Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

Ahoj holky,
máme doma téměř 4-týdenní miminko. 🙂 Protože je to naše první, chtěla jsem se pro inspiraci spojit s maminkami, které mají doma stejného tygříka. Dávat dohromady dítka podle měsíce narození mi nepřišlo tak trefné, jako podle znamení. Přeci jen, i svou povahou by si tato dítka měla být bližší... 😉
josifek
20. říj 2009
Tak jsme po očkování a malá zase chrnííííí 😃 😃 neplakala a byla ok.hned usnula 😃
martulikkautor
20. říj 2009
Josifku, myslím, že se malej fakt vyřádí! taky bych si někdy zaboxovala 😃 😃 😃
To je dobře, že jste to očkování hezky zvládly 🙂 Snad pak nebude mít nějakou reakci... já se toho docela bojím... v úterý jdeme očkovat a ve středu mám jet s pejskem na závody... tak nevím, jestli se do toho vůbec pouštět, takhle hned cestovat :-| no, uvidíme... Pepinka se dneska hezky prospala v kočárku 🙂 Už jsem to doma nemohla vydržet a tak jsme dopoledne vyrazily na prochajdu, fuj, byla taková kosa! ...teda mě byla kosa 😃 Pepinka si hověla zachumlaná a spokojená 🙂
josifek
20. říj 2009
Marti my jsme taky byli na prochajdě já promrzlá a malá pořád v limbu 😃 😃 😃 od 13,10hod, a snad né vypadá že je v pohodě 😉 Jezdíš s pejkem na výstavy moje teta také má dogu Quentinka 😃 😃 😃 takový malí koník 😃 😃 😃 😃
klarka1
20. říj 2009
teda josifek, jak si to dokázala, že Simonka spí takhle přes den????? =-) =-) =-)
josifek
20. říj 2009
Klárko my tak spinkáme od narození , moje dítě je spachtoško 😃 😃 😃 😃 😃 ona spí pořád je to medvídek už se uložila k zimnímu spánku asi 😃 😃 😃 😃 😃 .A nebo je pravý lev lenivá a pohodlná a flegmatická 😃 😃 😃
martulikkautor
20. říj 2009
Josifku, přidávám se k dotazu Klarky, jak jsi to dokázala? :-o :-o :-o já chci taaakyyyy...
to počasí už lepší asi nebude, ikdyž slibovali oteplení... no, škoda :-| ale ty naše poklady budou jezdit pořád v teplíčku 😃
k těm psíkům... máme něco o dost menšího než je "vaše" doga 😃 máme 2 psí holčičky, s nahajdou jezdíme na výstavy a s pudličkou se věnujeme agility 🙂 bohužel, teď není ani na jedno z toho moc času... měla jsem teď pauzu a proto se už nemůžu dočkat, až pojedeme znovu x-) kdyby jste se chtěly mrknout, tak v profilu mám naše www stránky 😉
josifek
20. říj 2009
Marti to samo malá už zase spinká 😃 😃 😃 reakce žádná, bez teplot a s ůsměvem 😃 na stránky určo kuknu 😉
martulikkautor
20. říj 2009
Josifku, to je dobře, že to očkování Simonka zvládla bez reakce 🙂 A s tím spaním fakt závidím! x-) no, snad taky usnem... poslední dny je to večer docela boj... Pepinka pouští prso a strašně se na mě řehní... v neděli tak blbla, že se pak po jídle poblinkala, až jsem jí musela převléct a bylo teda po spaní, uf... tak jsem pak hodinu a půl hopsala na balóně než usnula 😕 snad to nebude dnes večer tak divoký...
klarka1
20. říj 2009
martulikk koukám, že balon je kamarád skoro všude, musím teda říct, že večer je usínání celkem o.k. přes den je to o mnoho horší :-|
josifek
20. říj 2009
Teda děvčátka my toto neznáme neuspáváme, ale balon používáme ke cvičení 😃 s malou 😃 Každé dítko je jiné no hold já měla syna takového uplakánka co se týče jídla a spinkání .Karamelku máme za odměnu jak říkám 😉
klarka1
20. říj 2009
no Ondra byl zlatej první dva měsíce, pak se to nějak zhoršilo, poslední dva dny je tedy pěknej mrzout 😞
martulikkautor
20. říj 2009
klarka: večer to u nás docela jde... když si zoufám, tak si vzpomenu na dobu, kdy mě čekávala probděná noc a hned je mi líp! ale přes den bojujeme pořád... malá spinká akorát v kočárku venku, doma mě v náručí po kojení... jak jsem už psala, do postýlky jí přes den nedostanu, ach jo...

josifku, taky zkoušíme cvičit, v neděli jsem si na to koupila 2 knížky... chtěla bych někam s Josefínkou chodit, ale nic u nás není, nebo teda nic se mi nepodařilo najít... aspoň, že je tu to plavčo 🙂
josifek
20. říj 2009
Klarko možná to je počasím a Ondrášek se zlepší nebo ustálí. Však roste tak se mění bude z něj osobnost co si nedá jen tak poroučet 😉
martulikkautor
20. říj 2009
jojo, to mají ti naši lvíčci ve znamení, nikdo jim nic nesmi diktovat 😃 musíme se naučit nějaké taktice 😉
klarka1
20. říj 2009
dneska to bylo jasný jako facka, vzbudil se napapal se a prdla jsem ho do lehátka, chvíli si hrál a pak začal natahovat, když jsem na něj promluvila a usmála se oplatil to stejně, když jsem odešla začal zase natahovat, je to prostě vyčůraný miminko 😃
josifek
20. říj 2009
my už taktiku máme ani nevíme jak jsme k ní přišly 😃 😃 😃 😃 😃 ale je fakt že oni si sami nadiktují co a jak 😉
martulikkautor
20. říj 2009
no, tak u nás se opakuje pravidlo posledních dní... napapat, dělat že spinkám, začít se ošívat, poblinkat se a křiiičeeet, ach jo... zkusila jsem teď i ten míč, ale bez úspěchu 😞 tak ještě papáme, třeba to zabere...
perla200
21. říj 2009
nie teplo nie teplo...my potrebujeme zimu...vtedy mala spí v kočíku tri hodiny...len ja som unavená ako kôn🙂
martulikkautor
22. říj 2009
Ahojte děvčátka, dneska jsme byly plavat ve vaničce a konečně se nám to zase líbilo 🙂 Pepinka sice na začátku pokakala svojí vaničku, ale holčičky pak plavaly v jedné a čučely na sebe, no byla to sranda 😃 Pak jsme je nechaly maličko odpočinout a trošku napapat a šup na masáž. Měly jsme jí sólo, protože ta druhá holčička hodně plakala, ale mě se podařilo Josefínku rozsemívat po celou dobu, tak paráda! x-)
duch
23. říj 2009
Ahojky....tak zase jedno ošklivé ráno,venku mlha a poprchává 😞
martulikk - to je fajn,že jste si to plavčo a masáž tak skvěle užily 🙂 😉
jinak my posunujeme spaní ze 20hod.na 19h. Nelinka je od 18hod.protivka a plakává,tak jsme vyzkoušeli okoupat už v 18:30 a v 19h.dát spinkat a spala do 15min. a bez křiku.no ale je taky dřív vzhůru.dneska to bylo ve 3:15 a pak v 7:10,ale i tak to jde a já jsem taky vyspaná.Ale uvidíme co s ní udělá změna času =-)
josifek
23. říj 2009
Ahojky děvčátka, duchu to je normální tvoje štěstí už bere posun času dopředu 😉
Marti to je fajn že už se jí líbí zase čachtání, Karamelka je uplně nadšenááááá 😉
A my vám přejeme krásné ránko
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefere... a šipka v pravo 😉
martulikkautor
23. říj 2009
Ahoj holky, jojo, včera jsme si to užily 🙂 Pepinka z toho všeho byla tak utahaná, že odpoledne spala ještě 2 hodiny! Zato v noci, uf... Usnula až o půlnoci a budíček ve čtyři... pak jsem si jí vzala do postele a mezi kojením spinkala ještě dvakrát po hodince... jen já jsem se tu převalovala a nevěděla jak spát. Mám jí u sebe pod dekou, takže se bojím, aby se jí nedostala k hlavičce... no a díky tomu nejsem schopná vedle ní usnout, ach jo... Jsem zvědavá jak to bude, až se teď změní ten čas. Koupání necháme na stejnou dobu (tzn. teď v osm, ale pak v sedm). Aspoň konečně uvidím zprávy (bude klídek u papání :-N) no ale bude vstávat o to dřív, tak to bude asi mazec...
Josifku, malá je kouzelná! moc jí to sluší x-)
klarka1
23. říj 2009
holky našla jsem na rodinka. cz pěkné básničky pro prťata, tak mrkněte 😉

http://www.rodina.cz/clanek7158.htm
duch
23. říj 2009
josífek - Simonka je šikulka,moc ji to sluší 😉
klarka - super,některé znám,ale ty videa jsou fajn,nevěděla jsem co se u nich dělá,tak jsem zase chytřejší 🙂
martulikkautor
23. říj 2009
klarka: díky za tip 😉 každá inspirace se hodí! 🙂
duch
26. říj 2009
lvíčatka co je s váma???? =-) =-) nikde nikdo...
jak zapůsobila změna času na vaše mimísky??u nás nijak,v noci malá spinká,sice ne ted do 4-5hod.,ale budí se kolem 1-2h,ale pak vydrží až do 6h.,no ale je v postýlce v klidu,hledí na kolotoč nebo si povídá,tak ji beru až v 7h.,taky si potřebuju trochu pospat 🙂 😃
klarka1
26. říj 2009
duch na nás teda působí, spát jsme šli o hodinu dřív a taky o hodinu dřív strašili ]-( 😃
duch
26. říj 2009
klárka - kolik hodin ti spí malý přes den??
já mám pocit že ta naše beruška prospí polovinu dne :-| za hodinu po kojení usíná,vydrží občas i déle být vzhůru,ale pak bývá protivná,takže se snažím nenechávat ji vzhůru déle než 2hod. a když to tak spočítám,tak za den spí asi 6hodin.Koik by měli spát ve třech měsících,nevíš?
martulikkautor
26. říj 2009
o víkendu nikde nikdo, klasika... 😉 zimní změnu času jsem vždycky milovala, jsem spáč :-N no a letos? prostě jsme byly vzhůru o hodinku déle 😃 už týden máme krizovku... Josefínka nechce večer usnout (někdy se zadaří až před půlnocí) a v noci se budí několikrát už třeba od dvou 😞 přes den hodně často pije... až jsem začínala být fakt zoufalá, že mám málo mlíčka a zvažovala jsem aspoň večerní nášup UM... pak jsem se bavila s kamarádkou a ta mi řekla, že se jí stalo to samé, jenže nevydržela a přešla na UM... tak mám prý vydržet, do dvou týdnů se jí to u druhých chlapečků spravilo 🙂 před tím mi to nedošlo, ale je pravda, že ve třech měsících dochází ke změně složení MM, miminko pije víc a maminky mívají pocit nedostatku MM... navíc by měla vrcholit 3-měsíční kolika 😞 (Pepinka měla v sobotu 3 měsíce) no, u nás je to fakt mazec... mlíčko už se mi naštěstí přizpůsobilo zvýšené poptávce, takže po téhle stránce je to ok, jen to spaní... dneska poprvé za ten týden spala v noci trošku víc, ale i tak byl budíček ve čtyři ráno a pak jsme spaly půl hodinky asi od půl sedmé, uf...
martulikkautor
26. říj 2009
jo a přes den naspí náš Buřtíček max. 2 hodiny, ale ne v kuse... 😕

Začni psát odpověď...

Odešli