• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
autor
duch: Nelinka je moc roztomilá! :slight_smile: jestli večer nepadnu, tak mrknu na ten MMB, protože jsem dnes samozřejmě nic nesehnala, ach jo...

jo, holky, byla jsem dnes s Pepinkou na převážení a za týden máme 200g plus :slight_smile: takže celkem 4650g, jsme správný buřtíci :grinning: velikost teda nosíme 62 (ale třeba i 50 z HM), z Tesca pro ty 0-3 měsíce a asi ještě chvíli budem... jo a kupovala jsem nedávno bodyčka s dlouhým rukávem v C&A vel.56 a je nám to velké... takže s těma velikostma se to nedá moc srovnávat :grinning: kombinézku jsem dostala od kamarádky po její holčičce, vel.68, a to budeme mít fakt až někdy na vánoce nebo nový rok, tak hledám právě něco ve velikosti 62, to jí chvíli vydrží
16. říj 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mrkněte mi do albíčka, dala jsem tam dnešní úlovek z laclik.cz, dorazili moc pěkné věci a cena??? 500 :grinning:
16. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarka: fakt pěkný a cena suprová! :wink:
16. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.......téééda,za celý víkend ani řádek nepřibyl??? :confused:

klarka - super věcičky a super cena :wink:
martulikk - tak co,už jsi sehnala nějakou kombinézku? ale třeba ještě budeš mít čas,zase se má trochu oteplit :slight_smile:

Tak my jsme byli o víkendu u mých rodičů,počasí sice nic moc,ale i procházky jsme zvládli.Nelinka byla hodňoučká i v noci spinkala krásně od 20h-5h a pak ještě do 7:30h.. Zato dneska se vzbudila už ve 2h,pak v 5:15h a nakonec jsme vstávaly v 7:30h
Vyfotili jsme si ji s dědečkem a babičkou,ali i s pradědečkem a taky jsme se byli vyfotit na místě,kde jsme se fotili před rokem v náš svatební den :sweat_smile:
19. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den všem mamulky :grinning:
My byli na chalupě a bylo fajně sice v sobotu ršelo a bylo hnusně ale u krbu je fajně a malá prospala den na verandě v kočárku :grinning:
V neděli už bylo krásně slunečno sice zima ale krásně tak jsem makala na zahrádce třeba vše bylo zazimovat :wink:
Klárko supr věci já chodím na MMb a teď máme 3 šatičky za cenu 1 v obchodě :grinning:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4125319
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4123014
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4119120
no nekup te to :grinning:
19. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, hurááá, kooonečně někdo přišel :grinning:

duch: tak to jste měli fajn víkend! nám se podařilo sehnat tu kombinézku, ale modrou :grinning: nevím, možná jí ale půjdu vrátit, protože je hodně velká (je to 62 pro 0-3 měs. z Tesca) a budu doufat, že teplo, co slibují v předpovědi vydrží a mezitím dostanou nějaké kombinézky pro holčičky...

josifek: teda Simonka bude frajerka! :wink:
19. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti už myslím doprědu na roček a na léto :grinning: :grinning: :grinning: a nekup to za tak báječnou cenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .My máme také jednu modrou a je mi to jedno hlavně že bude malé teplíčko, vlastně máme dvě :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska už myslím na jěžíška uz mám pro tchánovce kukni :grinning:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4160295
19. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
josifek: ty jsi teda fofrník :grinning: :grinning: :grinning: ale je to moc hezké! a s tou kombinézou máš asi pravdu, až objevím bílou nebo růžovou, tak jí přeci můžu pak ještě koupit :slight_smile: aspoň bude na střídačku :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jojo tak tak my jich máme víc a to víš tam si ublinkne a nebo jak to ta naše Karamelka umí prokaká se skrz plenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .No Vánoce za dveřmi a co byla to supr cena švagrová od té paní má také pěkné povlečení a co chceš dát jako společný dárek rodičům aby se nehádali tak budou mít stejně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Josifku, je to super dárek :slight_smile: Já sama jsem na povlečení ulítlá :sweat_smile: máme jich hromadu, co jsme kupovali sami, jenže jsme dostali další dvoje svatebním darem, další kousek když se narodila malá... už bych to mohla rozdávat :grinning: Jinak Pepinka taky hodně blinká, tak z toho důvodu se přikláním k tomu, že si modrou necháme a koupíme ještě jednu "holčičí"... už jsem jí v té modré vyfotila, musím to ale teprv přetáhnout do počítače, tak pak to dám do albíčka... ještě, že jsem pod ní dovnitř dala ručníček, protože si hned taky ublinkla :sweat_smile: u nás je to na denním pořádku
19. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti u nás už tak často né už se to uklidnilo ale měla to z toho že je neposeda pořád se nějak šponuje a natáčí a hltavě pije a tak pak blinkala dnes je to jen občas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé, to se máte!!! fakt závidím :slight_smile: 3 dny zpátky (dneska naštěstí už ne, hurá!) Pepinka ráno (po papání, kdy si odříhla, culila se na mě, hrály jsme si i chvíli s hračkou) blinkala úplně proudem :frowning2: první den, to bylo v její postýlce, druhý to odnesla moje postel, třetí pyžamo a to ani nemluvím o ní, chuděrka... ale vypadala pak spokojeně, byla pak hezky vychechtaná :slight_smile: tak aspoň něco pozitivního v tom trápení
19. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a dáváš malou lehnout do zvýšené polohy my to tak udělali podle doktora a ono to docela pomohlo,ten reflux dal dost pokoj ne uplně ale dost.
http://www.me-mimi.cz/?p=productsMore&iProduct=291&sName=KLINOVY-POLSTAR
19. říj 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska ani nemá moc čas na cokoliv, malej je nějakej plačtivej, teď právě usilovně kaká, tak ho půjde přebalit :wink:
19. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mel tu nekdo cisare?
19. říj 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alcag já měla dva císaře potřebujěš něco vyzvědět??? ptej se :wink:
19. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute ja by som aj prisla sem, ale zistila som že malej dobre robí zima tak sme boli vkuse vonku aj včera tri hodiny a dnes štyri hodiny:slight_smile:))) dúfam že bude zima este velmiii dlhooo :slight_smile:
19. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perly my také byli venku a malá spala doteď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to spachtoš ať je teplo nebo zima :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,potvrzuju-studený,čerstvý vzduch jim asi svědčí.nelinka taky venku vydrží spát 3hodiny...to se ji doma nestane(kromě noci) :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile: koukám, včera zase rušná konverzace a já o ni přišla :grinning: když my večery máme šílený... a když jsem doma sama, tak už jsem na konci sil, ach jo...

josifek: máme sundaná kolečka na postýlce u nohou, takže postýlka je nakloněná... ale ten polštář vypadá taky dobře, zkusím se po něm podívat :wink:

alcag: taky jsem po sekci, klidně se ptej :slight_smile:

holky, jak tu píšete o té zimě... není to spíš tak, že miminkům je teplota fuk (no, jasně, že ne úplně), hlavně že jsou v kočárku a někdo s nima drandí? :grinning: my, když jezdíme, tak je taky klídek... asi budu muset dneska taky ven, abych si maličko odpočinula, myslím psychicky :slight_smile: i když teda zatím je tam příííšerná mlha, snad se tam vyjasní
20. říj 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné raníčko zamelhovanééééé :grinning:
I když máš nakloněnou postýlku tak ten polštářek si pořiď my ho malé pořídily stál jen225 kč a je supr.kukni po něm určo ho Pepička přijme a bude se jí na něm hajinkat dobře :wink:
Dneska jdeme na očkování :grinning: :grinning: jsme zvědavá jak to zvládne :wink:
20. říj 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
určitě se po něm mrknu :wink: za zkoušku to určitě stojí!
my jdem očkovat příští úterý... ať vám to dneska dobře dopadne! co jdete očkovat? jenom hexu nebo i něco dalšího? jo a co naušničky?
20. říj 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti my jdeme Hexu a náušničky jěště až za měsíc po 4 měsíci.už se na ně těšíme :grinning:
20. říj 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my naušničky ještě nemáme, ještě v těhu jsem se na ně hrozně těšila, koupené je máme, jenže teď se mi do toho vůbec nechce :grinning: už jsem si tak zvykla na ty maličký roztomilý ouška... ale půjdem do toho, vždyť je to holčička :slight_smile: chtěla jsem jí je nechat píchnout až půjdem na to očkování, tak nevím...
jo a co prevenar nebo synflorix? budete nechávat nebo vůbec ne? my zvažujeme spíš ten prevenar, jenže ta vylepšená vakcína má být až od ledna... :unamused:
20. říj 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já psala že jsme se z doktorem domluvili že počkáme rok, jestli malá bude zdravá a nebude trpět rýmou atd. tak stačí píchnout po roce nebo lépe ke dvou ročkům ty dvě dávky.Je srdcař a imunolog a říkal že je to dost zátěž pro mrňata sice to doporučují ale vysvětlil my že to co píchájí do tělíčka může i imunitu oslabit a pak může být dítě stálé nemocné.My počkáme ale jinak asi také prevenar
20. říj 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Josifku, když to je právě to... každý doktor říká něco jiného, ach jo... já jsem zase slyšela, že je lepší očkovat dřív... teda ti doktoři :grinning: no, tak uvidíme :wink:
20. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
merti to je na každé mamině jak se rozhodne :wink: také říkal že pokud dítě není v kolektivu dětí tak ta nenoc se víc vyhýbá :wink:
já mám další dárek pro synovce má 4 ročky bude se mu líbit je to rošťák :slight_smile:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4162138
20. říj 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Josifku, tak ten dárek nemá chybu! :grinning:
20. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti je to takový malý fiškus a to víš ve věku kdy vše napodobuje tak alespoň si může hrát na svého oblíbeného spidermana a boxovat a boxovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek