• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
Melis, klidně pošli, zatím jsem ještě nekoukala, neb manža rozhodl, že se nejdříve zavolá opravář :rolling_eyes:
19. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
máte někdo zkušenost s prodejnou kočárků Dětský ráj Litoměřice???
19. zář 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj Jani, jsem dneska v práci.........

Ale jsem tu sama, tak jsem spala 3 hodinky..Před chvilkou jsem se probudila :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taak u nas je to hruza stale timmco vyvadza jak najaty :angry: prestal len ked sme boli vonku ale po mne tam uz vcera skocil bacil a dnes ma uz pomaly odrovnava...tak som konecne teraz navarila obed uz vyhladovana a muzikova segra si ho teraz na chvilku vzala von tak sa mozem po dlhej dobe v klude najest...
ma napada baby,ked uz meliss spomenula ten kalendar ja som chcela robit vianocne pohladnice s motivom TIMMY :grinning: neviete mi poradit ako na to???viem ze tu tema taka bola len ted ju nemozem najst :angry:
19. zář 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
este sa musim pochvalit ze dnes slavime...uz 1/3 roka je za nami :wink: :dizzy_face:
19. zář 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pippi, dětský ráj je hračkárna ne? :confused:
19. zář 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zrovna včera na beremku holky psaly o tom kalendáři na Vánoce a mě se to jeví jako super nápad.A Jani, jak jsi to d+lala? Máš na to nějaký speěl program???? přemýělím, jestli si udělat ty fotky sama nebo jít k profíkovi... že bysme vyfotili ty naše 2 cácorkya holt 1 společnou rodinou :slight_smile:

jo,byly jsme včera na kontrole a máme 4850g. Ale horší je, že malý dopadl blbě krevní obraz a bude muset brát železo v nějakých kapičkách. Už se projevilo to, že jsem se vyflákla na ten blbej aktiferin, po kterým jsem měla zácpu a tak chybí železo i mě a málý už taky dlouhodobě budeme brát holt ty kapičky a pak další krevní obraz.

Příští týden ještě jdeme na kontrolu s tím očkováním na ramínku, prý jí budou vymačkávat hnis a teprve po zahojení můžeme být očkovaný. A ještě nás čeká sono bříška. Jsem Dr. říkala o tom věčným ublinkávání a dušení se ve spánku, tak nás pro jistotu poslala na vyšetření. SIce jsem z toho trochu nešťastná, doktorů se nezbavíme, ale ať jí radši prohlídnou a mám klid na duši.

Jinak musíme víc přikrmovat a dělat taky větší mezistupy mezi jídlem, že hodina je moc málo No, to bude děs jí to vysvětlit, že nedostane najíst vždy, když si vzpomene :slight_smile:

Tak Angie dodatečně gratuluju k čtvrtroku:slight_smile:
20. zář 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a rekord!!!! včera po domluvě Dr. malá spala 3 hod v kuse a vydrýžela 4 bez jídla a pak ještě usnula v kočáře a další 2,5 hod. bez jídla,tak supe. a je fakt, že míň ublinkávala....
jsem zvědavá, jak si povede dneska, pztž jedeme na rodinou sešlost:wink: už se na všechny moc těším, tak to snad dobře dopadne a malá to neprobrečí..
20. zář 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj...
Jani tak to gratulujem k tolkym pokrokom a ze Janicka uz tak pekne pribera,len tak dalej a dobehne aj nasho macika :grinning:
No ale u nas to take ruzove neni-je za nami priserna noc,ja som chora kycham,smrkam a teplotky a co ted???Chudak bobicek :frowning2: no nespala som celu noc,nie zeby som nechcela,ale timmyno si v noci daval 20minutovky pak sa bud zavrtel a povykrikoval a dal dalsich par min alebop bol hore takze sme dudankovali,cajickovali a kojili kazdu 1,5 az 2hod lebo to je najucinnejsi sposob ako zaspat...podarilo sa az 5.30rano ked zaspal na 2hod,tak si viete predstavit ako som vyspata a dnes stahujeme :rolling_eyes: nemam silu na nic a k tomu nemam tu este doktora,tak baby radte :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tu nejaky dobry prakticky lekar ktory berie novych pacientov??? :confused:
neviem sice ci nezabehnem na pohotovost alebo ci pockam,lebo sa bojim aby maly to nechytil tiez :frowning2:
20. zář 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluse:
jojo taky,ale tohle je ten krámek s kočárky kousek od té hračkárny.Koupila jsem tam kočár a jsem z toho nešťastná :cry:
21. zář 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pippi aha, tak to bohužel nevím... s kočárky ještě zkušenosti nemám... tak ho tam zkus reklamovat, to by ti určo měli vzít ne?

Jinak ahojky mamimy... nějak vás ani nestíhám dočítat.

Angie, já mám doktora Laryše, sídlí u Katovny, ale jestli bere nevím, zkus to u něj... jen nechoď k Baudyšovi, ten má ordinaci u vás v ulici, ale všecho léčí paralenem, já od něj utekla. :unamused:
21. zář 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Vás všechny zdravím po návratu ze Špindlu (kde je teda pěkná zimice) ale jinak to tam bylo super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás tak normoš pohodička, děcko celkem jí i spí, tak snad se to nebude měnit :wink: Zuby pořád nic, jen je teď maminčina prdelinka a pořád chce výhradně mě (ani taťka nezabírá), tak nevím, co se to děje.

Meliss, ještě jsem na Gimp ani nešmátla :sweat_smile: nějak teď nebyl čas, ale ten kalendář to je skvělý nápad, asi něco s malou nafotím a upravím a dáme to babičkám a dědečkům k Vánocům :grinning: No ale přiznám se, že kalendář v Gimpu vůbec neumím, takže se ještě mrknu po netu, co a jak :wink:

Jdu to tady dočítat. Jo a doplnila jsem (slovy dvě) fotky do alba. Se musím polepčit :sunglasses: :grinning:
21. zář 2008 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky...
Milu dikes,akurat vcera sme tam boli na veceru pri katovi :grinning: tak to skusim dufam,ze bude niekto naberat i ked som skocila do lekarne a dali mi tablety a sirup takze sa liecim,hrozne na tom je ze ten moj bacil hnusny skocil aj po timmyskovi a on ma kaslik tak asi skocime s nim,neni to nic hrozne ani teplotka len sem tam zakasle a kychal aj predtym obcas...no uvidime :frowning2:
22. zář 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: no super,mala som tu zaplacanu celu stranku a vypadol mi signal,kedze sme uz v novom byte a este nam O2 neprislo prehodit siet hore :unamused:
taak vcera sme sa stahovali,no vsetok nabytok je uz hore len veci potrebujeme vynosit a vybalit a este raz to tu poriadne vydrhnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a inac,prisla som na to-teda myslela som,ze ako timmy tak plakal a bol nervny ze uz mam slabe mlieko tak sme presli na UM no vobec mu nechutilo a ja som zistila ze mlieka mam strasne moc a ze tak pribera tak to nemoze byt tym...no takze kasleme na umele mlieko a budem zas len kojit-no este dnes bude vynimka,kedze timmco poputuje k babicke aby sme my mohli vybalovat,ale chudak ho z toho napina a vypluvava to az ked je moc hladny tak si da,no nevem ci sa boji ze zas dostane ten sunar ale nejak zacal pomenej jest a ked ho idem kojit ta je tak stastny :dizzy_face:
22. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojte holky,

týýjo tak přesně minulý rok v tuhle dobu jsme měli tak první novomanželský tanec za sebou... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

To je hrozný jak to letí :rolling_eyes:

Ivetko koukala jsem, mooc Vám to tam holky slušelo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hele ženský pojdte se někdxy srazit o víkendu..Já mám toliiiik otázek že nevím kde začít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé Denis, no jo... už to máte taky rok :dizzy_face: Letí to letí.... hele a vy jste tedy nakonec nedělali tu oslavu jo? nebo se ještě něco chystá?
22. zář 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, děsný co??? Uteklo to jako voda......

No nakonec jsme si s Machovou nějak přestali psát, takže spíše od toho sešlo....Ještě že tak, páč bychom na to neměli :grinning: :grinning: :grinning: momentálně......

Ale uvidíme...Dneska jdeme na véču a spíše v sobotu se chceme s těma nejbližšíma sejít, tak spíš něco uděláme doma, či u známých
22. zář 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska jsme odvezli na barák první banánové krabice a začínáme pomalu se stěhováním :slight_smile: Zatím není kam spěchat, máme se odstěhovat na konci října, ale kdyby bylo nejhůř, tak už máme kam jít. Byli jsme zkontrolovat schodiště, už je postavený, jen přidělat zábradlí. Ve čtvrtek přivezou dveře. Honza pracuje na kuchyni a začátkem října budou skříně.

Jé Denis, roční výročí. No, tak to my už máme pár let za sebou :wink: Manželé jsme 7 let a žijeme spolu 13 let. Fuj, takhle když to píšu, tak si příjdu jak stoletá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A jak je? Co mimís?

Angie, držím palce, ať jste brzo v pořádku. U nás se taky marodilo. Vlastně ještě ani teď to není úplně dobrý. Kluci mají rýmu.

Ivet, já když mám chvilku, tak stahuju kity. Mám jich už hafo, ale když jsem se pokoušela vytvořit leden na kalendář, tak mi přišlo, že se k sobě nic nehodí :sweat_smile: Nakonec jsem teda něco udělala, ale asi nemám to potřebné estetično a fantazii, páč mi to příjde hrozně divný. No, je to první výtvor, třeba se časem zlepším. Ale je to strašnej žrout času a ten mi fakt nějak chybí.

Fotky máte moc hezký. Oběma vám to tam sluší. Jo, a říkala mi tchýně, že Tě potkala. Divila jsem se, kde že k tomu došla a jak věděla, že jsi to Ty atd. atd. Pak z ní vylezlo, že přes manžela a jeho babičku. Tchýňka dělá v Rovném v Diakonii. No prostě kolombo :wink:

A já jsem taky pro nějaký sražení. Třeba i v týdnu. Řekněte kdy, kde a jsem tam :wink:
22. zář 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Jani, o kalendář se pokouším právě v tom Gimpu. Ale volně k stažení je spousta prográmků. Loni jsem měla jiný, podstatně jednodušší. Když budeš mít zájem, tak zapátrám a napíšu jaký to byl. Jinak pokud ho nebudeš chtít dělat sama, tak Ti ho udělají kdekoliv kde vyvolávají fotky. Další možnost je, nechat si ho udělat od nějaké šikovné holčiny. Taky jsem něco takového našla. Chtěla jen poslat fotky a kalendář udělá za něco málo přes 300 Kč. Teda jestli si to dobře pamatuju.

Držím palce, aby Jaňulka při vymačkávání hnisu z ramínka moc neplakala. Štěpán to měl v pořádku, ale s Vojtou jsem tam byla 2x a zpocená jsem z toho byla až na zadku.
22. zář 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, jak to dopadlo s pračkou? Tady jsou ty odkazy na srovnávání zboží:
http://www.heureka.cz/
http://www.srovname.cz/hlavni-sekce/elektrospotrebice/0.17
22. zář 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a kde je Gali?
22. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaakze dalsi narocny dnik je za nami ale kupelnu a spalnu mam uz komplet vycistenu uz len tam vseetko vybalit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a zajtra ideme predsa len k detskej kedze mu tecie aj z nosteka tak radsej :frowning2:

inac holky sikovnice,nejak ste na mna zabudli ake programceky pouzivate ja som v tom novacek takze mne stacia pohladnice na vianoce tak vas prosim o radu kde najst na to program a ako na to :confused:
22. zář 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis a k vyrociu gratulujem nas to prve este len caka ale uz coskoro :dizzy_face: :wink:

a tiez sa chcem spytat na to vymackavanie teraz si niesom ista-je to ta kontrola co sa robi po ockovani proti tbc???Nam ziadne vymackavanie nerobili :confused: vlastne to tam ani nenasla :angry: akoby ho neockovali :rolling_eyes:
22. zář 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Meli, já mám kitů asi 3 cd, ale ten čas mi chybí. A nakonec jsem našla nějaký odkaz, kam si jen pošleš fotky, vybereš jak chceš, aby to vypadalo a na konci ti z toho vypadne kalendář v pdf formátu. Takže pro mě ideální :grinning: Ještě něco nafotím, trochu to poupravuju v PhotoFilteru a hotojo :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo si půjčím od manži Photoshop, tam se mi taky dělá dobře. Jj do Rovného jsme teď dávali babičku (moji), takže tam jezdíme :grinning: to je teda svět malej :grinning:
Sražení uvítám, doma už mi začíná hrabat.
Galinku jsem dnes potkala s kočárkem (Lenička měla taky naprosto skvělej kočárek :wink: ) někam vyrážely asi s babičkou.
Angie, to jsi dobrá, že tak uklízíš, nechceš přijet i k nám? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně, aby se vám dobře bydlelo.
Deni, blahopřeju k ročnímu výročí :dizzy_face: my jsme ho měli 20.7. (taktéž rok) a jak dlouho jsme spolu sem radši ani nenapíšu, páč byste se asi usmály k smrti :sweat_smile: :grinning:
22. zář 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nieco na pobavenie by bodlo ivet :wink: tak napis...
no musim pretoze sa hnusim po niekom tak ako asi kazdy takze vanu som drhla 3x dezinfekciou a keby len vanu :rolling_eyes: :wink:
22. zář 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby netusim co su to kity :confused: ale ak nieco take ivet najdes tak hod odkaz isto to viacere z nas ocenia :confused: :grinning: ja idem juknut ci nenajdem nieco ako sa robia tie pohladnice kedze to tu asi nik nevie alebo nevem co sa mi k tomu nik nevyjadril :frowning2:
22. zář 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Melis zatím nijak, ale díky za odkazy. Manža rozhodl, že se nejdříve zavolá opravář a pak se uvidí :confused:
23. zář 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
no dobře Angie, tak aby ses zasmála tak spolu budeme v listopadu dva roky, v červenci jsme měli rok od svatby a máme 7-mi měsíční dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tohle když někomu řeknu, tak se většinou zatváří dost nejistě a pak to přepočítává a pak se mi řekne :" To jste to vzali docela rychle co?" :sunglasses:

http://www.vlastni-kalendar.cz/udelej-si-vlastni-kalendar.html?state=2&cal_type=2&status=select-type

Odkaz na kalendr, zatím jsem nezkoušela, ale vypadá to jednoduše. A kity jsou doplňky k programu, které si vybereš (jestli víš co digiscrap - to jsou takový ty upravený fotky, kde třeba jako leží mušle, nebo jsou tam různé hezké rámečky a je to upravený do nějakýho stylu, že tam jsou třeba 3 fotky najednou, tak to je ono).

Jinak se mi tady děcko plazí jak had, jdu něco dělat.
23. zář 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se za absenci... Snad jste všechny OK!
Dneska máme doma tatínka, má neplánovaně nucenou dovolenou, tak toho využijeme a jedeme na Zahradu Čech, na procházku, třeba i něco koupíme. Asi jako tradičně - jogurty z Bohušovické mlékárny :slight_smile:

Dávejte dobrý pozor na tenhle můj krásný, bezzubý úsměv, dlouho ho asi vídat nebudete, protože ode dneška MÁM ZOUBEK!!!
23. zář 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, blahopřejeme k zoubečku :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek