• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
U nás je půlnoční mejdan (teda paří hlavně mládě), takže doufám, že u vás je líp.
Dobrou (a pokud možno klidnou) noc.
24. zář 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš holky tak to mám radost!!!!!

Tak jsem objednaná u Apolináře u toho Caldy a opravdu není potřeba jak jsem psala, doporučení Mudra.....
Akorát chtěla vědět ke komu chodím, tak jsem to řekla a Spěváčka znají moc dobře....

Akorát že posílá až v tom 16tt, ve 13tt máááálokoho prej...

Takže 7října mám jít na krev a 21 října jdu na sreening....To bych měla býti ve 12 tt
Deniska má radooost...
25. zář 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás byla noc o dost lepší než noci předcházející. Dali jsme Štěpánkovi večer kaši a obrátili ležení v postýlce (tam kde měl hlavičku, má teď nožky a obráceně) a kojilo se jen ve 3 a pak v 6 kdy už jsme stejně vstávali. Bylo to úžasný, jen mám strach, aby to nebyla jen vyjímka.

Ivet, u vás koukám bylo veselo :frowning2: Ty dětičky se snad vážně neutahají tak rychle jak rodiče. Čím to?

Denis, tak to je úžasný. Mám radost. Takhle Ti ty kontroly vychází úplně přesně.

Angie, návody na Gimp najdeš tady:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=53
Jo a kalendář jde udělat i ve slovenštině, někde jsem to tam našla. Na tom odkazu co jsem posílala posledně je taky podrobný návod jak vložit fotky do již připraveného kalendáře.
25. zář 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoooooooooooooj Janiško,

jáse chci právě vyhnout těm testům v tom 16tt a hlavně nechci na plodovku teda......Tomu bych se chtěla vyhnout...

Akorát holky je mi od soboty pořád dobře.....Už se fakt těším na středu k tomu Mudrovi, doufám že je všechno v pořádku, že mimís roste, páč jsem z toho taková nervozní, že je mi happy, nic mi není..Prsa nebolí....Prostě na jednu stranu úúúplně paráda, ale na tu druhou :confounded:
25. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Denis, tak Tebe teda Spěpváček neposlal nikam, jo? Mně jo...
Meliss, nezlob, asi si to taky budu muset nainstalovat a udělat. No, je pravda, že jsem chtěla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jenomže věcičky, ve kterých se má Míša na Vánoční přání a tak fotit, mu jsou už teď, asi to budu muset spáchat.
Jo, holky, hele
http://i103.photobucket.com/albums/m123/drakyy/DSCF0395-.jpg?t=1222329415
25. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
jeeeeeee meliss diky tak ted som to pochopila ze potrebujem este dalsi program na tie kity ja som myslela ze to rovno ten gimp mi to ponukne preto mi bolo divne ze to nemozem nikde najst :grinning: tak musim teda stiahnut ten adobe photoshop ci co to bolo hej..no snad to zvladnem :confused: a budem moct zacat vyzera to uzasne ked som si pozerala nejake tie ukazky kitov.to su veci zeny :dizzy_face: ked na to pridem tak na tom budem zavisla,horsie ze mam cas len do obeda a to len ked bude timmy dobry,kedze pak zas stahujeme a pratame...a dokonca rodinka si zmyslela ze muzickov sviatok by sme mohli oslavit zajtra aby si mohli vypit a v sobotu je vinobranie tak nie a v nedelu uz do prace tak prej zajtra a ja sa z toho vsetkeho zblaznim...to som mu povedala ze mu skusim ten margotkovi kolac upiect niekde na konovi som ho nasla :unamused: jaaj to som si zas dala...
25. zář 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AAAAAAAAAA Gali, žoubeek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. zář 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Gali, prej až v tom 16tt............Přesně jak mí poudala i ta paní u Apolináře...I přesto že jsem mu řekla, že máme v rodině roštěp...Tak nic....

Tak jsem si sehnala founa, oni mi to vyšetření udělají a budu mít aspoň klid...Akorát nevím, zda to budu platit či nikoliv, ale i kdybych platila, tak je mi to jedno.....

Teda mě dneska pekelně bolí hlava!!!auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
25. zář 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tedy Gali, to jedy zub:slight_smile:

my měli dnes klidmější noc (tuk, tuk, tuk) ale stejně se pořádně nevyspím, ptž. mám malou zatím u sebe od 1. nočního krmení.

Deni, tak to je super, že ses dostala do tý Phy a zbytečně se moc nezkoumej a užívej si to.. přece nechceš, aby ti bylo pořád blbě. buď spíš ráda, že to tak dobře snášíš...

jinak jsme se pře 3/4 hod. vrátily z kalmetizace. děs, běs. plná čekárna na tbc a taky miminek a jen 1 doktorka. takže jsme čekaly přes půl hodiny, než přijdeme na řadu, mala spala sotva 5 min. tak začala brečet, pak jsme v ordinaci čekalx dalších 10 min. na doktorku, ptž. to měla hodně zahnisaný. Ježiš, to bylo utrpení jí slyšet, jak brečí, když jí to vymačkávaly :frowning2: :cry: :cry: takovýhle řev jsem od ní ještě neslyšela :frowning2: za 14 dní jdeme na kontrolu, tak se děsím už teď...
25. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, tak to je zoubek :dizzy_face: A s tím Gimpem. Taky už si říkám, že jsem o tom tady neměla začít mluvit. Vy se do toho všechny pustíte a budete mít krásné kalendáře a já protože nemám čas, tak budu mít akorát tak prd :wink: A teď vážně, těším se na vaše výtvory. Doufám, že se pochlubíte.

Angie, už si žádný program nestahuj. Teď už si jen najdi nějaký pěkný kit a stáhni si ho. Většinou obsahuje papír, rámeček a nějaký element (listí, houbu, sněhuláka, medvídka) To pak budeš postupně vrstvit do Gimpu. Doporučuju stáhnout si těch kitů víc, ono ne všechno se k sobě hodí.

Deni, Ty nestresuj. Ne všem maminkám je zle. Buď ráda a užívej si to. A co nějaká fotka bříška? Bude?

Chudák Jaňulka :frowning2: Moc dobře si pamatuju jak Vojtu takhle mačkali. Měla jsem co dělat, abych nebrečela s ním. Tak snad už to bude dobré.
25. zář 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Jani, přesně. taky jsem měla co dělat, abych nebrečela...ale naštěstí si to ty mrňouskové nepamatují a po vyspání už je dobře. Mě se teď malá válí v lehátku, hraje si s chrastítkama a žvatlá si do toho, tak je to fajn:slight_smile:

No Jani, já zatím jen stahuju,ale nemám zrovna moc fantazie na výrobu vlastních obrázků. Zatím jsem stáhla 1 hotový a vložila do něj fotku Janinky... ještě mám dotaz, kam se to pak dá umístit na web, abyste to viděli i vy a nemusela jsem to posílat mailem? Na to je tu nejvíc expert asi Galina,ale ty jsi tu už taky dávala odkazy na svý výtvory :wink:

Tak jak to dnešní ježdění? SIce počasí nic moc,ale mě ta cesta do Rce asi nemine a i když prší,tak se malý v kočárku už spí dobře a já jí nemusím aspoň tahat pořád v náručí...
25. zář 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
V kolik chcete jet dneska jezdit?

A co ten víkend toho 4-5 října, sejdeme se????

Jinak Janí, foteška bude, ale až příští středu..Jdu na kontrolu v 16 hodin, tož jsu zvědavá... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tojo holky, Jaňulka si musela teda užít, chuděrka malinká :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. zář 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. zář 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, ono to funguje :slight_smile:

no já jedu do Rce na půl pátou a v šest musím být zase u klubovny a naložit Teri na cestu dom,takže na daleké a dlouhé výlety to dnes nemám...
25. zář 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé to je pěkný, šikovná holka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýý jo Jani, dobrý. Šikulka. Vždyť to říkám, všichni budou mít krásný výtvory a já zas nic :grinning:

Mně je to jedno, sejít se můžeme. Když teda nebude zrovna slejvák. My jsme venku od 4-5, pak nastane krmení dravé zvěře. To znamená, že kolem páté musím někde nakojit. Kam máte namířeno?
25. zář 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý je mi blbě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co říkáte jménu Sára???
25. zář 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani nadherny vytvor :dizzy_face: sikovnica jedna,to ja na to nejak nemam casik timmco sa chce rozpravat a ted sa bol so mnou kupat tak som nic nevymyslela a cez tie mini prestavky co nakukujem co a ako sa da toho moc nenakumam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
meliss neslo mi to ani stiahnut tak som nestahovala videla som nadherne kity ale neviem este ako ich tam nahrat :angry: ale snad mi timmco este vydrzi chvilku tisko a bude si nahanat rucicky :grinning:
25. zář 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sarinka je uzasne meno tiez sa mi moc pacilo :sunglasses:
25. zář 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se ted toto jméno strašně líbí.....

Ty jména co se mi líbily, tak nééé že by se mi nelíbily, ale už je má skoro každý :grinning: :grinning: :grinning:

Ale Sára se mi začala líbit, Jardovi zase Erika...Mě se líbí i Gita..Ale to zasejc Jarda nechce slyšet a prý nemám už koukat na tu ordinaci :grinning: :grinning: :grinning:

Ale už mám doma seznam, vlevo holky vpravo kluci.....A levá půlka zapsaná až dolů :grinning: a u kluků jenom 4 :sweat_smile:
25. zář 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tie dve sa mne zas vobec ale sara je nadherne meno :wink:
25. zář 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda tady se to dneska rozjelo :dizzy_face: u nás pořád děs běs, postýlku jsme stěhovali včera (taky mě to už napadlo) a úspěch nula nula nic. Nechce v ní být a řve tam, až je fialová. Takže vyměknu a dám ji do naší postele, aby se mohla roztahovat a za chvilu spí. Jen potom nevím, na co jsem kupovala monitor dechu :rolling_eyes:
Deni, ty screeningy jsou dost často falešně pozitivní, tak hlavně hned neplaš, kdyby něco. Já jsem ho měla hodně špatně, vycházel nám Down 1:55 a byla jsem i na plodovce. No a vidělas sama, že žížala je zdravá. Oni totiž doktoři dost rádi plaší předem a hlavně ta maminka se tím pak stresuje celý těhu. Takže buď v klidu a užívej si občasné chvilky bez nevolností :grinning:
Jani, téééda Jaňulka je tam úžasná, to je cvrčíček :dizzy_face: :dizzy_face: a krásně jsi to udělala, to by bylo do kalendáře moc hezký, třeba na červen :wink:
Gali, ten zub je skvělej :grinning: já jsem si pořád neuměla představit, jak vypadá malej zub :sweat_smile: :grinning: my furt nic.
A Meli, teda s tím Gimpem tos neměla začínat
:rolling_eyes: :grinning: už tady zase stahuju kity jak divá :grinning: kdybych šla radši uklízet :grinning:
25. zář 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky za pochvalu...ale já jen zmenšila fotku a zrotovala to, nic víc.Dílko jsem si stáhla už ani nevím kde,ale je to pěkný,co? :wink:

taky bych měla radši uklízet. Teď jsem tu mojí řvounku uspala při kojení v posteli,tak nevím,za jak dlouho bude vzhůru. Jinak dopo spala 2x 20 min.tak by to mohla teď natáhnout...
Aspoň se stihnu naobědvat,ale jinak se mi vůůůůbec do ničeho nechce :angry: ten gimp je fakt lákavější :grinning:
25. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já se budu motat kolem půl 5 někde u lékárny (musím pro framykoin na to ramínko,našla jsem jen mastičku z 2004 tak to radši ne..) a u Řípu tam někde, tak přemýšlím, kam jet aby tam nebylo tak moc rušno... záleží holt na počasí, když bude lejt,tak jdu do azylu ke kámošce, když nebude, budu drandit,ať je malá taky na vzduchu....
25. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
som asi total blba uz viem ako si ich stiahnut,stiahla som uz hotove sablonky,no neviem tam pre zmenu vlozit fotecku teda aj by som vlozila ale ta velkost :angry: a to mi timmco spal asi 15min a vyzera to ze sa uz budi :confounded: zeny sa z toho zblaznim,to bol napad sa do toho davat :grinning:
25. zář 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, budeš u lékárny u polikliniky nebo kde? U Řípu docela rušno je, tak nevím kam vyrazit. Mluvila jsem s Honzou a ten by si vyzvedl Vojtíka. Prej když budu chtít, tak i Štěpulku, tak nevím jestli to nemám využít :wink:
25. zář 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee, jen si kocarek vem... at nebreci jen ta moje cacorka :grinning: :slight_smile:
mela jsem na mysli lekarnu u andela (spindlerovka), ptz. tam muzu zajet i s kocarkem...klidneji bude v hracholuskach ale tam neni zase kde kojit v takovyhle zime... ale bůizko to ma Galca i Ivetka:wink:
25. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.martencjadesign.blogspot.com/

tak tohleto je krasa!!!!! jenze to ma v raru a ten nemam:frowning2:
25. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do hracholusk až raděj ne. To bych jela se řvoucím kočárem přes celou Roudnici. Teď tu taky vyvádí jako blázen :angry: Spal 15 minut. Se z toho zblázním.
25. zář 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek