• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
Marti , neboj bude se ji líbit.
Duchu však uvidíš naše malá Karamelka to ve vaně miluje :grinning:
30. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím,že Nelča bude taky spokojena,vanička je ji už tak akorát a už tam pěkně kope nožičkama,tak ve velké na to bude mít prostor :grinning:
30. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, škoda, že jsem se na to nemrkla dřív... takhle ta noc bude hooodně dlouhá :grinning: ještě jsem zvědavá, kdy nejdřív budou mít volno, já bych to brala hned zítra :grinning:
30. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti neboj však se tam někam vmáčknete :grinning:
Duchu my máme velkou vaničku ale když plaveme tak ve vaně když koupeme tak ve vaničce :grinning:
30. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Josifku, zítra dám vědět, jak jsme dopadli :wink: Jůůůů já se tak těšííím!!!
30. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně dej budem držet palečky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky :wink: Tak my se pro dnešek loučíme, jdeme dlabat a snad i spinkat :slight_smile: Dobrou noc maminky a lvíčátka :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
i vám dobrou nocinku :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak jsem se nakonec dočkala dnešního rána :slight_smile: I když teda noc byla fakt dlouhá... Josefínka dvakrát v noci vstávala... měla holt naspáno ze včera, kdy spala hodně přes den... Ráno jsem teda volala na to "plavčo", paní si mě zapsala a slíbila, že se ozvou jak to půjde... no, a já stále čekám a čekám a čekám... :angry: Ach jo, tolik jsem se těšila a tenhle jejich přístup fakt není pro mě... Takže zatím nevím nic, snad se dnes dočkám.
1. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
i my jsme měli hrůznou noc, Ondru strašně bolelo bříško a nic nepomáhalo, tak jsem mu ráno pomohla teploměrem a to hned kakal, měl pěkně tuhý bobíky, tak ho to muselo bolet, pak se vykakal jedna radost.
dneska jsme nějaký přejený, furt poplakáváme, malej trochu kašle, možná je to i proto :frowning2:
1. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarka: my taky máme dneska "veselo"... Pepinka mi usne v náručí po kojení, ale jakmile se zvednu (a to i po půl hodině spánku v náručí), abych jí odnesla do postýlky, tak se hned aktivuje... snad se takhle vyvzteká přes den a v noci to bude tentokrát dohánět :slight_smile:
1. říj 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....
martulikk - určitě se dočkáš a brzo zavolají...
my jsme měli super noc,Nelinka usnula kolem 20hod.a na kojo se vzbudila až ve 4:15 a pak spala ještě do 7hodin.
Teď mi tady pobrekává a usíná :unamused:
1. říj 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s kakáním my máme opačný problém,Nelinka má úplně řídkou stoličku,ale průjem to snad není,to by kadila víckrát za den(zatím jen 3x),ale teplotu nemá,papá krásně tak to zatím neřeším.v úterý jdem na převážení
1. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčatka .Marti neboj dočkáš se :wink: Duchu i my se umíme pokadit i přes mnoho věcí skrz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, dnes ráno jsem volala na to plavčo, protože se mi včera vůbec neozvali :angry: A šup, už máme za sebou první lekci :dizzy_face: Tady je náš odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=rBTtTfL0ac4 Josefínka si to hrozně užívala! Byla to fakt paráda :slight_smile:
Zítra nás čeká vítání občánků, to už taková sláva ale nebude... už se psychicky připravuju na ten rachot, uf... Aby byla malá v klidu, musíme být v pohybu... no a tam se bude asi sedět :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
martulikk - to je jednání,řeknou že se ozvou a nic,a po zavolání to jde hned...to máte super že už plavete,Josefínka si to pěkně užila,vypadá spokojeně :slight_smile: .vítání občánků zvládnete,bude to v poho a ikdyby se tam Josefínka trochu víc rozpovídala nebo rozplakala,tak na to jsou určitě zvyklí,ne všechny děti tam vydrží být v klidu :wink:
3. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martulík supr jsem ráda že se Pepičce líbilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulikk zkoukla jsem videa u plavčení, bezva, jdu se mrknout, kde je to někde poblíž, Benešov jsem odpískala, jelikož s dojížděním by se nám to pěkně prodražilo :angry:
jinak u nás je od čtvrtka slzavé údolí, náhlé zalikání atp.... :confounded: moc nevím co s tím, zatím jsem tohle nezažila,teď ale spinká, tak já odpočívám :wink:
3. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata :slight_smile: mimísce se koupání mooooc líbilo! Zítra to budem zkoušet doma ve vaně, abysme to maličko natrénovali na příští hodinu.
Dnes jsme měli Vítání občánků... Dorazili jsme s předstihem, protože nám teď stávkuje auto a nevěděli jsme, jestli nakonec nebudeme muset jet autobusem. Díky tomu jsme se šli chvilku s kočárkem projít, když jsme přišli na úřad, tak jsme tam byli jediní! :astonished: Skupinka co šla před námi, se už vítala a my čekali na tu naši partičku... Bohužel, marně :frowning2: Ostatní čtyři dětičky (nebo spíš jejich rodiče) se na to vykašlali... Josefínka byla úžasně naložená, smála se úplně na každého a byly to tam moc pěkné chvilky. Jenže, díky tomu, že naše parta nedorazila, nechali nás tam čekat na další skupinu. Takže všehovšudy, přes půl hodiny čekání :frowning2: No, naštěstí pak přišli dva klučíci, takže jsme se šli konečně vítat. Pepinka už toho ale měla dost, takže to naše očekávané Vítání jsme tam pak proplakali... :sweat_smile: Dobrá zpráva ale je, že nás stihli vyfotit dokud se ještě culila :slight_smile: Na závěr jsme dostali takovou tu knížku, kam se zapisuje vše od narození miminka a šup dom :slight_smile: Tak uvidíme, jestli budem vyplňovat knížky dvě nebo si tuhle necháme na příští dítko :wink:
3. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdo jste kdo :confused: :confused: :confused: :confused:
koukám, že vám lvíčátka dávají zabrat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky josifek
tak jsem se na obecním úřadě informovala na to naše vítání občánků, prý tak v listopadu nebo prosinci až budou všechny míma na světě, hold jsme malá vesnička, tak se nedá svítit :grinning:
5. říj 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, no já tu jsem taktéž :slight_smile: Pořád koukám a nikde nikdo, uf...
josifek: viděla jsem tu vaši vánoční nadílku :grinning: parááááda! kde jste to pořídili?
5. říj 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarka: aspoň to vítání budete mít víc v klidu :wink: ale na druhou stranu... je divné vítat někoho po několika měsících života, no... ty úřady
5. říj 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,taky se hlásíme po delší době,naše vítání vypadá taky až někdy na listopad :unamused: jak se jinak všichni máte?
u nás se zhoršilo usínání přes den,Nelinka těžko usíná,doma jen díky hlazení po hlavičce,ale večer naštěstí zatím dobrý,položím kolem 20h.do postýlky a odcházím,to usne sama,ale přes den ji to nějak nejde.Navíc teď začala nějak víc blinkat :frowning2: ale jinak super,krásně se směje,povídá.... :slight_smile:
5. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duch: ahojky :wink: Pepinka denní spánek téměř nezná, v kočárku usne, to jo... ale postýlka přes den? nemožnéééé :grinning: i když, abych jí nekřivdila... dneska tam spala půl hodinky :slight_smile:
5. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ahojky to jsem pořídila v bazarku tady na koníkovi za 80kč :grinning: :grinning: :grinning:
Jo hold je to různé v různých městech u nás můžete jít uvítat i v roce :wink: . Malá v postýlce spinká jak v noci tak přes den a to i v kočárku :slight_smile:
5. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem chtěla přihodit pár fotek,ale vybila se mi baterka ve foťáku,tak jsem je nestihla přetáhnout,tak třeba to zvládnu zítra večer.ale jak jsem se dívala na ty fotky starší,takový malý drobeček to byl a jak rychle roste,dneska už má 2měsíce :sweat_smile:
5. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duchu malé přejeme vše nejkrásnější ke dvou měsíckům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
josífku děkuji za Nelinku,ta už spinká :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek