• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
ahojky holky tak my jsme na UM neboť jsem upadla a mám nemocné záda, ale malá si neztěžuje chutná ji a pořád prospí tak 8 hodin denně někdy i víc a v noci spí krásně :wink: Hold beru léky a nemůžu kojit ale malé chutná a já odstříkávám a snad potom budu moct jěště kojit :wink: nebo alespoň na půl :wink: Už jsem se s tím smířila ale mrzí mě to :frowning2: .Jinak jsme v pohodě :wink:
26. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Josífek,tak se spinkáním Nelinka na Simonku ještě nemá,takže zase takový spáč není :sweat_smile: Ať se ti záda co nejříve zhojí a jsi v pohodě.Myslím si,že tím pravidelným odstříkáváním,by se laktace mohla udržet a až dobereš léky,že bys zase kojila,když ne plně,tak aspon částečně :wink: :slight_smile: držím palce
26. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
josifku, přejeme brzké uzdravení! :wink: jinak taky si myslím, že když budeš odstříkávat, laktace by se měla udržet... jen aby se pak Simonce chtělo papat s prsu, když teď to má "zadáčo" :grinning:
26. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásně spokojená a takhle bude spinkat až do rána,co?? :wink: :slight_smile:
26. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
duchu ona spí až do rána já ji jen kojila ve spánku ve 22.00hod a to ani nevěděla a tak po sunaru chrní celou noc od 19hod do 7 rána :grinning:
26. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
výhody UM :sweat_smile:
26. říj 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme ale je fakt že se spánkem nemáme problémy my vlastně nemáme vůbec problémy ťukťuk ťuk :wink:
26. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
-šťastné to dítě a šťastnější máma :wink: :sweat_smile: ale já si vlastně taky nemám na co stěžovat,malá je zlatičko a těch pár drobných problému je vlastně nic :slight_smile:
26. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
duchu jojo máš príma žabičku :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala pár foteček :slight_smile: ,příště zase další :wink:
26. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné raníčko duchu máš krásné fotečky malá je kouzelná :wink:
I my máme nové fota :slight_smile: kukni te
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3458739&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
šipka v pravo :wink:
27. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte děvčátka :slight_smile: koukala jsem na fotečky a holčičky jsou princezničky :dizzy_face: My taky fotíme, ale vůbec nic teď nestíhám :unamused: Navíc jdeme dneska na první očkování hexou, tak jsem zvědavá jak dopadneme... Chtěla jsem nechat dát i naušničky, ale čím víc o tom přemýšlím, tím víc je mi jasné, že by toho na malou bylo už moc...
27. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,přejeme pohodové očkování aby to pepinku moc nebolelo :wink:
27. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,tak ať očkování proběhne v poho,hlavně bez reakcí :wink:
josífek,malá je sladká... a fotky stím hafáčkem nemají chybu :wink:
jak to děláte,že vám ty děti tak hezky pasou....malá vadrží chvilku,pak ji ta hlavička klimbá,ale o víkendu ji manžel vyfotil,tak nějakou fotečku mám,jinak totiž místo aby zvedala hlavičku,tak krčí nožičky a odráží se,jakoby chtěla lozit :confounded:
27. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duchu malá prostě sama začala a lozit se snaží je o potvůrka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nožky pod bříško a šup jak žabka se posune musíme ji hlídat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to samé dělá na zádech prohne se do luku nožky zapře o gauč a šup je o 5 cm víš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hold je to malá gymnastka :wink: :wink: :wink:
27. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,přesně jak píšeš :grinning: člověk aby z ní nespustil oči a hlídal a hlídal.v noci ju hledám v postýlce-už to není že natáhnu ruku a strčím dudlík do pusy,teď musím první najít kde vlastně má tu hlavičku :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Duchu, my taky ještě nepasem :wink: zkoušíme to pomaličku, začíná se to lepšit... včera jsem vyfotila pár zoufalých foteček :sweat_smile: pokusím se přes den něco zpracovat a dám pak do albíčka... jinak prďolka se mi taky děsně mrská, jak rybička :grinning: a přitom je to lvíče :grinning:
27. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lvíčátka

máme za sebou kontrolu TBC- zahojeno a v pořádku :slight_smile:
máme za sebou také 3 měsíční kontrolu a očkování.

Naše míry váha 5720 g, délka 62,5 cm, obvod hlavičky 39,5 cm. Ondra je zdráv, i to naše otáčení hlavičky doleva se zdá paní dr. v pohodě, už točíme na obě strany, jen na spání preferujeme levou , takže bez rehabilitace. Jediné co nás stále trápí, jsou šupinky v hlavě, tak jsme dostali nějaký spray, kterým budeme 2x denně stříkat a vyčesávat.
Jdu Ondru vyfotit, aby jste viděli jak vyrostl
27. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, my jsme taky zpět :slight_smile: Máme 59cm a 4900g :dizzy_face: Očkování proběhlo v pohodě, dala jsem hned Pepince napapat a ona mi tam usnula! Tak snad nebude mít nějakou reakci s horečkama, uf... No a protože to zvládla hezky, tak máme i naušničky! Teda hrozně jsem to tam obrečela, když jsem jí slyšela jak tam pláče, ale už je to dobrý. Prďolka pak spinkala celé 3 hodiny v autosedačce! Normálně mi to hlava nebrala :grinning:
Večer zkusím našeho Buřtíčka taky vyfotit, aby jste viděly jaká je to teď slečna :dizzy_face:
27. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky marti gratulka a foukáme ouška my budeme mít až v lednu :wink:
27. říj 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
josifku, díky :slight_smile: já jsem hrozně ráda, že to máme za sebou...
27. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my si jěště počkáme hold máme neuprosného dokyna :wink: ale neva už jen 3 měsíce :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, on vám je nechce píchnout? já myslela, že to odkládáte vy... já jsem fakt ráda, že je máme už teď, protože si ještě sama cíleně nesahá na ouška a taky jsem jí ještě mohla uplatit míčkem :grinning:
27. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás až po třetím očkování :wink: tak až kolem 6 měsíce :slight_smile:
27. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo, však to uběhne co nevidět :wink:

jejda, nějak se mi vytratilo písmenko :sweat_smile: na míček mi malá ještě prdí... uplatky bere jen ve formě mlíčka :grinning:
27. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte lvíčátka :slight_smile: venku se ochlazuje, tak jste odcestovali do teplých krajin? :wink: kde jsteeee???
Musím vám napsat, že očkování jsme zvládly na 1 s hvězdičkou! Josefínka odpoledne spinkala celé 3 hodiny v kuse (v autosedačce, netroufla jsem si s ní pohnout :sweat_smile:), teplotka večer 37,5 (ráno už jen 36,7)... ouška vypadají dobře, tak jdeme i dneska plavčit :slight_smile: včera taky spinkala přes poledne 3 hodiny u mě v posteli... jo a poslední perla: Buřtíček usnul včera večer ve 22h a budíček byl v 6 ráno! :dizzy_face: tak snad konečně blýská zase na lepší časy a je to návrat k nočnímu spaní, ne jen "ochutnávka" :sweat_smile:
29. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
my jsme ještě v úterý zbalili saky paky a odjeli na barák za tchánovcema. Bylo to fajn, Ondra byl po očkování absolutně v pohodě, tak jsem si večer vychutnala vínečko a ve středu obídek v restauraci, kde jsme obědvali na naší svatbě, takže jsme zavzpomínali, já se nacpala tatarákem a Ondra bavil celej lokál bylo to prostě fajn :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Holky,to je fajn,že očkování u vašich dětiček proběhlo bez problému :slight_smile: a míry mají taky krásné,jen teda jak tak koukám,my máme pěkného obříka :grinning: :grinning: no jsem zvědavá kolik bude mít v těch 3měsících.
Klarka - malá měla taky šupinky ve vláskách,mazali jsme olejem a vyčesávali,ale to nepomohlo.Dr.nám pak napsala Ondřejovku a tou jsme namazali jednou,vyčesali a okoupali a velká většina byla pryč,fakt to pomohlo :wink: :slight_smile:
29. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti přejeme příjemné plavčení my možná pujdem až v pondělí jestli záda dovolí :wink:
Klárko supr využitý čas :wink:
Duch no to je velké príma že to pomohlo někdy maminky bojují a nic z toho :wink:
My jsme doma jen syn byl malou vozit jo je fajn mít velkého brášku s mnoha kamarátkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek