• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj,
tak u nás probíhá pokus o spánek, tak musím být tichoučko. Ale až zabere, tak vyrážím fofrem vytřít. Dala jsem si předsevzetí, že budu vytírat denně, bo jak se Štěpulka plazí a píďalkuje, tak taky vytírá a o to moc nestojím.

Gali, gratuluju k zoubku a hezky si ten dnešní výlet užijte.

Angie, nevím jaké pohlednice máš na mysli, ale třeba jak se bavíme s Ivet o Gimpu, tak to je grafický program a zvládne toho spoustu. Je pravda, že chvilku trvá než ho člověk alespoň trošku prokoukne.

Ivet, odkaz jsem uložila. Vypadá to rychle a jednoduše, možná to ještě taky použiju :wink: Hodím sem do placu odkaz na fotoknihu. Pokud někdo nechce dělat kalendář, tak to může být taky pěkný dárek. A nemusí se dělat jen z fotek mimi, ale i třeba z dovči, s pejskama apod. :wink: Vypadá to docela dobře.

http://www.heysmile.cz/products/product-detail.aspx?id=5
23. zář 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak u nás už se spí, tak se jdu přátelit s hadrem. Pa
23. zář 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jéééé blahopřejeme k zoubečkůůů Gali.....

No já dneska nastupuju na 8 týden, tak snad je všechno OK, páč už druhý den je mi dobře..Takový nezvyk Vám teda řeknu :grinning: :grinning: Ale snad je všechno OK...

To my ted v dubnu budeme spolu 11 let :dizzy_face: :dizzy_face: Taky děsný. Je neuvěřitelný, jak to letí!!!!!

Dnesky vypadá že by mohlo býti venku pěkně co ženský?
23. zář 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj...
jeee ivet no presne to som mala na mysli ten scrap ta pekne upravena fotecka s rameckami a kadecim a z toho som myslela ze pojde urobit vianocna pohladnica :confused:
dakujem hned sa na to juknem,dufam ze by som to zvladla,tak aky ten program si mam stiahnut ten gimp???

no tak mne to smiesne vobec nepride pretoze my sme na tom tak podobne spolu rok a 7mesiacov co zijeme a teraz 7.12 budeme mat rok vyrocie svadby a timmy ma presne 4mes a 2dni :wink:
23. zář 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my sme boli dnes u detskej mudr,nasa nerobila tak sme hladali jej zastupkynu a pekne si tam pockali...a dala nam len kapicky do nosteka,ale moj pokladicek je ted tak uzasny skoro vzdy spinka aj u mudr bol dobrucky,pekne sa na nu zubil :grinning: a az doteraz spinkal,nechal ma nech este vydenzifikujem kuchynsku linku a ted tu spolu lezkame na gauci...
a je teplejsie zeby to babie leto :confused: ?
23. zář 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

no doufejme, že se udělá teplo..Pořád hlásili teplo teplo....Tak doufám že bude....
23. zář 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee gali tak vy uz mate selmu zubatu,tak sa pripajame aj my ku gratulacii :wink:
23. zář 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u nas je stridave oblacno. nektery den spi skoro porad, nekdy zase po pul hodinkach.
dnes mame presne 2 mesice a zase nic moc den, jako minuly mesic,tak doufam,ze ty svoje "23"tky kazdy mesic bude snaset lip a lip :slight_smile:

Gali, vy jste tedy rychlici, to moc gratuluju k zoubku a uz se malej aspon trochu zklidnil, kdyz se zub vyklubal?

my se naucily spat v kocare,tak je to parada, ze ji nemusim tahat na rukou do usnuti, to prichazi na radu az vecer.
Musime vic a vic dokrmovat a porad ji to nestaci nebo nevim. Vecne cpe do pusy prstiky, dudlana stale odmita, tak jsem zvedava, zda ji to prejde nebo ne.

Jinak je dnes krasne, ze jsem vyrazila jen v tricku a ve veste. Venku mi schne pradlo, mala chrupajdi v kocare a doufam,ze alespon jeste hodinu bude.
Ve CT jedeme do Rce na tu kalmetizaci a asi na to sono. Jsem strasna,zapomenu tam vzdy dopo zavolat,tak snad nas vezmou.

Jinak moc diky za odkaz na kalendar, asi to zkusim nebo neco vymyslim s Tomem, pokud si na to udela cas. Ja holt budu fotit a on vyrabet kalendar...snad... Do vanoc relativne dost casu,ale mam pocit,ze to utece jako voda...
23. zář 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a pry se bude zavirat pizzerie ve Vavrinci, pokud uz ji nahodou nezavreli. Tak budeme muset najit jiny misto na schazeni.. a myslim, ze venku uz dlouho nevydrzime, tedy aspon my ne- kvuli krmeni... ale radi se sejdem.:wink:
23. zář 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten kalendar je teda vychytavka riadna,som cakala,ze co to bude...ze sa s tym bude trebat hodiny hrat a ono to je take jednoduche hej...tak to musim uz len pockat kym pride svokricka s fotakom a stiahneme si fotky z kupalka a pak ho vyfotit este v cervenej capici jak mikulasek a bude to,fotiek mame dost tak uz bude problem len ktore vybrat :wink: tak uz sa na to tesim :dizzy_face:
23. zář 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikto tak sa dam ja na ten uklid zas,kedze zajtra nam dorazi ladnicka a maju nam ju aj rozbalit a zapojit a predviest a tam je kooopa nevybalenych veci :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nechce sa mi vooobec do toho ale deti mi spia,muzik s nami behal po mudr a pak do lekarne tak siel neskoro spat tak dospava :unamused:
inac dakujem tiez za ten odkaz na kalendar uz sa tesim ked ho budem robit uz som ohliadala fotecky ktoore tam dam :sunglasses:
23. zář 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj holky,

nechcete se tedy někdy sejít o víkendu????????????????????????????

A zavírají picérku jo??? To jsou novinky.......
24. zář 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pomalu padám na h..u, nevyspáním :stuck_out_tongue_closed_eyes: Štěpulka se rozhodl, že si během noci dá pár přestávek, na co taky spát v kuse, že jo. Ono se teda u nás v kuse nikdy nespalo, ale bývalo to o dost lepší než teď. Od půlnoci se budí po 2 hodinkách a k ránu dokonce po hodině. To ani kojit nechce, jen křičí. Nevím jestli to jsou zoubky nebo co to znamená, ale je to docela síla. Trvá to už několik nocí a vždycky když si ráno myslím, že nemůže být hůř, tak další noc poznám, že teda může. Kdyby alespoň během dne vydržel spinkat dýl, abych si s ním šla lehnout, ale během těch našich 20ti minutovek nestihnu ani zabrat. Oči mám jak angorák a kruhy po očima, no fešanda jen co je pravda :wink: :grinning:

Jaňulka je šikulka, že už spinká v kočárku. Asi si jen potřebovala zvyknout.

Denis, hoď sem datum a čas, jinak se nedomluvíme.

Jo, a tady jsou taky docela pěkný kalendáře s podrobným návodem, do kterých se vloží jen fotka. Podmínkou je Gimp a 59 Kč.
http://pstogether.blogspot.com/
24. zář 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani

no čeba Štěpulkovi rostou zoubky...........

No tento týden se nečapuju...Ale co třeba příští týden? 4 nebo 5 října???????? Někdy odpo
24. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Deni, tady se to snažím na něco svéct, abych měla naději, že bude líp :wink:

Tak tenhle víkend vím že nemůžu. Máme celorepublikový sraz únorčátek. Napadlo mě, Ivet nechcete se přidat? Je to v Jihlavě i s tatínkama. Holky jsou fajn, těším se.
24. zář 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis a co třeba někdy odpol. v týdnu?
24. zář 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, klidně můžeme i v týdnu, ale já můžu kolem 5 hodiny....

A to zase asi vy moc už ne právě......
24. zář 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem na tom Jani obdobně. Malá se budí v noci po 2 hodinách a dnes už od 5 ráno prděla a vrtěla se a dokonce od 3 hod nechtěla ani jíst:frowning2: nevím co bylo, prostě si nevzala prso a zase usnula..no najedla se až před půl 7, pak už se domáhala jídla zase po hodině a pro změnu pořád ublinkává... teď jsem jí od rána konečně uspala,ale nevěřím,že to bude na dlouho. Jsem taky k.o. usínám s ní v křesle, večer v 9 už skoro nevím o světě...

Já můžu zase zítra odpo, klasický čtvrtek.Teri bude na světluchách a my máme relativně 1,5 hod. času. Jen doufám, že nebude tak hnusně jako dneska,nebo to radši zruším.

Jeee, Jani, to je super, mít celorepublikový sraz:slight_smile: v červencovách měly holky spicha v Brně, teď plánujou Prahu a ještě snad měly Plzeň. No, já jsem ráda, že se vidím aspoň občas s váma.

A už jsem zkoušela ten kalendář co sem házela odkaz myslím Ivetka, je to jednoduchý a vypadá to celkem dobře. Takže se chystám udělat nějaký pokud možno pěkný fotky, ať je z čeho vybírat. Jen by to chtělo lepší foťák. Tenhle už posíláme rok na reklamaci a nejsme schopní ho poslat. Než ta reklamace proběhne, nebudu mít Janinku čím fotit a to mi je moc líto:frowning2: No ale při představě kvalitnějšího foťáku to holt asi prubnu:grinning:
24. zář 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Jani, teď koukám na ten odkaz na kalendář a to vypadá skvěle. Něco takovýho jsem si představovala, aby i jednotlivé měsíce měli pozadí pro dané období a ne jen bílá stránka.. musím se tím prokousat a zkusit to.. holt si nepůjdu lehnout :grinning:

jo, teď jsem volala do nemocnice kvůli tomu sonu,kam musíme s Janinkou jít a mají volno až 2.10. v 7:50,takže až za 14 dní..:frowning2: takže zítra pojedeme asi s ramínkem a pak znovu na sono...
24. zář 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj zienky...
hmmm meliss dobre vyzeraju tie kalendare,no uvidim zatim som rozhodnuta pre ten od ivet tak sa na nho tesim,do konca sa da urobit aj v slovencine,tak pre moju rodinu slovenske a pre nich ceske :grinning:
len este jedna otazka-chcem si najprv tie fotecky upravit na scrapy-takze na to potrebujem ten gimp hej a ako ho zohnat???Je plateny treba ho kupit,alebo sa da stiahnut??? :confused:
24. zář 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se hlásím do klubu nespících. Míša se dnes budil po 45mintách do půl 4 a pak byl vzhůru a usnul na chvíli do 7. Pavel byl doma, tak jsem mu v 7h předala děti a šla spát.
Ty kalendáře já nějak nemůžu otevřít, ten Melissky odkaz... Jakej teda koukáte odkaz? Jenomže nemám Gimp...
Normálně, mám pro Míšu obleček na Vánoce na 6-9 měsíců a můžu si ho naložit. Nebo v něm nafotit Míšu už teď ,asi to udělám, najdu obleček Santovej pro Lenču a vyfotíme, protože na Vánoce mu určo nebude.
A jéje, u nás se už pláče, tak já mizím...
24. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás se taky nespí :rolling_eyes: co to jako má bejt todleto???? Jsem už mrtvá, páč naše slečinka si chodí spát okolo půlnoci a pěkně od půl páté vstávačka natvrdo. A přes den najednou spí jen jednou hodinu a půl. Teď tady vedle mě morduje hračky a dásní se jako by nic :rolling_eyes:
O picérce jsem to taky slyšela, mají tam prý moc drahý nájem (asi 60 klacků).
Jééé Meli na sraz bych docela i jela, ale tenhle víkend už máme program a navíc bych tam znala jenom tebe :grinning: ale asi teda načíhnu do únorových miminek a zkusím se tam vetřít a třeba příště :sweat_smile: :grinning:
Zítra odpo můžeme taky, jestli se ovšem zlepší to počasí, páč tohle ch.ije a ch.ije už mi přestává bavit ( a to podzim ještě nezačal).
JDu něco dělat (nejlíp zkusit uspat jezinku).
24. zář 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj cholky,

no koukám máte to trápení s těma Vašima svištěma teda..To moc česky to nezní, ale to máte fuk, víte co jsem tím myslela ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Na mě ted padla únava, tak doufám že šefová brzo vypadne, abych to mohla zaomit na gauč... :rolling_eyes:
24. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to koukam je vsude stejny....deti nechcou spat a maminy by to nejradsi zalomily misto nich :grinning:
e mala nastesti uz hodinku spi na kline,bojim se ji polozit, ptz. by se hned probudila,tak ji radsi necham jak je a budu hladovet a nebudu uklizet :grinning: :grinning:

jinak zacinam propadat gimpu, kitum, freebies atd:grinning: nikdy jsem o tom neslysela a je to supeeeeeer!!! uz stahuju jak o zivot,jen to je moc mega,tak budu muset delat pak nejakou selekci...a je to silenej zrout casu:wink: no, vlastni kalendar ale asi letos nezvladnu...

hlasi snad zitra uz hezci pocasi..a na vikend ma byt uzasne babi leto, slunicko a kolem 18 st. ... to se budou natirat palubky na podbiti :grinning: :grinning:
24. zář 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem jak když mě někdo vzal klackem po hlavě. Zkusila jsem usnout, když to kluci zalomili a zdařilo se. Jenže 10 minut je dost málo. Snad jsem se o to ani neměla pokoušet. Co se to s těma dětičkama děje, že nechtějí spinkat? No snad bude líp...

Jani, Gimp je skvělej. Baví mě, jen na něj nemám dost času. Jak už jsem psala, pokusila jsem se o lednový měsíc na kalendář, ale není to ono. Buď to vypiluju nebo použiju nějaký hotový jako jsem sem dala odkaz.

Angie, Gimp není placený. Najdeš ho na www.slunecnice.cz nebo na www.stahuj.cz

Tady vládne mrzutá nálada, tak mizím.
24. zář 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jste mě tak nakazily s tím Gimpem, že jsem si ho znova otevřela a snažím se tady si vzpomenout, jak na to :sweat_smile:
24. zář 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, negimpujte, na to fakt nemám čas :slight_smile:
24. zář 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dakujem meliss uz som si to dala stiahnut,dufam,ze to pojde :dizzy_face:
a k tomu spanku,to ja sa nemozem stazovat ale necem sa moc chvalit lebo ako na potvoru sa dnes nevyspim :grinning: to vzdy tak byva ale tu sa mi spi uzasne az na to ze by som spala 20hod denne :unamused: a to zial nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes to bol teda zaahul,muzik spal len 3hod a pak to zaclo,najprv O2 ze nam prehodia siete do noveho bytu a pak dattart nam doviezol ladnicku tak sme zacali makat a stahovat a upratovat no a ja som musela aj zehlit lebo timmy nemal ziadne overaly a dupajdy na noc len vsetky teplakove supravy,rifle a podobne...takze si necitim celeho cloveka a som rada ze sedim...a to moje miminecko si lezi v spalni dala som mu papat a gula oci a je tisko tak som spokojna ani ho neuspavam,snad zaspinka sam :sunglasses:
24. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj holky potrebujem poradit netusim ako nato :confused: mam to stiahnute i nainstalovane uz ale co s tym ani neviem ako tam mam dat foto aby som to vobec mohla upravovat :rolling_eyes: asi som uz uuuplne blba a tiez sa mi nece moc dlho nad tym travit casik kedze sa uz tesim do postele :confounded:
24. zář 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz to maaam :sweat_smile: asi som fakt prepracovana :unamused:
24. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek