• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
autor
klarka: jeee to muselo být fajn! :slight_smile:

duch: malá má taky šupinkatý celý vršek hlavy, ale ta kůžička se jí neloupe... proto mi doktorka řekla, že máme jen mazat olejíčkem tak dvě hodinky před koupáním... no, má to už přes měsíc určitě a žádná změna :unamused:

josifek: už je ti líp? já mám záda "celkem" v poho, ale u té vaničky je to docela záhul... nemůžu se pak pořádně narovnat :sweat_smile:
30. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka no záda bolí ale snažím se něco dělat hold zaplať pámbůch za prášky :grinning:
Ale snad to pujde už jen k lepšímu :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....
Marti,ten olejíček právě vůbec nezabíral a já jsem chtěla at má hezkou hlavičku :grinning: :grinning: (synovec je taky kdysi měl a Dr.tak říkala že mají mazat olejčíkem a vůbec se mu to nezlepšovalo,spíš to měl víc a víc a pak trvalo docela dlouho než se toho zbavili)ted víc jak 2týdny neměla nic a zase se ji trochu šupinek objevuje,tak to hned dneska namažu zase tou ondřejovkou před koupáním a bude to snad pryč. :slight_smile:
vidím,že se zádama žádná sranda,já jsem na tom podobně-v předklonu u koupání,pak mám co dělat abych se narovnala,teď se kolikrát nemůžu pořádně narovnat ani když vstávám z křesla :frowning2: měla bych začít cvičit,a pořádně je protáhnout...
30. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže co se týče šupinek, od úterka jsem stříkala tím sprayem co mi předpsala dr. a dneska jsem vzala hřebínek a všechno jsem vyčesala (a že toho nebylo málo) tak jsem zvědavá jestli se toho tímto zbavíme :grinning:
30. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile: dneska jsem byla v lékárně a myslíte, že jsem si na tu Ondřejovku vzpomněla? :grinning: No, tak příště... sice se jí ta hlavička neloupe, tak to není tolik vidět, ale mě to vadí, že to takhle má... chtěla bych, aby to měla v pořádku... doktorka říkala, že je to z nedostatku "něčeho" v MM, jenže jsem zapomněla čeho...
napadlo mě po čase mrknout k vám na fotečky a lvíčátka jsou k sežrání :grinning:

klarka: a co máte za sprej vy? koukala jsem na fotečky a jak je tam Ondrášek na té motorce, tak to nemá chybu! :grinning: jinak už je to kus klučíka, moc mu to sluší :slight_smile:

duch: teda Nelinka roste do krásy! je tam fakt sladká, jak spinká :dizzy_face: jo a máme stejné bodyčko jako vy :grinning: jak je ten svět malý...

josifek: jeee vy máte nových foteček!!! Simonka je modelka, heeezoučká :dizzy_face: jste se vyřádili na ten halloween :grinning: kde jsi to objevila? fakt super!
30. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marti no tatínek rád fotí malou a ona ochotně pozuje :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.loonapix.com/cz/facer
Tady máte link holky můžete si hrát s fotečkami :wink:
30. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
josifek pěknej odkaz :grinning:

martulikk ten spray se jmenuje Canifug :wink:
30. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky, mrknu na obojí :wink: Pepinka dneska nějak brzo usnula, tak jdu spát... po dnešním budíčku v půl třetí ráno, chci být radši připravená, tak dobroooou :slight_smile:
30. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.....
josifek - jj,loonapix je fajn,
taky si hraju s fotkama a plánovala jsem si jak budu upravovat fotečky malé,ale zatím to nějak nestíhám.Třeba to stihnu dát nějak dohromady než se bude vdávat :grinning: :grinning: :grinning: ale když těch fotek pořád přibývá a času je pořád málo :unamused:
31. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko, včera jsem zkoušela přetvořit taky pár foteček :slight_smile: ty rámečky jsou příjemná změna :grinning: Jinak fotek máme stovky, ale jen v digi podobě... :sweat_smile: vyvolávat nechávám akorát pro prababičku, která bydlí daleko, aby Josefínku aspoň takhle viděla... a musím říct, že to je fuška vybrat z toho množství ty nej...nej...
1. lis 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulikk já jsem teď včera zrovna přes net posílala fotky do fotolabu así 100vku Ondráška od narození, máme krásné album tak ho nechci nechat prázdné :grinning:

jo a šupinky jsou pryč huráááááááááááááááááááááááááááá
1. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarka: tak to je super! :slight_smile:
1. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....
Tak u nás příšerná mlha a zima,jen 0. šílené,na to že je teprve podziim :frowning2:
klarka,to je super :wink: :slight_smile:
matrulikk - já jsem ted vybírala fotky a posílala mailem na Slovensko tetě a taky jsem měla co dělat,vybrat pár nej...když je na všech tak úžasná :grinning: :grinning:
jinak zatím máme taky všechny jen v pc a udělanou ani jednu :frowning2:
1. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím lvíčata

hlásím, že jsme začali používat bryndáky, jelikož to moje dítko pěkně slintoší, tak abych ho nemusela furt převlékat
3. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj :slight_smile:
klarka: my máme asi 15 bryndáčků-slintáčků, ale pořád nám nestačí :sweat_smile: malá od narození hodně blinká, no a v posledních týdnech se přidalo i to slintání, takže i když peru její věcičky ob den, tak nám nestačí... zítra jdu koupit další balení, uf... lepší totiž měnit bryndáčky než pokaždé celé bodyčko, i když tomu se taky někdy nevyhneme...

jo, dneska si vzal manža volno, aby si nás maličko užil :slight_smile: no, je pravda, že dopoledne přezouval auto... ale odpoledne jsme vyrazili aspoň na výlet... jo, ale proč to píšu :grinning: ukazovala jsem mu, jak si Pepinka hezky užívá masáž... dokonce zvládá i zádíčka! (teda občas) když jí viděl na bříšku, tak jí musel vyfotit... a z pusinky se jí na té fotce heeezky táhne slina :grinning: jestli mě ta naše cácorka nechá, tak zítra přihodím fotečky do albíčka :wink: jo, ale i tak už tam máme nové, tak mrkněte http://martulikk.rajce.idnes.cz/Josefinka_-_24.7.2009/#179-DSC05594.JPG
3. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den přeji lvíčátkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Marti krásné fotečky :grinning:
Klárko my je také používáme na tu naši malou buldočku, slintá o sto 6 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: koupila jsem ve výprodeji v tescu bryndáky jsou supr a stály 5 ks za 50kč , jsou jen bílé a dost pevné :wink:
4. lis 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :dizzy_face:
venku je nááádherně! Prší, prší, jen se leje... super počasí na to, aby člověk zůstal v posteli a nevytáh paty... škoda, že to moje lvíče to ještě nedokáže tolik ocenit :grinning: Jediný, co je fakt blbý je, že se nedá jít na prochajdu... Takže asi skočíme do auta a projdem se aspoň po obchodech, tam je teplo a sucho.
Josifku, děkujeme :slight_smile: Jo a ty bryndáčky máme asi ty samé, jen růžové (i když bohužel za plnou cenu) :wink: Škoda, že nemají ještě třeba žluté nebo zelené... No, v každém případě dnes jdu přikoupit pár do zásoby.
4. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak bryndáky frčí i u nás :grinning: :grinning:
My už máme dneska procházku za sebou,byla jsem s malou u Dr. a při zpáteční cestě jsem myslela,že nás ten vítr odnese.pršet naštěstí začalo až jsme byli u baráku.já jsem se nasnídala(dřív jsem to nestihla) a Nelinka dospává v kočárku
marti -moc hezké fotečky a hlavně ty popisky :wink: :slight_smile: :grinning:
4. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duch: díííky :slight_smile:
u nás bylo dnes fajnově, sice pršelo, ale asi kolem poledne přestalo a vítr naštěstí nefučel... byla jsem dopoledne ve městě, pak na návštěvě u mámy a protože malá celou tu dobu nespala, v jednu vytuhla a spala až do čtvrt na pět! :astonished: takže já jsem stihla vyvenčit psíky, naobědvat se a taky hodinku a půl pospat :dizzy_face: nechala jsem jí v autosedačce v té zimní zavinovačce a položila jsem si jí takhle vedle na postel pod okno, aby na ní šel vzdoušek a taky aby jí nebylo horko... fakt paráda, byla jsem už tak utahaná, že mi to hrozně bodlo
zítra jdeme na poslední plavčo ve vaničce, tak to by jí taky mohlo hezky utahat :slight_smile: no a příští týden už šup do bazénu... jen mám problém, že nemůžu sehnat plavky... v těch starých jsem jak sexbomba... prsa mi z nich lezou až běda :grinning: tak snad se nakonec zadaří
4. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....
jakpak jste si užili poslední plavčo ve vaničce??
jinak se hlásíme po 3měs.kontrole - Nelinka měří 69cm a váží 6,5kg :slight_smile: malý macík...to se teda vůbec nedivím že má ty 68 malé :grinning: Očkování ji čeká nejdříve za měsíc,nemá ještě zhojené ramínko po TBC,tak musíme počkat :unamused: ,takže naušničky taky tak brzo nebudou :unamused:
6. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duch: teeeda vy jste kousánek :dizzy_face: plavčo se nám přeunulo na příští týden, protože jim netekla teplá voda... teploměr se vyšplhal s bídou na 30 stupňů... zkusily jsme to, ale holčičky to obrečely, takže se jelo dom... příští týden jsme už měly začít chodit do bazénku, jenže takhle to musíme odložit... docela zvažuju, že začneme do bazénku chodit až od ledna, tam totiž bývá těch 30-32 a to je docela ledárna :unamused:
6. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - to teda nic moc s tou vodou,já mám raději hezky teploučkou
už nám přišla pozvánka na vítání občánků - jdeme 12.12. :slight_smile:
7. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duch: však my taaaaky :grinning: užijte si Vítání, máte hezké datum :wink:
7. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím lvíčata :wink: my plavčo zvládáme a 23.11 budem otužovat abychom mohli do bazénku :grinning: :grinning: :grinning: .
Duchu máte krásné datum to má moje Karamelka svátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A kuki jak jsme šikovné :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=uVlhZBGNQDU
9. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak jsem dnes přehlásila to plavčo v bazénku a začneme od prosince :slight_smile: Budeme pomaličku otužovat a snad to pak zvládnem.
josifek: malá je šikulka :dizzy_face: vypadala moc spokojeně... to u nás to probíhá "krapet" hlučněji :grinning:
9. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jo je spokojená a hlavně se jí to strašně zalíbilo se točit jak vrtule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, to je vidět :grinning: jakmile se dostala na chvilku na záda, tak hned šup zase na bříško... nám se to povedlo zatím jen jednou (zřejmě omylem :sweat_smile: ) a je to už tak měsíc nebo dva... no, ještě si na to počkáme... Josefínka začíná od víkendu docela hrdinně snášet polohu na bříšku, dokonce se u toho i směje než jí dojde, že by nám měla vlastně vynadat :grinning:
9. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: také je to čiperka :wink:
9. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....josífek-Simonka je šikulka jak se točí,to Nelince se vůbec nechce,kope nožička,na bříšku už vydrží déle a bez nadávání,ale točení zatím ne.Nevím jestli je to i tím,jak má to široké balení(že by měla těžký zadeček?)no ale už ju taky víc hlídám,aby to náhodou nezkusila jak ju položím na postel a odejdu na chvilku
taky u vás pořád tak prší?to je šílené,malá se pořádně nevyspí,spí doma tak půl hodinky mezi kojením,takže je protivka,zabavit se ji podaří na chvíli :frowning2: já bych tak chtěla jít ven
11. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím maminky a lvíčátka

nějak nestíhám, Ondra má stále rýmu, naštěstí jen tu, bez toplot atd.
Dneska jsem se teda moc nevyspala, nějak se mu noci nechtělo spát, byla jsem pěkně nevrlá, jelikož na to nejsem u něj zvyklá, tak mě to rozhodilo :sweat_smile: :grinning:

tak už víme, kdy nás přivítají, jdeme 29.11. už se moc těším

plavání zavidím, kousek od nás je taky, ale zdá se mi to strašně drahé a teď nemám na rozhazování :unamused: |Vánoce a tak :wink:

co budete kupovat pro ty vaše lvíčátka, že bych od někoho něco obšlehla????
11. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek