• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
Tak jsme po očkování a malá zase chrnííííí :grinning: :grinning: neplakala a byla ok.hned usnula :grinning:
20. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Josifku, myslím, že se malej fakt vyřádí! taky bych si někdy zaboxovala :grinning: :grinning: :grinning:
To je dobře, že jste to očkování hezky zvládly :slight_smile: Snad pak nebude mít nějakou reakci... já se toho docela bojím... v úterý jdeme očkovat a ve středu mám jet s pejskem na závody... tak nevím, jestli se do toho vůbec pouštět, takhle hned cestovat :unamused: no, uvidíme... Pepinka se dneska hezky prospala v kočárku :slight_smile: Už jsem to doma nemohla vydržet a tak jsme dopoledne vyrazily na prochajdu, fuj, byla taková kosa! ...teda mě byla kosa :grinning: Pepinka si hověla zachumlaná a spokojená :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti my jsme taky byli na prochajdě já promrzlá a malá pořád v limbu :grinning: :grinning: :grinning: od 13,10hod, a snad né vypadá že je v pohodě :wink: Jezdíš s pejkem na výstavy moje teta také má dogu Quentinka :grinning: :grinning: :grinning: takový malí koník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
teda josifek, jak si to dokázala, že Simonka spí takhle přes den????? :confused: :confused: :confused:
20. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Klárko my tak spinkáme od narození , moje dítě je spachtoško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ona spí pořád je to medvídek už se uložila k zimnímu spánku asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .A nebo je pravý lev lenivá a pohodlná a flegmatická :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Josifku, přidávám se k dotazu Klarky, jak jsi to dokázala? :astonished: :astonished: :astonished: já chci taaakyyyy...
to počasí už lepší asi nebude, ikdyž slibovali oteplení... no, škoda :unamused: ale ty naše poklady budou jezdit pořád v teplíčku :grinning:
k těm psíkům... máme něco o dost menšího než je "vaše" doga :grinning: máme 2 psí holčičky, s nahajdou jezdíme na výstavy a s pudličkou se věnujeme agility :slight_smile: bohužel, teď není ani na jedno z toho moc času... měla jsem teď pauzu a proto se už nemůžu dočkat, až pojedeme znovu :dizzy_face: kdyby jste se chtěly mrknout, tak v profilu mám naše www stránky :wink:
20. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti to samo malá už zase spinká :grinning: :grinning: :grinning: reakce žádná, bez teplot a s ůsměvem :grinning: na stránky určo kuknu :wink:
20. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Josifku, to je dobře, že to očkování Simonka zvládla bez reakce :slight_smile: A s tím spaním fakt závidím! :dizzy_face: no, snad taky usnem... poslední dny je to večer docela boj... Pepinka pouští prso a strašně se na mě řehní... v neděli tak blbla, že se pak po jídle poblinkala, až jsem jí musela převléct a bylo teda po spaní, uf... tak jsem pak hodinu a půl hopsala na balóně než usnula :fearful: snad to nebude dnes večer tak divoký...
20. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
martulikk koukám, že balon je kamarád skoro všude, musím teda říct, že večer je usínání celkem o.k. přes den je to o mnoho horší :unamused:
20. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda děvčátka my toto neznáme neuspáváme, ale balon používáme ke cvičení :grinning: s malou :grinning: Každé dítko je jiné no hold já měla syna takového uplakánka co se týče jídla a spinkání .Karamelku máme za odměnu jak říkám :wink:
20. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no Ondra byl zlatej první dva měsíce, pak se to nějak zhoršilo, poslední dva dny je tedy pěknej mrzout :frowning2:
20. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
klarka: večer to u nás docela jde... když si zoufám, tak si vzpomenu na dobu, kdy mě čekávala probděná noc a hned je mi líp! ale přes den bojujeme pořád... malá spinká akorát v kočárku venku, doma mě v náručí po kojení... jak jsem už psala, do postýlky jí přes den nedostanu, ach jo...

josifku, taky zkoušíme cvičit, v neděli jsem si na to koupila 2 knížky... chtěla bych někam s Josefínkou chodit, ale nic u nás není, nebo teda nic se mi nepodařilo najít... aspoň, že je tu to plavčo :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Klarko možná to je počasím a Ondrášek se zlepší nebo ustálí. Však roste tak se mění bude z něj osobnost co si nedá jen tak poroučet :wink:
20. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jojo, to mají ti naši lvíčci ve znamení, nikdo jim nic nesmi diktovat :grinning: musíme se naučit nějaké taktice :wink:
20. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska to bylo jasný jako facka, vzbudil se napapal se a prdla jsem ho do lehátka, chvíli si hrál a pak začal natahovat, když jsem na něj promluvila a usmála se oplatil to stejně, když jsem odešla začal zase natahovat, je to prostě vyčůraný miminko :grinning:
20. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
my už taktiku máme ani nevíme jak jsme k ní přišly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt že oni si sami nadiktují co a jak :wink:
20. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no, tak u nás se opakuje pravidlo posledních dní... napapat, dělat že spinkám, začít se ošívat, poblinkat se a křiiičeeet, ach jo... zkusila jsem teď i ten míč, ale bez úspěchu :frowning2: tak ještě papáme, třeba to zabere...
20. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
nie teplo nie teplo...my potrebujeme zimu...vtedy mala spí v kočíku tri hodiny...len ja som unavená ako kôn:slight_smile:
21. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte děvčátka, dneska jsme byly plavat ve vaničce a konečně se nám to zase líbilo :slight_smile: Pepinka sice na začátku pokakala svojí vaničku, ale holčičky pak plavaly v jedné a čučely na sebe, no byla to sranda :grinning: Pak jsme je nechaly maličko odpočinout a trošku napapat a šup na masáž. Měly jsme jí sólo, protože ta druhá holčička hodně plakala, ale mě se podařilo Josefínku rozsemívat po celou dobu, tak paráda! :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky....tak zase jedno ošklivé ráno,venku mlha a poprchává :frowning2:
martulikk - to je fajn,že jste si to plavčo a masáž tak skvěle užily :slight_smile: :wink:
jinak my posunujeme spaní ze 20hod.na 19h. Nelinka je od 18hod.protivka a plakává,tak jsme vyzkoušeli okoupat už v 18:30 a v 19h.dát spinkat a spala do 15min. a bez křiku.no ale je taky dřív vzhůru.dneska to bylo ve 3:15 a pak v 7:10,ale i tak to jde a já jsem taky vyspaná.Ale uvidíme co s ní udělá změna času :confused:
23. říj 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky děvčátka, duchu to je normální tvoje štěstí už bere posun času dopředu :wink:
Marti to je fajn že už se jí líbí zase čachtání, Karamelka je uplně nadšenááááá :wink:
A my vám přejeme krásné ránko
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3443453#navigator a šipka v pravo :wink:
23. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jojo, včera jsme si to užily :slight_smile: Pepinka z toho všeho byla tak utahaná, že odpoledne spala ještě 2 hodiny! Zato v noci, uf... Usnula až o půlnoci a budíček ve čtyři... pak jsem si jí vzala do postele a mezi kojením spinkala ještě dvakrát po hodince... jen já jsem se tu převalovala a nevěděla jak spát. Mám jí u sebe pod dekou, takže se bojím, aby se jí nedostala k hlavičce... no a díky tomu nejsem schopná vedle ní usnout, ach jo... Jsem zvědavá jak to bude, až se teď změní ten čas. Koupání necháme na stejnou dobu (tzn. teď v osm, ale pak v sedm). Aspoň konečně uvidím zprávy (bude klídek u papání :sweat_smile:) no ale bude vstávat o to dřív, tak to bude asi mazec...
Josifku, malá je kouzelná! moc jí to sluší :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
holky našla jsem na rodinka. cz pěkné básničky pro prťata, tak mrkněte :wink:

http://www.rodina.cz/clanek7158.htm
23. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
josífek - Simonka je šikulka,moc ji to sluší :wink:
klarka - super,některé znám,ale ty videa jsou fajn,nevěděla jsem co se u nich dělá,tak jsem zase chytřejší :slight_smile:
23. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
klarka: díky za tip :wink: každá inspirace se hodí! :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
lvíčatka co je s váma???? :confused: :confused: nikde nikdo...
jak zapůsobila změna času na vaše mimísky??u nás nijak,v noci malá spinká,sice ne ted do 4-5hod.,ale budí se kolem 1-2h,ale pak vydrží až do 6h.,no ale je v postýlce v klidu,hledí na kolotoč nebo si povídá,tak ji beru až v 7h.,taky si potřebuju trochu pospat :slight_smile: :grinning:
26. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
duch na nás teda působí, spát jsme šli o hodinu dřív a taky o hodinu dřív strašili :angry: :grinning:
26. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
klárka - kolik hodin ti spí malý přes den??
já mám pocit že ta naše beruška prospí polovinu dne :unamused: za hodinu po kojení usíná,vydrží občas i déle být vzhůru,ale pak bývá protivná,takže se snažím nenechávat ji vzhůru déle než 2hod. a když to tak spočítám,tak za den spí asi 6hodin.Koik by měli spát ve třech měsících,nevíš?
26. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
o víkendu nikde nikdo, klasika... :wink: zimní změnu času jsem vždycky milovala, jsem spáč :sweat_smile: no a letos? prostě jsme byly vzhůru o hodinku déle :grinning: už týden máme krizovku... Josefínka nechce večer usnout (někdy se zadaří až před půlnocí) a v noci se budí několikrát už třeba od dvou :frowning2: přes den hodně často pije... až jsem začínala být fakt zoufalá, že mám málo mlíčka a zvažovala jsem aspoň večerní nášup UM... pak jsem se bavila s kamarádkou a ta mi řekla, že se jí stalo to samé, jenže nevydržela a přešla na UM... tak mám prý vydržet, do dvou týdnů se jí to u druhých chlapečků spravilo :slight_smile: před tím mi to nedošlo, ale je pravda, že ve třech měsících dochází ke změně složení MM, miminko pije víc a maminky mívají pocit nedostatku MM... navíc by měla vrcholit 3-měsíční kolika :frowning2: (Pepinka měla v sobotu 3 měsíce) no, u nás je to fakt mazec... mlíčko už se mi naštěstí přizpůsobilo zvýšené poptávce, takže po téhle stránce je to ok, jen to spaní... dneska poprvé za ten týden spala v noci trošku víc, ale i tak byl budíček ve čtyři ráno a pak jsme spaly půl hodinky asi od půl sedmé, uf...
26. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo a přes den naspí náš Buřtíček max. 2 hodiny, ale ne v kuse... :fearful:
26. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek