• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
prý měl v kakaní kreva ajěště byl hodně nastydlý :unamused: tak nevíme co a jak jen napsala že jedou do nemocky do žiliny
14. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Nelinka už je taky vykoupaná,napapaná a od 20hod.už spinká :slight_smile: doufám že aspon do 3hod.bude :sweat_smile:
josifek - super fotečky,já na ně pořád nějak nemám čas,přetáhnout,zmenšit,upravit :cry:
14. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
duchu no u nás je času dost ale děkujeme a také jsi šikula :wink:
14. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...no tak ta krv to nie je bohviečo...to je z tej alergie....ono väčšinou si lekári mýlia alergiu bielkoviny KM a intoleranciu laktozy...teda aj nam gastroenter. dala mlieko na alergiu bielkoviny a pritom tam bola laktoza a nasa mala sa isla zblázniť od bolesti a my s nou.... to je ta starostlivost:((((( nam koliky začali v nemocke a doktorka mi povedala že "čo chcete vy mate zlostné dieťa" skoro ma porazilo...do konca života jej to nezabudnem....a pritom simonka plače fakt minimalne ked je hladná a chce spinkat.... :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dovedu si představit já bych ji asi vynadala hned žádné dítě není zlostné bezdůvodně, Vždy je za tím nějaká bolístka :angry: Nic si s toho Perli nedělej hlavně že jste už v pohodě :wink:
14. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano josifek....ja som už v pohode...ale bolo to strasne tazké ale brrr nemyslim už na to radsej :astonished:
14. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, téééda, vy jste se tu dneska nějak rozjely! To teď doháníte, co? :grinning:
perla,babulka: vítejte :slight_smile:

duch: ty fotky na rajčeti jsou jen zlomek z té nafocené hromady :sweat_smile: manžel dost často slouží, tak se snažím každou chvilku přidávat na net nové fotečky, aby se mu v práci tolik nestýskalo :slight_smile:

Dneska jsem chtěla ozkoušet fusáček, ale nakonec jsem vylezla jen na balkon sundat prádlo... venku byl takovej vichr, že by mi to odneslo kočárek. Zítra jdeme ale plavčit, tak snad to přežijem ve zdraví! Chci se jít mrknout na nějakou kombinézku, tak snad něco pěkného objevím.
14. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jsem zapomněla napsat, že vám lvíčátka rostou do krásy! :slight_smile: Okoukla jsem fotečky :wink:
14. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti příjemné zítřejší plavčení a uspěšný nákup my koupily na MMB za supr cenu a je fajnová :wink: měli jsme ji do 3 dnů doma :grinning:
14. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel je pryč celý týden a na internet přístup nemá,tak mu posílám aspoň MMS :sweat_smile:
Martulikk - tak ať je Josefínka zase tak spokojená ve vodě jak posledně

Já jsem dneska objednala taky na MMB 2 kombinézk :wink: :slight_smile: ,tak snad Nelince budou pasovat,když ji nesedí ty co máme doma :grinning:
14. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, díky! zítra se ozvu jak jsme dopadly :slight_smile: no a když kombinézku neseženu, mrknu na ten MMB... jo, nemohly byste dát fotečky do alba? pro inspiraci...

duch: když je nám hodně smutno, taky pošlem i MMS :slight_smile:
14. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babyaj ja sa prídávam k vám levičatkám až teraz som vás objavila hi hi

:dizzy_face:
14. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabika ahojky :grinning:
14. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gabrielka,vítej...
tak jsem přihodila do alba aspon ty kombinézky z MMB,už se těším až přijdou,snad je Nelinka bude mít dobré
14. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
josifku-koukám ,že jste taky dobře nakoupili... :slight_smile: moc hezká kombinézka i bundička :slight_smile:
14. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duchu krásnéééééé
14. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :slight_smile: :grinning:
no nic,mizím spát,ať se trochu vyspím,zítra musím zanést papíry do práce a jestli bude venku tak jak dneska tak to se mi teda vůbec nebude chtít.asi si vytáhnu zimní bundu,podzimní žádnou nemám :unamused: a malou pořádně zabalím do fusáku :sweat_smile: snad nás vítr neodnese někam jinam :grinning:
14. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak klidnou dobrou noc všem.... :wink: :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
duchu dobrou nocinku i já budu prchat do hajan :wink: sladké sníčky všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik za prijatie a dobru noc aj ja idem chrapen :slight_smile:
14. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno....
u nás byla super noc,Nelinka jako kdyby věděla,že se maminka potřebuje vyspat-usnula ve 20h.a vstávala 4:50h, kojení a v 5:20h.už zase spinkala do 7h.,znovu se nadlábla a zase spinká :slight_smile: :pensive:
jen to počasí na nic,u nás je 1stupen,fouká,ale zatím neprší...
15. říj 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko
Duchu no u nás to je podobné my jíme naposledy 23.00 a pak až ráno v 6.45 a teď se vzbudila se smíchem na tváří :grinning: Počasí je jako včera prostě sněží
15. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už nespinká,mlátí ručičkama do hraček,co má na hrazdičce,včera jednu sama tak krásně chytla a držela...nechtěla ji pustit :grinning:
za chvíli ji půjdu nabalit a šoupnu do kočárku a vyrazíme ven,tam bude spokojeně spinkat,ale já moc spokojena nebudu,mi by bylo dobře v teploučku....ale co nadělám,když musím :unamused:
15. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
josífek - tak to jsi se taky krásně vyspala...nemáme my to zlaté děti :grinning:
15. říj 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duchu jojo naše je uplný medvídek ona spí ve dne i v noci asi zimní spánek.Uvidíme co bude na jaře :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky...my mame rekord mala spala 9,5 hod BEZ PRESTAVKY...a inak 12hodín, teraz neviem kedy zaspí.....tato téma sa mi velmi páči dievčence :grinning:
15. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perly no hold Naše Simonky se asi převtělily do medvídků a to platí i pro nNelinku od Ducha :dizzy_face:
15. říj 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte děvčata :slight_smile: Koukám, že máme další lvíče! Vítej Gabrielkabj :wink:
Dnes ráno se mi dobře čtou vaše příspěvky o spaní :slight_smile: Pepinka spinkala od půl desáté do pěti, pak byl dlabanec a ještě hodinka a půl sladkého spánku, hurááá! Od víkendu mi totiž pěkně přitápěla pod kotlem, vůbec nechtěla spát, ach jo... Na to, že si na její denní spánek budu muset počkat až do puberty, jsem si už zvykla, ale mohla by spát aspoň v noci, no né? V pondělí večer usnula až v půl jedné ráno! Zkoušela jsem jí několikrát ukládat, ale jak jsem jí položila do postýlky, okamžitě se aktivovala,uf... Jo a budíček hned v pět ráno a pak už se nespalo... V úterý sice usnula asi ve čtvrt na deset, ale budíček ve tři a culila se na mě, že spát se fakt už nebude... Za ty ti týdny nočního spánku jsem si rychle zvykla a teď jsem z toho zase k.o. Takže medvídě faaakt nemáme :grinning:

perla: nám se taky už podařil 9,5h spánek... nebo teda Josefínce :grinning: já bych ho taky brala!

No, my se jdem zabalit na to plavčo, hezké dopoledne!
15. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jejda, Pepinka papá, tak píšu jen jednou rukou, ještě k tomu levou... a tak mi nějak unikaj písmenka :sweat_smile: Chtěla jsem napsat "za ty TŘI týdny" :grinning: tak jo, už mizím...
15. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek