• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
pěkný pátek
tak já zatím odsavačku nepoužila, zatím nás rýma nenavštívila (ťuk, ťuk), zakoupenou jí mám, tak snad jí ještě dlouho nebudu muset použít :wink:
oblékání nám nevadí, ba naopak, pěkně se u toho smějeme
oblékání ještě trochu piluju, bojím se, aby malý nenastydl, ale i tak to nepřeháním
fusak jsem zdědila po neteři s chlupem, jen nevím jestli ho dostanu do koáru, minulý víkend jsem koupila kombinezu, tak mám snad zimu vyřešenou
25. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme kombinézu po neteři,další jsme dostali od sestřenky.jen nevím jak dostanu do kočárku Nelinku v kombinéze a ještě fusák :frowning2: asi půjde brzo do sportáku :grinning:
25. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
duch vidím to stejně, do hluboké korbičky asi stěží :rolling_eyes:
25. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jj,dělají ty kočárky strašně malé,asi je vyrábí takoví co neví jak vypadá mimčo ve 4měsících :unamused: :angry:
holky,jaké používáte plíny,ubrousky pro mimča?
25. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
duch plínky používám z Tesca Esencial,je to novinka, zatím se jeví jako bezproblémové :grinning: a příznivá je i cena myslím, že jich je v balení 78 (72) a stojí 249 kaček, což je příjemný.
ubrousky střídám, ale nejraději mám Pampers Baby Fresh, krásně voní a dobře se mi s nima pracuje, moc se mi nezamlouvají Haggis, jsou tedy ze 100% bavlny, ale jsou dost tlusté a při utírání z nich odpadávají vlákna a to se mi teda nelíbí, ty už nekoupím :angry: Teď mám v kočáru kapesníčky od Rybilky koupila je mi mamča, ty jsou taky fajn, ale celkem drahé :confounded:
25. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Plínky máme Pampers a Huggies... teď jsem koupila i ty nové bílé Pampers, ale malé se lepí na zadeček :angry: takže ty už nekoupím... Jo, úplně na začátku jsme měli Happy a ty byly taky bezva. Ubrousky jsou fajn Johnsonś i Pampers. Máme i Huggies, ale jsou moc tlustý a trhaj se... i když teda ty s aloe moc hezky voní. Do kočárku máme připravené i balení od Nivey, ale zatím jsem to nevyzkoušela.
25. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
my máme tesco ještě ty fialové a huggies plínky a chci vyzkoušet ještě babylove z DM,ty taky hodně chválí.Ubrousky mám taky huggeis,ale už je kupovat nebudu,přesně jak píšete vy,tak budu muset vyzkoušet nějaké jiné...
25. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky maminky :dizzy_face:
My používáme přes den látkovky, na výlety a v noci papírový...zatím mi asi nejvíc vyhovovaly ty z DM...teď používám Huggies a taky dobrý, nic moc mi přišly Tesco fialový. Ubrousky mám od různých firem, co jsem od koho dostali :sweat_smile:
26. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti,říkáš,že ty z DM jsou dobrý,jo? takže když je koupím na vyzkoušení neudělám chybu.Říkám si že ještě vyzkouším nějaké dvoje a pak se rozhodnem které budem kupovat,které nám budou nejvíc vyhovovat
26. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
duch - na srpnu je holky taky chválili :grinning:
26. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
holky koukám, že užíváte sluníčka, tak to má být :grinning: :grinning: :grinning: , taky varážíme na prochajdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
krásný večer přejeme sluníčka, my jsme se vrátili z parádního víkendíku z chalupy :grinning: Děda a Tatínek slavili malé 2 měsíčky až z toho mají rýmu jak trám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ohínek grilování pečené brambůrky a jablíčka supr počasíčko :wink:
28. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jojo, výletujeme dokud to jde :slight_smile: Navíc včera jsme měli výročí svatby, tak jsme se projeli na naše osudové místečko, vyfotili pár foteček, zašli si na obídek a taaaak :dizzy_face: Od zítřka se má už dělat podzim, tak se tu určitě zase brzy sejdeme :wink:
28. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme byli doma, trochu jsme zabojovali na zahrádce, malej celej den spinkal v kočárku, teď si hraje pod hrazdičkou a je zlatej :wink:
zítra jedeme na kontrolu s kyčlema, tak nám držte pěsti :slight_smile: :slight_smile:
28. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
klarka: zítra hodně štěstí! :wink: ať vám to dopadne přinejmenším stejně dobře jako nám :slight_smile:
28. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
my jsme si taky užívali sluníčka,byli jsme u manželových rodičů,grilovali jsme no a chodili po procházkách.ted 2 noci Nelinka krásně spinkala od 20hod až do 4:30h.,tak jsem se i vyspala :slight_smile:
klarka - hodně štěstí,ať má ondrášek kyčle v pořádku :wink:
29. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkný večer
tak na kyčlích jsme dopadli na 1 s hvězdičkou, jadýrka máme dotvořený, tak už na další kontrolu nemusíme :grinning:
dneska je tu nějak mrtvo :astonished:
29. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
klarka: jééé, to moc gratulujeme! :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
klarka gratulujeme :wink:
29. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky sluníčka přejeme pěkný večer a posíláme video z plavání :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=uc-SimabHis
30. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
josifek: viděla jsem Simonku a to plavčo je úžasná věc! :slight_smile: hrozně mě mrzí, že u nás nic takového není...
30. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Martulko díky není vůbec nebo až pozdějším věku
30. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
josifek: jojo, je :slight_smile: ale až od 3 měsíců, škoda... ale díky tobě mě teď napadlo podívat se do Litvínova a ty vaničky jsem tam našla! :dizzy_face: zítra tam hned zavolám a jdem do toho! jsem trouba, že mě to nenapadlo dřív, podívat se, jestli to tam není... mohli jsme s malou chodit už dřív, no jo... jsem z Mostu a do Litvínova to mám čtvrt hodinky autem :sweat_smile:
30. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Vidíš Marti také si to užijete s Pepinkou :wink:
30. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no, snad se ani nedočkám rána :grinning: Simonka vypadala hrozně spokojeně :wink: od kdy tam chodíte?
30. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
od 23.9 od 8 týdnu a vy jste stejně staří tak vám nic neuteklo :wink: JJ my to praktikujeme co 2 den doma a jí se to strašně líbí, už se u toho i řechtá na celé kolo :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a jak často chodíte? už teď vidím, že tam přijdeme a Josefínka bude řvát na celé kolo :grinning: koupání doma ve vaničce už máme bez pláče, což je moc fajn, ale tohle bude něco nového, tak jsem zvědavá...
30. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
my chodíme co 14 dní jinak cvičíme doma, a snad se jí to bude líbít. Malá neřvala ani ve vaničce ani ve vaně no hold budete muset vyzkoušet
30. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to je fakt skvělý :wink: Pepinka nám plakala ze začátku, teď už se vzteká jenom u utírání a mazání :sweat_smile: ve vaničce se občas i usměje :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...
Josifku - super video,skvělá inspirace...
Nám Nelinka ve vaničce zatím neplakala,ve velké vaně jsme zatím nezkoušeli,ale už se na to chystám :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek