Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

Ahoj holky,
máme doma téměř 4-týdenní miminko. 🙂 Protože je to naše první, chtěla jsem se pro inspiraci spojit s maminkami, které mají doma stejného tygříka. Dávat dohromady dítka podle měsíce narození mi nepřišlo tak trefné, jako podle znamení. Přeci jen, i svou povahou by si tato dítka měla být bližší... 😉
klarka1
25. zář 2009
pěkný pátek
tak já zatím odsavačku nepoužila, zatím nás rýma nenavštívila (ťuk, ťuk), zakoupenou jí mám, tak snad jí ještě dlouho nebudu muset použít 😉
oblékání nám nevadí, ba naopak, pěkně se u toho smějeme
oblékání ještě trochu piluju, bojím se, aby malý nenastydl, ale i tak to nepřeháním
fusak jsem zdědila po neteři s chlupem, jen nevím jestli ho dostanu do koáru, minulý víkend jsem koupila kombinezu, tak mám snad zimu vyřešenou
duch
25. zář 2009
my máme kombinézu po neteři,další jsme dostali od sestřenky.jen nevím jak dostanu do kočárku Nelinku v kombinéze a ještě fusák 😞 asi půjde brzo do sportáku 😃
klarka1
25. zář 2009
duch vidím to stejně, do hluboké korbičky asi stěží 8-(
duch
25. zář 2009
jj,dělají ty kočárky strašně malé,asi je vyrábí takoví co neví jak vypadá mimčo ve 4měsících :-| ]-(
holky,jaké používáte plíny,ubrousky pro mimča?
klarka1
25. zář 2009
duch plínky používám z Tesca Esencial,je to novinka, zatím se jeví jako bezproblémové 😃 a příznivá je i cena myslím, že jich je v balení 78 (72) a stojí 249 kaček, což je příjemný.
ubrousky střídám, ale nejraději mám Pampers Baby Fresh, krásně voní a dobře se mi s nima pracuje, moc se mi nezamlouvají Haggis, jsou tedy ze 100% bavlny, ale jsou dost tlusté a při utírání z nich odpadávají vlákna a to se mi teda nelíbí, ty už nekoupím ]-( Teď mám v kočáru kapesníčky od Rybilky koupila je mi mamča, ty jsou taky fajn, ale celkem drahé :-S
martulikkautor
25. zář 2009
Plínky máme Pampers a Huggies... teď jsem koupila i ty nové bílé Pampers, ale malé se lepí na zadeček ]-( takže ty už nekoupím... Jo, úplně na začátku jsme měli Happy a ty byly taky bezva. Ubrousky jsou fajn Johnsonś i Pampers. Máme i Huggies, ale jsou moc tlustý a trhaj se... i když teda ty s aloe moc hezky voní. Do kočárku máme připravené i balení od Nivey, ale zatím jsem to nevyzkoušela.
duch
25. zář 2009
my máme tesco ještě ty fialové a huggies plínky a chci vyzkoušet ještě babylove z DM,ty taky hodně chválí.Ubrousky mám taky huggeis,ale už je kupovat nebudu,přesně jak píšete vy,tak budu muset vyzkoušet nějaké jiné...
peta3
26. zář 2009
Ahojky maminky x-)
My používáme přes den látkovky, na výlety a v noci papírový...zatím mi asi nejvíc vyhovovaly ty z DM...teď používám Huggies a taky dobrý, nic moc mi přišly Tesco fialový. Ubrousky mám od různých firem, co jsem od koho dostali :-N
duch
26. zář 2009
Peti,říkáš,že ty z DM jsou dobrý,jo? takže když je koupím na vyzkoušení neudělám chybu.Říkám si že ještě vyzkouším nějaké dvoje a pak se rozhodnem které budem kupovat,které nám budou nejvíc vyhovovat
peta3
26. zář 2009
duch - na srpnu je holky taky chválili 😃
klarka1
28. zář 2009
holky koukám, že užíváte sluníčka, tak to má být 😃 😃 😃 , taky varážíme na prochajdu :-p
josifek
28. zář 2009
krásný večer přejeme sluníčka, my jsme se vrátili z parádního víkendíku z chalupy 😃 Děda a Tatínek slavili malé 2 měsíčky až z toho mají rýmu jak trám 😃 😃 😃 😃 Ohínek grilování pečené brambůrky a jablíčka supr počasíčko 😉
martulikkautor
28. zář 2009
Jojo, výletujeme dokud to jde 🙂 Navíc včera jsme měli výročí svatby, tak jsme se projeli na naše osudové místečko, vyfotili pár foteček, zašli si na obídek a taaaak x-) Od zítřka se má už dělat podzim, tak se tu určitě zase brzy sejdeme 😉
klarka1
28. zář 2009
tak my jsme byli doma, trochu jsme zabojovali na zahrádce, malej celej den spinkal v kočárku, teď si hraje pod hrazdičkou a je zlatej 😉
zítra jedeme na kontrolu s kyčlema, tak nám držte pěsti 🙂 🙂
martulikkautor
28. zář 2009
klarka: zítra hodně štěstí! 😉 ať vám to dopadne přinejmenším stejně dobře jako nám 🙂
duch
29. zář 2009
ahoj holky,
my jsme si taky užívali sluníčka,byli jsme u manželových rodičů,grilovali jsme no a chodili po procházkách.ted 2 noci Nelinka krásně spinkala od 20hod až do 4:30h.,tak jsem se i vyspala 🙂
klarka - hodně štěstí,ať má ondrášek kyčle v pořádku 😉
klarka1
29. zář 2009
pěkný večer
tak na kyčlích jsme dopadli na 1 s hvězdičkou, jadýrka máme dotvořený, tak už na další kontrolu nemusíme 😃
dneska je tu nějak mrtvo :-o
martulikkautor
29. zář 2009
klarka: jééé, to moc gratulujeme! 🙂
josifek
29. zář 2009
klarka gratulujeme 😉
josifek
30. zář 2009
ahojky sluníčka přejeme pěkný večer a posíláme video z plavání 😉
http://www.youtube.com/watch?v=uc-SimabHis
martulikkautor
30. zář 2009
josifek: viděla jsem Simonku a to plavčo je úžasná věc! 🙂 hrozně mě mrzí, že u nás nic takového není...
josifek
30. zář 2009
Martulko díky není vůbec nebo až pozdějším věku
martulikkautor
30. zář 2009
josifek: jojo, je 🙂 ale až od 3 měsíců, škoda... ale díky tobě mě teď napadlo podívat se do Litvínova a ty vaničky jsem tam našla! x-) zítra tam hned zavolám a jdem do toho! jsem trouba, že mě to nenapadlo dřív, podívat se, jestli to tam není... mohli jsme s malou chodit už dřív, no jo... jsem z Mostu a do Litvínova to mám čtvrt hodinky autem :-N
josifek
30. zář 2009
Vidíš Marti také si to užijete s Pepinkou 😉
martulikkautor
30. zář 2009
no, snad se ani nedočkám rána 😃 Simonka vypadala hrozně spokojeně 😉 od kdy tam chodíte?
josifek
30. zář 2009
od 23.9 od 8 týdnu a vy jste stejně staří tak vám nic neuteklo 😉 JJ my to praktikujeme co 2 den doma a jí se to strašně líbí, už se u toho i řechtá na celé kolo 🙂
martulikkautor
30. zář 2009
a jak často chodíte? už teď vidím, že tam přijdeme a Josefínka bude řvát na celé kolo 😃 koupání doma ve vaničce už máme bez pláče, což je moc fajn, ale tohle bude něco nového, tak jsem zvědavá...
josifek
30. zář 2009
my chodíme co 14 dní jinak cvičíme doma, a snad se jí to bude líbít. Malá neřvala ani ve vaničce ani ve vaně no hold budete muset vyzkoušet
martulikkautor
30. zář 2009
tak to je fakt skvělý 😉 Pepinka nám plakala ze začátku, teď už se vzteká jenom u utírání a mazání :-N ve vaničce se občas i usměje 🙂
duch
30. zář 2009
Ahoj holky...
Josifku - super video,skvělá inspirace...
Nám Nelinka ve vaničce zatím neplakala,ve velké vaně jsme zatím nezkoušeli,ale už se na to chystám 🙂