• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
ano josifek - sú to pokladíky, nech im to vydržííííííííí dlhoooooooooooo.....
15. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů dneska přišlo vydražené z bazarku :grinning:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4101847
15. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásne josifek krásne....
15. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perly hold teď se můžu vyřádit a malou parádit u syna nic nebylo a navíc byl kluk jezdila jsem pro věci do Polska a teď je to fajn na Bazárku se daj koupit za pár kaček :grinning:
15. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme z venku zpátky(docela se tp dalo,neprší),Nelča se nadlábla,hodinku si pohrála a už zase spinká :grinning:
josífek,hezké věcičky jsi nakoupila.....jj,MMB je fajn,hlavně se člověk nemusí hnát do obchodu,dojde mu to až domů a jsou tam fakt super věci pro ty malé dětičky,které to ani nevynosí a nezničí a za jak píšeš,za pár kaček :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duchu jojo jěště čekáme pár balíčku a malá má výbavu na celou zimu 68 bude nosit až do jara :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím ještě mrknout na nějaké teplejší kalhoty,nebo tepláčky,kalhoty nějaké má,ale do nich nevejde v širokým balení,tak snad po 1.12.(po KO)už nebude muset mít ty plíny a vejde do všeho :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale třeba budou stačit punčocháčky,tenší tepláčky a kombinéza + fusák.
Třeba dneska měla ponožky,tepláčky,byla ve fusaku a když jsem ju vytahovala tak byla bez ponožek :grinning: a nožičky měla teplé
15. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky....ja sa zajtra chystam von s malou ale do mesta niečo vybavovat....baby tak som sa zlakla.....isla som malej robit jest a chytil ju môj tato a v tom spustila strasný rev ale taký že akoby prestala dýchat viete akoby sa "zašla" ale ako som s nou zatriasla prestala okamžite plakat...stalo sa vám to? ja som bola v soku....
15. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perla no to se mi nestalo ale asi by mě to vyděsilo k smrti :confounded:
15. říj 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no josifek ja som skoro umrela od strachu....potom som plakala a plakala od úlavy....
15. říj 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perly asi bych na tom byla stejně, hlavně že jste v pořádku děvčátka
15. říj 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
josífek-Simonka je krásná karkulka :grinning: kombinéza ji sedí pěkně.Snad Nelince taky tak sednou,ne jak ty co máme už doma
perla- to se nám ještě nestalo,taky bych byla v šoku :frowning2:
15. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duchu má sice zahnuté rukávky a nohavky ale je v pohodě, koupili jsme fajně za pár kaček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám že jedna dorazí už zítra ,jedeme na víkend pryč,tak bych byla ráda,měla bych ji co oblíct a nemusela ju oblíkat do několika vrstev jak dneska :unamused:
15. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
síce to trvalo asi dve sekundy ale pre mna hodiny...ale že vraj sa to stáva ked sa zlaknú bábätka alebo im zabehne slinka....ale v tej chvíli som nepanikarila až potom tak som hrdá na seba...

ano josifek...simča je krásna a ako hajká spokojnúčko....
15. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Perla ona zase prospala bez 3 hodin celý den :grinning: :grinning:
Duchu já mám zkušenosti že jsem balíčky dostala do 3 dnů :wink: samozřejmě záleží na jakou prodavající trefíš
15. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moja prespala tak 3 hodiny za den..... :slight_smile:
15. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je uplně naopak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
Josifku, koukala jsem na fotečky, kombinézky jsou bezva! Já jsem včera sháněla taky, ale marně :frowning2: Nikde nic nemaj, sehnala jsem v 62 akorát dva modré kousky... Dneska to obejdu ještě jednou, třeba něco doplní do regálů, jinak budu muset vzít tu modrou, ach jo...

Jo a včera to plavčo nic moc. Plavání ve vaničce ještě šlo, ale musely jsme z vody trošku dřív, protože Pepinka začala plakat. No a masáž se nekonala, protože obě holčičky hodně plakaly :frowning2: A ještě perla na závěr, když jsem se snažila malou uklidnit, tak mě opička počůrala :grinning: ...triko i podprsenku... kalhoty nakonec dobrý a ještě, že jsem měla svetr, přecijen jít nakupovat jen ve spodním prádle a kabátu by bylo na hlavu :grinning:
16. říj 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martulko ahojky my máme také jednu modrou a je mi to jedno však je v kočárku a hlavně že je jí teplíčko :wink: jednu bíloružovou a jednu červenou z MMB.A včera jsem tam koukala měli jich spoustu i krásně růžových mrkni snad si vybereš. A s plavčem to nevadí prostě neměla svůj den a já si na plavčo beru tričko co muže být mokré a kraťasy nikdy nevíš co se stane :wink: doporučila mi to naše instruktorka :slight_smile: A kdybys tak nakupovala bylo by to dobrodružství :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....
Já mám dneska od rána takovou radost,jedna kombinézka už dorazila :sweat_smile: :sweat_smile: a je naprosto úžasná hodím fotku,hned jsem v ní Nelinku musela vyfotit
Martulikk - taky můžu MMB jen doporučit :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duchu malá je kouzelnáááááááá
16. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujem za pochvalu :slight_smile:
jinak mám dneska úžasný den,manžel přijel včera domů,večer se snažil odvzdušnit radiatory,v ložnici potopa,takže koberec mokrý...paráda.odvzdušnil všechny,vypustil kýble vody
ráno - v ložnici topení naplno,nehřeje....
-v pokojíku naplno,jen kousek radiatoru teplý
- v obyváku na 4 a vlažné... :angry: :frowning2:
to ten koberec tam asi těžko uschne
do toho,malá dneska nemůže zabrat,tak až mi přivírá oči na klíně,můžu ju teprve položit.do toho se pokadila 2x až na záda,takže už jsem 2x zastavovala pračku a přidávala tam věci,zjistila jsem že body 68 má malé,tak ju nemám ani pořádně do čeho oblíct :frowning2: navíc jsem zvědavá jak to uschne,abych mohla nabalit věci na víkend,když jedem pryč
mě z toho dneska trefí ...tak jsem se vypovídala,snědla čokoládu a můžu pokračovat....
16. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duchu no když se daří tak se daří :wink: my máme body 62 a některé máme jěště velké :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš pravdu,kdyby jsme aspon tenhle víkend nikam nejeli a byli doma,tak by to bylo v poho,ale potřebuju aby mi ty věci uschly :unamused:
jééé...tak to závidím,Nelča má navíc ještě široké balení,ale ted jsem ju navlíkla do 68 a plíny dala až nahoru,ale i tak ju má tak tak... a na druhou stranu,tu kombinézku jsem objednávala 68 a má ji super,ještě ji je větší...tak nevím jak to číslujou.No budem muset nakoupit body 74 :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo prostě máte malého obříka :grinning: Nevěš hlavu vše bude ok :wink:
16. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek