• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
5. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné fotečky a Simonka jak krásně pase :wink:
5. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duch: přidáváme se ke gratulaci :slight_smile:
taky jsem dneska koukala na fotky, když se narodila... mám jednu velkou na nočním stolku, kterou mi manžel přinesl hned do porodnice, aby se mi nestýskalo... no, pořád se nemůžu vynadívat :slight_smile: a Buřtíček roste jako z vody, ani to není možné
taky jsem chtěla přidat nějaké fotečky na net, ale nějak na to nemám broky, uf... minulý týden měl manža dovču, tak jsem si na to tak zvykla, že dneska je to fakt záhul, když není doma...
teď jsem dala Pepinku do postýlky, ale nevypadá, že by chtěla dneska spinkat... zkouším jí dávat plínku přes obličejík, tak snad zabere :sweat_smile: dokonce jsme dneska večer plavčily ve velké vaně, aby se utahala...
josifek: téda Simonka je šikulka! Pepinka na bříško ne a ne a ne... :frowning2: takže aby se takhle zvedla, na to si asi ještě hooodně počkáme
5. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
malé Nelince vše nej ke 2 měsícům

martulikk vy chodíte spát takhle pozdě :confused: :confused: já malého udyndala v 8 a spí, tak mám čas i na něco jiného než je ten můj poklad.
5. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarka: jojo, koupeme v osm, pak napapat a pak spinkat :slight_smile: většinou pak hezky spinká třeba do pěti, někdy se mi podaří vylézt až před šestou, když si tam do té doby potichu brouká, že mě to nevzbudí... ale dneska jsme třeba vstávaly už ve čtyři... a pak už neusnula... navíc až přijde změna času, tak by vstávala už fakt moc brzo, tak proto jsme to posunuli takhle :wink:
5. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....
děkujeme za gratulace :slight_smile:
my koupeme kolem 19hod.,pak se napapá a ve 20-20:30 už spinká
dneska jsem byla s Nelinkou na převážení,už váží 5790g :grinning: tak krásně nám ta naše beruška roste :slight_smile:
6. říj 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Duchu to je teda supr váha to my máme jen5120g :wink:
pokud Vás můžu holky poprosit dejte hlasek Simonce na tanto link :wink:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=3&id=16831&from=gallery
6. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: kde se vážíte? my máme klasickou digi váhu, jen na desetinná místa... takže občas se orientačně převážíme způsobem, že se zvážím sama, pak s malou a odečtu...
josifek: večer na to mrknu a přidám vám hlas :wink:
jo, máme nové fotky na netu, tak mrkněte :slight_smile: http://martulikk.rajce.idnes.cz/Josefinka_-_24.7.2009/#119-DSC05315.JPG
ještě bych měla dotaz... kupujete někdo přes net probio kapky? jestli ano, podělte se, prosím, o link... dneska nám došly a nechci už dávat ty šílený peníze co chtěj v lékárně :angry:
6. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti děkujeme vážím u lékaře mám to blízko a známe se dlouho :wink:
a probio kapičky nepoužíváme tak neporadím :frowning2: Fotečky jsou užasné :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelinku vážíme taky jen u Dr.na kontrolách,jinak ne.martulikk máte krásné fotečky
já jsem Nelince ty probiotické kapky dala2x a hned se po nich doblinkala,ale docela hodně,tak už jsem ji je víckrát nedala,nevím jestli to byla jen shoda náhod....ale nějaké velké problémy s bříškem nemá...
našla jsem na www.raj-plinek.cz nebo www.topobchod.com za 355kč,ale jak je to tam s dopravou nevím,to se mi nechtělo číst,tak se tam mrkni
6. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
večer jsem nás teď vážila a Josefínka má asi 4,8kg - asi si ale zavolám k doktorce, jestli se tam nemůžeme zastavit jen tak, na to převážení :slight_smile: naposledy byla malá u doktorky v 6-ti týdnech, no a teď nám je už 10
duch: děkuju moc! :wink: ten raj plinek jsem už taky našla a dostala jsem na něj teď i doporučení, že to od nich taky berou :slight_smile: tak zítra to hned objednám... mě se zdá, že nám to totiž pomáhá... od té doby, co je dáváme, spinká Pepinka celou noc - no, ne teda každou, tak 2-3 dny z týdne se nevyvedou :sweat_smile: ale jinak dobrý po 3 týdnech od narození jsem jí nejdřív zkusila dát Sabík, ale taky začala příííšerně blinkat, tak jsem přešla na BabyCalm a pak plus ještě ty probio kapky - ale taky nevím, jestli to blinkání nebyla jen shoda okolností... no, zkoušet to už znovu ale nebudu
6. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky chci se zeptat,bude nechávat očkovat Prevenarem??jestli jo,tak kdy?ted ve 3měsících nebo až později? :unamused: :confused:
7. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duch: my s největší pravděpodobností ano... asi rovnou s tím 3-měsíčním očkováním
7. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky No my počkáme podle našeho doktora nechce zatěžovat malou dalším očkováním když nebude nikde v kolektivu, počkáme do 1 roku pak stačí 2 vakcíny a navíc říká že pokud dítko moc není nemocné proč mu brát zdravou imunitu :wink: Tak počkáme a pak naočkujeme :wink:
7. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my očkovat chceme,ale jen pořád nevím,jestli už nechat ted nebo pak až v 7měsících :unamused:
7. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večer
co se týká očkování prevenarem, prý je to dobré hned ve 3 měsících, pneumokok napadá hlavně mladší děti, ale já furt zvažuju jestli ano nebo ne, je to dost peněz, když je potřeba tolik vakcín :angry: nevím jestli na to budeme mít :frowning2: :confounded:
7. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to neřeším kvůli penězům,když by to mělo aspon trošku zabránit těm nemocem,tak i kdybych si měla půjčit....
protože kdysi nic takového nebylo a moje sestra(jak bylá malá) prodělala zánět mozkových blan a neslyší,tak vždycky když vidím reklamu na prevenar tak si na to vzpomenu.
7. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bavili jsme se o tom dnes odpoledne s manželem a říkal, že je lepší nechat to očkovat dřív... ty nemoci napadaj maličkatý dětičky, pak už je to nahouby... každé očkování má svá pro a proti a jde o to zvážit, která z těch dvou cest za to stojí... no a já si myslím, že očkovat je prostě lepší :wink:
7. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, nevydržela jsem to a šla jsem dnes s malou k doktorce na měření a vážení :sweat_smile: Josefínka má už 57cm a 4450g :slight_smile: To přibírání je v normě, ale na spodní hranici, tak jsme se domluvily, že za týdnem se tam stavíme ještě jednou.
9. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady je zase mrtvo :confounded:
holky chci se optat jak vypadá reakce na očkování tubery u vašeho miminka.
Ondra má zarudlé místo, trochu zduřené, uprostřed má strup :confused: nevím jak by to mělo vypadat????
jinak už jsme dostali pozvánku na konec října na kontrolu na plicní :wink:
13. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....
Martulikk - Josefínka je teda oproti Nelince pěkný prcek :grinning: koukla jsem na fotky,krásně se směje :sweat_smile:
klarka - Nelinka to má taky zarudlé,trochu zduřelé a stroupek.Doktorka to viděla minulý týden a říkala jen že kdyby se objevila hnisavá špička,že mám přijít,že by to musela otevřít,jinak zatím dobrý...
13. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
duch díky za info :wink:
13. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....
to počasí se mi vůbec nelíbí,včera jsem dala Nelince do kočárku fusák a jak nám tak roste,brzy se do korbičky nevleze :frowning2: :confounded:
navíc je dneska nějaká protivka,pořád pobrekává,nemůže usnout.je asi zvyklá na kočárek,chodily jsme ven dopo i odpo a ted trčíme doma :unamused:
14. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás jsou dva stupně a sněží :confused: :confused: :confused: :confused: to je neuvěřitelný

my jsme se vrátili z nákupu, tak jsem malého vyslíkla a ješt spinká v postýlce, tak jsem zvědavá jak dlouho, jestli stihnu alespoň uklidit nákup :grinning:
14. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem navíc zjistila,že asi nemáme kombinézu :unamused: máme 3,všechny by měly být 74,z toho jedna velká tak,že by se tam vlezla 2x,druhá na tělíčko dobrá,ale rukávy a nohavice dlouhé,zahnout to nejde,na nohavicích tapky na rukách taky-jako rukavice(ta je navic tenká) a ta třetí rukávy a nohavice dlouhé,ty by šly zahnout,ale na tělíčko malá-asi to dělá to široké balení.tak nevím,jestli obejít bazary nebo vybrat na MMB a koupit ještě jednu... ale vůbec teda nevím jakou tu velikost :frowning2:
14. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, to jsem ráda, že se tady taky někdy ukážete :wink: Už jsem si myslela, že si tu budu povídat sama se sebou :grinning: :grinning: :grinning: U nás od včera fučí takovej vichr, že se mi ani nechce vytáhnout paty... do toho ještě prší se sněhem, no děs... dneska ale asi půjdem vyzkoušet nový fusáček, včera dorazil a vypadá mooooc pěkně! mrkněte k nám na fotečky - http://martulikk.rajce.idnes.cz/Josefinka_-_24.7.2009/#album Jenom fakt nevím, jak malou obléct, aby jí nebyla zima nebo horko... Kombinézu jsme dostali od kamarádky, ale je na Pepinku ještě veliká... Jestli bude zima pokračovat takhle rychle, asi budem muset koupit nějakou další už teď. No, zítra jdem plavčit, tak snad po cestě neumrznem :sweat_smile: A pak asi hurá na ty nákupy, uf...

duch: děkuju :slight_smile: jak je Nelinka velká? My se zatím do korbičky vejdeme v pohodě, ale i tak myslím, že max. do vánoc, do 6-ti měsíců těžko... Zkoušela jsem včera hned dát Josefínku ve fusaku do kočárku a vypadá tam jak zakuklená housenka :grinning:

klarka: Pepince se udělala taková červená boulička, pak z toho byl vřídek, který dvakrát prasknul... teď už to má menší červené, možná to ještě jednou vyčistíme, ale snad to nebude potřeba... co se děje na plicním? to čeká všechny miminka?

Vypadá to, že Josefínka bude snad konečně spinkat, tak já se jdu zkusit natáhnout, snad se nevzbudí... Od víkendu se nám nějak nedaří v noci spinkat :frowning2: Teda ne "nám", ale jen Pepince, já bych usnula okamžitě :grinning: V pondělí usnula až v půl jedné ráno a v pět už zase budíček... Včera sice usnula normálně, ve čtvrt na deset), ale budíček ve tři, takže paráááda :confounded:
14. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
martullik - super nápad...ja sa neviem zaradiť nikde ani do júloviek ani do augustoviek lebo sme tak na rozhraní narodení teda 28.7. tak sa môžem pridať?
14. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martulikk - teda vy máte fotek,já se snažím taky fotit,ale zase to nestíhám ukládat do pc...a to jsem si chtěla ještě fotky upravovat...ale přes den není kdy a večer se mi už nechce.

měřili jsme ju s manželem a naměřili 61cm a poslední váha minulý týden u MUDr.byla 5790g

u nás jsou taky 2stupně,ten déšť by mi ani tak nevadil,ale ten vítr je teda šílený,deštník by asi nepomohl musela bych držet kočár ať mi neodletí nebo i já s ním.... tak Nelinka spí doma tak po půl hodinkách a mám pocit že dneska pořád jen kojím :unamused:

perla200 vítej,jasně že se můžeš přidat
14. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky my zytím fusák nevytáhly máme několik kombinézek :wink:
Ahojky Perla zase jsme se setkali :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano josifek - nase dve simonky...skoro na den narodené....martulik - my užívame infants dophilus...je to na kakanicu...ale že vraj aj na posilnenie imunity....tak v tomto čase je to prospešné....inak je hrozne vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek