláče?" a já "ne, ještě pořád".. nebo "proč miminko nemá dudlíček, to by neplakalo" "má hlad, že jo", u krámů ho houpou a koukaj na mně, jakože proč já si klidně odejdu od uplakanýho miminka.. Dělá to už pár dní, od konce srpna, prostě kočárek ne.
A do toho zoubek, už vidím čárku pod dásničkou, vedlejší kolega se už taky pomalinku začíná rýsovat, je cítit pod dásní asi tak jako ten rychlejší kamarád před 2 dny, tak snad budou oba brzy venku...

DENIS,ANGIE
tak já žehlím docela ráda, nevadí mi to, jen na to není moc času. Ale já mám kurz rychložehlení, šup sem a šup tam a stačí to :grinning:
17. zář 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
gali ja by som sa s tym uz ako tak zmierila,len mame blbu zehlicku poprve ze musim vsetko na rub otacat vyzehlit a naspat otocit tak mi to trva dlho a k tomu vyzehlim par veci a timmco je hore tak zas vypinat a odbehnut a pak zas o 3-4hod to skusit a zas ten isty kolotoc,keby bol klud a viac casu tak sa raz za cas nezblaznim,hoci sebe maloco zehlim veci po dome nemusim mat zehlene a ja von ted raz za cas,no tie moje deti mi to vynahradia aj za seba :wink:
17. zář 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tym kocarkom,nas timmynko ho zas moooc rad len mne sa s nim nece vyrazat tak ako aj dnes vonku zimmma a ja mu capicu a na to este kapucu a on je z tej ciapky hotovy a furt sa hadzal ze ju mal stale na nose a cez oci,jaaaj ale zas hned zaspi v kociku no ted v zime to uz bude horsie a ja sa vonku asi ani nedonutim tak casto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooj holky,

tak konečně je čtvrtek ty vogáááá..... Dneska ráno jsme na autě na teploměru v 7 měly 2 stupně, tfuj tajbl :angry: :angry: :angry: :angry:

Dneska je mi dobřeeeeee, až je to takové nezvyklé..Ale prsa mě bolí, tak je to dobrý snad :grinning: :grinning: :grinning:

Uvařila jsem si kafa lattéééé tak jdu na něho a dám si chlebíček polomáčený s šokoládiškou :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele holky, co máte za pračku? Přemýšlím o nové, páč ta dosavadní mě začíná pěkně kakat teče kdy se jí zachce, a whirpoolku už nechci
18. zář 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tedy moc se toho tady nezměnilo :slight_smile:
Ivetka si užívá v Krkonoších, Melisska a Galča asi pořád marodí a my se už naučily spát v kočárku,tak jezdíme. Včera spala i 1,5 hod. tak jsme se obě pěkně provětraly. Dnes dopo jsme už taky byly,když tam tak krásně svítí sluníčko. Odpo jedem zase do Rce a zítra dopo taky, musíme na kontrolu k tý Dr. tak jsem zvědavá,co nám řekne.

Jinak mám asi zase míňa míň mlíka a dokrmujeme už 2-3x denně,aby se malá aspoň trochu prospala a nebrečela hlady. Jinak kojíme po hodině, nebo po dvou..

Gali, vůbec ti nezávidím to řvaní v kočárku, vím jaký to je. Janinka je ještě naštěstí malá, tak není tak moc slyšet,ale taky to je síla jezdit se řvoucím kočárem. A ty komentáře lidí jsou fakt blbý. No to je výhoda malýho města, zajedu do polí a tady jí nikdo neslyší a nemá kdo co rozumovat.

Jo a holiče mám odsunutýho až na 18.10.takže musím zase další měsíc čekat. No co, vítání občánků si nenecháme ujít a Teri tam stejně se školou budou přednášet básničky.
18. zář 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Milu,tak jsem ráda, že jsi na nás nezanevřela, i když už ses "odstěhovala" na jinou diskuzi. My máme doma indesit. Máme jí 2,5 roku a jsem maximálně spokojená.
18. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem tu jen na skok. Co nového?

U nás nic zvláštního. Kluci ještě trošku smučí, Štěpán víc, tak doufám, že mu to už taky dá pokoj. Honza jezdí dlouho z práce, připravuje For Arch, tak vymýšlím klukům program. Dneska budeme cestovat autobusem, Vojta se těší, já mám strach, jestli mi někdo pomůže kočárem :unamused:

Gali, u nás byl taky kočárkový řev, pak pochopil, že po něm vždycky nechci spánek, že může i jen tak čumákovat a trošku se to zlepšilo. Trošku. Tak pevné nervy.

Milu, pračku jsme kupovali asi před rokem. Tak jsem se zajímala jaká je nejlepší. Byly mi doporučovány tři značky: Boschka, Electrolux a ještě jedna, ale mám nějaký vykojený mozek, nemůžu si vzpomenout :sweat_smile:

Jinak jsem zaznamenala, že je založena nová diskuze snažilky z Litoměřic. Škoda, myslela jsem že i tady si můžeme povídat o snažílkování. Ale třeba vám tam zas zavítají nové jiné tváře. Tak držím palce ať se vám tam všem brzo zadaří a snažení vám přinese ovoce. Teda miminko :wink:
18. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj hollky,

ne nebojte nezanevřela. A ta diskuse tam byla jen znovu otevřená neb jednou již založená byla. Jenže holky se sem tak trošku bály jít a takhle je to pro nás "snažilky" trochu lepšejší a nebojte já budu nakukovat všude, páč jsem cholka zvědavá :grinning:

Já právě jukala na net a líbila se mi jedna LG¨, pak Fagorka a na Indesitky jsem taky koukala i ty elektroluxky, ale tam mi přišly, že zas byly nějaký divný a odstřeďování měli skoro všechny déčkový :confused: ,a le je fakt, že jsem zas koukala jen na jednu stránku....
18. zář 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my máme LG a já jsem s ní teda maximálně spokojená!!
18. zář 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame pracku Samsung,dostali sme ako svadobny dar-jasan ze sme aj sami vybrali,ale je uzasna-doma sme tiez mali whirpool ale hruza stale bola v oprave az pak kupili nasi dalsiu :unamused: a aj zo znamych sa kazdy stazuje,ze ten bubon ked sa doperie sa nedotoci tam kde je otvor a to robila presne aj nam a treba to ruco a ked je tam plno mokreho pradla tak to robi radost :angry:
Tak ked sme vyberali ladnicku ta sme si povedali ze radsej whirpoolku ne hoci sa nam veeelmi pozdavala a vzali sme electolux,tak som zvedava,dorazi o tyzden :dizzy_face:
18. zář 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hádám že mám posledních pár minut, než se Štěpánek probudí, tak už ani nic nebudu začínat dělat, jen mrknu na koníka. Hlásím, že u nás se snad začnou jíst příkrmy. Už asi 3 den jí, odhadem tak půlku malé skleničky, což je úspěch. Sice si hned potom dá mlíčko a slastně u toho zavírá očička, ale důležité je, že už dobrovolně otevírá papulku i na mrkvičku apod.

Jinak včera jsme cestování autobusem zvládli na jedničku. Vojta byl nadšenej. Já už trošku míň, protože se mi zdálo, že ten řidič jel jak prase, ale možná se tak jezdí normálně jen já jsem takovej posera :wink:

Milu, už jsi vybrala tu pračku? Jestli jo, tak když budeš chtít, pošlu Ti odkaz na docela dobrý stránky, kde Ti vyhledají prodejnu, kde vyjde nejlevnějš.

Denis, jak je? Ty jsi zase dneska doma, viď?
19. zář 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet, pustila jsi se do toho Gimpu? Já ještě ne, marně hledám čas, ale chtěla bych. Chci totiž udělat k vánocům kalendář. Loni jsem ho dělala v jiném programu, pak se nám zaviroval počítač a bylo po kalendáři, tak doufám že letos to dotáhnu do konce.
19. zář 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek