Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

Ahoj holky,
máme doma téměř 4-týdenní miminko. 🙂 Protože je to naše první, chtěla jsem se pro inspiraci spojit s maminkami, které mají doma stejného tygříka. Dávat dohromady dítka podle měsíce narození mi nepřišlo tak trefné, jako podle znamení. Přeci jen, i svou povahou by si tato dítka měla být bližší... 😉
martulikkautor
16. říj 2009
duch: Nelinka je moc roztomilá! 🙂 jestli večer nepadnu, tak mrknu na ten MMB, protože jsem dnes samozřejmě nic nesehnala, ach jo...

jo, holky, byla jsem dnes s Pepinkou na převážení a za týden máme 200g plus 🙂 takže celkem 4650g, jsme správný buřtíci 😃 velikost teda nosíme 62 (ale třeba i 50 z HM), z Tesca pro ty 0-3 měsíce a asi ještě chvíli budem... jo a kupovala jsem nedávno bodyčka s dlouhým rukávem v C&A vel.56 a je nám to velké... takže s těma velikostma se to nedá moc srovnávat 😃 kombinézku jsem dostala od kamarádky po její holčičce, vel.68, a to budeme mít fakt až někdy na vánoce nebo nový rok, tak hledám právě něco ve velikosti 62, to jí chvíli vydrží
klarka1
16. říj 2009
holky mrkněte mi do albíčka, dala jsem tam dnešní úlovek z laclik.cz, dorazili moc pěkné věci a cena??? 500 😃
martulikkautor
16. říj 2009
klarka: fakt pěkný a cena suprová! 😉
duch
19. říj 2009
Ahojky.......téééda,za celý víkend ani řádek nepřibyl??? =-)

klarka - super věcičky a super cena 😉
martulikk - tak co,už jsi sehnala nějakou kombinézku? ale třeba ještě budeš mít čas,zase se má trochu oteplit 🙂

Tak my jsme byli o víkendu u mých rodičů,počasí sice nic moc,ale i procházky jsme zvládli.Nelinka byla hodňoučká i v noci spinkala krásně od 20h-5h a pak ještě do 7:30h.. Zato dneska se vzbudila už ve 2h,pak v 5:15h a nakonec jsme vstávaly v 7:30h
Vyfotili jsme si ji s dědečkem a babičkou,ali i s pradědečkem a taky jsme se byli vyfotit na místě,kde jsme se fotili před rokem v náš svatební den :-N
josifek
19. říj 2009
krásný den všem mamulky 😃
My byli na chalupě a bylo fajně sice v sobotu ršelo a bylo hnusně ale u krbu je fajně a malá prospala den na verandě v kočárku 😃
V neděli už bylo krásně slunečno sice zima ale krásně tak jsem makala na zahrádce třeba vše bylo zazimovat 😉
Klárko supr věci já chodím na MMb a teď máme 3 šatičky za cenu 1 v obchodě 😃
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4125319
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4123014
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4119120
no nekup te to 😃
martulikkautor
19. říj 2009
Ahojky, hurááá, kooonečně někdo přišel 😃

duch: tak to jste měli fajn víkend! nám se podařilo sehnat tu kombinézku, ale modrou 😃 nevím, možná jí ale půjdu vrátit, protože je hodně velká (je to 62 pro 0-3 měs. z Tesca) a budu doufat, že teplo, co slibují v předpovědi vydrží a mezitím dostanou nějaké kombinézky pro holčičky...

josifek: teda Simonka bude frajerka! 😉
josifek
19. říj 2009
Marti už myslím doprědu na roček a na léto 😃 😃 😃 a nekup to za tak báječnou cenu 😃 😃 😃 😃 .My máme také jednu modrou a je mi to jedno hlavně že bude malé teplíčko, vlastně máme dvě 😃 😃 😃
josifek
19. říj 2009
Dneska už myslím na jěžíška uz mám pro tchánovce kukni 😃
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4160295
martulikkautor
19. říj 2009
josifek: ty jsi teda fofrník 😃 😃 😃 ale je to moc hezké! a s tou kombinézou máš asi pravdu, až objevím bílou nebo růžovou, tak jí přeci můžu pak ještě koupit 🙂 aspoň bude na střídačku :-N
josifek
19. říj 2009
Marti jojo tak tak my jich máme víc a to víš tam si ublinkne a nebo jak to ta naše Karamelka umí prokaká se skrz plenu 😃 😃 😃 😃 .No Vánoce za dveřmi a co byla to supr cena švagrová od té paní má také pěkné povlečení a co chceš dát jako společný dárek rodičům aby se nehádali tak budou mít stejně 😃 😃 😃 😃
martulikkautor
19. říj 2009
Josifku, je to super dárek 🙂 Já sama jsem na povlečení ulítlá :-N máme jich hromadu, co jsme kupovali sami, jenže jsme dostali další dvoje svatebním darem, další kousek když se narodila malá... už bych to mohla rozdávat 😃 Jinak Pepinka taky hodně blinká, tak z toho důvodu se přikláním k tomu, že si modrou necháme a koupíme ještě jednu "holčičí"... už jsem jí v té modré vyfotila, musím to ale teprv přetáhnout do počítače, tak pak to dám do albíčka... ještě, že jsem pod ní dovnitř dala ručníček, protože si hned taky ublinkla :-N u nás je to na denním pořádku
josifek
19. říj 2009
Marti u nás už tak často né už se to uklidnilo ale měla to z toho že je neposeda pořád se nějak šponuje a natáčí a hltavě pije a tak pak blinkala dnes je to jen občas 😃 😃 😃 😃
martulikkautor
19. říj 2009
jééé, to se máte!!! fakt závidím 🙂 3 dny zpátky (dneska naštěstí už ne, hurá!) Pepinka ráno (po papání, kdy si odříhla, culila se na mě, hrály jsme si i chvíli s hračkou) blinkala úplně proudem 😞 první den, to bylo v její postýlce, druhý to odnesla moje postel, třetí pyžamo a to ani nemluvím o ní, chuděrka... ale vypadala pak spokojeně, byla pak hezky vychechtaná 🙂 tak aspoň něco pozitivního v tom trápení
josifek
19. říj 2009
Marti a dáváš malou lehnout do zvýšené polohy my to tak udělali podle doktora a ono to docela pomohlo,ten reflux dal dost pokoj ne uplně ale dost.
http://www.me-mimi.cz/?p=productsMore&iProduct=...
klarka1
19. říj 2009
dneska ani nemá moc čas na cokoliv, malej je nějakej plačtivej, teď právě usilovně kaká, tak ho půjde přebalit 😉
alcag
19. říj 2009
ahoj mel tu nekdo cisare?
josifek
19. říj 2009
Alcag já měla dva císaře potřebujěš něco vyzvědět??? ptej se 😉
perla200
19. říj 2009
čaute ja by som aj prisla sem, ale zistila som že malej dobre robí zima tak sme boli vkuse vonku aj včera tri hodiny a dnes štyri hodiny🙂))) dúfam že bude zima este velmiii dlhooo 🙂
josifek
19. říj 2009
Perly my také byli venku a malá spala doteď 😃 😃 😃 😃 je to spachtoš ať je teplo nebo zima 😃 😃 😃
duch
19. říj 2009
jj,potvrzuju-studený,čerstvý vzduch jim asi svědčí.nelinka taky venku vydrží spát 3hodiny...to se ji doma nestane(kromě noci) 🙂
martulikkautor
20. říj 2009
Dobré ránko 🙂 koukám, včera zase rušná konverzace a já o ni přišla 😃 když my večery máme šílený... a když jsem doma sama, tak už jsem na konci sil, ach jo...

josifek: máme sundaná kolečka na postýlce u nohou, takže postýlka je nakloněná... ale ten polštář vypadá taky dobře, zkusím se po něm podívat 😉

alcag: taky jsem po sekci, klidně se ptej 🙂

holky, jak tu píšete o té zimě... není to spíš tak, že miminkům je teplota fuk (no, jasně, že ne úplně), hlavně že jsou v kočárku a někdo s nima drandí? 😃 my, když jezdíme, tak je taky klídek... asi budu muset dneska taky ven, abych si maličko odpočinula, myslím psychicky 🙂 i když teda zatím je tam příííšerná mlha, snad se tam vyjasní
josifek
20. říj 2009
krásné raníčko zamelhovanééééé 😃
I když máš nakloněnou postýlku tak ten polštářek si pořiď my ho malé pořídily stál jen225 kč a je supr.kukni po něm určo ho Pepička přijme a bude se jí na něm hajinkat dobře 😉
Dneska jdeme na očkování 😃 😃 jsme zvědavá jak to zvládne 😉
martulikkautor
20. říj 2009
určitě se po něm mrknu 😉 za zkoušku to určitě stojí!
my jdem očkovat příští úterý... ať vám to dneska dobře dopadne! co jdete očkovat? jenom hexu nebo i něco dalšího? jo a co naušničky?
josifek
20. říj 2009
Marti my jdeme Hexu a náušničky jěště až za měsíc po 4 měsíci.už se na ně těšíme 😃
martulikkautor
20. říj 2009
my naušničky ještě nemáme, ještě v těhu jsem se na ně hrozně těšila, koupené je máme, jenže teď se mi do toho vůbec nechce 😃 už jsem si tak zvykla na ty maličký roztomilý ouška... ale půjdem do toho, vždyť je to holčička 🙂 chtěla jsem jí je nechat píchnout až půjdem na to očkování, tak nevím...
jo a co prevenar nebo synflorix? budete nechávat nebo vůbec ne? my zvažujeme spíš ten prevenar, jenže ta vylepšená vakcína má být až od ledna... :-|
josifek
20. říj 2009
Marti já psala že jsme se z doktorem domluvili že počkáme rok, jestli malá bude zdravá a nebude trpět rýmou atd. tak stačí píchnout po roce nebo lépe ke dvou ročkům ty dvě dávky.Je srdcař a imunolog a říkal že je to dost zátěž pro mrňata sice to doporučují ale vysvětlil my že to co píchájí do tělíčka může i imunitu oslabit a pak může být dítě stálé nemocné.My počkáme ale jinak asi také prevenar
martulikkautor
20. říj 2009
Josifku, když to je právě to... každý doktor říká něco jiného, ach jo... já jsem zase slyšela, že je lepší očkovat dřív... teda ti doktoři 😃 no, tak uvidíme 😉
josifek
20. říj 2009
merti to je na každé mamině jak se rozhodne 😉 také říkal že pokud dítě není v kolektivu dětí tak ta nenoc se víc vyhýbá 😉
já mám další dárek pro synovce má 4 ročky bude se mu líbit je to rošťák 🙂
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4162138
martulikkautor
20. říj 2009
Josifku, tak ten dárek nemá chybu! 😃
josifek
20. říj 2009
Marti je to takový malý fiškus a to víš ve věku kdy vše napodobuje tak alespoň si může hrát na svého oblíbeného spidermana a boxovat a boxovat 😃 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli